Reklama
Strona 2 z 13 PierwszaPierwsza 123412 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 187

Temat: To koniec (nie clickbait)

  1. #16

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ogólnie nie bardzo rozumiem, co ten temat robi w O Serwisie. Abstrahując od tego, że Pluton to drugi Archarius i wcale się do niczego nie odnosi, czy to publicznie czy na FM, to akurat tutaj ma rację (zakładając, że to on). Nijak nie potrafisz się wypowiadać OPie i przedstawiać swojego stanowiska, pisząc nieskładnie i wprowadzając szereg szumów komunikacyjnych. Dwa razy przeczytałem zrzut z FB i nadal nie jestem do końca pewien co autor miał na myśli - niby coś chcesz, niby propozycje masz, ale jak o konkrety chodzi to już gorzej to wygląda.


    PS. To nie HP Panowie, temat posprzątałem ale recydywę będę nagradzał.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  2. #17

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    ogolnie to nadeszla mnie taka myśl, ze byscie chuja zmienili na tym forum widać po tematach w hp i ogolnie po poziomie wypowiedzi, jest zenujacy nawet nie chce w takie dyskusje wchodzić, a to znaczy ,ze te wasze tematy rozmow sa naprawdę ułomne, o ile mex trzyma poziom to musze mu przyznać otwarcie w sumie jakby się ogarnal to moglby na pewno lepiej zarzadzac niż jakies olejoo czy i inne cwelki od niego ma moja aprobatę wyjdzie to lepiej dla ogolu, chodz pewnie ja wyjade z permer, ale ja mysle o całej spolecznosci, a nie o sobie wiec wezme to na klate
    kiedyś jak poziom merytoryczny na forum był wyższy niż dziś i ludzie normalnie dyskutowali w miare poważnie, to fajnie się trollowalo i robilo gnoj, teraz jak sam margines wypisuje jakies pierdolony na poziomie podstawówki to, az mnie oczy bola dlatego ja odpuszczam moje działania z których zystalem reputacje

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,875
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    przecież pluton to nie jest poważny człowiek, tylko dzieciaczek, który ma problem z podjęciem jakiejkolwiek samodzielnej decyzji, a ankieta dotycząca czystek w kadrze jest tego podsumowaniem
    ogólnie działania kadry od czasu przejęcia forum można streścić tak:
    - hur dur zbudujemy nowe wspaniałe forum młodzieżowe i ogólnotematyczne
    - bany z dupy dla aktywnych użytkowników
    - po wielkiej guwnoburzy bany łaskawie zdjęte
    - czystki w kadrze: loczek na własne życzenie zmienia kolor na brązowy, koniec czystek
    - amnestia: przywrócenie wszelkiego robactwa, eloth teamów itp. chuj wie po co
    - 2 dni później zbanowanie z dupy tych samych aktywnych użytkowników, co wcześniej
    - banów nie zdejmiemy, bo amnestia już była
    - hur dur wspaniałe forum młodzieżowe
    za archa było lepiej

    Cytuj Przemo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie nie bardzo rozumiem, co ten temat robi w O Serwisie. Abstrahując od tego, że Pluton to drugi Archarius i wcale się do niczego nie odnosi, czy to publicznie czy na FM, to akurat tutaj ma rację (zakładając, że to on). Nijak nie potrafisz się wypowiadać OPie i przedstawiać swojego stanowiska, pisząc nieskładnie i wprowadzając szereg szumów komunikacyjnych. Dwa razy przeczytałem zrzut z FB i nadal nie jestem do końca pewien co autor miał na myśli - niby coś chcesz, niby propozycje masz, ale jak o konkrety chodzi to już gorzej to wygląda.


    PS. To nie HP Panowie, temat posprzątałem ale recydywę będę nagradzał.
    przecież napisał o co chodzi, w skrócie:
    - siema pluton, miały być zmiany itp. a chuja robisz, to może oddałbyś forum ludziom, którzy by coś robili?
    - nie oddam, ale jak masz jakieś pomysły, to słucham
    - pomysłów było w chuj w temacie, który założyłeś
    - nawet tego nie czytałem, ale tam nie ma konkretów, elo

    kurwa ja nie wiem, jakich konkretów on chce, jak było sto razy pisane od czego należy zacząć (wymiana kadry na ogarniętą i aktywną) i zmiana sposobu moderowania (różne propozycje, m.in. te od skrzypasa)

  5. #19
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Przemek, Gniewny może i mnie propsuje i w ogóle, ale weź mu daj przynajmniej te #70 za cyrki tylko w tym temacie, bo z tym alertem to śmiesznie wygląda. Pokaż, że się dalej na tego moda nadajesz, że ludzie się nie mylili, no pokaż.

    No i Olejek dobrze przecież napisał Pawłowi, w temacie wszystko jest i były tam konkrety, trzeba tylko to wyszukać (nie tak dużo roboty) i przemyśleć. Ja bym się podjął osobiście wyłuskania tych pomysłów, ale muszę mieć możliwość wprowadzenia ich w życie, bo jak inaczej.

  6. #20

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przemek, Gniewny może i mnie propsuje i w ogóle, ale weź mu daj przynajmniej te #70 za cyrki tylko w tym temacie, bo z tym alertem to śmiesznie wygląda. Pokaż, że się dalej na tego moda nadajesz, że ludzie się nie mylili, no pokaż.

    No i Olejek dobrze przecież napisał Pawłowi, w temacie wszystko jest i były tam konkrety, trzeba tylko to wyszukać (nie tak dużo roboty) i przemyśleć. Ja bym się podjął osobiście wyłuskania tych pomysłów, ale muszę mieć możliwość wprowadzenia ich w życie, bo jak inaczej.
    watpie by miał takie jaja by mi przyjebac 70siotke tutaj brakuje mu tej twardej reki co ty masz, a tobie brakuje jego madrosci przez która watpie by wam ludziom z jednej bandy tak po prostu oddal panowanie nad forum

  7. #21

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    I o to mi chodziło pisząc żeby oddał forum nawet za kasę ale nie za ja jestem super i zajmę się tym tylko znalazła by się osoba która by to robiła, albo wybrana by została przez spolecznosc. Ja nie potrzebuje kolorków pogrubionych nicków czy tytułów...



    Cytuj Mezuren napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu, ale zrozum, ze koles juz nie gral na koncie, to jakim zlodziejem. mogl sobie normalnie wziac to konto. zreszta tamten koles moze zawsze sie zglosic po swoje pieniadze, moze rafix ich jeszcze nie wydal

  8. #22

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Olejooo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I o to mi chodziło pisząc żeby oddał forum nawet za kasę ale nie za ja jestem super i zajmę się tym tylko znalazła by się osoba która by to robiła, albo wybrana by została przez spolecznosc. Ja nie potrzebuje kolorków pogrubionych nicków czy tytułów...
    demokracja to najgorszy ustroj dlatego dobrze jest jak jest i się dostosuj do tego i zacznij zmieniac forum od siebie, jakby tak każdy robil to nie byłoby tej patologii pokroju danielek czy piotrus i rozmow o gownie

  9. #23
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    To kogo we końcu zgłaszamy na mode
    Bo teraz najaktywniejsi users to panic, danjelek, jaxi i piotrus, żeby zrownowayc to trzeba jakiegoś geniusza

  10. #24
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,875
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    demokracja to najgorszy ustroj dlatego dobrze jest jak jest i się dostosuj do tego i zacznij zmieniac forum od siebie, jakby tak każdy robil to nie byłoby tej patologii pokroju danielek czy piotrus i rozmow o gownie

  11. #25

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    po tym kto jest aktywny i co jest produkowane na tym forum to naprawdę się nie dziwie, ze maja powoli w dupie ta spolecznosc bo jest w chuj toksyczno-dziecinna straszny regres robicie, watpie bym nawet ja pomogl, od czasu mojego ostatniego bana wręcz nie poznałem tego forum naprawdę co jest nie tak, powiedzcie mi, czas na rachunek sumienia z waszej strony i szczera rozmowe
    Ostatnio zmieniony przez Gniewny : 18-07-2018, 18:30

  12. #26
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,875
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    ale co ty pierdolisz w ogóle? gdyby tu była normalna kadra, to takiego przykładowego piotrusia by od razu wyjebano za trolling, niestety kadrę stanowią jakieś dzbaany co wchodzą raz do roku i taki jest efekt
    nie mówiąc już o amnestii dla całego ścieku jak eloth teamy itp. która nie wiem czemu miała służyć
    no i taki kurwa gniewny.. chłop założył temat dotyczący zarządzania forum, a ten się wpierdala z jakimś "hur dur nie dostaniesz władzy hehehehe", no rzeczywiście bardzo to kurwa konstruktywne

  13. #27

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale co ty pierdolisz w ogóle? gdyby tu była normalna kadra, to takiego przykładowego piotrusia by od razu wyjebano za trolling, niestety kadrę stanowią jakieś dzbaany co wchodzą raz do roku i taki jest efekt
    nie mówiąc już o amnestii dla całego ścieku jak eloth teamy itp. która nie wiem czemu miała służyć
    no i taki kurwa gniewny.. chłop założył temat dotyczący zarządzania forum, a ten się wpierdala z jakimś "hur dur nie dostaniesz władzy hehehehe", no rzeczywiście bardzo to kurwa konstruktywne
    ale o czym ty pierdolisz, wlasnie nie chce caly czas, żeby tym forum zarzadzaly osoby danielka czy innego cwelka dlatego swoje zdanie wypowiadam, żeby ludzie od mexa czytaj danielej piotrus oloo czy inne tego typu osobniki co tylko trashtalk potrafią robic nie miały zadnej mocy na tym forum rozumiesz to?

  14. #28
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,875
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    trashtalk to ty tu uskuteczniasz, jak na razie
    czy ktoś gdzieś pisał na poważnie, żeby dawać moda danielkowi? bo kurwa nie wiem o chuj ci chodzi
    a tak w ogóle, to skoro niby "jest dobrze jak jest", to czemu nikt nie wypierdoli takiego piotrusia? aha, no tak

    E:
    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dostaje dużo pochwal i pozytywnych opinii czy to w reputacji czy na pw, wiec skoncz pierdolic
    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no dostałem nawet od moderatora wiadomość, gdzie widzi, ze się zmiennilem i ogolnie cieszy się z tego faktu, ze potrafie wyrazac swoja opinie w sposób lagodniejszy, także nie mierz każdego swoja miara
    po parunastu banach w mojej historii i kilku permach uwierz mi, ze niektórzy zaczynają odczuwać roznice w mojej osobie dorosłem emocjonalnie
    dobra, widzę już, że typ trolluje jak chuj, albo ma z 15-latek i sam liczy, że jak będzie pisał hur dur poważne posty, to dostanie moda, bo go jakaś nebula pochwaliła na pw

  15. #29

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    jak na razie nie, padla tylko kandydatura mexa, ale znając osoby z dzisiejszych czasów kurwa nie zdziwiłbym się jakby ten Olejoo zaproponowal jego kandydaturę, zresztą moth już jest za tym wiec? to by była kwestia czasu jakby nie moja interwencja

  16. #30

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    i nie wiem jak ty widzisz osobe co miała conajmiej 6 banow dac jako moda kurwa ciężko z mysleniem u ciebie, tak jak pisałem widze co tu się dzieje, ja mam wyjebane, ale szkoda mi forum i tyle swoje powiem, bo widze, ze w dzisiejszych realiach mysle jako nieliczni trzeźwo z tej całej szopki

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 09-09-2019, 21:48
  2. Nie klasyfikowanie ucznia na koniec roku (?)
    Przez killabeez w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 05-06-2015, 11:56
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 30-05-2012, 19:46
  4. tibia.org.pl - koniec kłopotów
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post: 03-11-2005, 16:49
  5. Koniec Tibia Suite...
    Przez spleen w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post: 29-08-2005, 16:41

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •