Reklama
Strona 3 z 4 PierwszaPierwsza 1234 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 51

Temat: bezdomny śmieć

  1. #31
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ta dyskusja poszła w złą stronę. Chciałem się dowiedzieć czy jest jakiś kreatywny sposób pozbycia się takiego osobnika typu skórka od banana na podłodze, gość wali fikołka i ded. A tu piszecie mi tu jakieś bzdury xD to co najwyżej mogę się pośmiać bo ten co pracował z ludźmi wie, że nie każdy pachnie kurwa różami, zdarzają się tacy co śmierdzą bo pracują fizycznie ale oni wyjdą i smród razem z nimi. Jakby mi jakiś klient przyszedł coby tak jebał jak ten menel to sory memory ale do kurwy nędzy jakieś podstawy zachowania w społeczeństwie każdy powinien znać, jak nie zna to niech wykurwia ode mnie w podskokach. Jeśli chodzi o tego konkretnego osobnika to jak pisałem już: najpierw czujesz, a potem widzisz tu sprawdza się te słynne powiedzenie jak menel jedzie tramwajem to tramwaj jedzie menelem.
    Temat można zamknąć bo niczego się nie dowiedziałem, a tylko ludzi zwyzywałem.

    @up zgadłeś, to jest interes który jest po to żeby zarabiać, a nie pomagać bezdomnym alkoholikom
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  2. #32
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,663
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Zastaw na niego pułapkę np tak jak z tą skórką od banana, policji nie będzie się chciało sprawdzać monitoringu dla wyjaśnienia okoliczności hehe

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @Evidence ;
    powiedz że tibianic się zepsuł a ty przestałeś grać i żeby Mamiser dał ci spokój nie wrócisz lurować z nim cyklopów do thais

  5. #34
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Najchętniej to bym mu jebnął lepa w łeb lub kopa w zad tylko tak jak pisałem, podejrzewam że gościa trące to on sam się zabije.
    Jak rozwiąże problem to zbumpuje temat i dam znać jak to wszystko wyszło.
    @Waw992 ; Musisz rozdać trochę punktów reputacji innym forumowiczom zanim będziesz mógł przyznać je użytkownikowi Waw992 ponownie.
    @Govinem ; patrz o co cie oskarża wiewiórka, czekam na dyskusję
    Ostatnio zmieniony przez Evidence : 08-08-2018, 21:29
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  6. #35
    Avatar billy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Rzeszów
    Posty
    964
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    @Waw992 ; serio lurowali cyklopy do thais? ;x

  7. #36
    Avatar rafalos
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Gdynia
    Posty
    258
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    wez go przed sklep i mu powiedz kulturalnie zeby wypierdzielal bo smierdzi i odstrasza ci klientow. sie nie dziw ze obieraja to w zart jak ty chyba jaj nie masz i nie potrafisz zadzialac w takiej sytuacji, wspolczuje twojemu chlopakowi :/

  8. #37
    Avatar Frazes
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    311
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    już widzę jak chłop wytłumaczy typowi który żyje ze swoim smrodem, że jest coś z nim nie tak xD luz, też tak kiedyś myślałem, że na spokojnie da się wszystko wytłumaczyć ale potem skończyłem 15 lat

  9. #38
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj rafalos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wez go przed sklep i mu powiedz kulturalnie zeby wypierdzielal bo smierdzi i odstrasza ci klientow. sie nie dziw ze obieraja to w zart jak ty chyba jaj nie masz i nie potrafisz zadzialac w takiej sytuacji, wspolczuje twojemu chlopakowi :/
    xD ja zdaje sobie z tego sprawę, że to jest specyficzne forum. Ciekaw jestem jakbyś wyglądał w trakcie KULTURALNEGO WYPIERDZIELANIA śmierdziela z jakiegokolwiek obiektu, podejrzewam że szybko byś zrezygnował z tego jakże cudownego pomysłu i uciekał zanim przesiąkniesz tym smrodem

    Cytuj Frazes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    już widzę jak chłop wytłumaczy typowi który żyje ze swoim smrodem, że jest coś z nim nie tak xD luz, też tak kiedyś myślałem, że na spokojnie da się wszystko wytłumaczyć ale potem skończyłem 15 lat
    otóż to

    powtarzam po raz setny: zapytałem o kreatywny sposób na pozbycie się gościa, a nie rady z dupy jakoby każdy był kurwa na tyle inteligentny żeby zrozumieć, że jak nie widział się pod prysznicem czy innym bajorem od pewnie zeszłego lata to kurwa nie wchodzi się do sklepów i nie żebra się o ile w ogóle żebranie można uznać za coś nieuwłaczającego godności i rozumu człowieka

    edit: widzę, że tutaj co chwila wyskakuje kwiatek a'la boryna i jakakolwiek dyskusja ulega destrukcji, gdyż nie potrafią przeczytać ze ZROZUMIENIEM pierwszych zdań autora tematu by móc odpowiedzieć co najmniej na temat (dygresje oczywiście są mile widziane)
    Ostatnio zmieniony przez Evidence : 09-08-2018, 16:21
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  10. #39
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny



    o proszę jak temat na czasie wybrałem, biedak się skarży, że nikt koło niego nie chciał stać, każdy go odrzucał po czym w następnym zdaniu mówi, że w ciągu alkoholowym w czasie żebrania na alko nie miał czasu się ogolić, umyć, zmienić ciuchy xDDDD i ogólnie to społeczeństwo jest do dupy bo bezduszne
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  11. #40

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    7
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Sprobuj powiedziec mu zeby wypierdalal bo dostanie w leb i powinien dac sobie spokoj. Osobiscie nie toleruje meneli i mam z nimi same zle wspomnienia. W wiekszosci sa to osoby, ktore same wybraly sobie takie zycie, wiec nie ma co im wspolczuc. Rok temu kilku meneli skatowalo pod moim blokiem mlodego chlopaczka. Zaczepili go jak przechodzil i rozbili mu czaszke o beton, powodem pewnie bylo to ze nie chcial im dorzucic paru groszy do flaszki. Jakim trzeba byc dziadem zeby w kilku napadac na gimbusa z zamiarem zabicia go?

  12. #41

    Notoryczny Miotacz Postów Imonek jest teraz offline
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj HAMBURGER007 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sprobuj powiedziec mu zeby wypierdalal bo dostanie w leb i powinien dac sobie spokoj. Osobiscie nie toleruje meneli i mam z nimi same zle wspomnienia. W wiekszosci sa to osoby, ktore same wybraly sobie takie zycie, wiec nie ma co im wspolczuc. Rok temu kilku meneli skatowalo pod moim blokiem mlodego chlopaczka. Zaczepili go jak przechodzil i rozbili mu czaszke o beton, powodem pewnie bylo to ze nie chcial im dorzucic paru groszy do flaszki. Jakim trzeba byc dziadem zeby w kilku napadac na gimbusa z zamiarem zabicia go?
    O ja pierdolę człowieku, ale mi podniosłeś ciśnienie tym postem... do gazu takich śmieci
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  13. #42

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    przeczytalem tytul tematu i myslalem ze to o mnie

  14. #43
    orjannilsen1

    Domyślny

    stał sobie jakiś śmieć i pił piwo, cały ryj czerwony od chlania i taki pijacki meszek na brodzie
    pyta sie czy mu dam fajke i mi się zbierało na kacowego bonka akurat
    to strzeliłem takiego głośnego przy nim i odszedłem bez słowa

    ogólnie temat można zamknąć bo każdy pracujący, zwykly człowiek pluje na takie ścierwo(bo rozwiązaniem jest utylizacja wspomniana pare postów temu)
    Litość to można mieć dla smoka na red hp, a nie typa co sra w miejskich parkach, oddaje mocz pod siebie na ulicy i śpi na krzesełkach w parku gdzie powinna siedzieć jakaś pani z dzieckiem, ale nie może bo taki skurwol odsypia właśnie 4 dniowy maraton chlania z bezzębną Jagodą i byłym elektrykiem Waldkiem

    Co zrobić ze skurwolem?
    Nie wiem czy to twoj sklep czy masz jakiegoś menago nad sobą. Jeżeli to ty o tym decydujesz to wypierdol mu kopa chujowi, sprowokuj żeby chciał coś zniszczyć i zadzwoń na policje.
    Jeżeli masz menago, to mu powiedz, że ten zaszczany gównem psa luj nie jest potencjalnym klientem i czy możesz mu wyperswadować pewne nieścisłości co do jego aparycji.
    Rozwiązanie siłowe wymaga obadania tematu. Ja jako, że jestem chudym bykiem nie miałem dużych szans w szkole, ale używałem technik, które pozwalały mi zniechęcić przeciwnika do dalszej walki.
    Opcje:
    walisz kałojada w łydke z czuba
    Walisz księcia królestwa moczu i spawu w udo z całej epy też z czuba
    Codziennie walisz mu taką kurwe aż mu się odechce chodzić i będzie się czołgał jak po legday na siłce
    musisz dobrze trafić gdzieś w bok bo musi wyglądać naturalnie jakby sie wyjebał gdzieś, uważaj na kamery
    pamiętaj, że nie możesz go dotykać jak musisz go wyprosić to przepychaj go nogą i traktuj jak gówno

  15. #44
    danjelek

    Domyślny

    Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    stał sobie jakiś śmieć i pił piwo, cały ryj czerwony od chlania i taki pijacki meszek na brodzie
    pyta sie czy mu dam fajke i mi się zbierało na kacowego bonka akurat
    to strzeliłem takiego głośnego przy nim i odszedłem bez słowa

    ogólnie temat można zamknąć bo każdy pracujący, zwykly człowiek pluje na takie ścierwo(bo rozwiązaniem jest utylizacja wspomniana pare postów temu)
    Litość to można mieć dla smoka na red hp, a nie typa co sra w miejskich parkach, oddaje mocz pod siebie na ulicy i śpi na krzesełkach w parku gdzie powinna siedzieć jakaś pani z dzieckiem, ale nie może bo taki skurwol odsypia właśnie 4 dniowy maraton chlania z bezzębną Jagodą i byłym elektrykiem Waldkiem

    Co zrobić ze skurwolem?
    Nie wiem czy to twoj sklep czy masz jakiegoś menago nad sobą. Jeżeli to ty o tym decydujesz to wypierdol mu kopa chujowi, sprowokuj żeby chciał coś zniszczyć i zadzwoń na policje.
    Jeżeli masz menago, to mu powiedz, że ten zaszczany gównem psa luj nie jest potencjalnym klientem i czy możesz mu wyperswadować pewne nieścisłości co do jego aparycji.
    Rozwiązanie siłowe wymaga obadania tematu. Ja jako, że jestem chudym bykiem nie miałem dużych szans w szkole, ale używałem technik, które pozwalały mi zniechęcić przeciwnika do dalszej walki.
    Opcje:
    walisz kałojada w łydke z czuba
    Walisz księcia królestwa moczu i spawu w udo z całej epy też z czuba
    Codziennie walisz mu taką kurwe aż mu się odechce chodzić i będzie się czołgał jak po legday na siłce
    musisz dobrze trafić gdzieś w bok bo musi wyglądać naturalnie jakby sie wyjebał gdzieś, uważaj na kamery
    pamiętaj, że nie możesz go dotykać jak musisz go wyprosić to przepychaj go nogą i traktuj jak gówno
    w 110% popieram to co powiedzial teddy bear

    szczerze? zalegalizowalbym eutanazje dla takich smietnikow zyciowych co im sie nie chce wziac za robote i tylko by chlali cale dnie z Jagodami
    po co maja smierdziec na powierzchni jak moga smierdziec pod piachem pzdr

    a co do postu autora
    wezwij straz miejska, powiedz ze Ci niszczy asortyment i go moze wywioza do lasu
    Ostatnio zmieniony przez danjelek : 11-08-2018, 15:19

  16. #45
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam, macie jakiś kreatywny sposób co zrobić żeby śmieć bezdomny pijak, brudas od którego jebie tak, że można zemdleć nie przychodził do sklepu w którym pracuje? Nie chce go dotykać bo chuj wie co u niego tam żyje w ciele. Gdy gość się zjawia to momentalnie zaczyna jebać, przy tej pogodzie odór jest tak silny że muszę używać kurwa płynu do mycia szyb żeby ten smród zabić, co i tak średnio mi się udaje. Jeśli jebnę go w łeb to jest możliwość, że tego nie przeżyje, jakieś pomysły torgowicze?
    @Evidence ; weź adres od @Boryna ; i on go przechowa u siebie na melinie. przecież to komuch xD

    PROBLEM SOLVED

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. POV: jestes bezdomny
    Przez Czarek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post: 24-03-2023, 10:39

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •