Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: SpellBreak

  1. #1
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,306
    Siła reputacji
    27

    Domyślny SpellBreak

    No witam,
    to będzie kolejna duża gierka z gatunku BR ja to mówie już teraz, na razie pre alfa ale jest magia, jest battle royale, więc wiadomo że się ludzie na to rzucą.
    Ja dopiero dostałem klucz więc jeszcze nie wiem co i jak ale wygląda sztosik.
    parę linków
    https://twitter.com/playspellbreak
    https://www.proletariat.com/prealpha/?SQF_spellbreak/


    jak ktoś ma jakieś pytania to AMA, jutro wszystko postarm się ogarnąć.

  2. #2
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    ale syf ja jebie co jest z tymi ludźmi nie tak, kolejna giereczka dla widzów izaka

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,306
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    ale kolego homoseksualisto ja rozumiem że patrzysz tylko na grafikę, ale weź se pod uwagę że to jest pre alfa to się może pod względem grafiki zmienić o 360 stopni. patrz na gameplay a tam to wygląda sztosik. poza tym izak śmieć hrr tfu najlepszy poslski streamer

  5. #4
    danjelek

    Domyślny

    Ta normalnie, ja już zaklepuje tekst "nadal grasz w gierke dla 5 latkow " także won

  6. #5
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    ta co mam na gameplay patrzeć jak rzygam widząc ta grafikę

    oslo chyba już jest jedna taka gierka z czarami Battle royale z tego co kojarzę, paladins royale bodajże

    z resztą spierdalam z tego tematu dla infantylnych 20 Latków pozdro elo

  7. #6
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Nie złam NDA bo nakapuje Devom
    Ja testuje od 4 dni
    Fire i rock glovesy najbardziej broken combo polecam
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

  8. #7
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    nawet spk sie wydaje szkoda ze battleguwnjale
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  9. #8
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,306
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Zodiakk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nawet spk sie wydaje szkoda ze battleguwnjale
    No w sumie trochę to. Wiara ze w końcu bedzie br które nie zaczyna po chwili jebac gownem

  10. #9
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    o kolejne guwnoroyale hmm ciekawie jak to sie skonczy aaaaa wypierdoli sie na plecy po miesiacu od startu
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  11. #10
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    gdyby to była jakaś moba, czy jak tam się nazywają gierki w stylu ow i paladinsów, to bym pograł, ale BR to jest rak i eldo

  12. #11
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No w sumie trochę to. Wiara ze w końcu bedzie br które nie zaczyna po chwili jebac gownem
    >br
    >nie jebie gownem

    wybierz jedno

  13. #12
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    no cos kosztem czegos, br sie nudzi ale przynajmniej wygrana gry zalezy od ciebie i ew twoich kumpli a nie pierdolonych zwierzat animalsuw jak to w przypadku moba ma miejsce. daliby kurla cos po srodku

  14. #13
    Avatar Legionista
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    95
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj Hunted napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ta co mam na gameplay patrzeć jak rzygam widząc ta grafikę

    oslo chyba już jest jedna taka gierka z czarami Battle royale z tego co kojarzę, paladins royale bodajże

    z resztą spierdalam z tego tematu dla infantylnych 20 Latków pozdro elo

    a Ty nie jesteś czasem fanem izaczka i fornite dla homosów? wszyscy wiemy ze chwalisz się tym co bierzesz do buzi i nie tylko ale twoja opinia dla nikogo nie jest ważna, facet który bierze w dupę nie może myslec ze ktoś będzie się z nim liczył :)

  15. #14
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    no i jak tam to czarowanie @moth ;

  16. #15
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    To może ja wypowiem się za niego

    Po 5 dniach testowania mogę stwierdzić że gra jest grywalna,
    Optymalizacja jest dobra i mimo 3 letniego kompa za 1.5k mogę grać na najwyższych opcjach graficznych przy stałych 100+ fpsach, servery nie laguja(przez przeszło 15h gry ani razu nie miałem laga podczas meczu), czasami zdarza się bug podczas gry w party że jedna osoba wchodzi do meczu a drugą nie ale można to wybaczyć bo w końcu to pre-alpha i zamknięte testy.
    Jeżeli chodzi o sam gameplay to osobiście nienawidze trybu BR a mimo to w tej grze bawię się świetnie. Nie ma w niej aż takiej randomowosci jak w większości br jeżeli chodzi o znajdywanie broni tak tu ta bron(czary) leżą praktycznie wszędzie.
    Mapa jest troszkę za bardzo napackana jakimiś budowlami, zamkami itp przez co mało jest walk na otwartym terenie co jest dla mnie na lekki minus ale zgłosiłem to i poparło mnie sporo testerów więc mam nadzieję że coś z tym zrobia.
    Gra się cudnie, nawet będąc totalnym no-skillem dzięki czarom można się świetnie bawić. Żywioły jeszcze lekko nie zbalansowane, część jest totalnie broken jak np połączenie fire oraz rock(kładziemy na ziemi fire walla po czym spamujemy zwykłymi atakami od ziemii i nagle okazuje się że wszystko dookoła płonie a przeciwnik gdzie by nie uciekał i tak będzie w ogniu). Cześć lekko useless jak wind który tak na prawdę brałem tylko żeby się dobrze bawić latając nad całą mapa(można strzelić sobie pod nogi i odpycha cię przez co latasz).
    Jeżeli chodzi o runy większość jest dobrze przemyślana i w sumie tylko 1 runa jest totalnie useless.
    Jeżeli chodzi o klasy to wymagają też lekkiego balansu bo obecnie chyba tylko pyromancer jest dla mnie worth2pick przez passywe że będąc podpalonym się leczysz (a jak pisałem wcześniej połączenie fire+rock sprawia że ogień jest wszędzie przez co walka w takich okolicznościach wybierając klasę pyromancera jest bardzo jednostronna)
    To czego mi brakuje na ten moment to więcej osób w 1 meczu(obecnie są to walki na 12-14 osób max).

    Gierka jest też trochę hard2master. Postacie są bardzo mobilne, czary i runy sprawiają że na prawdę ciężko kogoś trafic przez co walka 1v1 może trwać nawet 5 minut ciągłego naparzania w siebie spellami i w końcu może być tak że nie jest ona rozstrzygnięta tylko obaj oponenci decydują się lecieć do następnej strefy i dopiero tam kontynuować walkę.

    Ja się bawię świetnie w tej grze mimo że br nie lubię, w h1z1 wytrzymałem 10h, w pubg z 5 a fortnite droplem po 5 grach tak tu mógłbym grać cały dzień gdyby nie to że poza godzinami testów ustalonych przez devow ciężko znaleźć grę.

    Polecam spróbować się dostać i ocenić samemu. Chyba jest jakiś system referalli dla testerów że mogą zaprosić znajomego do testów od buta ale nie czytałem dokładnie jak to działa niemniej jednak jak kogoś gra interesuje to może się do mnie odezwać i wtedy to poczytam i może uda się szybko kluczyk zgarnąć
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •