Reklama
Strona 1 z 9 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 124

Temat: Życie w Polsce

  1. #1

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny Życie w Polsce

    Czy ktos z obecnych forumowiczów nadal mieszka i pracuje w Polsce zarabiajac poniżej 3k?Pytam gdyz zastanawia mnie co trzyma bądź trzymało nas w tym kraju?

  2. #2
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,970
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Rodzina, znajomi, dziewczyna

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    @Taidio ;
    A pracujesz jako?

  5. #4
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ogolnie nie pracuje za tyle, ale co trzymalo mnie wczesniej i pewnie nadal by mnie trzymalo: rodzina, znajomi, dziewczyna i to, ze po prostu lubie ten kraj, ludzi tu mieszkajacych, krajobrazy, gurki etc. Przy czym zarabianie w Polsce wiecej niz 3k to nie jest zaden problem.
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  6. #5
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,970
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Tzn ja se studia koncze jeszcze i nie pracuje na pełen etat, takze inna sprawa, bo tak to może wypierdole po studiach nw zobaczy sie, a odpowiedz byla taka ogolna

  7. #6
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Rodzina, znajomi, dziewczyna, zarabiam poniżej 3k, jestem na zwolnieniu, i nie wiem czy wrócę akurat do tej roboty, [ochrona]
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  8. #7

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    24
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    rodzina, znajomi, studia.
    W przyszlosci zamierzam wyjechac za granice do pracy i tam mieszkac na stale (najlepiej Niemcy).

  9. #8

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    Jak gdzies kiedyś przeczytałem „Polska to drogie hobby” i zaczynam sie z tym powoli zgadzać. Niedawno sam wyjechałem i łapie mnie taka refleksja ciagle ze no rodziny nie mam ale chociaz w Polsce idzie z kimś pogadać na mieście czego w sumie nie robiłem i z takimi myślami człowiek sie dołuje i wchodzą takie myśli na co mi to wszystko

    A z tymi 3k+ w Polsce to dla mnie ciężko, nie mam jakiś konkretnych umiejętności a nawet kursy nie dają tego ze tyle zarobisz
    Na jakiegoś pro sprzedawcę sie nie nadaje
    Ostatnio zmieniony przez ragnarok : 16-08-2018, 15:45

  10. #9
    Avatar Slyad
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Tarnów
    Wiek
    28
    Posty
    1,935
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    no ja pracuje na budowie 12zl/h, przy dobrym miesiacu mam 2400 na reke wiec huj ni piniondz, nic mnie nie trzyma ale jestem zbyt leniwy by wyjechac
    Cytuj beny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    smiecham sobie przeciez, nie ulega chyba zadnej watpliwosci ze virusy nasraja na ta grupke i jestem w stanie dac sie ujebac 8 cm chuja zeby miec okragle 20 ze oddadza max 2 mapki przez wszystkie mecze w grupie

  11. #10
    Avatar Buła123
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Koło Warszawy
    Posty
    1,058
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Zależy można zarabiać 3000 wpisując dane z faktur do komputera ale niczym w CV sie nie pochwalisz.

    Dużo ludzi np Ja siedzi w ,,zawodzie" i robi coś za mniejsze pieniądze ale żeby to się wiązało ze studiami i doświadczeniem.

    Bo potem przyjdziesz do Pana w firmie i powie no fajne studia fajne wyniki fajny tutaj pan uczelnie ma super super, ale co pan tutaj kelnerem był i co pan mysli ze co u nas bez doswiadczenia to nie

  12. #11
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Wiem jakie jest twoje podejście do sytuacji, bo wszyscy faceci to chuje itp, w Polsce chujnia, wszyscy ludzie są zjebani, a za granico to będzie zajebiscie.
    Jestem teraz w Kanadzie, ale za pre tygodni wracam. Na grupie fb ‚Polacy w Kanadzie’ czy cos widziałem raz post takiego sflustrowanego typa jak ty, ze on chce wypierdolic, ze nie ma chyba nawet średniego wykształcenia, ale ludzie w Polsce są chujowi, praca chujowa, trzeba wykurwic z kraju byle gdzie.
    Jak będziesz miał takie nastawienie to wszędzie będziesz miał chujowo. Nikt nie chce się kumplować z jakimś smutnym zjebem, od którego nic nie można dostac, tylko się samemu zdołować. Ludzie mniej więcej wszędzie sa tacy sami. Najpierw popracuj nad sobą, jak się zmienisz to dobre osoby same się znajda wokół ciebie. A tak to nawet jak pojedziesz do tych Niemiec czy gdzieś, to dalej będziesz siedział w piwnicy, zarobisz chociaż kase, ale chuja z tego będziesz miał. Z Niemcami się nje zakumplujesz, bo nie znasz języka, wiec będziesz dalej się kisił z Polakami i na to samo ci wyjdzie, a i tak nikt cię nie będzie lubił wiec...

  13. #12
    Maskot

    Domyślny

    ja w sumie pracuje we francji juz troche, ale i tak niedlugo wykurwiam do polski bo to nie to samo za granica :P:P tylko jeszcze troche piniazka odloze

  14. #13
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    15,998
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    ja to bym chętnie wypierdolił na tristan da cunha uprawiać ziemniaki i miał wyjebane, nie musiałbym już oglądać tych wszystkich tępych mord

  15. #14
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Slyad napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no ja pracuje na budowie 12zl/h, przy dobrym miesiacu mam 2400 na reke wiec huj ni piniondz, nic mnie nie trzyma ale jestem zbyt leniwy by wyjechac
    tyle co ja, tylko ze ja siedze, leze i pilnuje...
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  16. #15
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    15,998
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    przecież ty podobno zarabiasz 4.50/h na okresie próbnym (jak się sprawdzisz, to ma być 4/h), robisz na 3 zmiany jednocześnie kilka dni i nocy pod rząd, i popijasz przy tym przeterminowaną wodę

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. "Broń ratuje życie"-Dyskusja o dostępie do broni w Polsce
    Przez John Galt w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post: 18-11-2015, 10:21
  2. Atak Hakerski na ważne serwisy w Polsce - Tango Down!
    Przez Koczek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1225
    Ostatni post: 14-07-2012, 15:13
  3. [7.60] ViperOTS ! Jedyny i niepowtarzalny serwer w Polsce!
    Przez VipreOTS w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 07-02-2012, 14:39
  4. Systemy oceniania gier działające w Polsce
    Przez Sir Juncan w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 22-11-2011, 15:02
  5. Odpowiedzi: 50
    Ostatni post: 16-05-2011, 15:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •