Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: Jakie mmo w 2018?

  1. #1
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny Jakie mmo w 2018?

    Witan
    Co jest teraz grywalne i pop00larne. Darmowe najlepiej bo znając mnie to pogram dwa dni i koniec kariery. W życiu grałem w s00mie chyba tylko w silkroad i mu

  2. #2
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    30
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Blade and Soul? ;d

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Obecnie jezeli chodzi o rynek gier MMO RPG to jedyne warte uwagi tytuły to poza WoWem:
    -Black Desert Online(20zl gra ale trzeba wladowac przynajmniej że 200-300 zł do ISa żeby grać przyjemnie. Nie ma p2w ale jest sporo ułatwień w IS jak np większy udźwig)
    -Guild Wars 2(podstawka+dlc)
    -Final Fantasy XIV(abonament+podstawka)

    Poza tym w tym roku ma wyjść beta Ashes of Creation który podobno ma być zbawca gatunku ale kiedy wyjdzie już pełna wersja gry to nie wiadomo. Słyszałem pogłoski o 2020.

    Z darmowych gier to polecam sprawdzić TERA Online. Bardzo przyjemnie mi się grało jakoś rok temu jeszcze. Populacja gry co prawda od paru lat ciągle maleje ale wciąż jest na tyle duża że da się w to grać(ale tylko na serverze pvp)+ sama mechanika gry i system non target gwarantuje najlepszy gameplay ze wszystkich obecnie MMO na rynku. Po wbiciu lvl capu warto zainwestować parę PLN w gold i podbić eq na jakis sensowny poziom.

    Możesz też sprawdzić Aiona i Blade and Soul ale o tych grach dużo nie wiem bo mi się szybko obie znudziły o nawet do lvl capu nie dobilem.

    Jeszcze jak lubisz klimat diablo to polecam zapoznać się z Path of Exile.
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

  5. #4

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Tibia

  6. #5
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Podpinam się do pytania bo zamierzam w coś pograć casualowo.

    Ściągnąłem wowa i sobie pogram do 20 lvl i zdecyduje co robic ale chyba wypada najlepiej z tych gier.
    Grałem w guild wars ale end game był nudny.
    Sciągnąłem tere na ps4 ale jakoś kiepsko to wygląda gameplayowo.

    Myślę czy na ps4 zagrać w warframe lub destiny2.

    Z tych mmorpg jest cos jeszcze godnego uwagi?

  7. #6
    Avatar maslo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    trzymiasto
    Wiek
    31
    Posty
    2,367
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    runescape

    @^
    w warframe casualowo sobie nie pograsz, chyba ze chcesz byc zywym gownem przez cala kariere

  8. #7
    danjelek

    Domyślny

    nie ma fajnych mmo jak narazie
    same battle royale i trzeba czekac az to sie skonczy pzdr

  9. #8
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Za 12 dni wychodzi warlords awaking (kiedyś ELOA)
    Nic szczególnego i gierka padała już 2x wcześniej ale przyjemnie się mi grało na poprzednich edycjach i idzie zarobić parę $$$ jak się ma fart bo golda ludzie kupują więc możecie spróbować jak bardzo nie macie w co grać. Chyba że plotki jakoby wydawca chciał z tego zrobić grę B2P z abonamentem się okażą prawdziwe to wtedy omijać szerokim łukiem bo to gra na jakiś rok i pewnie potem wyłącza
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

  10. #9
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Hotarti napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    Poza tym w tym roku ma wyjść beta Ashes of Creation który podobno ma być zbawca gatunku
    o kazdym nowym mmo tak mowia xD

  11. #10
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o kazdym nowym mmo tak mowia xD
    To akurat prawda ale AoC faktycznie może nim być.
    Sam hajs na grę zebrali gracze na kickstarterze więc firma powinna bardzo iść w stronę graczy i tego co oni chcą chociażby ze względu na ten fakt
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

  12. #11
    Avatar Genway
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,758
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Hotarti napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Obecnie jezeli chodzi o rynek gier MMO RPG to jedyne warte uwagi tytuły to poza WoWem:
    -Black Desert Online(20zl gra ale trzeba wladowac przynajmniej że 200-300 zł do ISa żeby grać przyjemnie. Nie ma p2w ale jest sporo ułatwień w IS jak np większy udźwig)
    -Guild Wars 2(podstawka+dlc)
    -Final Fantasy XIV(abonament+podstawka)

    Poza tym w tym roku ma wyjść beta Ashes of Creation który podobno ma być zbawca gatunku ale kiedy wyjdzie już pełna wersja gry to nie wiadomo. Słyszałem pogłoski o 2020.

    Z darmowych gier to polecam sprawdzić TERA Online. Bardzo przyjemnie mi się grało jakoś rok temu jeszcze. Populacja gry co prawda od paru lat ciągle maleje ale wciąż jest na tyle duża że da się w to grać(ale tylko na serverze pvp)+ sama mechanika gry i system non target gwarantuje najlepszy gameplay ze wszystkich obecnie MMO na rynku. Po wbiciu lvl capu warto zainwestować parę PLN w gold i podbić eq na jakis sensowny poziom.

    Możesz też sprawdzić Aiona i Blade and Soul ale o tych grach dużo nie wiem bo mi się szybko obie znudziły o nawet do lvl capu nie dobilem.

    Jeszcze jak lubisz klimat diablo to polecam zapoznać się z Path of Exile.
    a jest sens zaczynac grac w wowa nie znajac jakichkolwiek mechanik? w sensie kupilem se rok temu battlechesta wbilem z 60 lvl i mnie znudzilo, jeszcze dobila mnie mysl ze w sumie bez najnowszego dodatku bede mial chujowy end game content
    Ostatnio zmieniony przez Genway : 15-07-2018, 11:29

  13. #12
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Genway napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a jest sens zaczynac grac w wowa nie znajac jakichkolwiek mechanik? w sensie kupilem se rok temu battlechesta wbilem z 60 lvl i mnie znudzilo, jeszcze dobila mnie mysl ze w sumie bez najnowszego dodatku bede mial chujowy end game content
    Tak, wow jest aktualnie bardzo noob-friendly. Prowadzi za rączkę i daje poznawać mechaniki na dungeonach podczas lvlowania etc. Dodatkowo po zmianie ze skalowaniem poziomu mobów podczas lvlingu wszystko stało się trudniejsze, więc w sumie więcej się nauczysz. Niedługo nowy dodatek, więc to najlepszy okres do rozpoczęcia gry dla nowego gracza - poznasz mechaniki, nauczysz się mniej więcej o co chodzi, a po wyjściu nowego dodatku już nie będziesz taki zielony.
    Oczywiście jeżeli nie masz zamiaru kupować najnowszych dodatków to nawet nie zaczynaj, bo to po prostu nie ma sensu xD

  14. #13
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ja se tera w gw2 gram, fajnie jest, ale troche grindy i craftowanie najlepszego eq jest time-gated

  15. #14
    Avatar Genway
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,758
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj boryss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak, wow jest aktualnie bardzo noob-friendly. Prowadzi za rączkę i daje poznawać mechaniki na dungeonach podczas lvlowania etc. Dodatkowo po zmianie ze skalowaniem poziomu mobów podczas lvlingu wszystko stało się trudniejsze, więc w sumie więcej się nauczysz. Niedługo nowy dodatek, więc to najlepszy okres do rozpoczęcia gry dla nowego gracza - poznasz mechaniki, nauczysz się mniej więcej o co chodzi, a po wyjściu nowego dodatku już nie będziesz taki zielony.
    Oczywiście jeżeli nie masz zamiaru kupować najnowszych dodatków to nawet nie zaczynaj, bo to po prostu nie ma sensu xD
    a to nie lepiej zebym poczekal na nowy dodatek? bo zalozmy teraz kupie legiona, to za jakis czas bede musial kupywac kolejny dodatek, dobrze rozumiem?

  16. #15
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Genway napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a to nie lepiej zebym poczekal na nowy dodatek? bo zalozmy teraz kupie legiona, to za jakis czas bede musial kupywac kolejny dodatek, dobrze rozumiem?
    Tak
    Wow ogólnie trochę kasy zrzera ale z tego co wiem to gracze nie narzekają. Dla mnie zbyt mało dynamiczna gra i wolę bdo lub tere
    Ostatnio zmieniony przez Hotarti : 15-07-2018, 12:56
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Szukam MMO/Poleccie MMO
    Przez LoRd)a(eRoN w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 15-02-2013, 00:19
  2. Gry MMO
    Przez potrzebujący w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 02-01-2012, 12:47
  3. MMO z podziałem na rasy
    Przez Fifek w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 09-12-2011, 14:47
  4. Zagrajmy.eu - handluj swoim kontem w grze MMO!
    Przez NoLossPrevented w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 07-02-2011, 23:48

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •