Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Jaki zestaw suppli wybrać

Data rejestracji
    Jul 2006
    Położenie
    Katowice
    Siła reputacji
    17

Domyślny

Cytuj abaahul napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Biore witaminki Vitalpak+ z KFD Nutrition, mówisz że dorzucić jeszcze Omega-3 i d3+k2?
    takie kapsy wszystko w jednym są chuja warte bo niektórych rzeczy nie przyjmuje się razem bo wzajemnie ograniczają wchłanianie

Data rejestracji
    May 2007
    Położenie
    Koszalin
    Siła reputacji
    18

Domyślny

cos nowego - kwas ala 600mg do posilkow zawierajacyuch ww przed i po treningowych
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

Data rejestracji
    Feb 2008
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    takie kapsy wszystko w jednym są chuja warte bo niektórych rzeczy nie przyjmuje się razem bo wzajemnie ograniczają wchłanianie
    ^

generalnie multiwitaminy to sa okrutne potworki.

ja nie biore nic poza rzeczami, ktorych naprawde nie jestem w stanie dostarczyc w diecie. chodzi o takie gowna jak np. adaptogeny. wpc kupuje tylko i wylacznie z wygody; kreatyny nie stosuje, bo mono zle toleruje, a na chlorowodorek nie mam serca wylozyc kasy. ogolnie wg mnie racje bytu maja rzeczy takie jak:

-okresowo standaryzowane ekstrakty roslinne (standaryzacja na konkretny zwiazek; w der nie wierze)
    -okresowo n-acetylocysteina
    -okresowo kreatyna w formie monohydratu/chlorowodorku
    -okresowo magnez (przy prawdziwym wpierdolu zyciowo-silownianym; np. jakies mocne objetosciowki u naturali w stylu gvt lub 8x8)
    -okresowo omega-3 (standaryzacja na 65% o-3)
    -okresowo glukoza podczas treningu (jak przy magnezie: przy naprawde duzej objetosci i sesjach 1h+)

i to by bylo na tyle. nie ma rzeczy, ktora bym stale opierdalal. ja juz nawet witaminy c nie szamam, bo wole sobie zrobic herbate z dzikiej rozy i dorzucic 2x kiwi do spania. d3 tez nie zre. niedobory d3 mozna wrzucic jak sie robi stale na trzecia zmiane albo sie kompletnie nie wylazi z domu.

Data rejestracji
    Mar 2009
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Bez kitu, z supli tylko kreatyna, reszta bez sensu. Jeśli chcesz dobrej przedtreningówki to szukasz coś po grupach na fb z dmaa, geranium (coś w stylu starego mesomorpha). A jak chcesz rosnąć, to lepiej i taniej będzie przybić niedużą dawkę teścia :D
    :)

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania