Reklama
Strona 4 z 10 PierwszaPierwsza ... 23456 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 46 do 60 z 148

Temat: zajecie dla siebie + zwiazek

  1. #46
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    to jest niedojebanie

  2. #47

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    Właśnie nie napierdala w komputer w jakieś gierki czy cos
    Znajomych w rodzinnym mieście ma ale ona nie spotyka sie zbyt często z nimi, ona mówiła ze nawet lata szkolne etc jak sie spotykali to w domu nie wiem kurwa

    A mam taka koleżankę tez z byłej roboty, sama ostatnio do mnie zagadała co tam jak tam, czy życie sie układa, czy chce z dziewczynami na piwko niedługo wyjsć w grupie, i tam ze na silke razem możemy chodzić jak wróci No ja jebe, laska ktora jest po prostu dla mnie koleżanka z byłej pracy. Ile ja bym dał żeby ta była choć w kilku % taka

    Chora akcja
    Ostatnio zmieniony przez ragnarok : 25-07-2018, 19:31

  3. Reklama
  4. #48
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to jest niedojebanie
    nie każdy musi być zajarany życiem

  5. #49
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    a czy ja ci każe być zajaranym chuj mnie to obchodzi gościu
    zresztą sam widzisz że masz jakiś problem bo ciągle jesteś zmęczony i próbujesz mi teraz wmówić że to jest celowe i tak ma być

  6. #50
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a czy ja ci każe być zajaranym chuj mnie to obchodzi gościu
    zresztą sam widzisz że masz jakiś problem bo ciągle jesteś zmęczony i próbujesz mi teraz wmówić że to jest celowe i tak ma być
    ja tak od gimbazy jakoś przyzwyczaiłem się już

  7. #51
    Avatar Exteriuss
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    1,295
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cwicze k1 polecam zajebisty odstresowywacz i dobrze się czlowiek czuje
    Okręt wpada w mroczną toń,
    Nam nie straszny w bitwie zgon,
    W dłoni groźnie błyska broń,
    Śmierć już wieńczy naszą skroń,
    Kobiet miałem cały rój,
    Już nie dla mnie ziemski znój !

  8. #52
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja tak od gimbazy jakoś przyzwyczaiłem się już
    – Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę.
    – No, ubierasz się pan.
    – W płaszcz – jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
    – Fakt!
    – Do PKS mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest PKS.
    – I zdążasz pan?
    – Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni. To jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, widzi pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny do stadionu, a potem to już mam z górki, bo tak… w 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu, to znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans. To sobie obiad jem w bufecie, to po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się. Jem śniadanie i idę spać.

    to że się do czegoś przyzwyczaiłeś nie znaczy że to jest dobre, na podobnej zasadzie żony zostają z mężami patusami bo się przyzwyczaiły że raz na jakiś czas dostać strzała to normalne

  9. #53
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Exteriuss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Cwicze k1 polecam zajebisty odstresowywacz i dobrze się czlowiek czuje
    A to dlatego taki forumowy kozak xD

  10. #54
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj ragnarok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pisane dosyć chaotycznie, czytacie na własna odpowiedzialność
    Postanowiłem napisać aby zdać Wam relacje,
    Nie widziałem sie z nią 2tyg. Nie proponowałem spotkań z jednego względu który zaraz opisze
    Tyle co pisaliśmy SMS, tematy zaczynam ja, ona co najwyżej je kontynuuje, lecz sama nie zapyta co tam u mnie. Choć ostatnio lekki progres bo sama podczas rozmowy napisała co tam u niej, podczas rozmowy normalnej w RL mówi o sobie sama
    A wiec dlaczego nie proponowałem spotkań? Prosta sprawa, wyczerpanie po części tematu, albo ja po prostu nie mam pomysłów, moze wy cos doradzicie? O sobie dużo w sumie powiedziała mi co robiła wcześniej,co u jej rodziny choć sam nie pytałem, ze brat młodszy o wiele miał rożne problemy, takie prywatne rzeczy studia etc. ale nie sa to tematy do rozmowy, jednak nie bede pytał co tam u jej rodziny. No interesowałem sie jak czasy studiów etc. Lecz No jakby to powiedzieć, za dużo nie jest w stanie mi o nich powiedzieć, bo była tam zamknięta w sobie, nie miała za bardzo przyjaciół a temat psychologia nie wiem o co mógłbym nawet spytać w tym temacie choć to akurat nieistotne bo podjęła w środku decyzje aby odejść.
    Teraz mieszka w mieście rodzinnym nie chodzi na żadne imprezy, na siłownie tez nie, sportów nie uprawia, No lubi zacisze domowe, seriale filmy książki takie klimaty, tematy juz obgadane a ona nie za dużo zmienia w swoim życiu noi jak mam z nią rozmawiać?
    Ja wiem co by jej pomogło ale ona nie chce dac sobie pomoc
    rzadko chodzi uśmiechnięta można powiedzieć ze praktycznie nigdy ale można powiedzieć za każdym razem jak sie dopiero zobaczymy to wręcz promienieje uśmiechem nawet w pracy chodziła zawsze taka przygnebiona bez uśmiechu w nowej pracy to samo
    Co do tej samotności to moze ona tak mówi ale nawet koleżanka mi to jednak uświadomiła ze czemu i w głębi duszy kto chciałby być samotny?
    Ps. Jak znajdzie prace planuje wysłać jej kwiaty moze to ja jakoś aktywuje, nawet jeżeli nic z tego nie wyniknie, to wystarczy mi to ze moje serce będzie uradowane tym ze uśmiechnie sie chociaz na chwile.
    Kurwa gosciu jak cie czytam to mi sie rzygac chce zara ci powiem czemu

    Otoz zachowujesz sie jak totalna pizda, ktora pierwszy raz dziewczyne za reke zlapala i nie inaczej. Ja rozumiem, ze mozesz byc 20 letnim prawiczkiem, ze to twoja pierwsza milosc, ze jestes zakochany w NAJWSPANIALSZEJ DZIEWCZYNIE I DRUGIEJ JUZ TAKIEJ NIE BEDZIE NA BANK. Ale kurwa ucz sie czasem od innych i wyciagaj wnioski. Tera ci cos powiem mlody - laski to curwy. Faceci tez, ale o nich nie rozmawiamy. Powinie ci sie noga, nie beedziesz wystarczajaco meski, za malo bedziesz zarabial, znajdzie lepszego kutasa, ktory zwinniej bedzie lawirowal w jej muszelce, pozna ciekawego nowego kolege na jakichs zajeciach - i po prostu cie zostawi. W chuju bedzie miec twoje kwiaty i twoj romantyzm, a takze co wiecej jezeli nie jest zainteresowana toba, a wyglada, ze nie jest to w chuju bedzie miala jakies twoje wypociny, ze tesknisz o 22:00. Przeczyta, stwierdzi, ze gluptas sie zakochal znowu cie oleje, a ty dalej bedziesz za nia latal jak zjeb w friendzone. Zdaj sobie sprawe, ze zycie nie konczy sie na tej jednej, nie jest tez jedyna w swoim rodzaju i unikatowa tylko tak sobie wyimaginowales przez co podswiadomie robisz z siebie jeszcze wieksza miekka pizde (i nie pisze tego zeby cie obrazic tylko tak jest i zwroc na to uwage). Mowisz, ze jakas tam kolezanka do ciebie pisze z bylej roboty, a ty masz to w dupie bo jest tylko kolezanka, a ona sie narzuca - no to teraz wiem, ze to bedzie dla ciebie trudne, ale wyobraz sobie, ze dokladnie taka sytuacja jest w przypadku tej panny do ciebie.

    To tera masz dwa wyjscia - albo sobie od razu odpuszczasz, albo zaczynasz sie zachowywac jak normalny facet. Bierzesz tel dzwonisz do niej i mowisz, ze widzicie sie wtedy, tu i tu ja zabierasz i elo. Tylko to trzeba byc pewnym siebie, a nie tak jak ty zapewne bac sie jak pizda kazdego jednego slowa BO CO JAK JEJ SIE NIE SPODOBA OJEJ????????????/ Masz byc kurwa soba i to pewnym siebie soba innej drogi nie ma. Jak bedziesz sie chcial dopasowac do twojej wyimaginowanej kobiety, ktora nie jest to chuja z tego bedzie koluniu. Natomiast skoro mowisz, ze nie macie wspolnych tematow po paru spotkaniach to nie wiem na chuj sie w ogole angazowac w taka relacje, skoro nie macie o czym gadac po kilku spotkaniach to co zamierzasz z nia robic za 15 lat? No tak pewnie przytulac i glaskac po wloskach bo nie szukasz dupy do ruchania :))


    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie każdy musi być zajarany życiem
    fajnie jakbys ty nie byl i se np skrocil cierpienie
    Ostatnio zmieniony przez Mistrz : 26-07-2018, 09:58
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  11. #55
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    mysle ze tibia moze ci pomuc ewentualnie jakies narkotyki nwm
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  12. #56

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    No to ten na początku dzień był chujowy strasznie, nie wychodziło od początku to co chciałem zrobic ale mniejsza bo niema to znaczenia
    Dostała kwiaty co strasznie jej sie spodobało noi wyznałem jej uczucia, w odpowiedzi uzyskałem ze bardzo mnie lubi i czuje sie niekomfortowo z tym ze ona nie odwzajemnia, powiedziała ze traktuje mnie tylko jako dobrego kolegę

    Noi chuj, ja jebe spotykał bym sie z nią dalej lecz zniszczy mnie to, fakt bede miał dobra koleżankę aby uporać sie z problemami lecz jednocześnie bede ja kochał bez odwzajemnienia, No tak wiem niektórzy mówili to jakiś czas temu ale jednak teraz usłyszałem to od tej osoby
    Ostatnio zmieniony przez ragnarok : 26-07-2018, 17:04

  13. #57
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No to wyjaśnione, odpuszczasz temat, nie bawisz się w żadne, hehe, koleżeństwo xD i tyle, zacznij szukać dalej

    @Z resztą Artur, tzn. Mistrz, bardzo dobrze wyjaśnił.

  14. #58
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No przykro gościu bo sie wkreciles, ale nie brnij w to dalej

  15. #59
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Jebac kodowcow. Mi sie towarzystwo facet facet od dziecka nie podobalo. A jebana policja robi ciagle ze mnie zielonego z Warwzawy pomimo ze mam dwie piekne niunie ktore kocham i ktore mnie bardzo lubia.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  16. #60
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @ragnarok szanuje chłopie to, że się sprawnie zmobilizowałeś i coś konkretnego zrobiłeś.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zwiazek Zawodowy Druidow - czarna lista.
    Przez boryss w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 17-05-2022, 11:32
  2. Związek Zawodowy Archeologów - Spoiler alert
    Przez Michauu w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 287
    Ostatni post: 28-06-2021, 21:58
  3. Związek...
    Przez Bosy w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post: 18-10-2019, 13:29
  4. Dochodowa Gra/zajęcie
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post: 17-02-2013, 14:40
  5. ED i jego zajęcie ;)
    Przez Ogarniam w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 26-11-2010, 15:09

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •