Reklama
Strona 3 z 8 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 118

Temat: Genialny umysł a tępota

  1. #31
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ogólnie jakby zmienić nazwę programu z genialny umysł xD na niesamowite umiejętności, to by było spoko, bo może kurwa 1/100 tego co tam jest to jakieś cuda na kiju, reszta to wyuczone schematy latami praktyki, bądź nauki pzdr
    Pomijając te zadania, które nie wymagają nawet lat praktyki ani lat nauki, jak z tymi miastami czy szachami xD

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    już nawet chuj z tym czy koleś to zapamiętuje czy liczy, podobnie jak typ z tymi językami mają ogromne predyspozycje do x rzeczy i są w stanie robić rzeczy nieosiągalne dla przeciętnego człowieka i dlatego są w programie bo są wybitni w danej dziedzinie, nw chyba musiałbym zasponsorować tibie przez rok czy dwa czasu żeby mógł się uczyć 100 ciągów cyfr i jeśli by nie był w stanie mi ich powtórzyć po roku to wtedy przyznałby mi rację bo tak to ciągle będzie MYŚLĘ ŻE to jest easy no i diluj z tym a jak nie to trolujesz
    Gościu, to ty siedzisz i pierdolisz hur dur losowe cyfry, to niemożliwe, hur dur nigdy nie próbowałeś, hur dur ogrom informacji. Ja przynajmniej staram się argumentować i podałem ci sensowne porównania.
    Poza tym, byłbym w stanie się z tobą założyć, że powiedzmy w tydzień bym się nauczył potęg dla jednej podstawy, powiedzmy 15, co już by było 10% tego, co tamten typ musiał umieć. Tylko nie o "przekonanie", bo nie mam zamiaru tego wkuwać pod presją czasu za darmochę. Poza tym, nie wiem, jak byś to chciał zweryfikować.

    Tak swoją drogą, to nie uważasz, że zadanie małego geniusza geografii też było niewyobrażalnie trudne? No jak to tak, nauczyć się 150 losowych kształtów??? Bo piosenki to rozumiem, ale losowe kształty???????

  2. #32
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    ogulnie to na huj ogladac takie rzeczy i sie tym przejmowac??

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,034
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No przecież wiadomo, że to jest na tej zasadzie, że chłop się zgłasza i mówi ej znam 12 języków, a oni mówią o kurwa, to dawaj do programu, i dają mu zadanie z tych 12-stu języków. To miało po prostu udowodnić, że zna te 12 języków, a nie że zna wszystkie języki świata.
    14 języków tibia, pomyliłeś się przy liczeniu
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  5. #34
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Nom, rzeczywiście.
    PS wiecie, że papież też znał 11 języków?

  6. #35
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,863
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poza tym, byłbym w stanie się z tobą założyć, że powiedzmy w tydzień bym się nauczył potęg dla jednej podstawy, powiedzmy 15, co już by było 10% tego, co tamten typ musiał umieć. Tylko nie o "przekonanie", bo nie mam zamiaru tego wkuwać pod presją czasu za darmochę. Poza tym, nie wiem, jak byś to chciał zweryfikować.

    Tak swoją drogą, to nie uważasz, że zadanie małego geniusza geografii też było niewyobrażalnie trudne? No jak to tak, nauczyć się 150 losowych kształtów??? Bo piosenki to rozumiem, ale losowe kształty???????
    hehehehehe nie
    typowy tibjarz ktoś się z nim nie zgadza trzeba zacząć pierdolić głupoty i wstawiać w czyjeś usta rzeczy których nie powiedział, zresztą na poprzedniej stronie podobnie się zachowałeś

    no to o co się chcesz założyć, tyle że do weryfikacji potrzebna by była wideorozmowa by to było wiarygodne

  7. #36
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Pies zapamietuje tysiace roznych twarzy jego wybranki, wie jak dzial haarp, rozgryzl NFZ i PO, a wy mi tu pierdolicie jakies kocopoly o genialnych umyslach
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  8. #37
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no to o co się chcesz założyć, tyle że do weryfikacji potrzebna by była wideorozmowa by to było wiarygodne
    No za 5 stówek mogę to powkuwać przez tydzień. Wideorozmowa może być.
    + jakaś gwarancja, że nie przytniesz w chuja

  9. #38
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,863
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no a ja mam gwarancje ze nie przytniesz w chuja?xD trzeba by to było jakoś lepiej zorganizować bo jaką ja mogę mieć pewność że nie będziesz miał na nadgarstku, monitorze czy gdziekolwiek ściągi oraz ustalić zasady

  10. #39
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Też nie masz, ale przynajmniej jak ja się nie nauczę i ci nie zapłacę, to i tak nic w zasadzie nie stracisz, ew. poza czasem na wideorozmowę. A jak ja to wykuję, a ty nie zapłacisz, to będę miał w chuj czasu i wysiłku w plecy.
    A co do "ściągi" i zasad to nie wiem. Może zasłonię sobie oczy? xD Tylko że to jest utrudnienie, bo napisać wynik ręcznie jest łatwiej, niż podać z pamięci.

  11. #40
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,368
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    jazda.
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  12. #41
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,863
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no to jest największy problem że siedząc w pokoju można mieć pierdyliard sposobów na ściąganie, nawet przy zasłonięciu oczu o którym myślałem są np. minisłuchawki, najlepiej by to było face2face wyegzekwować, tyle że piła dość daleko

  13. #42
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    nom, czyli już wymiękasz, rozumiem :)
    a jak dam słowo honoru, to będzie ok? albo przeprowadzę wideorozmowę z lasu, a nie z pokoju i będę miał odsłonięte uszy? xD

  14. #43
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,863
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    to możemy się umówić gdzieś między piłą, a krakowem w okresie gdy obaj będziemy mieli czas, tydzień wcześniej podam cyfrę 11-20 byś miał czas to wykuć, czy to tak dziwne że nie chce ryzykować 5 stów gdy ty siedząc w domu będziesz miał miliard okazji by mnie oszukać, a ja praktycznie żadnych by to zweryfikować?

  15. #44
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    co za pojeby
    zastanówcie się nad sobą ja pierdole
    ustawki matematyczne między piłą, a krakowem, za 5 stuwek i tydzień czasu ustalone na tibijskim forum w temacie o genialnych umysłach
    hmmmm jak bardzo abstrakcyjnie to brzmi?? czy narkotyki tibia weszła za mocno??? dowiecie się w następnym odcinku THE BRAIN GENIALNE UMYSŁY

  16. #45
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to możemy się umówić gdzieś między piłą, a krakowem w okresie gdy obaj będziemy mieli czas, tydzień wcześniej podam cyfrę 11-20 byś miał czas to wykuć, czy to tak dziwne że nie chce ryzykować 5 stów gdy ty siedząc w domu będziesz miał miliard okazji by mnie oszukać, a ja praktycznie żadnych by to zweryfikować?
    no to mówię, że zrobię streama z lasu xD stanę na ścieżce i powiesz mi "idź 100 metrów w prawo/lewo/prosto", żebyś potem nie gadał, że miałem wcześniej przyszykowany głośnik w dziupli
    a do żadnego wrocławia nie będę jechał, bo te 5 stów to będzie mnie kosztować dojazd, obiad, nocleg i powrót, opanuj się

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co za pojeby
    zastanówcie się nad sobą ja pierdole
    ustawki matematyczne między piłą, a krakowem, za 5 stuwek i tydzień czasu ustalone na tibijskim forum w temacie o genialnych umysłach
    hmmmm jak bardzo abstrakcyjnie to brzmi?? czy narkotyki tibia weszła za mocno??? dowiecie się w następnym odcinku THE BRAIN GENIALNE UMYSŁY
    nie wiem, co w tym śmiesznego, Crus zaraz ustali kursy i jutro kałboj będzie miał na kuponie kto wygra

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •