Reklama
Strona 50 z 50 PierwszaPierwsza ... 40484950
Pokazuje wyniki od 736 do 746 z 746

Temat: Medivia - wieści z Destiny

  1. #736
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    sugerowali że inna gierka a w gierce naciskałeś flage i pisało tibia
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  2. #737
    Avatar Jericho25
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    190
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Rozumiem ze nawet jesli ktos jest retired i chce oddac konto to nie mozna go przejac ? Ze nawet takie rzeczy wykryja popzrez dawne i obecne logowania itp? Troche to absurd.

  3. Reklama
  4. #738
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    gosciu nikt tego nigdy nie sprawdzal, chyba ze chwalisz sie wszedzie "new owner here" i publicznie przyznajesz, przypadki za acc trade mozna policzyc na palcach jednej reki, bylo to wlasnie jak.ktos sie pucowal na prawo i lewo albo jak cos tam fikal do bolka, no i niby jakim.dowodem jest tutaj IP? co to kurwa przeprowadzic sie nie mozna? inna sprawa ze teraz masz r keya, ktorego nie da sie zmienic, wiec gosciu nawet za rok moze ci wejsc na chara.wiec raczej juz nikt nie bedzie kupowal

  5. #739
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,556
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Jericho25 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rozumiem ze nawet jesli ktos jest retired i chce oddac konto to nie mozna go przejac ? Ze nawet takie rzeczy wykryja popzrez dawne i obecne logowania itp? Troche to absurd.
    no teraz i tak r keye wiec ja bym nie ufał do końca, bo zawsze może odechciec mu sie być retired

    a ogolnie jakby naprawde chcieli ukarac tych co handluja charami to top 100 z legacy by polecialo
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  6. #740

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    366
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu nikt tego nigdy nie sprawdzal, chyba ze chwalisz sie wszedzie "new owner here" i publicznie przyznajesz, przypadki za acc trade mozna policzyc na palcach jednej reki, bylo to wlasnie jak.ktos sie pucowal na prawo i lewo albo jak cos tam fikal do bolka, no i niby jakim.dowodem jest tutaj IP? co to kurwa przeprowadzic sie nie mozna? inna sprawa ze teraz masz r keya, ktorego nie da sie zmienic, wiec gosciu nawet za rok moze ci wejsc na chara.wiec raczej juz nikt nie bedzie kupowal
    Jak to nie, wczoraj 300+ms i ed poszły za 4k euro do przeciwnego teamu, więc te rkeye nic nie zmienily, no może jedynie tyle, że trzeba uważać od kogo się kupuje i handel kontami został lekko ograniczony i są teraz sprzedawane w mniejszym gronie a nie jak wcześniej na alegrach itp. I tak na dobrą sprawę to bolek zamiast rozwalić handel kontami podniósł ich wartość bo jak ktoś jest zaufany to sam sobie ustala cenę z kosmosu i osoba kupująca ma wybor albo tanio i ryzykowanie albo drogi i od znajomego, no i wiadomo która opcja jest wybierana.

  7. #741
    Avatar Jericho25
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    190
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Mnie chodziło o to z czy ktoś może sprawdzić, nie wiem jakiś system. Dostałem przykładowo konto a gram na swoim głównym. Czy mogą sprawdzić ze napoczatku serwera jedno konto było grane z jednego miejsca, drugie z innego. Oba byly w tym samym czasie online i expione a teraz nagle oba konta cały czas są logowane z jednego IP i nigdy razem online. Wiem z to trochę złożone i taka mega pesymistyczna teoria jednak pytam tak na wszelki wypadek, bo w sumie nie wiem jak to funkcjonuje na nowym serwerze.

    Pewnie samo nic się nie odkryje tylko człowiek manualnie musiał by byc mega dociekliwy i bardzo uparty, a i tak nie miałby 100-procentowych dowodów.
    Ostatnio zmieniony przez Jericho25 : 08-01-2019, 13:24

  8. #742
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    gosciu tutaj ludzie traca pamiec i np zapominaja polskiego a potem gadaja plynnie po szwedzku a ty sie boisz bana xD
    @tibia77 ; moze cos wiecej powiedziec o swojej historii na paladynie ze spectrum i bolku o ile ma ochote ;d
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  9. #743

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ponieważ nie jest to Open Tibia Server, a inna gra.
    Tak srednio mnie w sumie interesuje w ktorym dziale jest ten topic, ale ten argument to jest troche zart z IQ Plutona XD

    Chociaz rozumiem, ze "gdzie lezy granica czy cos jest OTSem czy inna gra" to pytanie bardziej filozoficzne niz "dokad zmierzamy?".
    Ostatnio zmieniony przez ochmar : 08-01-2019, 14:16

  10. #744
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj ochmar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak srednio mnie w sumie interesuje w ktorym dziale jest ten topic, ale ten argument to jest troche zart z IQ Plutona XD

    Chociaz rozumiem, ze "gdzie lezy granica czy cos jest OTSem czy inna gra" to pytanie bardziej filozoficzne niz "dokad zmierzamy?".
    to nie byl zart, poniewaz napisal to przed godz. 15, wiec byl wtedy w pracy
    gdyby napisal to po 15 to moglby byc zart

  11. #745
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,872
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu tutaj ludzie traca pamiec i np zapominaja polskiego a potem gadaja plynnie po szwedzku a ty sie boisz bana xD
    @tibia77 ; moze cos wiecej powiedziec o swojej historii na paladynie ze spectrum i bolku o ile ma ochote ;d
    ja nic nie wiem
    zamiast rozkminiać czy to jest ots, to róbcie sd chary, trzeba wykonać kolejny krok naprzód

  12. #746
    Avatar Pluton
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    6,736
    Siła reputacji
    23


Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Medivia DESTINY [MEDIVIA]
    Przez thebattlestar w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 1335
    Ostatni post: 24-03-2018, 18:56
  2. [Opowiadanie] Południe w Lesie Złych Wieści
    Przez Szantymen w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 03-04-2013, 11:52
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 30-11-2012, 14:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •