Reklama
Strona 2 z 4 PierwszaPierwsza 1234 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 55

Temat: Długotrwałe bezrobocie

  1. #16
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    najwięcej byłem 5-6 miesięcy jak mnie wyjebali z pierwszych studiów w połowie 1 roku

  2. #17
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Kurwa jak ja w tym tygodniu zobaczyłem, ze mam pracować tylko 3 dni to mysle, ze chyba z nudów pierdolca dostanę. Wszyscy dookoła i tak pracują, wiec jesteś skazany na siebie do wieczora, a nawet gdyby nie to i tak sie zanudzić idzie. Ewentualnie gdzieś pojechać w jakiegos tripa krótkiego to już lepiej. Coś robić. Perspektywą pewności i bezpieczeństwa nie buduje się świata, a ty byś chciał tylko jeść i żyć.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    najdłużej byłem jakiś tydzień lub dwa
    no ale w tym czasie mimo wszystko robiłem przy domu i naprawiałem samochód

    co wy kurwa robicie mając tyle wolnego czasu
    potem piszą takie czubki z zagubionym sensem życia xD

  5. #19
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    matke okradać w domu z zżarcia i pradu robic jej wstyd przed wszystkimi dookoła ojcu wadzic bo ma syna cwela niż wziąć się pojsc na chociaż te 3-4 miechy do roboty za 2 klocki zarobić te pare groszy odciazyc starych a noz może się cos zmieni jak nie to się wtedy zapierdole
    NIEEEEEEEEEEEEEEE DAJCIE MI KOBIETE INACZEJ ZOBACZYCIE CZEKAJCIE TYLKO SIE UMYJE W SUMIE CHUJ TYDZIEN TEMU SIE KAPALEM

  6. #20

    Notoryczny Miotacz Postów Lacho jest teraz offline
    Avatar Lacho
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    32
    Posty
    1,207
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ty masz autyzm chlopcze i to powazny
    i nie, robienie do siebie min i gadanie ze soba w myslach nie jest normalne ty czubku
    Nawet nie wiesz jaki jestes glupi. :D

  7. #21
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Lacho napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nawet nie wiesz jaki jestes glupi. :D
    powiedzial brudas po ochronie srodowiska gadajacy do wymyslonego kolegi

  8. #22
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,281
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Miałem rok przerwy od studiów po licencjacie i byłem na "bezrobociu" około pół roku. Na początku poogarniałem zaległe sprawy, a potem po prostu piwniczyłem. Miałem niby już od lutego załatwioną robotę za granicą i miałem wyjeżdżać na dniach, dlatego nic nie szukałem na miejscu, a przeciągnęło się aż do końca kwietnia. Zbiegło się to akurat ze startem Destiny na Medivii, więc grałem sobie po 10-12 h dziennie z przerwą na siłkę czy też wyjście do sklepu. Jak były potrzebne jakieś drobne na cokolwiek to sobie szedłem do wujka na kilka godzin i porąbałem mu drzewo, coś tam poogarniałem, albo sprzedawałem wyfarmiony hajs na Destiny. Fajne takie życie było, nie wiem jak można pisać że wtedy nie ma się co robić z wolnym czasem. Robota to jest głupota. Mógłbym żyć tak jak powyżej już do końca swoich dni. Może nie tu gdzie teraz, ale na jakąś Islandie albo do Norwegii sobie pojechać, osiedlić się na wsi, hodować sobie jakieś kury, uprawiać ogródek, od czasu do czasu złowić rybkę, być niemal samowystarczalnym i nie oglądać tych wszystkich wstrętnych ryjów na które jestem skazany teraz.

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    urwa jak ja w tym tygodniu zobaczyłem, ze mam pracować tylko 3 dni to mysle, ze chyba z nudów pierdolca dostanę. Wszyscy dookoła i tak pracują, wiec jesteś skazany na siebie do wieczora, a nawet gdyby nie to i tak sie zanudzić idzie.
    Jeśli nudzisz się w swoim towarzystwie, to współczuję. Praktycznie od kilkunastu lat nie czułem już "nudy". Z czasem wolnym możesz zrobić dosłownie wszystko. Poczytać jakąś książkę, potem wyjść sobie na spacer i rozmyślać nad jej sensem, iść sobie na rower, pouprawiać jakikolwiek inny sport, można wymieniać i wymieniać. Nie wiem też jaki ma sens stwierdzenie że jesteś skazany na siebie do wieczora, jeśli ktoś pracuje na rano i wraca do domu o tej 16-17, to zanim coś zje/ogarnie się to jest już 18-19 i chyba i tak raczej nie ma czasu/siły spotykać się wieczorem żeby coś "porobić".

  9. #23
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i wraca do domu o tej 16-17, to zanim coś zje/ogarnie się to jest już 18-19 i chyba i tak raczej nie ma czasu/siły spotykać się wieczorem żeby coś "porobić".
    tu się nie zgodzę
    wszystko zależy jak dobrze potrafisz organizować sobie czas i go nie marnować

    ale ogólnie z tą "nudą" się zgadzam
    czasem mam wrażenie że doba mogłaby trwać 50h a i tak bym miał co robić ciekawego
    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 20-08-2018, 11:33

  10. #24
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa jak ja w tym tygodniu zobaczyłem, ze mam pracować tylko 3 dni to mysle, ze chyba z nudów pierdolca dostanę. Wszyscy dookoła i tak pracują, wiec jesteś skazany na siebie do wieczora, a nawet gdyby nie to i tak sie zanudzić idzie. Ewentualnie gdzieś pojechać w jakiegos tripa krótkiego to już lepiej. Coś robić. Perspektywą pewności i bezpieczeństwa nie buduje się świata, a ty byś chciał tylko jeść i żyć.
    inteligentni ludzie sie nie nudza :)

  11. #25
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj viionc napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    inteligentni ludzie sie nie nudza :)
    Inaczej. Mogę poczytać książkę, chodzę na siłkę i nie o to chodzi, ze się nudzę, ale jak nie przybywam z innymi ludźmi to mam wrażenie, ze marnuje czas. Chociaż nie zawsze. Ale np chujowo mi z tym kiedy któryś dzien z rzędu tylko czytam, a nie mam okazji spędzić z kimś czasu w jakiś ciekawy sposób. Bo gdzieś kręcenie się po mieście itp tez jest nudne na dłuższa metę.

  12. #26
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Inaczej. Mogę poczytać książkę, chodzę na siłkę i nie o to chodzi, ze się nudzę, ale jak nie przybywam z innymi ludźmi to mam wrażenie, ze marnuje czas. Chociaż nie zawsze. Ale np chujowo mi z tym kiedy któryś dzien z rzędu tylko czytam, a nie mam okazji spędzić z kimś czasu w jakiś ciekawy sposób. Bo gdzieś kręcenie się po mieście itp tez jest nudne na dłuższa metę.
    Mam to samo. Kiedyś bym się zaczytywał, grał na kompie, oglądał różne rzeczy, ale teraz bez towarzystwa wydaje mi się to takie nudne, że wolę już zostać w dłużej pracy, niż wrócić wcześniej i czekać aż znajomi pokończą swoje.

  13. #27
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Wypierdol za granicę na jakiś czas, odbij się od dna, podróżuj nigdzie nie spędzaj dłużej jak 1-2 miechy, popracuj chwilę i znowu, zwiedzisz europe i wtedy wyjdziesz z tej beznadziejności, 3maj się.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  14. #28
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,368
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Inaczej. Mogę poczytać książkę, chodzę na siłkę i nie o to chodzi, ze się nudzę, ale jak nie przybywam z innymi ludźmi to mam wrażenie, ze marnuje czas. Chociaż nie zawsze. Ale np chujowo mi z tym kiedy któryś dzien z rzędu tylko czytam, a nie mam okazji spędzić z kimś czasu w jakiś ciekawy sposób. Bo gdzieś kręcenie się po mieście itp tez jest nudne na dłuższa metę.
    ja przebywujac z ludzmi mam takie wrazenie xd
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  15. #29
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Można się nie nudzić robiąc różne pierdoły jak czytanie calymi dniami i snucie opowieści wmawiając sobie, że to świetne życie kiedy nawet nie ma się porównania ale jak w tym nie ma żadnego celu to ja wymiękam psychicznie po tygodniu takiego życia. Dla mnie celem nie może być przeżycie kolejnego dnia ciesząc się śpiewem ptaków i pięknem świata, mam za mało abstrakcyjny umysł.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  16. #30
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,862
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Lepiej zapierdalac
    Praca ma taki cel ze daje ci pieniadze i zajmuje czas, z ktorym jak widac mialbys problem gdybys mial go za duzo, ja z tym nie mialbym problemu, tyle

    Hobby sa różne, ale najlepiej to uprościć do hehe spiewu ptaków i rozmarzania

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Bezrobocie,dodatki socjalnie,mops,renty itd
    Przez Powstanie Gorylskie w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 19-02-2020, 06:20
  2. sposób na bezrobocie!
    Przez Zwytkly w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 28-06-2015, 20:40

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •