Reklama
Strona 4 z 6 PierwszaPierwsza ... 23456 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 46 do 60 z 85

Temat: Idę do psychiatryka na obserwacje

  1. #46
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    w chuju mam co kto o mnie wie typie spierdolona mozgownico weź kurwa przeczytaj co ty piszesz ulomie jebany

  2. #47
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Bialy Mistrz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w chuju mam co kto o mnie wie typie spierdolona mozgownico weź kurwa przeczytaj co ty piszesz ulomie jebany
    Boisz się czegoś i dlatego mnie atakujesz wyzwiskami, nie potrzeba HAARP żeby to stwierdzić, nie po to mam zrobione wszystkie kursy psychologiczne i detektywistyczne żeby nie wiedzieć tego po twoich postach, po drugie boli ciebie to że się wybiłem i większość ludzi przejrzała na oczy co robi platforma.

    Ludzie was mają już dosyć, wiecznych afer, wybierają PiS bo jest to o niebo lepsze od kodowego pierdolnika.
    Idę do psychiatryka na obserwacje-sonda1.png
    Idę do psychiatryka na obserwacje-sonda2.png
    Ostatnio zmieniony przez Pies : 15-08-2018, 12:14
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  3. Reklama
  4. #48
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    ja pierdole dno

  5. #49

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Pies, wydaje ci sie, ze wszyscy z tego forumka mieszkaja w Bstoku jak Ty, co?XD Gdzie 90% forumka nigdy nie bylo na tym zadupiu.

  6. #50
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pies, wydaje ci sie, ze wszyscy z tego forumka mieszkaja w Bstoku jak Ty, co?XD Gdzie 90% forumka nigdy nie bylo na tym zadupiu.
    Niee, ale ci co tak na mnie najgorzej plują pewnie blisko mnie gdzieś się kręcą, bo skąd tibia77 lekarz wiedział że byłem na odwyku w 2012 i spierdoliłem stamtąd w samych gaciach i klapkach, i mnie doprowadzili do izolatki, no skąd? To już nie są żarty jak ktoś taki tyle wie...

    Byłem młody i się wywijało różne sytuacje niesytuacyjne.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  7. #51
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    lekarzu tibiarzu pokaz co masz w garazu. Pies coraz wiecej kodostwa tu sie zbiera na forum. To sie moze zle skonczyc

  8. #52
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    lekarzu tibiarzu pokaz co masz w garazu. Pies coraz wiecej kodostwa tu sie zbiera na forum. To sie moze zle skonczyc
    Bo media kreują nas (ONRowców) jako homosiów i psycholi, naturalnie jest jeśli poparcie kodziarzy spada poniżej normy. To jest jak z jehowymi, nie chcesz należeć do sekty to cię będziemy wciągać siłą. Aż zechcesz. KOD jako stowarzyszenie powinno już mieć od dawna miano grupy przestępczej albo sekty, ale PiS jest jeszcze w tym temacie nieudolny. Byłem akurat na odwyku to 75% to kodziarze i ludzie działający w sektach np. Odnowy w Duchu św., ruchu Ojca Pio (odnowa Ezechiasz) albo po prostu świadkowie jehowy.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  9. #53
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Pies poważne pytanko na luzie byku bez spiny

    jakie tabletki już łykasz i nie chciałbyś załatwić dostępu po dobrej cenie??

  10. #54
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj trochestylu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pies poważne pytanko na luzie byku bez spiny

    jakie tabletki już łykasz i nie chciałbyś załatwić dostępu po dobrej cenie??
    Nie łykam żadnych piguł, dlatego mi nie odpierdala.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  11. #55
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,458
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    xzdddddddddddd
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  12. #56
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Taca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xzdddddddddddd
    Bo lekarze specjalnie dają leki żeby pacjent był gruby, NFZ porządną kasiorę kosi za każdego zmarłego pacjenta, to jest kanibalizm dla kasiory, proste że jak człowiek jest gruby to wtedy nie wytrzymuje jego zdrowie i czepiają się go śmiertelne choroby, jednego mniej ZUS i NFZ nie musi za niego płacić. Proste. Małe kilo duży kłopot.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  13. #57
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    w takim razie jak ty to robisz ze nie lykasz pigul a i tak jesteś gruby bo 150kg to chyba nadwaga

  14. #58
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,458
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    xddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  15. #59
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Bialy Mistrz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w takim razie jak ty to robisz ze nie lykasz pigul a i tak jesteś gruby bo 150kg to chyba nadwaga
    116 kg, szanuj moją ciążę spożywczą, nie da się tak łatwo schudnąć, ważyłem 110kg przy przyjęciu na odwyk.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  16. #60
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie łykam żadnych piguł, dlatego mi nie odpierdala.
    spoko mordo, jakby cos sie zmienilo to daj znac. kupie za gruba flote to mysle ze dwie strony zyskaja na tym bardzo dobrze

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •