Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: ZGRANIE STEROWNIKÓW Z PŁYTY NA PENDRIVA

  1. #1
    Avatar Wojtczak
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,802
    Siła reputacji
    13

    Domyślny ZGRANIE STEROWNIKÓW Z PŁYTY NA PENDRIVA

    Nawiązując do poprzedniego tematu moj cd room nie działa. Na płytce dostałem sterowniki do drukarki fiskalnej ,które msuzę pilnei zainstalować a których nie mogę nigdzie znaleźć na necie.Czy da rade jakoś to zgrać u kogoś z dzialającym cd roomem na pendriva a potem odpaliłbym u siebie pendriva i wgrał sterowniki ?

    Ewentualnei jak znajde sterownik na necie to ma rozszerzenie bin. Jak mam to gowno odpalic by zainstalowac? Google mowi ze deamon tools to zainstaluje mi na plyte ale mi kruwa cd room nei dziala wiec nic mi to nei da
    Probowałem Poweriso go odpalic to jest ze plik nieobslugiwany
    Ostatnio zmieniony przez Wojtczak : 16-07-2018, 20:00

  2. #2
    Avatar Sektorek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Siedlce
    Posty
    57
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    No to jak już byś znalazł te sterowniki w tym binie, to no możesz u kogoś to sobie od razu zgrać przez deamon toolsa, a jeżeli nie no to też musisz u kogoś zrobić obraz płyty tej z sterownikami i wtedy zgrać na pendrive.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Wojtczak
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,802
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    A tak po ludzku,mam juz blik .bin i co mam z nim zrobic? chcial go otoworzyc przez poweriso i nic. Juz nawet zaplace jak ktos mi to uruchomi bo chuj mnie strzeli
    @Sektorek ;
    Ostatnio zmieniony przez Wojtczak : 16-07-2018, 20:32

  5. #4
    Avatar Mikol_92
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    125
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dasz link do sterów, albo powiesz jaka to drukarka?

  6. #5
    Avatar Sektorek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Siedlce
    Posty
    57
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    To utwórz z tego .bin plik cue tym programem
    https://www.pcworld.pl/ftp/cuemaker.html
    Następnie nagraj plik obrazu na płytę wskazując właśnie ten plik podczas nagrywania

  7. #6
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Powiedz co to za drukarka.
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  8. #7
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    Cytuj Wojtczak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy da rade jakoś to zgrać u kogoś z dzialającym cd roomem na pendriva a potem odpaliłbym u siebie pendriva i wgrał sterowniki ?
    w 2009 roku amerykanski instytut informatyki pod patronatem nasa powolal zespol 74 najznamienitszych inzynierow ktorzy za zadanie mieli zgrac pliki z cd (kompleks badawczy byl podzielony na pare pokoi, ten w ktorym probowano zgrac pliki z cd nazywano potocznie cd room'em, jak slusznie zauwazyl OP) i nagrac je na pendrive. niestety w maju tego roku zakonczono projekt ze wzgledu na brak postepow, wiec jak narazie nikomu na swiecie nie udalo sie zgrac plikow z cd na pendrive. jest to niemozliwe.

    co to jest w ogole za temat, az mi sie przypomnial gosciu co chcial wzor na przeliczenie waluty, czy co to tam bylo XD

    ale zeby nie bylo - idziesz do kogos komu dziala cd 'room', wkladasz plytke (takie okragle cos z dziurka w srodku - blyszczaca strona do dolu), moj komputer > cd > kopiujesz wszystko, przechodzisz do penrive'a, wklejasz i podlaczasz do siebie i klikasz 2x na 'setup', czy cos podobnego -> gg wp

  9. #8
    Old-Era

    Domyślny

    najlepsze jest ze gosc sciagnal sterownik w formacie *.bin i zamiast zainstalowac go przez menedzer urzadzen to probuje go zamontowac przez daemon tools, no ja pierdole to powinno byc karane. Nie wiem jak ludzie w 2018 roku nie potrafia obslugiwac podstawowych funkcji komputera. Kurwa tak wazny wynalazek w dziejach ludzkosci, ktory znajduje sie w prawie kazdym gospodarstwie domowym ale niestety ludzie dalej jedyne co to umia wejsc na facebooka albo "se zagrać" w lola...

  10. #9
    Avatar Merinksban
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Old-Era napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    najlepsze jest ze gosc sciagnal sterownik w formacie *.bin i zamiast zainstalowac go przez menedzer urzadzen to probuje go zamontowac przez daemon tools, no ja pierdole to powinno byc karane. Nie wiem jak ludzie w 2018 roku nie potrafia obslugiwac podstawowych funkcji komputera. Kurwa tak wazny wynalazek w dziejach ludzkosci, ktory znajduje sie w prawie kazdym gospodarstwie domowym ale niestety ludzie dalej jedyne co to umia wejsc na facebooka albo "se zagrać" w lola...
    Tu nie chodzi o brak umiejętności obsługi tylko o brak umiejętności szukania informacji na temat rozwiązania problemu.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Htc desire 620 problem z połączeniem pendriva
    Przez Maciek_1993 w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 25-12-2015, 14:35
  2. Zgranie zdjecia z PS3
    Przez Xamit w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 28-09-2013, 07:29
  3. Zgranie HASHa za pomoca infinityboxa - blad winusb.dll
    Przez Rondel w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 27-11-2012, 20:55
  4. Instalowanie xp z pendriva
    Przez Kikut w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 07-09-2012, 16:24
  5. bootowanie z pendriva
    Przez Lothil w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 27-07-2012, 22:53

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •