Reklama
Strona 1 z 4 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 55

Temat: Długotrwałe bezrobocie

  1. #1

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny Długotrwałe bezrobocie

    elo był ktoś w takiej sytuacji jak w tytule?
    Ja np.odkąd skończyłem szkołe jakoś 3 lata temu to przepracowałem może pół roku łącznie,i po prostu nie widze sensu w pracy jeśli w domu wszystko mam,dziewczyny nie mam,nie rucham(nie ze swojego wyboru xD) ale wiem że zródełko sie kiedys skonczy.
    Ale z drugiej strony chce mi sie rzygać na samą myśl że mam isc zapierdalać u jakiegos prywaciarza za 2000 max albo jechac do holandii tyrac jak wielbłąd z ankrahmun.
    Ile najdłużej trwało wasze bezrobocie?diskus

  2. #2
    Avatar Frazes
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    311
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    hej, tutaj masz fajnie post który może Tobie rozjaśnić Twoją sytuację:
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak będziesz miał takie nastawienie to wszędzie będziesz miał chujowo. Nikt nie chce się kumplować z jakimś smutnym zjebem, od którego nic nie można dostac, tylko się samemu zdołować. Ludzie mniej więcej wszędzie sa tacy sami. Najpierw popracuj nad sobą, jak się zmienisz to dobre osoby same się znajda wokół ciebie. A tak to nawet jak pojedziesz do tych Niemiec czy gdzieś, to dalej będziesz siedział w piwnicy, zarobisz chociaż kase, ale chuja z tego będziesz miał. Z Niemcami się nje zakumplujesz, bo nie znasz języka, wiec będziesz dalej się kisił z Polakami i na to samo ci wyjdzie, a i tak nikt cię nie będzie lubił wiec...
    ja bez zajęcia byłem 3 miechy i szczerze mówiąc żałuje; jak nie masz po co wstawać to nie wiesz który dzień tygodnia, wszystko totalnie zdezorganizowane; praca jest ważna w życiu człowieka i nie chodzi tylko o 2000zł

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Frazes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    hej, tutaj masz fajnie post który może Tobie rozjaśnić Twoją sytuację:


    ja bez zajęcia byłem 3 miechy i szczerze mówiąc żałuje; jak nie masz po co wstawać to nie wiesz który dzień tygodnia, wszystko totalnie zdezorganizowane; praca jest ważna w życiu człowieka i nie chodzi tylko o 2000zł
    w sumie chcialem cie powyzywac ale chyba masz racje.Dla mnie to jest jakas abstrakcja wstawac codziennie i widziec sie z tymi ludzmi,wykonywac te same mechaniczne czynnosci przez dni,tygodnie,miesiace a zapewne i lata
    ale tez juz widze jak mam zrytą głowe,potrafie sam do siebie gadać,robić dziwne miny,żyje wlasciwie w jakims wyimaginowanym swiecie,czasem sobie ukladam w glowie dyskusje z koleżanką albo kolegą a potem uswiadamiam sobie że ja ich nie widziałem od 8 lat.
    Ostatnio zmieniony przez Ameuis : 18-08-2018, 22:25

  5. #4
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    miałem taki krótki okres to przejebane bo nawet się nie chce człowiekowi umyć bo w sumie po chuj jak i tak się kisisz w pokoju cały dzień, źle ten okres wspominam, tym bardziej że to nic nie robienie przekładało się na wszystkie dziedziny życia i na dosłownie nic nie miałem siły mimo że nic nie robiłem
    nie polecam pzdr

  6. #5

    Notoryczny Miotacz Postów Lacho jest teraz offline
    Avatar Lacho
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    32
    Posty
    1,207
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Ameuis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale tez juz widze jak mam zrytą głowe,potrafie sam do siebie gadać,robić dziwne miny,żyje wlasciwie w jakims wyimaginowanym swiecie,czasem sobie ukladam w glowie dyskusje z koleżanką albo kolegą a potem uswiadamiam sobie że ja ich nie widziałem od 8 lat.
    Witam moja bratnia dusze! Czy spozywasz alkohol albo inne uzywki? Tez sam do siebie gadam ale w myslach i to nic zlego. Po tym jak piszesz, to na pewno nie wyrobiles sobie jeszcze tulpy. Chetnie Ci udziele rad ale musisz napisac cos wiecej o sobie.

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    miałem taki krótki okres to przejebane bo nawet się nie chce człowiekowi umyć bo w sumie po chuj jak i tak się kisisz w pokoju cały dzień, źle ten okres wspominam, tym bardziej że to nic nie robienie przekładało się na wszystkie dziedziny życia i na dosłownie nic nie miałem siły mimo że nic nie robiłem
    nie polecam pzdr
    Racja. Rowniez nie polecam ale mimo wszystko trzeba to przezyc na wlasnej skorze.
    Ostatnio zmieniony przez Lacho : 19-08-2018, 07:57

  7. #6

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,584
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ja w życiu w normalnej pracy przepracowałem łącznie z 2miesiące. Mam 23 lata i zyje mam sie dobrze jak masz jakieś alternatywne źródlo dochodu no to mozna tak życ bo 160 godzin w miesiacu oddawać z życia za 2000 kapusty no to nie ma sensu żadnego

  8. #7

    Notoryczny Miotacz Postów Lacho jest teraz offline
    Avatar Lacho
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    32
    Posty
    1,207
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Deathfully napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja w życiu w normalnej pracy przepracowałem łącznie z 2miesiące. Mam 23 lata i zyje mam sie dobrze jak masz jakieś alternatywne źródlo dochodu no to mozna tak życ bo 160 godzin w miesiacu oddawać z życia za 2000 kapusty no to nie ma sensu żadnego
    ale trzeba troche pomoc rodzicom. Oni przechodza przez to samo pieklo.

    Moja rada to znajdz sobie hobby i ustal swoje cele. MUSISZ miec jakis cel oprocz siedzenia w domu. Ja na przyklad teraz speedrunuje Diablo 2 i Shovel Knighta. Do konca tego roku wyjdzie kilkanascie filmikow na youtube. Czy przyniesie jakas korzysc? Nie mam pojecia ale robie to co lubie. Oprocz tego pracuje, wiec na pewno nie przyniesie mi to zadnych strat. Jezeli hobby przyniesie Ci zysk to sprawa rozwiazana. Pamietaj, ze okres stagnacji nie jest dobrym wyjsciem.
    Ostatnio zmieniony przez Lacho : 19-08-2018, 08:44

  9. #8
    Avatar maslo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    trzymiasto
    Wiek
    31
    Posty
    2,367
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Ameuis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w sumie chcialem cie powyzywac ale chyba masz racje.Dla mnie to jest jakas abstrakcja wstawac codziennie i widziec sie z tymi ludzmi,wykonywac te same mechaniczne czynnosci przez dni,tygodnie,miesiace a zapewne i lata
    ale tez juz widze jak mam zrytą głowe,potrafie sam do siebie gadać,robić dziwne miny,żyje wlasciwie w jakims wyimaginowanym swiecie,czasem sobie ukladam w glowie dyskusje z koleżanką albo kolegą a potem uswiadamiam sobie że ja ich nie widziałem od 8 lat.
    ja mam tak codziennie i jakos nie narzekam

  10. #9
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    mam sie ochote zabic jak czytam twoje posty, jednoczesnie mam tez wielka nadzieje, ze po prostu trollujesz
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  11. #10
    Avatar Krasula
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    22
    Posty
    1,946
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    mialem se gap year jak nie zdalem na studiach i w tym czasie przepracowalem tlyko z 4 miesiace w 3 roznych miejscach xD bardzo dobrze wspominam pozostale 8 czyli tryb zycia wstawanie kompe spanie ;3 a obecnie gdybym nie pracowal w domu juz dawno bym sie zajebal, moglbym dostawac nawet 10x wiecej na lape niz tera i jezeli to by wymagalo jezdzenia do jakiegos biura korpo czy huj wie gdzie to bym sie nie zgodzil pozdro

  12. #11
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    zycie pasozyta tak zostalem wychowany

  13. #12
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Zdechnij w koncu bo zycie twe jest do niczego

  14. #13

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    349
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Spytaj matki czy kto cię tam utrzymuje czy twoje siedzenie na dupie jest takie super. Kurwa, co za robactwo. Tfu

  15. #14

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    1 dzień

  16. #15
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Lacho napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale trzeba troche pomoc rodzicom. Oni przechodza przez to samo pieklo.

    Moja rada to znajdz sobie hobby i ustal swoje cele. MUSISZ miec jakis cel oprocz siedzenia w domu. Ja na przyklad teraz speedrunuje Diablo 2 i Shovel Knighta. Do konca tego roku wyjdzie kilkanascie filmikow na youtube. Czy przyniesie jakas korzysc? Nie mam pojecia ale robie to co lubie. Oprocz tego pracuje, wiec na pewno nie przyniesie mi to zadnych strat. Jezeli hobby przyniesie Ci zysk to sprawa rozwiazana. Pamietaj, ze okres stagnacji nie jest dobrym wyjsciem.
    ty masz autyzm chlopcze i to powazny
    i nie, robienie do siebie min i gadanie ze soba w myslach nie jest normalne ty czubku

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Bezrobocie,dodatki socjalnie,mops,renty itd
    Przez Powstanie Gorylskie w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 19-02-2020, 06:20
  2. sposób na bezrobocie!
    Przez Zwytkly w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 28-06-2015, 20:40

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •