Strona 8 z 8 PierwszaPierwsza ... 678
Pokazuje wyniki od 71 do 79 z 79

Temat: Wiedźmin

Notoryczny Miotacz Postów Hunted jest teraz offline
    Data rejestracji
    May 2015
    Siła reputacji
    4

Domyślny

wyjebane tam w jakiegoś wiedźmina ale ta dziolszka fajna taką ruchable 7/10
    Cytuj Lacho napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ok ale nie beda mi jakies mentalne szczyle pisac co mam robic. Skonczyly sie dni dobroci z mojej strony. Nie toleruje juz debilizmu.

Data rejestracji
    Jul 2010
    Położenie
    Posen
    Siła reputacji
    15

Domyślny

no też wyjebane w jakiś wiedźmin bo jedyne co o tym wiem to gerald yenfer jakaś gierka na android z 2010 ale loszka faktycznie taka ruchałbym jakbym nazywał się roman polański

Data rejestracji
    Aug 2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Moją ulubioną postacią w Zagubionych nie był John Lock, grubas od totka czy good guy doktor Jack, ale Sawyer. Bardzo podobał mi się jego brak przywiązania do ludzi, niezależność czy zewnętrzny chłód bardzo dobrze skrywający jego wewnętrzną wrażliwość oraz uczucia. Ale najbardziej podobało mi się jego spojrzenie w sytuacjach gdy coś zagrażało jego grupie. Spojrzenie w którym widać złość i siłę. Potrafił wziąć na siebie odpowiedzialność i stać się liderem jakim nie chciał być, ale jakim musiał być. Zawsze w złym miejscu i czasie gotowy na niechciane kłopoty których wolał by uniknąć, ale wie że nie może bo od niego zależy los słabszych od niego. Tak bym widział wiedźmina, bądźcie jak Sawyer

Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    May 2011
    Położenie
    uk
    Siła reputacji
    9

Domyślny

sliczna jest ta Pani, woah

Notoryczny Miotacz Postów trochestylu jest teraz offline
    Data rejestracji
    Sep 2014
    Siła reputacji
    5

Domyślny

Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Moją ulubioną postacią w Zagubionych nie był John Lock, grubas od totka czy good guy doktor Jack, ale Sawyer. Bardzo podobał mi się jego brak przywiązania do ludzi, niezależność czy zewnętrzny chłód bardzo dobrze skrywający jego wewnętrzną wrażliwość oraz uczucia. Ale najbardziej podobało mi się jego spojrzenie w sytuacjach gdy coś zagrażało jego grupie. Spojrzenie w którym widać złość i siłę. Potrafił wziąć na siebie odpowiedzialność i stać się liderem jakim nie chciał być, ale jakim musiał być. Zawsze w złym miejscu i czasie gotowy na niechciane kłopoty których wolał by uniknąć, ale wie że nie może bo od niego zależy los słabszych od niego. Tak bym widział wiedźmina, bądźcie jak Sawyer
    @Taidio no właśnie nawet jakiś czas temu gdzieś zrobiłem obrazek, który pokazuje, że normalnie Josh Holloway to pierdolony Geralt na 10/10. Przy dobrej charakteryzacji kropka w kropkę jak ten z gry.

Data rejestracji
    Aug 2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Wybrali Ciri czarna jak smoła
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    May 2014
    Siła reputacji
    5

Domyślny

zivCB2l.jpg

Generalnie wszystko fajnie, ale ta Yennefer to mi bardzo nie pasuje :/ Za to reszta dobrze dobrana, zwłaszcza Ciri, IMO idealnie pasuje.

Data rejestracji
    May 2014
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    5

Domyślny

niezla niggerka wyglada jak sarah banks

Notoryczny Miotacz Postów jaxi jest teraz online
    Data rejestracji
    May 2010
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Cytuj Bromon napisał Pokaż post

Generalnie wszystko fajnie, ale ta Yennefer to mi bardzo nie pasuje :/ Za to reszta dobrze dobrana, zwłaszcza Ciri, IMO idealnie pasuje.

kurrr ta to by pasowała
    ale ta fringilla xD
    huj, że czarna, to nie jest problem, chociaż wątpie, że na średniowiecznych terenach środkowej europy były murzyny, no ale to nie dokument, elfów raczej też nie było xD
    ale po prostu brzydka ja jebie e.t. go home
    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Dawaj screeny z pogróżek albo wpierdol.
    KRENCE KURWA JAK BELMONDO
    ROBIE OBRUT JAK W TEKWONDO
    NIE PODSKOCZY BYLE KO(N)D-ON
    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Ja swoją edukację skończyłem na szkołę policealnej ochrony. Nie uczę się bo od nauki się tyje. Xd

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania