Strona 10 z 10 PierwszaPierwsza ... 8910
Pokazuje wyniki od 91 do 96 z 96

Temat: Klonowanie ludzi, a prawo w Polsce co o tym sądzicie?

Data rejestracji
    Feb 2016
    Położenie
    Polska PiS Kodowcu
    Siła reputacji
    0

Domyślny

No kolega z forum @up ma swoją opinię którą oczywiście szanuję, ale nikt spoza waszego hejterskiego grona nie uważa mnie za człowieka agresywnego i niestosownego, to jest tylko opinia ludzi którzy nic nie osiągnęli i pierdolą głupoty żeby pierdolić, nie każdego obchodzi mój rap i nie każdy musi mnie lubić, nie prawda? Aczkolwiek nazbierałem już spore grono odbiorców którzy chwalą mój rap i szanują, to jest jak z Popkiem ma fanów i hejtów i to uważam za normalne, ale nikt mi nie wmówi że 400 wyśw+/48h to jest zerowy fejm, bo jak doliczyć sieci wewnętrzne o takim samym adresie IP to w ten czas gdy wydaję nowy teledysk mój fejm osiąga miesięcznie nie 4800 wyśw. a około 30k osób.

Data rejestracji
    Mar 2010
    Położenie
    L.A.
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Przeciez technologia dla plebsow, gojow, czyli was wszystkich, to jakeis 50 lat wstecz, to czego wy oczekujecie ? ze co ?? macie robic za 2 k pln i wszystko co zarobicie oddawac napychaniem bebna, truciem sie papirochami i innym syfem,
    Jeszcze mi powiedzcie ze wierzycie ze ropa taka cenna itp hahahahahahaah, mamy 2018 rok, silnik na wode dzialalby tak samo jak na rope gdyby byl rozwijany z takim nakladem finansowym jak te na rope, juz nie mowiac o tanich paliwach syntetycznych, lepszych tanszych i nieograniczonych zasobami polskie kuhwy.

wy jestescie gojami a ja jestem czlowiekiem i szatan objawia mi rozne prawdy
    Pierdolę też Tuska, chuj mu w te usta,
    Niemiecki morderca, bandyta od ruska.

~ PIES 2017.

Data rejestracji
    May 2010
    Położenie
    Suwałki
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Kurwa, Panowie, nie nazywajcie Psa schizofrenikiem, bo jest to obraza dla wszystkich ludzi borykających się z jakimikolwiek chorobami psychicznymi. Czytając jego posty, nasuwa się raczej wniosek, że treść jego postów to szczyt jego zdolności intelektualnych, w skrócie:
    Pies jest po prostu kurwa niewiarygodnie głupi i nie jest nawet w stanie zastanowić się nad tym co pisze xD

Data rejestracji
    Aug 2009
    Położenie
    Piła
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Jakby był niewiarygodnie głupi to by nie potrafil postawic otsa i jakichs tam skryptow itd wgrywac
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    Jan 2010
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    calkowicie ignorujac przy tym podklad muzyczny.
    Biorac pod uwage fakt, ze pies najpierw nagrywa swoje rapy, a pozniej szuka pod to jakiegos bitu to to nie powinno specjalnie dziwic xD
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

Data rejestracji
    May 2010
    Położenie
    Suwałki
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Postawienie otsa i wgrywanie skryptów udowadnia, że Pies posiada pewne umiejętności, tego mu nie można odmówić, ale nie zmienia faktu, że jest głupi. Stworzenie OTS'a nie jest czynnością wymagającą wysokich zdolności intelektualnych, a po tym temacie widzimy jak Pies radzi sobie z czynnościami wymagającymi myślenia.
    Mogłem przesadzić jednak z nazwaniem go niewiarygodnie głupim, po krótkich przemyśleniach stwierdzam, że poziom jego głupoty wykracza tylko delikatnie poza średnią.

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania