Reklama
Strona 3 z 6 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 90

Temat: [Poland][Europe] PrlOTS | VanillaMap | Tibia 10.98 | Start Piątek - 10.08.2018

  1. #31
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    wiem co to jest, a o programowaniu to mam większe pojęcie od ciebie, studencino elektrotechniki
    ale nie ma to żadnego związku z tematem, bo wypowiadam się z punktu widzenia gracza, a nie administratora, więc w tym drugim względzie nie musiałbym wcale być kompetentny, żeby widzieć, że serwer jest guwnem, a administracja nie wie co robi
    tak, jak powiedziałem, użytkownik wyraźnie ma problemy z przyjmowaniem merytorycznej i kulturalnej krytyki, atakuje wycieczkami osobistymi, wygraża pobiciem na plaży na płotkach, bardzo toksyczny osobnik, niezrównoważony emocjonalnie, zdecydowanie odradzam granie na serwerze prowadzonym przez kogoś takiego
    pozdrawiam

  2. #32

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiem co to jest, a o programowaniu to mam większe pojęcie od ciebie, studencino elektrotechniki
    ale nie ma to żadnego związku z tematem, bo wypowiadam się z punktu widzenia gracza, a nie administratora, więc w tym drugim względzie nie musiałbym wcale być kompetentny, żeby widzieć, że serwer jest guwnem, a administracja nie wie co robi
    tak, jak powiedziałem, użytkownik wyraźnie ma problemy z przyjmowaniem merytorycznej i kulturalnej krytyki, atakuje wycieczkami osobistymi, wygraża pobiciem na plaży na płotkach, bardzo toksyczny osobnik, niezrównoważony emocjonalnie, zdecydowanie odradzam granie na serwerze prowadzonym przez kogoś takiego
    pozdrawiam
    Nie chce mi się szukać, ale w jakimś temacie wyszedł Twój totalny brak wiedzy na ten temat. Z punktu widzenia administratora informuję, że serwer jest zabezpieczony przed takimi znawcami programowania jak Ty czy profesorek. Odpowiadam jedynie na Twoją propozycję walki pod basenem w Obornikach, jeżeli ja miałbym sugerować miejsce wolałbym bliżej Piły.

    Zapraszam do rejestracji! Dla każdego z forum tibia.org.pl, kto się zarejestruje start pack (darmowe punkty do sms shopu), na PW proszę nick i account name.

    www.prlots.pl

    START 10.08.2018!

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Midas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie chce mi się szukać, ale w jakimś temacie wyszedł Twój totalny brak wiedzy na ten temat.
    nie chce mi się szukać, ale w jakimś temacie wyszło, że jesteś gejem i wysyłałeś kastiemu listy miłosne

    z punktu widzenia gracza, informuję, że serwer jest niegrywalny, a administracja wysoce niekompetentna, i zdecydowanie odradzam granie na tym otsie
    oczywiście, administrator będzie twierdził inaczej, ale jak wiadomo, nie można być sędzią we własnej sprawie, moja opinia jest jak najbardziej obiektywna, gdyż logując na serwer po raz pierwszy (i ostatni) nie miałem wyrobionego zdania, ale to, co tam zastałem, to był szczyt nieudolności i partactwa, tak jak mówię, prawdopodobnie najgorszy ots w historii wszechświeta, dziwię się, że tak szanowane forum pozwala na reklamowanie czegoś tak kiepskiego
    pozdrawiam

  5. #34

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie chce mi się szukać, ale w jakimś temacie wyszło, że jesteś gejem i wysyłałeś kastiemu listy miłosne

    z punktu widzenia gracza, informuję, że serwer jest niegrywalny, a administracja wysoce niekompetentna, i zdecydowanie odradzam granie na tym otsie
    oczywiście, administrator będzie twierdził inaczej, ale jak wiadomo, nie można być sędzią we własnej sprawie, moja opinia jest jak najbardziej obiektywna, gdyż logując na serwer po raz pierwszy (i ostatni) nie miałem wyrobionego zdania, ale to, co tam zastałem, to był szczyt nieudolności i partactwa, tak jak mówię, prawdopodobnie najgorszy ots w historii wszechświeta, dziwię się, że tak szanowane forum pozwala na reklamowanie czegoś tak kiepskiego
    pozdrawiam
    Troll i prowokator, nie wchodziłeś na serwer od czasu 5 minutowej przygody w piątkowy październikowy wieczór, a największy śmietnik w temacie robisz. Możesz spokojnie wracać z profesorkiem na hotel w carlin, czy co tam teraz demolujecie.

    Zapraszam do rejestracji! Dla każdego z forum tibia.org.pl, kto się zarejestruje start pack (darmowe punkty do sms shopu), na PW proszę nick i account name.

    www.prlots.pl

    START 10.08.2018!
    Ostatnio zmieniony przez Midas : 04-08-2018, 20:47

  6. #35
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Accounts: 5
    Characters: 3

    3 chary

    1 to god drugi to postac na koncie goda a trzeci jakis random no niezle

  7. #36
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    nie robię śmietnika, tylko dzielę się swoją opinią, żeby każdy potencjalny gracz wiedział z czym ma do czynienia, zwykła uczciwość wobec innych
    gdybym ja rozważał grę na jakimś serwerze, to też wolałbym zawczasu wiedzieć, jeżeli ten serwer jest zabugowanym, crashowanym guwnem
    niestety, masz problem z przyjęciem merytorycznej krytyki, co było widać od samego początku, gdy zacząłeś wszystkich wyzywać i wygrażać, więc i tu jedyne co potrafisz, to zarzucać trolling i "robienie śmietnika"
    pozdrawiam serdecznie
    aha, i oczywiście odradzam serwer

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Accounts: 5
    Characters: 3

    3 chary

    1 to god drugi to postac na koncie goda a trzeci jakis random no niezle
    trzecia to kuzynek kasti

  8. #37

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Accounts: 5
    Characters: 3

    3 chary

    1 to god drugi to postac na koncie goda a trzeci jakis random no niezle
    to i tak o 3 chary więcej niż kiedykolwiek na Twoim otsie.


    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie robię śmietnika, tylko dzielę się swoją opinią, żeby każdy potencjalny gracz wiedział z czym ma do czynienia, zwykła uczciwość wobec innych
    gdybym ja rozważał grę na jakimś serwerze, to też wolałbym zawczasu wiedzieć, jeżeli ten serwer jest zabugowanym, crashowanym guwnem
    niestety, masz problem z przyjęciem merytorycznej krytyki, co było widać od samego początku, gdy zacząłeś wszystkich wyzywać i wygrażać, więc i tu jedyne co potrafisz, to zarzucać trolling i "robienie śmietnika"
    pozdrawiam serdecznie
    aha, i oczywiście odradzam serwer



    trzecia to kuzynek kasti
    Opinią? Raczej uskuteczniasz trolling i pomówienia. Nie masz pojęcia o serwerze, Twoja 5 minutowa przygoda w październiku 2k17 na poprzednim silniku i protokole to żadna podstawa żeby wypowiadać się o tym serwerze, więc jesteś zwykłym śmieciarzem w cudzym wątku. Niestety masz problem przyjąć do zrozumienia, że nie grałeś na tym serwerze i nie masz o nim pojęcia, więc Twoje wypowiedzi to czysty trolling, pomówienia, i chęć zemsty za moje zachowanie względem Ciebie, profesorka i chuj wie kogo tam jeszcze z Waszego tsa :D

    Zapraszam do rejestracji! Dla każdego z forum tibia.org.pl, kto się zarejestruje start pack (darmowe punkty do sms shopu), na PW proszę nick i account name.

    www.prlots.pl

    START 10.08.2018!

  9. #38
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Midas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to i tak o 3 chary więcej niż kiedykolwiek na Twoim otsie.
    profesorek nie stawia otsów, więc błąd logiczny


    Cytuj Midas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Opinią? Raczej uskuteczniasz trolling i pomówienia. Nie masz pojęcia o serwerze, Twoja 5 minutowa przygoda w październiku 2k17 na poprzednim silniku i protokole to żadna podstawa żeby wypowiadać się o tym serwerze, więc jesteś zwykłym śmieciarzem w cudzym wątku. Niestety masz problem przyjąć do zrozumienia, że nie grałeś na tym serwerze i nie masz o nim pojęcia, więc Twoje wypowiedzi to czysty trolling, pomówienia, i chęć zemsty za moje zachowanie względem Ciebie, profesorka i chuj wie kogo tam jeszcze z Waszego tsa :D
    oczywiście, że grałem na serwerze prlots pod administratorem midas, więc o czym mowa? tak, jak mówię, to, że zmieniłeś silnik, nie znaczy, że wszystko jest uznane za niebyłe, wykazałeś się już nieudolnością i niekompetencją w prowadzeniu otsa, a także rozchwianiem emocjonalnym, gdy zacząłeś wszystkich wyzywać i wygrażać, dlatego mam prawo do takich opinii
    i a propos, widać to na załączonym obrazku, gdyż właśnie znowu zacząłeś wyzywać, nie mogąc znieść kulturalnej krytyki

  10. #39

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    profesorek nie stawia otsów, więc błąd logiczny




    oczywiście, że grałem na serwerze prlots pod administratorem midas, więc o czym mowa? tak, jak mówię, to, że zmieniłeś silnik, nie znaczy, że wszystko jest uznane za niebyłe, wykazałeś się już nieudolnością i niekompetencją w prowadzeniu otsa, a także rozchwianiem emocjonalnym, gdy zacząłeś wszystkich wyzywać i wygrażać, dlatego mam prawo do takich opinii
    i a propos, widać to na załączonym obrazku, gdyż właśnie znowu zacząłeś wyzywać, nie mogąc znieść kulturalnej krytyki
    Ty wiesz najlepiej co stawia profesorek.

    Tłumaczę jeszcze raz użyszkodniku tibjarz77, że pomawiasz serwer o to, że występują na nim crashe, lagi i że jest zabugowany, a Twoje jedyne doświadczenie z serwerem to 5 minutowa przygoda w październiku 2k17. Faktycznie tamten TFS był zabugowany, i łatwo było go crashnąć, nowy serwer jest zafixowany i nie był scrashowany ani razu od lutego 2k18. I naucz się rozgraniczać konto Midas na forum torga od serwera PrlOTS, bo Twoje podejście do tematu, mówię tutaj o trollingu i pomówieniach nie jest spowodowane słabym przygotowaniem serwera tylko nieprzychylnym zdaniem o mnie. Pokazujesz emocjonalne podejście do sprawy i nawet gdyby to był najlepszy serwer jaki kiedykolwiek wypuszczono i tak napiszesz swoje farmazony tylko dlatego, że post z zapowiedzią jest mój.

    Zapraszam do rejestracji! Dla każdego z forum tibia.org.pl, kto się zarejestruje start pack (darmowe punkty do sms shopu), na PW proszę nick i account name.

    www.prlots.pl

    START 10.08.2018!

  11. #40
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    nie był crashowany od lutego, bo od lutego było na nim zawrotne 0 (słownie: zero) graczy, więc siłą rzeczy nie miał kto scrashować, a jakby się sam scrashował to nie miał kto tego odnotować
    a następnie był offline (i tak jest stan obecny)
    no i co to zmienia? to, że wyłączysz zabugowany i crashujący serwer, nie znaczy, że nie można już mówić, że jest zabugowany i crashujący
    po drugie, nie można oddzielić konta midas od nazwy prlots, bo konto midas należy do administratora prlots, a więc osoba midas oraz opinia o niej (zarówno jako użytkowniku forum jak i administratorze otsa) ma duży wpływ na samego otsa
    nie ma tu żadnych pomówień, wszystko co pisałem to są fakty
    - były bugi? były
    - był crashe? były
    - były wyzwiska ze strony administracji? było
    - było straszenie policją? było
    - było wygrażanie wpierdolem? było
    - były udowodnione kłamstwa? były
    więc co się nie zgadza?
    prezentujesz tutaj logikę elot teamu, że jak odpalisz nową jeszcze bardziej najbardziej dopracowaną edycję, z identyczną nazwą i administracją, to nagle serwer nie ma związku ze swoją przeszłością, bo uszmen zmienił nick na tsie, ale tłumaczyłem już, że to tak nie działa i nikt się na to nie nabierze, więc pozwól że będę się dzielić swoją opinię, a gracze sami zdecydują :) proszę przestać zarzucać mi trolling
    serdecznie pozdrawiam :)

  12. #41

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie był crashowany od lutego, bo od lutego było na nim zawrotne 0 (słownie: zero) graczy, więc siłą rzeczy nie miał kto scrashować, a jakby się sam scrashował to nie miał kto tego odnotować
    a następnie był offline (i tak jest stan obecny)
    no i co to zmienia? to, że wyłączysz zabugowany i crashujący serwer, nie znaczy, że nie można już mówić, że jest zabugowany i crashujący
    po drugie, nie można oddzielić konta midas od nazwy prlots, bo konto midas należy do administratora prlots, a więc osoba midas oraz opinia o niej (zarówno jako użytkowniku forum jak i administratorze otsa) ma duży wpływ na samego otsa
    nie ma tu żadnych pomówień, wszystko co pisałem to są fakty
    - były bugi? były
    - był crashe? były
    - były wyzwiska ze strony administracji? był
    - było straszenie policją? było
    - było wygrażanie wpierdolem? było
    - były udowodnione kłamstwa? były
    więc co się nie zgadza?
    prezentujesz tutaj logikę elot teamu, że jak odpalisz nową jeszcze bardziej najbardziej dopracowaną edycję, z identyczną nazwą i administracją, to nagle serwer nie ma związku ze swoją przeszłością, ale tłumaczyłem już, że to tak nie działa, więc pozwól że będę się dzielić swoją opinię, a gracze sami zdecydują :)
    serdecznie pozdrawiam :)
    To czy ty się podzielisz swoją opinią (która wyjaśniłem ile jest warta) to nie ma absolutnie znaczenia czy ktoś zagra na tym serwerze czy nie. I kolejne pomówienia, bo serwer działał bez przerwy od lutego do sierpnia, i były próby crashowania serwera (jakiś dzieciak kupował kilofy w veno, podpytaj może profesorek naginał bo mu skryptu do bota nie napisali), oraz próba scrashowania serwera poprzez brak recaptchy przy rejestracji (60k+ kont w godzine). Zabugowany i crashujący był na poprzednim protokole i poprzednim tfs'ie teraz nie ma bugów, ani nie można go scrashować. Skąd pewność, że konto midas należy do administratora prlots? Taką samą pewność miałeś w przypadku dexotu. Nie wiem jaką logikę ma eloth team i mnie to nie interesuje. Ty za to prezentujesz logikę muła brnącego twardo po swoje, i nie potrafisz zrozumieć, że nie grałeś, nie znasz się, to się nie wypowiadaj, może dopiero po starcie. Troll i prowokator, serdecznie pozdrawiam ;)


    Zapraszam do rejestracji! Dla każdego z forum tibia.org.pl, kto się zarejestruje start pack (darmowe punkty do sms shopu), na PW proszę nick i account name.

    www.prlots.pl

    START 10.08.2018!
    Ostatnio zmieniony przez Midas : 04-08-2018, 21:41

  13. #42
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    nie ma tu żadnych pomówień, wszystko co pisałem to są fakty
    - były bugi? były
    - był crashe? były
    - były wyzwiska ze strony administracji? były
    - było straszenie policją? było
    - było wygrażanie wpierdolem? było
    - były udowodnione kłamstwa? były

  14. #43

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Masz na to dowody? Jak nie masz to są to pomówienia.

    Zapraszam do rejestracji! Dla każdego z forum tibia.org.pl, kto się zarejestruje start pack (darmowe punkty do sms shopu), na PW proszę nick i account name.

    www.prlots.pl

    START 10.08.2018!

  15. #44
    Avatar DJ Mrozu
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    485
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    uwielbiam czytać takie tematy xD

  16. #45
    Avatar czaja152
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Thais 3/4
    Wiek
    34
    Posty
    424
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Ja chciałem tylko zapytać co ma kurwa mac wersja clienta czy też silnika do bugów? Autor tematu w paru swoich postach podkreśla, że wraz ze zmianą wyeliminował bugi, crashe co oczywiście nie ma prawa bytu, bo możesz mieć Tibie 11.xx i silnik z kosmosu co nie zmienia faktu, że takie zmiany nie naprawiaja błędów. No chyba, że ktoś napisał Ci silnik od 0 bądź też naprawił wszystko co możliwe w obecnym. Patrząc na poprzednią edycję i wiedzę admina niestety nie mogę polecić servera bo jak polecać gówno... jeśli nie pickami to znajdzie się coś innego a jest tego sporo xd mimo akceptowania regulaminu istnieje prawo które zabrania Ci udostępnić adres IP osób X. Do tego wszyscy wiemy jakie są czasy i jak leniwi są ludzie więc nikt mi nie powie, że midas przeszedł odnowę i pojął wszystko na innym protokole, silniku... Silnik masz z neta i nie jesteś w stanie wyeliminować wszystkich bugów/sposobów na crashe bo po prostu jesteś za cienki, nie masz o tym pojęcia, nie masz aż tyle czasu aby poświęcić go na zbadanie całego silnika i użycia mózgu.. a server jest dla Ciebie zabawka. Więc proponuję udać się do piaskownicy, tam jest miejsce na zabawy. Co do pomówien to jak wszyscy wiemy polskie sądy skazują na podstawie pomówien - jestesmy w Polsce wiec... IP które udostępniłes na www swojego servera - to prawda a nie pomówienia nawet gdzieś mam screena. Za samo to powinieneś wylecieć na zbity pysk, myślę,że jakieś problemy psychiczne bądź inne, więc o czym w ogóle rozmawiamy?
    Wszystko co napisał tibia77 jest prawda więc nie zamiatajmy tego pod dywan i niech każdy kto będzie chciał zagrać zna prawdę tym bardziej, że admin jest niezrównoważony psychicznie robiąc to co robił chyba, że przeszedł metamorfozę to zwracam honor i daje szansę. Gdzie jest jakiś mod aby wypierdolic to gówno?
    Ostatnio zmieniony przez czaja152 : 04-08-2018, 23:59

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 298
    Ostatni post: 18-03-2018, 17:02
  2. [Poland] Chrona Online - Real Map 7.6 - Start Piątek 19:00!
    Przez klima06 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 19-10-2017, 11:33

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •