Strona 5 z 5 PierwszaPierwsza ... 345
Pokazuje wyniki od 41 do 45 z 45

Temat: Gothic 2 + Noc Kruka

Notoryczny Miotacz Postów trochestylu jest teraz offline
    Data rejestracji
    Sep 2014
    Siła reputacji
    5

Domyślny

Ehh ile bym dał żeby pograć se w Gotika na nowo, ale zazwyczaj wygląda to tak, że wyłączasz gre po paru minutach.

Nie wiem czy było to wcześniej, ale Piranie potwierdziły, że mają Gotika 4 prawdziwego w planach, tylko zanim to zrobią minie czasu(a szkoda, bo pierw chcą zrobić Elexa 2).

Data rejestracji
    Jun 2007
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Dzieki za pomoc panowie :) takie pytanko - czy jako bandyta bede mogl wejsc do zamku w starym obozie ? chyba raczej nie co ?;d bo zalezy mi na tym mieczu dwurecznym co tam w skrzynce jest. Mam zamiar pakowac tylko w miecze dwureczne i sile PN

@Rahilux

.postbitlegacy .usertitle Rahilux jest teraz offline
    Data rejestracji
    Jan 2016
    Położenie
    Khorinis
    Siła reputacji
    4

Domyślny

Ja tam wolalem 1h bo można uriziel przerobić.

Wejście do zamku musisz sobie załatwić za 1k brylek, easy, jesli zbierasz all to bedziesz oplywal w hajs, zawsze mozesz przekuwac pręty na miecze.

Zostaw sobie troche pn na alchemie (bodajze 30 na 1 i drugi poziom, z mikstur JESLI zbierasz, bedziesz mial ponad 30 sily, wiec telekineza i siup przed siebie. I nie zjadaj ogniocierniow, jeden napewno potrzebny do pewnego rytuału).
    Gdybym umial robic screeny w gothicu to bym Ci dał parę ciekawych miejsc :d

Polecam Ci zainwestować w otwieranie zamkow na poziom 2 i skradanie, 30minut i 1 noc 2h po rozpoczeciu gry i masz prawie 1,5k brylek i mase mikstur na hp.

A w zamku znajdziesz mase itemow, bartholo to kozak powiem tyle :v

Przeszukaj caały zamek.
    Ostatnio zmieniony przez Rahilux : 12-09-2018, 21:14
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka

Data rejestracji
    Jun 2007
    Siła reputacji
    12

Domyślny

@Rahilux jeśli Uriziela da sie przekuc na 1-reczna i ma on tyle samo ataku, to czy w ER bronie dwureczne na poziomie 10 maja taka sama szybkosc jak jednoreczne?
    jakie sa plusy jednorecznej i dwurecznej ?
    szybkość 1-reczna/zasięg 2-reczna? i tyle? czyli lepsze ogolnie 1-reczne?
    chodzi o endgame oczywiscie

.postbitlegacy .usertitle Rahilux jest teraz offline
    Data rejestracji
    Jan 2016
    Położenie
    Khorinis
    Siła reputacji
    4

Domyślny

jednoręka dużo lepsza ze względu na to, że uriziel 1h jest w kurwe długi + szybkość ataku jest spora.

Broń 2h ma to do siebie, że masz jakiś zjebany delay na cofnięcie się po uderzeniu, gdzie 1h możesz uderzyć + odskok.

Zrobiłem sobie raz run paladyn full siła + 2h w g2 (paladyn bo ma runy do leczenia, łowcą smoków bym chyba sczezł) i to mnie tak wkurwiało, że pod koniec gry miałem ochote rzucić to i normalnie na irdorath nakurwiać 62% 1h z długiego miecza bo innych nie miałem xD.

To samo jest ofc w g1, tylko, że tutaj bijesz moby na 1 hita (1h jest to samo praktycznie, ale bronie 2h mają dużo większy dmg).

W ER dużo lepiej grało mi się pod jednorękę dlatego, że wymagała mniej siły a zadowalała mnie prędkość ataku.

Pod koniec gry miałem jakoś 75* siły i 10/10 w 1h + alchemia poziom 2, skradanie, kradzież kieszonkowa 2/2, otwieranie zamków 2/2, wszystko to po to by mieć więcej hajsu na zbroje i umiejętności (umiałem zbierać każdy jeden syf).

Nie miałem żadnego problemu z przejściem jej (ofc alchemia zrobiła mi tej siły jakoś 110* [nie pamiętam ile ogniocierniów miałem na miksy siły], + w ŚŚ dużo miks było, a z samej alchemi dojebałem jeszcze jakieś +100 hp, z 50 many i 40 zręki [tych chwastów na zręke jest opór więcej niż ogniocierniów]).
    @Gayaku ;
    Ostatnio zmieniony przez Rahilux : 13-09-2018, 16:52
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania