Reklama
Strona 3 z 4 PierwszaPierwsza 1234 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 55

Temat: Długotrwałe bezrobocie

  1. #31
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ja nie robillem w kurwe czasu, tylko dosyc dobrze mi szlo w bukmacherke i robilem srednio kilka krajowych na mc, wiec to chyba troche inna bajka
    chcociaz nie wyszlo mi to na dobre, bo wpierdalanie codziennie gowna z fast fooda i napierdalanie na buku po 12 h zle robi dla czlowiek hompo sapiensum

    i w sumie nigdy nie spotkalem sie z kims inteligentnym kto by stwierdzil, ze mu sie nudzi i nawet 'pracujac' na buku nie mialem czasu na to co chcialem robic
    jesli ktos musi zapierdalac w januszexie po min 8h bo inaczej nie wie co ze soba zrobic to raczej nie ma dla niego pomocy

  2. #32
    Avatar Frazes
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    311
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    nie no serio da sie zarabiac na grach losowych, cale zycie w chuja robiony :/

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,004
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    no losowych nie do końca, ale na bukmacherce zarabia jakiś mały procent ludzi pewnie z 2%? tak se strzelam i to wątpie że w Polsce z tymi podatkami xD

  5. #34
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    ja kurwicy dostaje jak nie mam dnia zawalonego od rana do wieczora
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  6. #35
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no losowych nie do końca, ale na bukmacherce zarabia jakiś mały procent ludzi pewnie z 2%? tak se strzelam i to wątpie że w Polsce z tymi podatkami xD
    no na polackich bukach to se mozna wygrac z 2k mc jak sa dobre mecze i ma sie farta + jakies sezony ligowe w danych dyscyplinach, a nie to co u ping pongow masz live i zajebiste kursiki nawet z meczy zulu gula vs kotina kongo, polskie buki to inwalidztwo nastepnego poziomu
    jeszcze polactwo ci zabiera podatek
    szkodza ze nie chca oddac ze wszystkich wjebanych zakladow tylko pobierac 12%

  7. #36
    Avatar anr
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    71
    Posty
    146
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    nie rozumiem goscia, siedzi na matki utrzymaniu i nie pojdzie do roboty, widocznie jego matce to pasuje, wiec w czym problem pojsc do pracy za 2k-2,5k z 500 zl dac matce i reszte miec na przepierdolke? 1,5-2k zl na miesiac gdy nie masz zadnych wydatkow to naprawde sporo. wyobraz sobie ze ludzie robia za 3k/miech gdzie mieszkanie kosztuje miesiecznie w moim miescie jakies 1,5k do 2k, a oni jeszcze musza kupic sobie jedzenie, i zaplacic pare rachunkow, myslisz ze duzo im zostaje?

  8. #37

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj anr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie rozumiem goscia, siedzi na matki utrzymaniu i nie pojdzie do roboty, widocznie jego matce to pasuje, wiec w czym problem pojsc do pracy za 2k-2,5k z 500 zl dac matce i reszte miec na przepierdolke? 1,5-2k zl na miesiac gdy nie masz zadnych wydatkow to naprawde sporo. wyobraz sobie ze ludzie robia za 3k/miech gdzie mieszkanie kosztuje miesiecznie w moim miescie jakies 1,5k do 2k, a oni jeszcze musza kupic sobie jedzenie, i zaplacic pare rachunkow, myslisz ze duzo im zostaje?
    zajebiste zycie xD zapierdalaj po 200h czy tam ile wy robaki pracujecie zeby zarobic jakies grosze
    i co sobie kurwa kupisz co smieciu polski?playstation kurwa?czy wakacje 3 dniowe w kołobrzegu
    ja pierdole wykurwiam z tego forum bo lepiej tu łby macie przeprane niż na wykop pel aha sprawdz to

  9. #38
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,004
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    A tak to za kieszonkowe od starej co se kupisz lejsy paprykowe?xD

  10. #39
    Cinson

    Domyślny

    lepiej curly te orzechowe

  11. #40
    Avatar anr
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    71
    Posty
    146
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    nie no lepiej siedziec na dupie, nic nie robic i "mame daj 2 zlote"

    typ mysli ze bez szkoly mu wszedzie dadza w chuj pieniedzy, czlowieku w jakim ty swiecie zyjesz. zeby zarobic te 5k najpierw musisz zarabiac 2k proste
    Ostatnio zmieniony przez anr : 26-08-2018, 08:20

  12. #41
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj anr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie rozumiem goscia, siedzi na matki utrzymaniu i nie pojdzie do roboty, widocznie jego matce to pasuje, wiec w czym problem pojsc do pracy za 2k-2,5k z 500 zl dac matce i reszte miec na przepierdolke? 1,5-2k zl na miesiac gdy nie masz zadnych wydatkow to naprawde sporo. wyobraz sobie ze ludzie robia za 3k/miech gdzie mieszkanie kosztuje miesiecznie w moim miescie jakies 1,5k do 2k, a oni jeszcze musza kupic sobie jedzenie, i zaplacic pare rachunkow, myslisz ze duzo im zostaje?
    dokładnie to XD typ siedzi na pizdzie od 3 lat, gdzie nie wychodząc do ludzi, wydałby max 200 zł miesięcznie, zamiast sobie popracować przez te lata i odłożyć hajs to sobie woli popisać posty na torgu jak to mu chujowo jest XD

  13. #42
    orjannilsen1

    Domyślny

    czemu wy na serio odpisujecie jakiemuś 15latkowi z grzbicom stup

  14. #43
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja to bym wrócił do tych czasów gdy wracałem ze szkoły po południu i żarłem obiad siedząc przed kompem, spisałem zadania domowe z neta i siedziałem wieczorem gdzieś z kumplami. Niczego nie żałuje, nawet nie było tak, że klnąłem na szkołę jaka to chujowa a teraz hehe ale bym wrócił. Już chodząc do gimbazy cieszyłem się z każdego dnia. Chociaż w gimbazie mniej, liceum to majstersztyk.

  15. #44
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ja tak samo, okres liceum to było coś pięknego.

  16. #45
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    ojjj taaak, Liceum to bylo zloto,
    zycie po liceum robi sie zjebane
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Bezrobocie,dodatki socjalnie,mops,renty itd
    Przez Powstanie Gorylskie w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 19-02-2020, 06:20
  2. sposób na bezrobocie!
    Przez Zwytkly w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 28-06-2015, 20:40

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •