Reklama
Strona 3 z 13 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 187

Temat: To koniec (nie clickbait)

  1. #31
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Ale ja z tym danjelkiem to nie na poważnie.

  2. #32
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,874
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak na razie nie, padla tylko kandydatura mexa, ale znając osoby z dzisiejszych czasów kurwa nie zdziwiłbym się jakby ten Olejoo zaproponowal jego kandydaturę, zresztą moth już jest za tym wiec? to by była kwestia czasu jakby nie moja interwencja
    aha, czyli sam sobie postawiłeś tezę, którą potem zacząłeś zaciekle atakować, no wspaniale, może cię pan moderator haan za to pochwali, a teraz weź już tam utkaj i idź sobie pekować na kasterii

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i nie wiem jak ty widzisz osobe co miała conajmiej 6 banow dac jako moda kurwa ciężko z mysleniem u ciebie, tak jak pisałem widze co tu się dzieje, ja mam wyjebane, ale szkoda mi forum i tyle swoje powiem, bo widze, ze w dzisiejszych realiach mysle jako nieliczni trzeźwo z tej całej szopki
    ale jaką osobę
    olejoo napisał do plutona o crusie i berrym, że mogliby to pociągnąć, a tutaj na moderatora zgłosił się tylko mexeminor, nikt kurwa nie pisał poważnie o danjelku, rozumiesz to czy masz za daleko do łba?

  3. Reklama
  4. #33

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    ale weź wypierdalaj, bo ja przynajmniej powiedziałem co uważam, a ty wchodzisz przypierdalasz się do mnie nic nie wnosisz i udajesz chuj wie kogo co ty kurwa odpierdalasz widać forum w chuju masz

  5. #34
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,874
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    dobra, weźcie już zbanujcie tego trolla

    @Mexeminor ;
    on trolluje, typ uskutecznia ten typ trollingu, którego nikt z moderacji na tym forum nigdy nie potrafił wyłapać, taki vegeta style, ale dla każdego normalnego człowieka jest to dość oczywiste po tych tekstach że "nie zależy ci na forum!!", "uratowałem forum swoją interwencją!!" i zwłaszcza "nawet moderator mnie pochwalił na pw"
    tylko tak, jak sam napisał - nikt nie ma jaj, żeby go utemperować - i to się akurat zgadza

  6. #35
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    sugerowanie, że danielek i jakiś piotruś to "moi" ludzie XDDDDDDDDDDDDDDDDD typie, odpocznij se

  7. #36
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Weźcie w końcu przymknijcie te gęby, bo tak na prawdę to huja się zmieni, temat napierdolicie z 20 stron i to nadal nic nie da.

    Dziękuję i serdecznie pozdrawiam

    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  8. #37

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    dobre argumenty jestem ciekawy co zmieni crus i berry zbanuja danielka i piotrusia? jak to sa ich koledzy wiec co wy kurwa zmienicie powiedz mi, bo jak na razie jak pisal przemo pierdolicie dużo a zero konkretów tylko chcecie władzy dla siebie, żeby się bawic w wasze gierki czyli pewnie po czasie danielek i piotrus dostana moda, bo sa hehe tacy smieszni i aktywni

  9. #38
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Szczerze mówiąc, to nie wiem skąd w ogóle taki pomysł xD
    Ale w jednym Gniewny ma trochę racji: Dyskusje poumierały, ludzi do pogadania na poważnie można by chyba zliczyć na palcach jednej czy dwóch rąk. Sam miałem niedawno zaczynać taki turbopoważny temat, ale patrząc na to, co się dzieje w owionie, to po prostu mi się odechciało, stwierdziłem, że nie ma sensu.

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dobre argumenty jestem ciekawy co zmieni crus i berry zbanuja danielka i piotrusia? jak to sa ich koledzy wiec co wy kurwa zmienicie powiedz mi, bo jak na razie jak pisal przemo pierdolicie dużo a zero konkretów tylko chcecie władzy dla siebie, żeby się bawic w wasze gierki czyli pewnie po czasie danielek i piotrus dostana moda, bo sa hehe tacy smieszni i aktywni
    Mnóstwo konkretów padło w poprzednim temacie zapoczątkowanym przez samego plutona i do tego on miał się odnieść, czego oczywiście nie zrobił.
    A sugerowanie, że danjelek i piotruś to "nasi" ludzie to xD Skąd w ogóle, człowieku, taki pomysł?
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 18-07-2018, 18:58

  10. #39
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Ja pierdolę typie Ty jesteś upośledzony XD wszyscy to moi koledzy i przecież ja się tu pcham do kadry aż mi się uszy trzęsą. W pizdzie mam danielka, piotrusia czy innego debila, Ciebie zresztą też i forum generalnie też mi lata. Tu chodziło jedynie o wprowadzenie tego, co proponowali ludzie i sama kadra na FM, co proponował sam Pluton i się zakręcił w swoim własnym świecie. Chuja wyszło, chuja wyjdzie, bawcie się dalej, a Ty pierdole dalej te smutki jak potłuczony.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  11. #40
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,874
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Szczerze mówiąc, to nie wiem skąd w ogóle taki pomysł xD
    Ale w jednym Gniewny ma trochę racji: Dyskusje poumierały, ludzi do pogadania na poważnie można by chyba zliczyć na palcach jednej czy dwóch rąk. Sam miałem niedawno zaczynać taki turbopoważny temat, ale patrząc na to, co się dzieje w owionie, to po prostu mi się odechciało, stwierdziłem, że nie ma sensu.
    przecież jeśli chodzi o poważne dyskusje, to zawsze zdychał właśnie przez takich kretynów jak gniewny, boryna itp. których jedynym celem jest prowokowanie, a nie dyskusja sama w sobie

  12. #41

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    ludzi aktywnych do merytorycznej rozmowy o czyms to ja na dzień dzisiejszy kurwa mogę zliczyć na palcach jednej reki nie wliczając w te osoby siebie

  13. #42
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,874
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ludzi aktywnych do merytorycznej rozmowy o czyms to ja na dzień dzisiejszy kurwa mogę zliczyć na palcach jednej reki nie wliczając w te osoby siebie
    no i bardzo słusznie, że siebie nie wliczasz, w tym jednym masz rację
    PS redbag nara

  14. #43

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    a i brawo dla was , ze chcecie dac władze gościowi co wlasnie sam otwarcie napisał, ze ma w chuju te forum i powiedzcie mi kurwa jak ja mogę nie mieć racji, no proszę was za stary jestem na takie mydlenie oczu z daleka , az jebie mi tutaj

  15. #44

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dobre argumenty jestem ciekawy co zmieni crus i berry zbanuja danielka i piotrusia? jak to sa ich koledzy wiec co wy kurwa zmienicie powiedz mi, bo jak na razie jak pisal przemo pierdolicie dużo a zero konkretów tylko chcecie władzy dla siebie, żeby się bawic w wasze gierki czyli pewnie po czasie danielek i piotrus dostana moda, bo sa hehe tacy smieszni i aktywni
    Jacy koledzy jakiej wladzy, czlowieku zaczynam sadzic ze jestes chory na to samo co Pies a to juz zle swiadczy o Tobie i Twoich wypowiedziach ale odpowiem na wszystkie Twoje zarzuty.
    -Ja nie chce żadnej władzy na tym forum, chce jedynie by ktoś(moge go nawet nie znac) analizowal z sztabem moderatorow rozne zmiany, ktore moze podsuwac kazdy user, chce aby kazdy glos zostal tutaj uslyszany wziety pod uwage i przeanalizowany.
    -Danielka i Piotrusia ani ja ani Mex ani Berry czy Crus, nie znam prywatnie.
    -Nie nawet jesli ktos z nas mialby jakakolwiek wieksza wladze na pewno taki danielek czy piotrus jakiejkolwiek wladzy nie dostana.


    Więc prosze Cie Gniewny, nie ciągnij tego tematu dalej, bo po prostu nie ma o czym. Sam stworzyles ich jako moderatorow nikt inny nie mowil o nich na powaznie.



    Cytuj Mezuren napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu, ale zrozum, ze koles juz nie gral na koncie, to jakim zlodziejem. mogl sobie normalnie wziac to konto. zreszta tamten koles moze zawsze sie zglosic po swoje pieniadze, moze rafix ich jeszcze nie wydal

  16. #45
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Ale kto mi chciał władzę dać xD żeby mi coś dać, to musi zaproponować to Pluton, a przydałoby się też, żebym się na to zgodził

    Ty jesteś jakimś alter ego Psa czy udajesz takiego kretyna?
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 09-09-2019, 21:48
  2. Nie klasyfikowanie ucznia na koniec roku (?)
    Przez killabeez w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 05-06-2015, 11:56
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 30-05-2012, 19:46
  4. tibia.org.pl - koniec kłopotów
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post: 03-11-2005, 16:49
  5. Koniec Tibia Suite...
    Przez spleen w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post: 29-08-2005, 16:41

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •