Reklama
Strona 2 z 9 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 124

Temat: Życie w Polsce

  1. #16

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    28
    Posty
    923
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    4 ziko razy 3 zmiany daje mu 12 zł na h przecież
    Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w sumie cyc 2 łapy to 2x bije
    tak samo wolf 1 szczęka 1 ugryzienie
    Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ladujesz manasy na full zakladasz ssa zeby cie menele nie zdjeli na sudden bottle

  2. #17
    Boryna

    Domyślny

    Polska to jest coś strasznego

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,858
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    nikt nikogo na siłę nie trzyma pzdr

  5. #19
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,381
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    ja tam se od jakiegoś roku siedze w polsce i jest spoko, działka, zająłem się sprzedażą eko produktów rolnych typu jajeczka, kurki rasowe itp jako dodatkowy dochód, jakąś kiełbaskę uwędzę i stałym klientom sprzedam, dla mnie jest spoko bo robie to co lubie i za to mi jeszcze czasem niezła kaska wpada. Dodatkowo sobie dorobię czasem i tak płynie mi czas bez spiny, jak Ty się czujesz hujowo za granico to też wracaj, lepiej za 2-3k ale u siebie ze swoimi.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  6. #20
    orjannilsen1

    Domyślny

    Ja zarabiam 1900 na renke i super sie zyje. Pasztetowa na sniadanie i czasem moja larwe zabiore do restauracji na kebaba. Odkladam okolo 20zl miesiecznie, prawdopodobnie za 30 lat wyjade na wakacje.

  7. #21

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    44
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Za granicą nigdy nie będziesz się czuł jak w domu.. wiecznie słysząc obcy język... pozostanie Ci picie piwa w weekndy z polakami gdzie większość jest bez wykształcenia co się przekłada na jeszcze większy dołek słuchając ich.. chyba, że będziesz do końca zycia siedział każdy weekend w domu i liczył ile euro w tym tyg zarobiłeś. Polecam się wziąć w garść. Odciąć się od rzeczy/pracy/ludzi którzy powodują takie myślenie. W Polsce można dobrze zarabiać.
    Ostatnio zmieniony przez Krętlik : 16-08-2018, 21:04

  8. #22
    Avatar Exteriuss
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    1,295
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    przerzucilem sie na pracowanie w Norwegii 1-3 miesiace potem 1-3 miesiace w Polsce i jak narazie bardzo mi sie to podoba polecam

    @edit w sensie ze 1-3 miechy wolnego w Polsce
    Okręt wpada w mroczną toń,
    Nam nie straszny w bitwie zgon,
    W dłoni groźnie błyska broń,
    Śmierć już wieńczy naszą skroń,
    Kobiet miałem cały rój,
    Już nie dla mnie ziemski znój !

  9. #23
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie męczy cie taki brak zajęcia będąc w Polsce?

  10. #24
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Krętlik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Za granicą nigdy nie będziesz się czuł jak w domu.. wiecznie słysząc obcy język... pozostanie Ci picie piwa w weekndy z polakami gdzie większość jest bez wykształcenia co się przekłada na jeszcze większy dołek słuchając ich.. chyba, że będziesz do końca zycia siedział każdy weekend w domu i liczył ile euro w tym tyg zarobiłeś. Polecam się wziąć w garść. Odciąć się od rzeczy/pracy/ludzi którzy powodują takie myślenie. W Polsce można dobrze zarabiać.
    Jak nie znasz języka i całe życie będziesz siedział z Polakami to niestety tak, ale jak znasz język to nikt się nie będzie ciebie pytał czy jesteś z polski czy skąd

  11. #25
    konto usunięte

    Domyślny

    wyjedzcie zwierzaki na dluzej niz oboz mlodziezowy to zrozumiecie ze polska jest jednym z najtanszych krajow na swiecie nie liczac krajow trzeciego swiata jak ukraina
    a ze wiekszosc z was chuja zarabia to druga sprawa ale trzeba bylo sie uczyc

  12. #26

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Southampton
    Posty
    660
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Krętlik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Za granicą nigdy nie będziesz się czuł jak w domu.. wiecznie słysząc obcy język... pozostanie Ci picie piwa w weekndy z polakami gdzie większość jest bez wykształcenia co się przekłada na jeszcze większy dołek słuchając ich.. chyba, że będziesz do końca zycia siedział każdy weekend w domu i liczył ile euro w tym tyg zarobiłeś. Polecam się wziąć w garść. Odciąć się od rzeczy/pracy/ludzi którzy powodują takie myślenie. W Polsce można dobrze zarabiać.
    Tak samo w Polsce, jeśli otoczysz się jakimiś ludzkimi skorupami co po 8 godzin dziennie wykonują w kółko 5 ruchów przy lince produkcyjnej to tez będziesz chodził zdołowany. Da się za granicą prowadzić ciekawe życie jak poznasz normalnych ludzi i znajdziesz normalną pracę. Nawet jest łatwiej bo wszystko (w przeliczeniu na godzinę pracy) jest tańsze i nie boli cię to że np. pojedziecie sobie nad morze czy do aquaparku, bo nie tracisz na wypadzie miesięcznych oszczędności. A co do Polonii to wiadomo dużo jest patusów że poznasz od razu po mordzie i dresie bo pouciekali od wyroków czy coś ale i tak jest tu masę ciekawych ludzi, np. dosyć dużo Polaków studiuje w uk, sam mieszkam z takimi, tacy mają inną mentalność bo są nastawieni właśnie na integrowanie się, a nie robakowanie.

  13. #27
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przecież ty podobno zarabiasz 4.50/h na okresie próbnym (jak się sprawdzisz, to ma być 4/h), robisz na 3 zmiany jednocześnie kilka dni i nocy pod rząd, i popijasz przy tym przeterminowaną wodę
    Tak było w DS Fokus, świadek koronny paragraf sześćdziesiątka, znany z afer i aferek Xenia tak płacił.

    Życie w Polsce-xena.jpg
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  14. #28
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    o kurwa niezła grafika

  15. #29
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o kurwa niezła grafika
    Pomysł ten ktoś już wstawił, zerżnięte prawdopodobnie od @cowboy albo @taidio
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  16. #30
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wyjedzcie zwierzaki na dluzej niz oboz mlodziezowy to zrozumiecie ze polska jest jednym z najtanszych krajow na swiecie nie liczac krajow trzeciego swiata jak ukraina
    a ze wiekszosc z was chuja zarabia to druga sprawa ale trzeba bylo sie uczyc
    Chuja prawda, ontario - ceny w sklepach zbliżone 1pln-1cad, ale ciuchy i paliwo w chuj tańsze. Płaca minimalna 12 cad za godzinę, paliwo 1,20 za litr, a ile kupisz benzyny za godizne pracy w Polsce?
    Co ja pierdole płaca minimalna jest 14 albo 15. 12 tylko w gastronomii itp gdzie ludzie dają napiwki
    Ostatnio zmieniony przez wampiirr : 16-08-2018, 23:03

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. "Broń ratuje życie"-Dyskusja o dostępie do broni w Polsce
    Przez John Galt w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post: 18-11-2015, 10:21
  2. Atak Hakerski na ważne serwisy w Polsce - Tango Down!
    Przez Koczek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1225
    Ostatni post: 14-07-2012, 15:13
  3. [7.60] ViperOTS ! Jedyny i niepowtarzalny serwer w Polsce!
    Przez VipreOTS w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 07-02-2012, 14:39
  4. Systemy oceniania gier działające w Polsce
    Przez Sir Juncan w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 22-11-2011, 15:02
  5. Odpowiedzi: 50
    Ostatni post: 16-05-2011, 15:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •