Reklama
Strona 1 z 3 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 36

Temat: dzial - odwolania

  1. #1
    mc maskota

    Domyślny dzial - odwolania

    proponuje usunac ten smieszny dzial skoro administracja nie ma czasu na rozpatrzenie wniosku, a moderatorzy stoja murem za soba. prosty przyklad mojego ostatniego odwolania, gdzie wskazalem ze nie zlamalem regulaminu (ktorego w sumie nie ma), a ban i tak zostal podtrzymany bo nie ma nikogo kto moglby rozpatrywac takie wnioski racjonalnie.

    a i wnosze, aby bany byly przyznawane od razu, a nie jak np. moderator mex, wyjdzie z nory o motoryzacji raz na 4 dni i banuje ludzi za caloksztalt bo nie zna sytuacji na forum i jak sam napisal w odwolaniu "nie ma czasu na czytanie forum"

    Ostatnio zmieniony przez mc maskota : 02-03-2021, 19:03

  2. #2
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    pal gume
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,314
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    trzeba było głosować na moth jako admin roku to tera byście nie mieli żadnych problemów z forumkiem i nie byłoby płaczu, tak więc jak cała reszta tego motłochu jesteś sam sobie winny

  5. #4
    mc maskota

    Domyślny

    kazde odwolanie to jebane 10/10, przedstawiasz dowody za moderatora (ktorego juz dawno tutaj nie powinno byc, a i tak dostajesz perma)


  6. #5
    Avatar Mnh_Project
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kazordoon
    Posty
    2,248
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    maskot wypierdalaj

  7. #6
    mc maskota

    Domyślny

    Cytuj Mnh_Project napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    maskot wypierdalaj
    i cyk warnik 50, chyba ze post zostanie usuniety, tak jak to bywa, kiedy to ja jestem wyzywany xD

  8. #7
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    >za cel egzystencji na forumku postaw sobie wkurwianie doslownie kazdego
    >osiagnales cel, nikt cie nie lubi wiec dostajesz bana za caloksztalt



    xivan tez dostawal bany za caloksztalt, ale powstal temat z glosowaniem i userzy uznali, ze powinien dostac unbana - to dostal
    tez zaloz sobie taki temat jak uwazasz ze to wszystko przez zla moderacje, nawet ci moge obiecac ze ja w nim nie zaglosuje, ciekawe jak sie skonczy glosowanie hmmmm
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  9. #8
    mc maskota

    Domyślny

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    >za cel egzystencji na forumku postaw sobie wkurwianie doslownie kazdego
    >osiagnales cel, nikt cie nie lubi wiec dostajesz bana za caloksztalt



    xivan tez dostawal bany za caloksztalt, ale powstal temat z glosowaniem i userzy uznali, ze powinien dostac unbana - to dostal
    tez zaloz sobie taki temat jak uwazasz ze to wszystko przez zla moderacje, nawet ci moge obiecac ze ja w nim nie zaglosuje, ciekawe jak sie skonczy glosowanie hmmmm
    > rozdawanie czerwonych reputkow = wkurwienie calego forum, 0k
    >> nikt mnie nie lubi, no super xD ale w regulaminie nie ma nic o tym napisane, ze ktos cie musi lubic (szok, tutaj przeciez nie ma zadnego regulaminu xD)

    propo xivana > no nie dziwie sie, skoro na forum banowani sa ludzie, ktorzy maja swoje zdanie. a co do tematu to prosze cie xD pluton zrobil taki temat bo na forum nie dzialo sie nic ciekawego.

    >> tak jak wyzej, jako randomowy user to sobie moge wiadomo co, a twoje "obiecywania" xD kogo one kurwa obchodza.

    wiadomo ze masz parcie na szklo, ale nie sadzilem ze az tak

  10. #9
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,863
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    musisz teraz złożyć odwołanie do sądu internetowego że na torg.pl nie respektuje się regulaminu

  11. #10
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj mc maskota napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na forum banowani sa ludzie, ktorzy maja swoje zdanie
    ja zawsze mam swoje zdanie, tak samo np tibiarz i kupa innych userow, czesto te zdania sa sprzeczne wiec dochodzi do dyskusji tzw.gownoburz, wiec jak najbardziej mozna je miec - ale ani ja ani on nie lata po calym forum, nie zasrywa go 10 postami dziennie o tej samej tresci typu 'a kowboj/tibiarz to ~' i nie zaklada nowych tematow tylko po to zeby komus nawrzucac, a jak ktos nie zna umiaru to wylatuje, proste. od zawsze tak bylo. tibiarz sam regularnie srednio jedna osobe tygodniowo wynosi z forumka za robienie syfu w jego dziale.

    a dzial odwolan faktycznie jest srednio potrzebny, byl potrzebny kiedys, jak srednia wieku na forum to bylo 15 lat wlacznie z moderacja. teraz o banicje trzeba sie bardzo starac, wiec tu sie akurat wyjatkowo z toba zgodze ze dzial nie jest potrzebny.
    Ostatnio zmieniony przez cowboy : 02-03-2021, 20:31
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  12. #11
    mc maskota

    Domyślny

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja zawsze mam swoje zdanie, tak samo np tibiarz i kupa innych userow, czesto te zdania sa sprzeczne wiec dochodzi do dyskusji tzw.gownoburz, wiec jak najbardziej mozna je miec - ale ani ja ani on nie lata po calym forum, nie zasrywa go 10 postami dziennie o tej samej tresci typu 'a kowboj/tibiarz to ~' i nie zaklada nowych tematow tylko po to zeby komus nawrzucac, a jak ktos nie zna umiaru to wylatuje, proste
    calym forum? moze mi pan powiedziec gdzie taki temat sie znajdowal? wg. pana postow mialem ignora i nie widzial pan moich postow, wiec oczekuje odpowiedzi zgodnej z prawda. (juz pomijam fakt, ze skoro mialem ignora to ich pan nie czytal xD)

  13. #12
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    zrób nowe konto, zacznij nowe życie i nie wkuriwaj ludzi pzdr oddalam
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  14. #13
    mc maskota
    Użytkownik dostał ostrzeżenie

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zrób nowe konto, zacznij nowe życie i nie wkuriwaj ludzi pzdr oddalam
    tak tak, wez kredyt i zaloz swoje forum

  15. #14
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj mc maskota napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    calym forum? moze mi pan powiedziec gdzie taki temat sie znajdowal? wg. pana postow mialem ignora i nie widzial pan moich postow, wiec oczekuje odpowiedzi zgodnej z prawda. (juz pomijam fakt, ze skoro mialem ignora to ich pan nie czytal xD)
    i znowu to samo xD
    3 dni temu wrociles z trollkontem i pierwsze co zaczales po mnie jechac w owionie ze jestem chujowy 'informatyk' i daje same rady z googli, podczas gdy wiekszosc userow prosi o zlozenie zestawu indywidualnie od potrzeb albo uderza na priv, bo maja problem a w google nie znalezli odpowiedzi xD

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zrób nowe konto, zacznij nowe życie i nie wkuriwaj ludzi pzdr oddalam
    on tak chyba nie umie
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  16. #15
    mc maskota

    Domyślny

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i znowu to samo xD
    3 dni temu wrociles z trollkontem i pierwsze co zaczales po mnie jechac w owionie ze jestem chujowy 'informatyk' i daje same rady z googli, podczas gdy wiekszosc userow prosi o zlozenie zestawu indywidualnie od potrzeb albo uderza na priv, bo maja problem a w google nie znalezli odpowiedzi xD



    on tak chyba nie umie
    no tak, odpisales w swoim stylu (czyli nie na temat), ale ja dalej czekam na odpowiedz bo jak widac nie potrafisz sie odniesc do pytania.



    w tym temacie to pan przyczepil sie do mnie, nie ja do pana, pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony przez mc maskota : 02-03-2021, 20:45

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Polityka jaka dzial
    Przez Smok_Galana w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 29-12-2017, 15:43

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •