Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 123
Pokazuje wyniki od 21 do 22 z 22

Temat: Jakie mmo w 2018?

Inż. Ochrony Środowiska boryss jest teraz offline

Data rejestracji
    Apr 2011
    Położenie
    Bielsko-Biała
    Siła reputacji
    8

Domyślny

Cytuj Genway napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wielkie dzieki ;)
    a takie pytanko, totalnie newbie. horda czy alliance? czym to sie w praktyce rozni, oprocz "zlo" vs "dobro"? i co wybrac?
    dodatkowo, jaka profesja/klasa jest taka w miare spoko, zeby sie nie nudzila? bo chyba jak mialem battlechesta kiedys, to robilem ze 2-3 razy nowa postac bo poprzednie mi sie nudzily z tego wzgledu, ze ograniczaly sie do klikania 2-3 spelli co chwile i tyle xD @boryss ;
    Nie gram w wowa już sporo czasu, ale w legionie większość klas jest ciekawsza niż kiedyś i chyba każda ma swoje mechaniki. Polecam cokolwiek, co może pełnić więcej niż jedną rolę. Najbardziej różnorodną jest druid - 4 spece, może być tankiem, meele dps, caster, healer. No i ogólnie to w temacie wowa pytaj, tam ci odpowiedzą ludzie, którzy grają.
    z serduszka shaman resto tauren

@edit
    Frakcja dowolona, kwestia przyzwyczajenia jedynie. Ja zawsze grałem w hordzie, potem już się na ally nie mogłem przestawić, no ni chuja.
    Ostatnio zmieniony przez boryss : 15-07-2018, 16:30

Data rejestracji
    Apr 2010
    Położenie
    Jastrzębie Zdrój
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Kiedyś istniał ciekawy projekt Dragon Ball Online. MMO w uniwersum dragon balla, ale tworzyli to gdzies w azji i pozwalali grać tylko tam (jakies chore zabezpieczenia mieli typu nr banku i telefonu czy cos takiego). Serwery wylaczyli w 2013 roku, ale ostatnio czytalem, ze comeback ogarneli z dostepem dla wszystkich. Sam jeszcze nie wbilem do gierki, ale jak szukasz i nie wiesz w co grac to moze ty test zrobisz i napiszesz wrazenia xdd

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania