Reklama
Strona 5 z 9 PierwszaPierwsza ... 34567 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 61 do 75 z 126

Temat: Marvel Cinematic Universe

  1. #61
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    chyba se dzis pojde

  2. #62
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    oglądałem endgame i jest kurwa sztosiwo ciekawe co zrobią w avengers 4

    kurwa doctor green mnie rozjebał tego się nie spodziewałem xDD pewnie zrobią o nim oddzielny film oglądal bym :D

  3. Reklama
  4. #63
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no nwm nwm mówienie że trzymało w napięciu tak jak IW to przegięcie gruuuube
    bardziej chyba trzeba podejść do tego filmu jako takiej nagrody dla dzieciaczkow co ogladaja i pozegnania z niektorymi bohaterami a nie super koniecznoscia opowiedzenia tej konkretnej historii o kamyczkach do konca, to rownie dobrze mozna by upchac w 1 filmie





  5. #64
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie trzymał w napięciu tak jak IW, niestety.

  6. #65
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    poważna big analiza spierdolinki poniżej
    ogólnie to tak jak pisałem - sama historia o kamykach mogła być w jednym filmie z pierdolnieciem jak IW, a endgame raczej zrobiono jako tribute dla tych wszystkich postaci które przez te 11 się pojawiły plus big walka na koniec żeby każdy jako tako był zadowolony
    Jak o fabule IW było chyba wiadomo dość mało, tak fabułę Endgame przewidziano tak w 80% eh

    Ale od początku- scena z howkeyem i w kosmosie były bo od czegoś trzeba było zacząć, fajna scenka z ciesząca xD się nebula po xD wygranej z tonym, ptsd tonyego też spoko
    Wycieczka po thanosa mi się nie podobała za bardzo. Wiadomo chodziło o to żeby pokazać jaka beznadziejna sytuacja bez wyjścia ale nwm mogli to zrobić że znajdują rękawice z kamieniami i ktoś np. Thor próbuje ja ubrać i prawie deda, wraca sobie Thanos z uśmiechem, ubiera rękawice, kopie cpt marvel na pizde i przy nich niszczy kamyki i sam deda przy tym, bardziej by mi się to podobało.
    Przeskok w czasie fajnie tylko zamiast pokazywać człowieka mrowke mogli pokazać jakieś global konsekwencje bardziej a nie pomniczki.
    Potem nagła transformacja pepper która przez 5 filmów męczy bułe a tera nagle TAK DAWAJ WSKAKUJ W WEHIKUŁ CZASU CO MOŻE PÓJŚĆ NIE TAK no kurwa głupota
    Cale to podróżowanie w czasie to ResidentSleeper okropny, gdyby nie Heil hydra i bójka kapitanow to do kosza mogłoby pójść. Zdobycie soul stone jakieś nieporozumienie bez jakiegokolwiek sensu, jedyny plus że wdowe zdedali, szkoda że nie film wcześniej.
    Ubranie rękawicy przez profesorka spoko(szkoda że oprócz tego se na marka napluli i z hulk archa na przestrzeni 3 filmów wyszło totalne gówno imo, a brak bójki z thanosem na koniec to kozik w plecy wbity)
    Bombardowanie kureskim statkiem kosmicznym spoko, szkoda że szop pracz i robin hood są w stanie coś takiego przeżyć w sumie to nie wiem po co oni w tym filmie byli ale co tam.
    Co do napierdalanki to spoko jak zawsze heh, miałem jednak nadzieję że tony znowu dostanie solowke ale drugiej już mu nie dali. Wkurwiony thanos jakiś kozak totalny z tym twin swordem, w pewnym momencie jak zaczął thora napierdalac to szkoda że przestał i nie poszli dalej w taką brutalność, motyw z wyciągnięciem jednego kamyczka fajnie pomyślany. Szkoda że czwórka przydupasow znowu bez czasu antenowego za bardzo, fajny meme z instant kill pająka.
    Samo zakończenie smutek straszny eh miałem nadzieję że kapitan dednie a nie tony. Teraz pytanie czy całkiem skończą temat iron mana czy shuri albo typiarz od ziemniakowej strzelby przejmie pałeczkę.
    Szkoda że z 6 avendzersow film był głównie o 3, liczyłem że może ubija hulka albo w jakiś sposób ich rozdziela i dednie jeden z nich, howkeye to do śmietnika I wdowa tak samo. A i w sumie szkoda że załatwił thanosa pstryknieciem a nie w tradycyjny sposób napierdalanki
    Pozdrawiam cieplutko zostawcie łapkę w górę





  7. #66
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jak thanos bez kamieni był tak silny że tylko scarlet witch i kapitan marvel mieli do niego podbicie nawet thor mu chuja robił to jak go mieli rozjebac?

  8. #67
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Normalnie sokole oko by dorzucił jeszcze arrow i by się udało





  9. #68
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,616
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ta scena jak 10 kobiet superbohaterek rusza naraz do ataku to była przesada. I to samo z przekazaniem tarczy murzynowi na końcu

    wkurwia mnie jak ktoś wrzuca politykę do filmów

  10. #69
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Nie zapomnij o homo w grupie wsparcia
    Ale scena z plażami to taki cringe że hoho





  11. #70
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,595
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Zajebisty film A Ty kurwa zostań moze krytykiem filmowym, ogląda sie dla funu ktory ja mialem w 100% uzyskany w endgame
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  12. #71
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jest fun i może być większy fun...

  13. #72
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,595
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    No a gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem xd
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  14. #73
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No jak się casualowo idzie bez jakichkolwiek oczekiwań to spoko, na drugim seansie bardziej mi się podobało





  15. #74
    Avatar TwojStary
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    954
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ciekawi mnie ta ostatnia scena z kapitanem ameryką i jak to faktycznie wyglądało, bo wiadomo że time travel w MCU wyglądało na zasadzie tworzenia alternatywnych rzeczywistości więc mógł on nieźle namieszać wracając i żyjąc sobie te 70 lat z peggy i koniec końców jak on wrócił, bo jakby go tą maszyną przywrócili to by się na niej pojawił, a nie na ławce XD
    ślonzacy som jak rotwormy - stworzeni do zapierdalania pod ziemiom

  16. #75
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Otóż nie da się jej wytłumaczyć, chcieli po prostu ładną scenke na koniec. Oczywko tłumaczone już ze NO WIECIE HEHE CO TO MOŻE ZNACZYĆ MOŻE JEST ZA TYM WIĘKSZA HISTORIA DO OPOWIEDZENIA KTO WIE?





Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Marvel Heroes 2016
    Przez GonzoTheGreat w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 02-11-2016, 22:56
  2. Marvel - Jessica Jones
    Przez Taidio w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 09-09-2016, 16:43
  3. SuperHeroOnline - Czyli DC & Marvel!
    Przez Napadzior w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-06-2016, 13:13
  4. Marvel itp- o co w tym chodzi?
    Przez Deathfully w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post: 19-08-2015, 19:58
  5. Marvel Studios
    Przez Dzzej w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 14-01-2015, 03:00

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •