Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: SZUKAM LUDZI do WSPÓŁPRACY z POWAŻNYM OTS

  1. #1

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0

    Domyślny SZUKAM LUDZI do WSPÓŁPRACY z POWAŻNYM OTS

    Siema Wszystkim! Skoro znalazłeś się w tym poście/wątku, to prawie na pewno nie trafiłeś tu przypadkiem, tylko w konkretnym celu, więc do rzeczy:
    Z góry info. że to mój pierwszy post w takim stylu, w sumie to w ogóle chyba mój pierwszy post w życiu tak na poważnie na forum :D ;więc wybaczcie mi jakieś podstawowe błędy, braki czy cokolwiek tam moźna zrobić pisząc post.
    Sprawa będzie o tyle trudniejsza, że nawet w życiu takiego posta nie widziałem, bo pierwszy raz w życiu angażuję się w forum w jakimkolwiek zamiarze własnym.
    do rzeczy!! (Może mi się zdarzyć w przyszłości tracić wątek)[nawet moźliwie często XDXD na ogół nie zamykam ryja, nawet gadam do siebie czasami] dobra ale czemu o tym mówię:

    Do współpracy jaką chciałbym wcielić w życie z każdym zainteresowanym, stawiam raczej na elokwentną, kulturalną, KOMUNIKATYWNOM, wspólną pracę. -to przedewszystkim.
    Głównym wyznacznikiem jakiejkolwiek naszej interakcji, jest dla mnie [zaangażowanie!zaangażowanie!zaangażowanie!zaang ażowanie!] się w stopniu, większym niż pisanie raz w tygodniu na GG i ustalanie ustaleń ustalonych (i tak w kółko co tydzień).
    Potrzebuje inteligentnych osób, potrafiących myśleć "otwartym mózgiem", ludzi którzy mają jakieś wymagania w obec siebie samych. czyli:

    Jeśli jesteś chętny aby dołączyć do mnie/nas z zamiarem przede wszystkim dobrej zabawy, nauki i formy wykorzystania moźliwości celuje w osoby takie jak:
    Osoby słowne, terminowe -jeśli np. jesteś skrypterem, mówisz, że jesteś w stanie zrobić skrypt czy cokolwiek innego, i zapewniasz innych to brzydko mówiąc, nie wal w chu** tylko jeśli się zadeklarowałeś w czymkolwiek to bądź słowny, proszę.
    Nie chodzi mi, że masz zapierd***ć dzień w dzień po nocach, całe dnie siedzieć robić na siłę, bo nie o to chodzi: realizacja czegokolwiek związanego z OT, to przede wszystkim, forma spędzenia miło czasu, integracji w rodzinnym gronie.

    podsumowując chodzi o to, żeby brać to na poważnie, ale nie do siebie..
    Wierze, że możemy stworzyć OTS, który pobije rekordy popularności, pracą, chęcią, determinacją, cierpliwością oraz PRZYJEMNOŚCIĄ! w końcu to gra, a gry są przecież rozrywką.

    Jeśli, jesteś w stanie poświecić czas przynajmniej raz w tygodniu, żeby wejść na discord, ts, skype, cokolwiek, żeby POROZMAWIAĆ, stworzyć relację, ustalić to i owo, przemyśleć, przedstawić swoje pomysły, wyrazić opinie asertywną po przez ROZMOWE, bo nie mam czasu pisać całymi dniami na gg, bądz co bądż z człowiekiem trzeba rozmawiać jak człowiek, pisać to można listy, ciezko cokolwiek wtedy zdziałać bo kontakt jest ograniczony i predyspozycję nie do osiągnięcia.
    Żeby cokolwiek robić, trzeba ustalić co robić, omówić to, tamto, jakiś pomysł mieć, żeby nie robić gówna no..

    Jeśli chodzi już o sam projekt to na celu jest server hostowany 24/7 z uniesieniem 1000 graczy +++
    wiadomo, w grę wchodzi sms shop, reklamy, patronaty medialne itd itd /sprawy finansowo-biznesowe do omówienia już prywatnie.

    Plany, którę cały czas staram się udoskonalać, są już w trakcie realizacji od mniej więcej roku ze sporymi przerwami od pracy.
    Zarys tego jak bym chciał, żeby serwer wyglądał już mam, i co nie co zrobione też już jest, nawet solidny fundament bym powiedział, że udało mi się stworzyć jak do tej pory samemu,

    aczkolwiek, postawić pionierowy serwer do Tibi na ktorym będzie grało chociażby 300ludzi(co jest tak na prawdę bardzo małą popularnością, wśród konkurencji przykładowo. z
    Brazylijskich OTS, którę są jak do tej pory najbardziej popularnymi Open Tibia. serwerami na świecie a serwer będzie prosperował po przez przynoszone dochody -nie wykonalne jest stwórzyć przez jedną osobę. Po prostu jest to nie wykonalne, spędziłem prawie rok przy pracy po nawet 40h bez przerwy, przy mapie, skryptach, silnikach, acc makerach, bazach, systemach ... IDZIE OSZALEĆ! po prostu jest tego za dużo.

    Z uwagi na mój wkład pracy w to, nie chcę żeby przepadło wszystko, gdyż uważam, że jest w tym przyszłość.

    Wszystkie inne kwestie są do ustalenia, w najbliższej wolnej chwili, na rozmowę. Ja osobiście dysponuję ogromnym zasobem czasu, mogę pracować po 24h, dnie, noce. Codziennie działać w kierunku postawienia OTS.

    Do projektu zaangażowanego mam organizatora reklamy medialnej co znacznie zareklamuję nasz serwer w Polsce. +do tego patronatów medialnych, chętnych do współpracy.
    Hossting serwera 24/7 najwyższej jakości, na komputerach przyszłości świetlnej. Nawet księgowych mogę zatrudnić do roozliczania się z wszystkich finansowych kwestii :D :D


    ps. tak, mam zamiar postawić najlepszy OTS w Europie, i zarabiać nie małe pieniądze na jego prosperowaniu, taki jest cel, żebyśmy razem zarobili, na tym nie małe pieniądze, a uwierzcie mi, jeśli nie mieliście styczności z tym światem, to nie macie pojęcia jak to wygląda z tej drugiej strony.

    Jeśli cię przekonałem oraz jeśli jesteś chętny pobawić się, ze mną, wal śmiało kontakt niżej!

    • PROFIL STEAM ••• https://steamcommunity.com/profiles/76561198200098797/
    • GADU-GADU ••• 65665711
    • SKYPE ••• mikey Covelli (email-skype: mikeycovelli@gmail.com)
    • DISCORD[#0878] ••• mikeýCovelli'#0878 [ý?]! // ew. mikeycovelli#0878

    •[kontakt email w sytuacjach awaryjnych, kryzysowych!]•
    •[raczej niepreferuje konwersacji mailowych]•
    • g-mail ••• mikeycovelli@gmail.com
    • g-mail ••• p4xxior@gmail.com

    • prywatnyinstagram ••• mikeycovelli
    •[na direct odpowiedź do godz max]• ;w razie kontaktu na insta, napisz, że piszesz z forum, żebym wiedział ocb bo na dc "siema" nieznajomym, nie odpisuje albo od strzału leci w spam!

  2. #2
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,983
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    witam zgłaszam się jestem osobo komunikatowynom

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    ale gościu wypierdalaj z tą czcionką i czerwonym kolorem

    STOP KURESTWU

  5. #4
    Avatar sechtub
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,619
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Żadnych konkretnych info,tylko pierfolenie głupot.
    Silnika to możemy sie domyślić, mapy też , w ogóle wszystkiego Ale jestem ossioba komunikatywnnom tyz
    Pożeracz snów

  6. #5
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    przecież to jakiś ułomek, który myśli, że dobrymi chęciami zacznie zarabiać 10x więcej niż aktualnie w Smrodex sp. z o.o., a rzeczywistość jest taka, że nawet podstaw ortografii nie zna

  7. #6
    Avatar Genway
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,758
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    chuj ze kolejny needle for years sie szykuje a torgi i tak hejca

  8. #7
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,381
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    chcem 1k na dzień i możemy zacząć współpracę, btw pisz do @Midasa
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  9. #8
    Avatar pepeszka
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    28
    Posty
    3,157
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    jak chcesz zeby ots ci wypalil to musisz zatrudnic torgowego profesora kryjacego sie pod nickiem @Adposatnr ; inaczej ots dedowa po 2 dniach

  10. #9
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,304
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Przeczytałem tylko że musi być to ktoś kulturalny no to muszę dla ciebie dać zmartwienie bo to nie te forum. My tu młodzi golfisci przy każdym dołku sramy

  11. #10
    Avatar Rahilux
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Khorinis
    Posty
    2,062
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ej Pies

    ale mowie Ci

    unreal nie wypali
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka
    chodz na rd come come https://ravendawn.online/?ref=cmfer2tl5nsll8cbiuj0

  12. #11

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    W sumie jakby profesor był takim analitykiem i doradca jeśli chodzi o balans gry i content to było by 10/10



    Cytuj Mezuren napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu, ale zrozum, ze koles juz nie gral na koncie, to jakim zlodziejem. mogl sobie normalnie wziac to konto. zreszta tamten koles moze zawsze sie zglosic po swoje pieniadze, moze rafix ich jeszcze nie wydal

  13. #12
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Olejooo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sumie jakby profesor był takim analitykiem i doradca jeśli chodzi o balans gry i content to było by 10/10
    pod warunkiem, że byś wyjebał klasę, która się mu najbardziej podoba xD

  14. #13

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Raczej myślałem o imitacji rl tibii z lepszym balansem i dodatkowymi rzeczami, niż odbieganie w strone jakichś ogromnych zmian



    Cytuj Mezuren napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu, ale zrozum, ze koles juz nie gral na koncie, to jakim zlodziejem. mogl sobie normalnie wziac to konto. zreszta tamten koles moze zawsze sie zglosic po swoje pieniadze, moze rafix ich jeszcze nie wydal

  15. #14
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Olejooo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Raczej myślałem o imitacji rl tibii z lepszym balansem i dodatkowymi rzeczami, niż odbieganie w strone jakichś ogromnych zmian
    SZUKAM LUDZI do WSPÓŁPRACY z POWAŻNYM OTS-hmmmmmmmmm.jpg

  16. #15

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    nic nie zrobisz takich projektow bylo z milion
    czlowieku wyjedz za granice i zobacz jak wyglada swiat,dziwki,dragi,kasyna,siano lezy na ziemi trzeba je tylko zbierac
    pozdro mordo

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. SZUKAM LUDZI do WSPÓŁPRACY z POWAŻNYM OTS
    Przez hqcovelliaot w dziale Mapping
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 19-11-2019, 19:19
  2. Łączy ludzi ludzi internet
    Przez moth w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 15-11-2017, 08:47
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 17-01-2016, 02:45

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •