Reklama
Strona 5 z 9 PierwszaPierwsza ... 34567 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 61 do 75 z 124

Temat: Życie w Polsce

  1. #61
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dowód anegdotyczny
    pozdrawiam
    ale mi nie chodziło o udowadnianie że ktoś niski jest tak samo pożądany jak wysoki, tylko że jego wywód brzmiał tak jakby osoba niska nie miała żadnych szans na związek, jak ktoś jest niski to będzie miał gorzej tak samo jak ktoś brzydki, bo wzrost wiąże się z poczuciem bezpieczeństwa którego kobiety chcą, ale to nie przekresla szans na udane życie czy związek, zresztą bycie niskim to tam jeszcze chuj, gorzej jak ktoś ma całkowicie szpetną mordę bo wtedy to już w ogóle gg, ostatnio se czesto wykop przeglądam bo nudy w robocie, a wy kurwy mało postujecie to jest taki kulfon co narzeka że laski to kurwy, ale rzeczywiście morda niewyjściowa(ale i tak skisłem z nim nieraz jak chłop stwierdził że jest 6.5/10 tylko że jest niezadbany) to chłopowi się nie dziwie że nienawidzi świata

  2. #62
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    No ale to tez nie jest koniec świata. Trzeba tylko zacząć patrzyć na brzydkie dupy. No kurwa to działa w dwie strony, one tez nigdy nie znajda przystojniaka, a jak taki typ myśli, ze znajdzie sobie miss no to kurwa

    No i jak już jesteś brzydki do zadbaj o stylowe i kase, a nie jestem nie zadbany xd
    Ostatnio zmieniony przez wampiirr : 18-08-2018, 01:29

  3. Reklama
  4. #63
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a tak w sumie to co umiesz, że chciałbyś zarabiać więcej? za co ktoś mógłby Ci zapłacić 3-4k i więcej?
    W punkt.

  5. #64

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W punkt.
    ale te 3-4k to powinna być ustawowo minimalna kwota jaka sie płaci,jak chcecie to sie uczcie programowac czy tam przejmujcie biznes od starych,ale 3-4k to jest MINIMUM dla godnego życia w tym kurwidołku

  6. #65
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    kurwa to może zamiast siedzieć na pizdzie się czymś w końcu zajmiecie XD nie pracując nigdzie nie dajecie sobie nawet szans na wyższe zarobki no kurwa XDD

    nawet tygrysek wyśmiewany tu przez wszystkich jest bardziej obrotny niż wy XD

  7. #66
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny


  8. #67

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Nie rozumiem jak mozna zyc nie majac zadnych ambicji, ani celow. Nie rozumiem takze potepiania ludzi, ktorzy godza sie na ciezka prace za lepsze pieniadze. A juz w ogole nie rozumiem tego trendu wsrod Polakow, gdzie kazdy probuje pokazac, ze nic nie musi robic w pracy, albo przynajmniej, ze robi mniej niz ty za te same/lepsze pieniadze. Nic nie robienie w robocie to jakis wyznacznik statusu? Prawda jest taka, ze bez ciezkiej pracy do niczego w zyciu nie dojdziesz. Sam jebalem w fabryce na produkcji ze wzgledu na slaba znajomosc jezyka tuz po przyjezdzie do UK, ale w przeciwienstwie do reszty staralem sie jak najszybciej nauczyc jezyka + probowalem naprawiac maszyny za nim przyjdzie jakis inzynier, gdzie reszta sie nabijala, bo mogli sobie postac i sie poobijac. Po pol roku maszyny przy ktorych robilem ogarnialem na tyle, ze nie musialem dzwonic po inzynierow jak sie cos zjebalo. Po roku moj jezyk byl na tyle komunikatywny, a ja tyle ogarnialem, ze jak tylko zwolnil sie wakat inzynierowie zasugerowali mnie do ich glownego menadzera. Podszedl do mnie na produkcji i zaproponowal przeniesienie, na co oczywiscie sie zgodzilem. Teraz na produkcje ide tylko jak cos sie zepsuje, a tak to siedzimy sobie majac czas wolny. 520f per week bez zadnych nadgodzin na reke. Shift 4/3 po 10h, z roboty jakos szczegolnie zmeczony nie wracam, czasem jest tak, ze nic sie nie psuje i caly dzien siedzimy na dupie, co jest w sumie najgorsze, bo czas sie kurewsko dluzy. Pracuje, mam rodzine, dziecko i obowiazkow tyle, ze nie mam czasu nawet grac z profesorkiem na igla otsach na lata. W tym roku ruszylem jeszcze z collegem (3dni, ktore mam wolne przeznaczam wlasnie na college), za ktory place. Bo mimo, ze juz mam sie dobrze i nie narzekam, to chce miec jeszcze lepiej. Nie zamierzam spedzic w tej robocie reszte zycia, no chyba, ze jak ukoncze college zaproponuja mi stanowisko menadzera.

    A wy kurwa siedzicie na pizdach i narzekacie: nie ma pracy, gowno platne prace, moglem sie uczyc... dalej mozecie, tylko wam sie kurwa nie chce. I dobrze, jakby wszyscy sie starali, to ciezej byloby cokolwiek osiagnac.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  9. #68
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Pozwalali randomowi na produkcji grzebac przy maszynach wartych pewnie w chuj?xD aha

  10. #69

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pozwalali randomowi na produkcji grzebac przy maszynach wartych pewnie w chuj?xD aha
    Zostalem przeszkolony do obslugi tych maszyn, bo tym sie zajmowalem gdy pracowalem jeszcze na produkcji, wiec nikt sie nie czepial gdy przy nich grzebalem.

  11. #70
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    maszyny na produkcji zazwyczaj sa proste w chuj jak się cos jebie to naprawa jest kwestia 5 minut chyba ze się cos popierdoli w programie albo jakas czesc ja jak pracowałem na produkcji tez sam sobie robilem bo po chuj dzwonic jak ulom do utrzymania ruchu jak ci maszyna staje i dobrze wiesz o co chodzi wszędzie tak jest ;d ty ameius weź idz kurwa zarob cokolwiek zrob jakies kursy na widlaka spawacza cokolwiek koparko ładowarki i cos się zmieni a nie wykop przegryw stuleja i kobiety to kurwy to jest takie zalosne co piszesz ze serio rzygac się chce jak to czytam

  12. #71

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    14
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie rozumiem jak mozna zyc nie majac zadnych ambicji, ani celow.
    Normalnie

  13. #72
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Buła123 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bo potem przyjdziesz do Pana w firmie i powie no fajne studia fajne wyniki fajny tutaj pan uczelnie ma super super, ale co pan tutaj kelnerem był i co pan mysli ze co u nas bez doswiadczenia to nie
    i wszystko w temacie wykształcenie nic nie znaczy tera patrzą na doświadczenie

  14. #73

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    ino nie wiem, warto znac niemiecki i ang. tak na poziomie b2/c1 ale kurwa zyjac w Polszy to mały plus dla pracodawcy @Yogurt ;
    za granica to wiadomo zajebiscie jak masz juz znajomych/rodzine, ale poczatki bywaja ciezkie jak niemasz konkret wiedzy musisz zapieprzać jak osioł zeby stac Ciebie bylo na kursy i inne pierdoly
    Ja chcialbym zyc w Polsce na poziomie ale niestety "przegrałem" swoje lata edukacji/młodości i teraz musze cisnac za granica aby było mnie stać na kursy.
    PS. Jak najlepiej wchodziła ci nauka jezyka? Uczyłeś się sam?

    Kiedys mialem wizje na siebie aby pojsc na studia konkretne które mnie interesowały ale jak pomyslalem ile ludzikow juz jest po tym kierunku i bez roboty to zrezygnowalem, mialem pomysl na siebie ale brak przekonania

  15. #74
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @ragnarok Chłopie znając niemiecki na c1 idziesz do np. jakiegoś ASO mercedesa/mana itd. Nawet jak pojęcia nie masz o motoryzacji to z językiem samym cie wezmą, bo brakuje ludzi. Z czasem w robocie nauczysz się wszystkiego i po paru latach masz już dobra pensję i perspektywę na przyszłość. A to wszystko zaczyna się od głupiej znajomości języka.

  16. #75

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    14
    Posty
    3,201
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ja zarabiam 4k ale w sumie pracuje 120h w miesiacu max, a mam 20 lat wiec takie cos mi odpowiada

    a dopiero po pracy zagranica oraz w customer service roznych narodowosci stwierdzam ze szybko zaczyna sie tesknic za polskim jezykiem, znajomymi, rodzina a Polacy to spoko narod

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. "Broń ratuje życie"-Dyskusja o dostępie do broni w Polsce
    Przez John Galt w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post: 18-11-2015, 10:21
  2. Atak Hakerski na ważne serwisy w Polsce - Tango Down!
    Przez Koczek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1225
    Ostatni post: 14-07-2012, 15:13
  3. [7.60] ViperOTS ! Jedyny i niepowtarzalny serwer w Polsce!
    Przez VipreOTS w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 07-02-2012, 14:39
  4. Systemy oceniania gier działające w Polsce
    Przez Sir Juncan w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 22-11-2011, 15:02
  5. Odpowiedzi: 50
    Ostatni post: 16-05-2011, 15:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •