Strona 6 z 6 PierwszaPierwsza ... 456
Pokazuje wyniki od 51 do 56 z 56

Temat: Marvel Cinematic Universe - rozmowy ogólne

Data rejestracji
    Mar 2008
    Położenie
    Warszawa
    Siła reputacji
    11

Domyślny

co obejrzeć przed 4 odcinkiem defendersów?
    Cytuj Siemka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hitler był bardziej polski smieciu od Ciebie.

Data rejestracji
    Oct 2008
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    12

Domyślny

byłem na Venomie, troche za mocno komediowo ten film zrobili no i siedział koło mnie jakiś poncjusz piłat co ryja nie zamykał przez 2 godziny 2/10

Data rejestracji
    Jul 2008
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Cytuj Kredka napisał Pokaż post
    byłem na Venomie, troche za mocno komediowo ten film zrobili no i siedział koło mnie jakiś poncjusz piłat co ryja nie zamykał przez 2 godziny 2/10
    mi się venom mega podobał tom hardy dał radę motzno, pośmiać się szoło i druga część zapowiada się kozacko :) Szkoda tylko że ostrzejsze sceny powycinali bo jakieś jebane pegi sregi

Data rejestracji
    Mar 2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Mnie też się nawet Venom podobał, ale szkoda mi zmarnowanego potencjału, bo w tym filmie była go masa.
    No ale w końcu to zwykle kino superbohaterskie...

Data rejestracji
    Apr 2009
    Siła reputacji
    15

Domyślny

Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    mi się venom mega podobał tom hardy dał radę motzno, pośmiać się szoło i druga część zapowiada się kozacko :) Szkoda tylko że ostrzejsze sceny powycinali bo jakieś jebane pegi sregi
    w jaki sposob dal rade? szedlem na ten film bez wiekszych oczekiwan liczac jedynie na obsade a i tak sie zawiodlem
    humor raczej kiepski ale to chyba kwestia gustu
    caly film czulem sie jakbym juz to kiedys ogladal tylko z innymi bohaterami (a filmow ogladam bardzo malo)
    sam eddie brock taki nijaki hardyego/hardiego(?) kojarze glownie z taboo i peaky blinders dwie swietnie zagrane role w porownaniu z tym gownem niebo a ziemia
    ogolnie na szczescie zdazylem juz zapomniec polowe filmu ale pamietam ze zaraz po seansie mialem wiecej negatywnych spostrzezen pozdro

Data rejestracji
    Jun 2005
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    20

Domyślny

i tu się zgodzę, dość średni

tzn. nie brałem go w ogóle pod uwagę jako filmu superbohaterskiego, bo to nie jest taki film
    miał być gostek z pasożytem w środku, no i był
    jakiś tam humor i gagi były, no nie była to beka jak w avengersach czy strażnikach, ale bliżej filmowi do komedii XXI wieku niż do filmu nawiązującego do superbohaterów
    ogólnie nie ma tragedii, ale w chuj głupich akcji i trochę przeciągane niektóre wątki
    no i między Brockiem a Venomem to romans się w pizdu jakiś narodził, chyba chcieli trochę nawiązać do humoru i prowadzenia akcji rodem z Deadpoola, walka z samym sobą, ale tak naprawdę spoczi wszystko i beczułka

ogólnie takie 6/10, dobre dźwięki, dobrze wyglądał Venom, Hardy mimo wszystko wyciągnął ten film, bo czuję, że jakby tu jakiś pizduś zagrał, to byłaby totalna kupa, a tak przynajmniej ten jego wizerunek menela na początku i głos przepitego Andrzejka dawał w chuj

jak pociągną z kontynuacją, to pewnie nie będzie tragedii

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania