Reklama
Strona 3 z 10 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 148

Temat: zajecie dla siebie + zwiazek

  1. #31
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    polecam sztuki walki, najlepiej boks albo tajski boks bo sam to trenowalem dluzszy czas, w sumie nadal trenuje, nie tylko trenuje cie fizycznie ale i psychicznie, uczy cierpliwosci wytrwalosci, wzmacnia charakter i robi z ciebie samca alfe

    a co do dziewczyny:
    musisz sobie odpowiedziec na pytanie, albo jestes facet, albo pizda i nie ma nic po srodku
    albo dasz jej do zrozumienia ze ja podrywasz, albo zostaniesz do konca zycia w friendzone a ona bd cie pytala jak jakiegos chloptasia,co zalozyc na randke z jakims bogatym frajerem,
    wiec zapros ja gdzies, obojetnie gdzie na jakis film, ale taki zeby sie jej podobal anie jakies anime zjebane xD
    praw jej komplementy itp zeby wiedziala ze nie chcesz byc jej przyjacielem tylko cos wiecej jesli da ci kosza to sie wiecej kurwa nie pros o spotkanie ani o nic tylko zajmij sie soba a za jakis czas sam bd przebieral,

    ps. pierwszy raz na torgu daje rady na powaznie docencie to i dajcie greenbagi bo ZARA TAM WJAADE I WAAAS ZRUUCHAMM FHUUUJ PAAKOOL
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  2. #32
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    a dam grinbaga za tajski boks, również polecam

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    przy okazji możesz jej zajebać, zaciągnąć do siebie i wtedy rozmawiać
    pzdr

  5. #34
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    odblokujcie mi repóty dla jaxi kurwy jebane kodowe smiecie z peło
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  6. #35
    Avatar expmaniac
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    758
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj ragnarok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa ale co moze pojsc nie tak, kontaktu z nia nie zrywam ona ze mna tez. spotykamy sie raz na jakis czas, poznamy sie lepiej jak poznam ze to juz czas zaprosze ja na randke i lecimy do przodu, nic nie stoi w miejscu
    paszteciarzem nie jestem po prostu przecietniak taki 5~6/10 a tacy to na jakiego by nie spojrzec to kazdy z laska wiec wszystko jest kwestia czasu i wlasnej woli, zalezy tez czy trafiasz na dziewczyne imprezowa czy taka o ktora no trzeba powalczyc bo ja nie szukalem dupy do ruchania.
    Nie wiem czy dobrze Cie rozumiem, ale taki normalny zdrowy związek stoi jedna nogą na emocjach. Musisz ją jakoś podniecać/stymulować, czy to słowami, ciałem, czy jakąś wyjątkową cząstką Ciebie. Bez tego niczym się dla niej nie wyróżniasz, jesteś trochę kolegą z podstawówki z którym czasami pisze, a trochę koleżanką z którą czasami idzie do sklepu.
    Musisz/powinienes dać jej ciepło które jej się spodoba, rozgrzej ją jakoś. Pokaż że jesteś mężczyzną, kobiety chcą mieć dzieci, a nie być z dziećmi. Musi widzieć i czuć że umiesz sie nią zająć. Nie mówię że musisz się z nią odrazu kochać, ale im bliżej tego będziesz tym ona będzie bliżej Ciebie.

  7. #36

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    Pisane dosyć chaotycznie, czytacie na własna odpowiedzialność
    Postanowiłem napisać aby zdać Wam relacje,
    Nie widziałem sie z nią 2tyg. Nie proponowałem spotkań z jednego względu który zaraz opisze
    Tyle co pisaliśmy SMS, tematy zaczynam ja, ona co najwyżej je kontynuuje, lecz sama nie zapyta co tam u mnie. Choć ostatnio lekki progres bo sama podczas rozmowy napisała co tam u niej, podczas rozmowy normalnej w RL mówi o sobie sama
    A wiec dlaczego nie proponowałem spotkań? Prosta sprawa, wyczerpanie po części tematu, albo ja po prostu nie mam pomysłów, moze wy cos doradzicie? O sobie dużo w sumie powiedziała mi co robiła wcześniej,co u jej rodziny choć sam nie pytałem, ze brat młodszy o wiele miał rożne problemy, takie prywatne rzeczy studia etc. ale nie sa to tematy do rozmowy, jednak nie bede pytał co tam u jej rodziny. No interesowałem sie jak czasy studiów etc. Lecz No jakby to powiedzieć, za dużo nie jest w stanie mi o nich powiedzieć, bo była tam zamknięta w sobie, nie miała za bardzo przyjaciół a temat psychologia nie wiem o co mógłbym nawet spytać w tym temacie choć to akurat nieistotne bo podjęła w środku decyzje aby odejść.
    Teraz mieszka w mieście rodzinnym nie chodzi na żadne imprezy, na siłownie tez nie, sportów nie uprawia, No lubi zacisze domowe, seriale filmy książki takie klimaty, tematy juz obgadane a ona nie za dużo zmienia w swoim życiu noi jak mam z nią rozmawiać?
    Ja wiem co by jej pomogło ale ona nie chce dac sobie pomoc
    rzadko chodzi uśmiechnięta można powiedzieć ze praktycznie nigdy ale można powiedzieć za każdym razem jak sie dopiero zobaczymy to wręcz promienieje uśmiechem nawet w pracy chodziła zawsze taka przygnebiona bez uśmiechu w nowej pracy to samo
    Co do tej samotności to moze ona tak mówi ale nawet koleżanka mi to jednak uświadomiła ze czemu i w głębi duszy kto chciałby być samotny?
    Ps. Jak znajdzie prace planuje wysłać jej kwiaty moze to ja jakoś aktywuje, nawet jeżeli nic z tego nie wyniknie, to wystarczy mi to ze moje serce będzie uradowane tym ze uśmiechnie sie chociaz na chwile.
    Ostatnio zmieniony przez ragnarok : 25-07-2018, 18:49

  8. #37
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,863
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj ragnarok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja wiem co by jej pomogło ale ona nie chce dac sobie pomoc
    chodzi o kutasa?

  9. #38

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    Nie, ja wiem czego ona pragnie tylko powstrzymuje ja jedynie to ze jest sama a mało ktora laska z nią to zrobi, ja miałbym odwagę o to spytać, ona koleżanki by sie nie odważyła
    Tak wiem jak to brzmi ale nie chodzi o to

    No ale ogólnie to pytanie jak mam znaleźć w niej nowe tematy do rozmowy
    Ostatnio zmieniony przez ragnarok : 25-07-2018, 18:59

  10. #39
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,863
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    kurwa gościu piszesz tak jakby chciała powtórkę z 2 girls 1 cup zrobić xD

    no czego ona pragnie

  11. #40

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    Pragnie opuścić ten kraj chociaz na trochę pojeździć po świecie tylko potrzebuje/chce osoby do towarzystwa a żadna laska z nią nie pojedzie tak o
    Ale to niema żadnego znaczenia w naszych relacjach pierw musiała by mi zaufać wiec no
    Ostatnio zmieniony przez ragnarok : 25-07-2018, 19:06

  12. #41
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,863
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no to widocznie z tobą też nie chce

  13. #42

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    Ma lata przed sobą na takie tripy ma czas, tylko chce zrozumieć co ja tak przygnebia

    W sumie nieważne musiałem sie wyżalić
    Temat do zamknięciah
    Ostatnio zmieniony przez ragnarok : 25-07-2018, 19:09

  14. #43
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    ok

    /zamykam

  15. #44
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,863
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    laska siedzi cały czas w domu, nie ma znajomych, nie uprawia sportu, nakurwia pewnie przed kompem 15h dziennie = przepis na depresje i przygnębienie coś jak te kurwiszony z wykopu, tylko imo to nie jest depresja tylko bardziej spierdolenie

  16. #45
    Boryna

    Domyślny

    mi się żyć nie chce ciągle ale nie siedzę w domu, mam znajomych tylko ciągle zmęczony nawet jak nic nie robię
    czy to spierdolenie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zwiazek Zawodowy Druidow - czarna lista.
    Przez boryss w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 17-05-2022, 11:32
  2. Związek Zawodowy Archeologów - Spoiler alert
    Przez Michauu w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 287
    Ostatni post: 28-06-2021, 21:58
  3. Związek...
    Przez Bosy w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post: 18-10-2019, 13:29
  4. Dochodowa Gra/zajęcie
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post: 17-02-2013, 14:40
  5. ED i jego zajęcie ;)
    Przez Ogarniam w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 26-11-2010, 15:09

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •