Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: Sprawa psa

  1. #1

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    13

    Domyślny Sprawa psa

    Witam,
    Czy na forum jest chociaz jeden mod, ktoremu nie ucieto jaj? Sprawa psa ciagnie sie juz w chuj czasu, a nikt nie zamierza sie za niego zabrac. Ten czlowiek ma schizofrenie na 100%, a jego obecnosc tutaj nie tylko pogarsza jego stan, ale tez wkurwia innych uzytkownikow forum. Poki siedzial w swoim kurwidolku (czytaj jakichs 14 tematach) to bylo ok, ale teraz wychodzi do normalnych i 'normalnych' tematow i robi syf swoimi urojeniami. Na dodatek pisze calkowicie niezrozumiale, przez co jego ubogie merytorycznie posty sa jeszcze bardziej bezwartosciowe.

    Pozdrawiam zrobcie cos z nim kurwa
    Ostatnio zmieniony przez Adies : 15-08-2018, 10:00
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak na prawdę wszyscy jesteśmy pedofilami.
    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chłopaki, laski są pojebane. Kto normalny bierze siurka do mordy xD

  2. #2
    Avatar Exteriuss
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    1,295
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    o ile dobrze wiem schizofrenia nie jest nielegalna i raczej pies nie wklei tutaj specjalnego orzeczenia od lekarza ktory zabrania mu czynnego udzialu w zyciu forum mlodziezowo katolickiego
    Okręt wpada w mroczną toń,
    Nam nie straszny w bitwie zgon,
    W dłoni groźnie błyska broń,
    Śmierć już wieńczy naszą skroń,
    Kobiet miałem cały rój,
    Już nie dla mnie ziemski znój !

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,623
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jeszcze raz trzeba powtórzyć, że schizofrenia nie jest powodem do otrzymania bana a na forum są gorsze szkodniki o których nie tworzy się osobnych tematów, poza tym grupka zwykłych użytkowników raczej nie ma na tym forum władzy by kogoś tak o zbanować. Dodatkowo tworzenie tematów na temat jednego użytkownika było zabronione z tego co pamiętam, więc wnioskuję o usunięcie tematu

  5. #4
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Ten argument o ucięciu jaj to jest po prostu złoto, które jest używane za każdym razem, gdy grupka użytkowników czegoś nie chce lub chce i nie dostanie tego od moderacji.
    Ja już się wypowiadałem na temat Psa i powtórzę to po raz kolejny - za problemy psychiczne czy cokolwiek innego, co nim kieruje, nie będę go banował, bo nie jestem ani jego lekarzem, ani jego rodzicem, ani też nie jest to nielegalne, żeby taka osoba się udzielała na jakimś forum i to, co z nim będzie, czy skończy w więzieniu, psychiatryku czy w trumnie - mało mnie to interesuje, mimo że jestem bardzo empatyczną osobą, bo to jego życie i nikt nie powinien w nie ingerować dopóki nie zagraża komu innemu (a nie zagraża).

    Inna sprawa to to, co wrzuca na forum - o tym też już pisałem wiele razy i za każdym razem chyba te moje ucięte jaja sprawiały, że każdy to ignorował - jeśli Pies wyzywa kogoś ( i nie od kodowców i nie odpowiadając na wasze wyzwiska, bo to widać często kto prowokuje) lub zaśmieca inne tematy to ma być to zraportowane.


    Oczywiście jak ktoś inny z moderacji ma odmienne zdanie albo po prostu Pluton stwierdzi, że trzeba Psa odstrzelić, to droga wolna, przynajmniej napisałem coś od siebie.
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 15-08-2018, 11:09
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  6. #5

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Kwestia jest taka, ze kazdy jeden jego post mozna zareportowac. Jak nie za "wyzwiska od kodowcow" to za nieumiejetnosc pisania zrozumiale. Jak zareportuje wszystkie jego posty, to wylece jak tibiarz za trucie dupy (ale ok, bede to od teraz robil).
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak na prawdę wszyscy jesteśmy pedofilami.
    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chłopaki, laski są pojebane. Kto normalny bierze siurka do mordy xD

  7. #6
    Avatar Exteriuss
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    1,295
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    gosciu my go traktujemy jak typa co lapie bejta ciagle, spina sie i "tworzy" a ty chcesz go linczowac po jakiego chuja ja sie pytam, pewnie wypierdolmy wszystkich niech duchy tutaj postuja i tak to forum trzyma w ryzach mala grupa ludzi po co na sile kogos ostrzeliwac ?
    Okręt wpada w mroczną toń,
    Nam nie straszny w bitwie zgon,
    W dłoni groźnie błyska broń,
    Śmierć już wieńczy naszą skroń,
    Kobiet miałem cały rój,
    Już nie dla mnie ziemski znój !

  8. #7
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    ocho @Pies ; zobacz jak Cie rudy lis chce zastraszyc razem z cala armia Peło i kodowców hah

  9. #8

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Niepelnosprawnych na ulicy tez kopiesz, ulomie?
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak na prawdę wszyscy jesteśmy pedofilami.
    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chłopaki, laski są pojebane. Kto normalny bierze siurka do mordy xD

  10. #9
    Avatar jata12
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdynia
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    no to nie wiem jak tam twoja czarnolisto zrogowaciala, mozesz go sobie zignorowac jak ciebie te jego posty dotykaja mocniej niz papiesz male dzieci. a nie pisac temat by go zbanowac bo tobie cos nieodpowiada.

  11. #10
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj jata12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no to nie wiem jak tam twoja czarnolisto zrogowaciala, mozesz go sobie zignorowac jak ciebie te jego posty dotykaja mocniej niz papiesz male dzieci. a nie pisac temat by go zbanowac bo tobie cos nieodpowiada.
    No dokladnie, gdyby pies lamal regulamin to by wylecial z banem, tak jak ja dostaje bany regularnie

  12. #11
    Avatar Exteriuss
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    1,295
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Adies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niepelnosprawnych na ulicy tez kopiesz, ulomie?
    tak skad wiesz?
    Okręt wpada w mroczną toń,
    Nam nie straszny w bitwie zgon,
    W dłoni groźnie błyska broń,
    Śmierć już wieńczy naszą skroń,
    Kobiet miałem cały rój,
    Już nie dla mnie ziemski znój !

  13. #12
    orjannilsen1

    Domyślny

    zdecydowanie autor tematu to kodowiec
    Ogólnie też mnie pies zaczyna wkurwiać bardziej niż zwykle bo tak jak napisał op przenosi się ze swoim pierdoleniem do zwyklych tematów
    Jest postawione pytanie jakie miasto wybrać, a ten ułom pierdoli nowu coś o nfzcie i kodzie XDDD

  14. #13
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zdecydowanie autor tematu to kodowiec
    Ogólnie też mnie pies zaczyna wkurwiać bardziej niż zwykle bo tak jak napisał op przenosi się ze swoim pierdoleniem do zwyklych tematów
    Jest postawione pytanie jakie miasto wybrać, a ten ułom pierdoli nowu coś o nfzcie i kodzie XDDD
    Chodzilo mu zeeee bialystock

  15. #14
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Biedne dziecko ten Adies, boli go to że niszcze na forum kod i Pło, resort wasz już pada, jeszcze trochę zniszcze wszystkich kodowych śmieci. Boli was mój fejm kodowe śmiecie i to jak z wami jadę jak po szmacie.

    Oczywiście wszyscy muszą hejterzy teraz podpierać się tym że kiedyś wystawili mi jakieś dokumenty na które nawet ja nie mogę znaleźć odpowiedzi, bo resort PeŁo był wtedy tak mocno na mnie wkurwiony że musieli spowodować moje zamknięcie. Jeszcze trochę i miastem będzie rządził PiS, i wszystkim kodowcom się zamkną gęby.
    Ostatnio zmieniony przez Pies : 15-08-2018, 11:56
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  16. #15
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Adies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kwestia jest taka, ze kazdy jeden jego post mozna zareportowac. Jak nie za "wyzwiska od kodowcow" to za nieumiejetnosc pisania zrozumiale. Jak zareportuje wszystkie jego posty, to wylece jak tibiarz za trucie dupy (ale ok, bede to od teraz robil).
    Połowa użytkowników tego forum pisze niezrozumiale i to nie jest bynajmniej powód do warnowania, co najwyżej zasponsorowania lekcji języka polskiego.
    Cytuj jata12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mozesz go sobie zignorowac jak ciebie te jego posty dotykaja mocniej niz papiesz male dzieci.
    xD
    Ale otóż to.
    Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zdecydowanie autor tematu to kodowiec
    Ogólnie też mnie pies zaczyna wkurwiać bardziej niż zwykle bo tak jak napisał op przenosi się ze swoim pierdoleniem do zwyklych tematów
    Jest postawione pytanie jakie miasto wybrać, a ten ułom pierdoli nowu coś o nfzcie i kodzie XDDD
    Dlatego mówię o tym - jeśli zaczyna pisać głupoty w tematach poważnych, to zraportujcie to.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Drzwi dla psa
    Przez Alex Hope w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post: 07-07-2019, 12:30
  2. Odbanowanie Psa i przeniesienie jego tematu do HP
    Przez konto usunięte w dziale O serwisie
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post: 28-01-2017, 16:56
  3. gadzet dla kota/psa?
    Przez ProEda w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 13-05-2016, 18:32
  4. Kupno psa
    Przez Tazz w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 07-02-2016, 09:46

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •