Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: Sprawa psa

  1. #16
    Avatar Janeczka
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    mam nadzieję, że kolega pies otrzyma platynową karte oraz szyld Vipa na torgowych meetingu :)

    pozdrawiam Janeczka

  2. #17
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Porządnych obywateli tego kurwidołka chcecie ot tak skasować, ja rozumie że pies ma swoje odchyły ale dzięki nie mu rozkręciło się znowu to forum, kodowcy i pełowcy dupa cicho siedzieć tam w swoich kajutkach i się nie odzywać.

    Pies, niszcz te nfzty, kodowcuw i pełowców bo to największe szubrawce tego kraju, kradnom i łupiom zwykłych obywateli tylko Ty możesz zaprowadzić porządek.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Porządnych obywateli tego kurwidołka chcecie ot tak skasować, ja rozumie że pies ma swoje odchyły ale dzięki nie mu rozkręciło się znowu to forum, kodowcy i pełowcy dupa cicho siedzieć tam w swoich kajutkach i się nie odzywać.

    Pies, niszcz te nfzty, kodowcuw i pełowców bo to największe szubrawce tego kraju, kradnom i łupiom zwykłych obywateli tylko Ty możesz zaprowadzić porządek.
    Dokładnie jak powiedziałeś, boli ich to że coś w życiu osiągnąłem, a oni nic, mają wielki ból dupy, z tym się w 100% zgadzam, dodatkowo nie wnoszą nic do tematów prowadzonych przeze mnie poza hejtem i sianiem fermentu.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  5. #19

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dokładnie jak powiedziałeś, boli ich to że coś w życiu osiągnąłem, a oni nic, mają wielki ból dupy, z tym się w 100% zgadzam, dodatkowo nie wnoszą nic do tematów prowadzonych przeze mnie poza hejtem i sianiem fermentu.
    Ale co ty osiagnales? Wazysz 140kg, jestes chorym psychicznie czlowiekiem z zoltymi papierami, ktory siedzial juz kilka razy na jakichs odywkach. Bierzesz rente dla biedakow, pracowales jako ciec na ochronie za jakies drobniaki, nie masz samochodu, domu, pieniedzy, dzieci, fejmu. Podobno kodowcy easy zniszczyli ci zycie, wiec chyba jednak cos osiagneli, nie? - to byl tylko zart, bo ani nfz, ani kod nie sa zadna tajna organizacja stworzona by cie zniszczyc. A tak w ogole, to co mozna do tych twoich zjebanych tematow wniesc gosciu, jak ty od roku czasu powtarzasz kilka zdan i nic wiecej. Calkowicie straciles kontakt z rzeczywistoscia, wez sie lecz.

    Juz nawet wiem co mi odpiszesz - choryj choryj, lekarza
    Ostatnio zmieniony przez Yogurt : 15-08-2018, 13:01

  6. #20
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,623
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    taki yogurt to też mógłby odpocząć z miesiąc za te marne prowokacje, gdzie w każdym poście, niezależnie od tego co pisał pies nazywał go gejem

  7. #21

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Bo jest gejem, zaden facet nie musi podkreslac swojej orientacji seksualnej na kazdym kroku. Na moje kilkanascie postow, w ktorych nazwalem Psa gejem znajdziesz tysiac jego na kazdego uzytkownika, ktory napisal cos co mu nie pasowalo.

    @edit, poza tym za nazwanie geja gejem jest tylko warn #50, a to jeszcze nie urlop.
    Ostatnio zmieniony przez Yogurt : 15-08-2018, 13:21

  8. #22
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bo jest gejem, zaden facet nie musi podkreslac swojej orientacji seksualnej na kazdym kroku. Na moje kilkanascie postow, w ktorych nazwalem Psa gejem znajdziesz tysiac jego na kazdego uzytkownika, ktory napisal cos co mu nie pasowalo.

    @edit, poza tym za nazwanie geja gejem jest tylko warn #50, a to jeszcze nie urlop.
    Gejem to ktos tu jest na tym forum nie jeden, ja ciągle mam dawkę dzienną tego co wam kodowcy nie wolno, dodatkowo z moją niunią jeżdże po całej Polsce i nagrywam klipy. Ostatni mój klip będzie kręcony wlaśnie w PdoNzKreskom, gdzie się na tęczowych pederastów pluje, a ten dalej walczy o prawa homoseksualistów, materiały już mam, teraz kawałek i jadę z wami tęczowe śmiecie.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  9. #23
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Dobra, zamykam, bo dyskusję merytoryczną nawiązać z wami czasem to gorzej jak z Danjelkiem

    Jak ktoś z moderacji ma odmienne zdanie, niż moje lub chce coś dodać, to niech sobie otworzy.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Drzwi dla psa
    Przez Alex Hope w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post: 07-07-2019, 12:30
  2. Odbanowanie Psa i przeniesienie jego tematu do HP
    Przez konto usunięte w dziale O serwisie
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post: 28-01-2017, 16:56
  3. gadzet dla kota/psa?
    Przez ProEda w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 13-05-2016, 18:32
  4. Kupno psa
    Przez Tazz w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 07-02-2016, 09:46

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •