Reklama
Strona 5 z 10 PierwszaPierwsza ... 34567 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 61 do 75 z 142

Temat: Wykończenie mieszkania

  1. #61
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    tak kurwa bo kumple robia za pol darmo, znajomym tez wypada zaplcic normalnie

  2. #62
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Bialy Mistrz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak kurwa bo kumple robia za pol darmo, znajomym tez wypada zaplcic normalnie
    No to zapłaci z 15k, ale zawsze 2 koła w kiejdzie za co może kupić np. porządne meble, albo TV 4k.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  3. Reklama
  4. #63
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Hibo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo teraz w pl uzywa sie tynku cementowo-wapinnego
    skąd masz takie dziwne info?
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  5. #64
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    kumpli się nie bierze na remonty - nie można ich opierdolić i wyjebać jak coś źle zrobią.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  6. #65

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    28
    Posty
    923
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Dokladnie kumpli sie bierze na parapetowke chyba, ze kumpel 10 lat w zawodzie i bedzie jakas ekipe nadzorował jak ty nie masz czasu
    Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w sumie cyc 2 łapy to 2x bije
    tak samo wolf 1 szczęka 1 ugryzienie
    Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ladujesz manasy na full zakladasz ssa zeby cie menele nie zdjeli na sudden bottle

  7. #66
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja przy 46m wydałem jakieś 35k na wszystko od deweloperskiego, ale to tylko dlatego, że dużo rzeczy zrobiłem sobie sam. Przeniesienie hydrauliki, wentylacji, gniazdek, sam układałem panele, kuchnie, blaty, kuchenke sam montowałem. Licz sobie kafla za metr +10-15% i Ci starczy jak mówiłeś, że nie będziesz mieszkał w Wawie czy Krk.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  8. #67
    Avatar BBsrv
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    50cm od monitora
    Wiek
    31
    Posty
    4,489
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Planuję odświeżyć łazienkę, na ściany będę kleił gk na to farba, albo płytki (zależy ile hajsu będę miał) - pytanie co do folii w płynie, jak to powinno wyglądać (folię będę dawał tylko w miejscach "mokrych")

    a) grunt na ścianę, na to folila, na to klej + gk
    b) grunt na ścianę, na to folia, na to grunt, na to klej + gk
    c) folia, na to grunt, na to klej + gk
    ?
    Kontakt ze mną:
    pw

  9. #68
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ja bym wysmarował tylko płytę gk folią, bo w sumie po co pod płytę to nie wiem.

  10. #69
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Wysyłając zapytania o oferty do różnych ludzi prosić o wyszczegolnienie jakich kosztów? Co mi przyszło do głowy to koszty wyłożenia gresu z m2, malowanie ścian, przestawienie gniazdek, wstawienie drzwi. O co jeszcze powinienem pytac?

  11. #70
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    nie wiem jak ktoś miałby ci pomóc, bez szklanej kuli się nie da powiedzieć co tam chcesz zrobić
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  12. #71
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie wiem jak ktoś miałby ci pomóc, bez szklanej kuli się nie da powiedzieć co tam chcesz zrobić
    Pytam o standardowe elementy wykończenia. Tematy typu wstawienie ścianki, czy prysznic spadowy są bardziej jako fanaberie.

  13. #72
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    34
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ja na kazdym mieszkaniu biore ekipe, pokazuje mieszkanie, wyliczam co i jak treba zrobic i mam przygotowany cennik, ktory jest dla mnie punktem odniesienia.
    Materiały, transport, wniesienie są po mojej stronie. Moim celem jest najem wiec wychodziło około 900zl/metr z robocizna i umeblowaniem. Pod wlasne cele mieszkaniowe na pewno zrobilbym to drożej.

    Powtarzałem proces na pieciu moich mieszkaniach, przy czym kazde kolejne szlo co raz sprawniej. Pod wlasne cele mieszkaniowe na pewno zrobilbym to drożej.
    ipse se nihil scire id unum sciat

  14. #73

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Też kiedyś remontowałem kamienicę w Wiedniu jakos w technikum, taka pracę wakacyjna sobie znalazłem to tak samo jak @Haan ; wniesienie materiału było po mojej stronie i tym się zajmowałem ale co do kosztów to nie powiem ale zapierdol spory po tych schodach



    Cytuj Mezuren napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu, ale zrozum, ze koles juz nie gral na koncie, to jakim zlodziejem. mogl sobie normalnie wziac to konto. zreszta tamten koles moze zawsze sie zglosic po swoje pieniadze, moze rafix ich jeszcze nie wydal

  15. #74
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Panowie dostałem klucze, ale do wykończeniowca jeszcze mam chwilę czasu. Szybko się ciemno robi to chciałem tymczasową żarówkę zamontować. Kupiłem w castoramie te takie obudowy żarówek z kabelkami, ale nie potrafię tego zamontować. Z sufitu generalnie wystaje mi kostka tylko jak to połączyć, żeby w bloku somsiadom ciemności nie zrobić?

  16. #75
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,842
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie dostałem klucze, ale do wykończeniowca jeszcze mam chwilę czasu. Szybko się ciemno robi to chciałem tymczasową żarówkę zamontować. Kupiłem w castoramie te takie obudowy żarówek z kabelkami, ale nie potrafię tego zamontować. Z sufitu generalnie wystaje mi kostka tylko jak to połączyć, żeby w bloku somsiadom ciemności nie zrobić?
    xD
    To Ty sie lepiej nie bier za sprzatanie tam albo nie daj panie boze jakies malowanie. Tak dla dobra mieszkania xD

    No co no kurwa masz dwa kabelki tam to wciskasz je w ta kostke, dokrecasz srubki i zrobione? xD Co tutaj jest w ogole do tlumaczenia.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. wykonczenie domu
    Przez Harvi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post: 19-03-2020, 23:26
  2. Na co uważać-wynajem mieszkania
    Przez rycekrox21 w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 08-09-2014, 17:06
  3. wynajmowanie mieszkania na studiach
    Przez Kapitan El Dopa w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 16-07-2014, 11:32
  4. wynajem mieszkania, kiedy?
    Przez wtf121 w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 11-07-2013, 16:37
  5. Umowa z UPC a wynajmowanie mieszkania
    Przez smietek w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 20-09-2012, 15:10

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •