Reklama
Strona 1 z 6 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 83

Temat: wycena pracy w wypożyczalni samochodów

  1. #1
    Avatar Aquzlies
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    660
    Siła reputacji
    18

    Domyślny wycena pracy w wypożyczalni samochodów

    Siema!

    Nie wiem czy dobrze sformuowałem temat, ale chodzi o to, że chciałbym się od was dowiedzieć za jakie pieniądze byście się zgodzili pracować w taki sposób;

    - wypożyczalnia samochodów, na rynku ze 2 lata (głównie Warszawa) i teraz otwiera nowe "FILIE" w innych miastach
    - otworzyła się właśnie w twoim miescie i jesteś jedynym pracownikiem, także każde zlecenie w miescie i okolicach bierzesz Ty
    - wg nich powinieneś być dyspozycyjny 24/7, no bo jest możliwość, że komus się fura rozjebie w nocy na autostradzie i musisz mu podstawić, ale tego nie powiedzieli przy podpisywaniu umowy - w ogole o godzinach nie było mowy
    - nie ma żadnego biura, praca zdalna z chaty, więc wszystkie papiery itd. trzeba samemu uporzadkować i mieć na nie miejsce
    - obracanie ok. 10-15 samochodami

    generalnie są okresy, że pzrez 2-3 dni nic się nie robi, ale tak naprawdę jesteś cały czas na bombie i nie można nawet zorganizować wyjazdu nad wodę w ciepły dzień bo może wlecieć podstawienie.

    Była jeszcze sytuacja, że dostaje telefon o 15, że trzeba podstawić samochód 250 km dalej, na klienta czekałem półtorej godziny, potem godzinę na transport powrotny (blablacar) no i oczywiście czas poświęcony na drogę powrotną..
    I jeszcze jedna, o godz. 14 dzwoni do mnie kierownik z innego miasta, że muszę jechać 450 km dalej po samochód, bo kierowca z okolic nie wyrobi się dzisiaj - sprawdzam na epodrozniku - 8h pociągiem czyli 22:30 na miejscu + ok. 5.5h powrotu samej jazdy powrotnej.

  2. #2
    Avatar szpigiel001
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    391
    Siła reputacji
    11

    Domyślny wycena pracy w wypożyczalni samochodów

    Ja akurat jestem mocno roszczeniowy to za dyspozycyjność 24/7 to bym krzyczał pięciocyfrowe kwoty raczej.
    Ewentualnie podstawa zwykła plus za każde takie akcje ponad wymiar pracy jakaś stawka extra.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Aquzlies
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    660
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Tak jak wspomniałem, nie ma tego napisane na papierze nigdzie, że 24/7, ale zdarzało sie, że podstawiałem samochód w niedziele o 7 rano, albo w piątek o 22 i na dobrą sprawe nigdy nie wiesz co się trafi.

    Albo własnie takie niespodzianki, jak "kryzysowa sytuacja" i musisz jechać po 200 a nawet 500 km gdzieś i to bez większego przygotowania.
    Ostatnio zmieniony przez Aquzlies : 19-07-2018, 15:07

  5. #4
    Avatar szpigiel001
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    391
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    To ustal jakis aneks na podstawę nie wiem ile tam zarabiasz teoretycznie zalozmy ze 3k to wychodzi ok 18/h przy 168h. To za normalna robote dostajesz te powiedzmy 3k a za kazda akcje w niedziele czy tam w nocy odpowiednio 200-300% razy stawka godzinowa z pensji podstawowej. Czyli za 12h pracy w niedziele (podstawienie fury na drugi koniec Polszy) dostalbys dodatkowo 12*36zl co wychodzi 432zl co juz jest akceptowalna dniówką za coś takiego. Może ja jestem jebniety ale wg mnie to w chuj uczciwy uklad


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #5
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ciezko okreslic bo tak naprawde nikt nie wie ile faktycznie pracujesz. Z tego co napisales wynika, ze moze byc tak, ze trafia Ci sie 5 takich wyjazdow w miesiacu, a po za tym grzejesz dupe przed komputerem i nic nie robisz. Ogolnie za sama taka dyspozycyjnosc i robote gdzie faktycznie mialbym te 4-5h zajete codziennie + regularnie kilka razy w miesiacu takie wyjazdy imho. min 5-6k.

    A ogolnie taki uklad jak szpigiel mowi wydaje sie byc ok. Tyle tylko, ze my Ci nie powiemy dokladnie ile masz zarabiac bo nie wiemy ile masz faktycznie pracy.
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  7. #6
    Avatar Aquzlies
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    660
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    na dzień dzisiejszy w ciągu 21 dni pracy zrobiłem 23 ruchy, czyli albo odebranie, albo podstawienie, z czego najkrócej 2 takie czynności trwały po 1h, bo blisko podstawienie i blisko odbiór, ale większość no to znacznie więcej, czasem po 5h nawet albo i 8h + praca przy papierkach i wypłenianiu excela, które też wbrew pozorom jest czasochłonna, bo to trzeba zeskanować dokumenty, wysłać, wypełnić w kalendarzu czy samochód jest wolny, zajety, od kiedy do kiedy, przebiegi itd. także średnio na ruch po 20 minut dodatkowe.

    a jutro są 3, każde w zupełnie innym miejscu

  8. #7
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    praca, którą może robić każdy
    jak dla mnie 2 koła max, bo i tak się znajdzie 10 chętnych na taką lekką robotę

  9. #8

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj szpigiel001 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli za 12h pracy w niedziele (podstawienie fury na drugi koniec Polszy) dostalbys dodatkowo 12*36zl co wychodzi 432zl co juz jest akceptowalna dniówką za coś takiego. Może ja jestem jebniety ale wg mnie to w chuj uczciwy uklad
    sugerowanie, że jakaś firma wypożyczająca auta by tyle zapłaciła
    wjebią ci delegacje na 1 dzień, zapłacą stówę czy ile tam jest stawka za delegację i zwrócą koszty powrotu

  10. #9
    Avatar szpigiel001
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    391
    Siła reputacji
    11

    Domyślny wycena pracy w wypożyczalni samochodów

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    sugerowanie, że jakaś firma wypożyczająca auta by tyle zapłaciła
    wjebią ci delegacje na 1 dzień, zapłacą stówę czy ile tam jest stawka za delegację i zwrócą koszty powrotu
    Nic nie sugeruje, mowie z mojej strony jakbym ja to widział. Jeżeli nie to bym nie pracował w tejfirmie i tyle. W sensie takim ze dalem przyklad jak to sie powinno rozliczac wg mnie a cyferki mozna sobie dopasowac wedle
    Swojego uznania


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio zmieniony przez szpigiel001 : 19-07-2018, 16:45

  11. #10
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    w krk dostaniesz dokładnie 13.60/h pozdro

  12. #11
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Kiedyś przez moment tak pracowałem, chujnia totalna, nie polecam. Tzn. sama praca mogłaby być nawet ok, jak ktoś lubi jeździć autem i pociągami, mnie to pasowało, ale jak w połowie filmu z dziewczyną dzwonił telefon, to pierdolca można było dostać.
    Jeśli sporo jest takich dalszych wyjazdów, zasuwasz po nocach, weekendy też zajete itd., to minimum 4, ale to wiadomo, że by Cię wyśmiali jakbyś z czymś takim wyskoczył xD
    Także pozostaje tylko zmiana pracy/zejście z obowiązków i dyspozycyjności.
    Teraz ile Ci płacą? @Aquzlies ;

  13. #12
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Nie wiem ile by mi musieli placic zebyn cale swoje zycie ukladal, tak zeby byc dyspozycyjny zawsze xD Nawet piwka nigdy nie wypijesz, ani niczegi sobie nie zaplanujesz. Totalnym piwniczakiem bez zadnego zycia bym musial byc

  14. #13
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    w ogóle bym się takiej pracy nie podjął, smród okrutny

  15. #14
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    przeciez to brzmi jak totalne nieporozumienie
    w sumie to juz lepiej isc do fabryki smordu i biorac codziennie nadgodziny i pracujac 7 dni w tygodniu zarobisz wiecej i nikt ci nie bedzie zycia ukladal

  16. #15
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale fizycznie wytrzymasz tak może ze dwa tygodnie. W takiej pracy w wypożyczalni się nie zameczysz, ale czasem zdarzy się, że trzeba zmienić plany.
    Mówię tu o normalnej pracy w normalnej wypożyczalni, bo to, gdzie ten ziomeczek robi jako jedyny na 10 aut, to jest po prostu nieporozumienie xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Nawigacja dla samochodów ciężarowych
    Przez Tazz w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 01-09-2019, 18:47
  2. Dostawiacz samochodów
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 14-07-2019, 09:46
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 13-05-2017, 23:36

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •