Reklama
Strona 2 z 5 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 65

Temat: Jak oglądacie anime?

  1. #16
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    piotrek jak chcesz ruchać milfy to przestań oglądać bajeczki mordo

  2. #17

    Notoryczny Miotacz Postów Lacho jest teraz offline
    Avatar Lacho
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    32
    Posty
    1,207
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie no death note dobry akurat serio. W połowie trochę się zjebal i zakończenie słabe, ale ogolnie można powiedzieć dobry serial
    Zakonczenie rzeczywiscie slabe. :( Moze polece wam kinowki? Na pierwszym miejscu stawiam Spirited Away. Nawet mialem okazje byc na tym w kinie w 2003 roku. To chyba pierwsze anime jakie sie ukazalo w Polsce.

  3. Reklama
  4. #18

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    208
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Lacho napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zakonczenie rzeczywiscie slabe. :( Moze polece wam kinowki? Na pierwszym miejscu stawiam Spirited Away. Nawet mialem okazje byc na tym w kinie w 2003 roku. To chyba pierwsze anime jakie sie ukazalo w Polsce.
    Możesz mi polecić komedię (można nawet zboczoną) podobną do Green Green czy MM czy Baka to Test to Shoukanjuu.

  5. #19

    Notoryczny Miotacz Postów Lacho jest teraz offline
    Avatar Lacho
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    32
    Posty
    1,207
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @<a href="https://torg.pl/member.php?u=10637" target="_blank">Lacho</a> ;

    Shingeki osiągnęło duży sukces komercyjny, ale dobrym anime bym tego nie nazwał.

    Nebula^

    Podpisuje się pod tym również.

    Resztę znajdziesz w temacie o tym anime na torgu.

    Death Note - oglądając pierwszy raz ponad dekadę temu podjarałem się, ale jaki gust może mieć 15 latek? ;d




    @topic
    Ostatnie anime jakie oglądałem było w wakacje 2016 roku. Moje współlokatorki były po japonistyce, potrafiły oglądać anime bez napisów, często odpalając je dla mnie. Nie pamiętam żadnego tytułu, ale dużo było yaoi(klimaty homoseksualizmu) i ecchi(podteksty seksualne) oraz różne inne klimaty najczęściej niszowego anime.
    Osobiscie yaoi czy ecchi rowniez nie akceptuje. Z ecchi ogladalem tylko KissXsis (z czystej ciekawosci).

    Ale nie podpisuje sie pod tym cytatem co przedstawiles:
    AoT to niestety lipsztyk pokroju SoA, Elfen Lied, Hellsing czy innych potworków, którymi jara się wiele osób. Mi się bardzo nie podobało, płascy i sztampowi bohaterowie, brak fabuły (przecież główny wątek posuwa się naptzód dopiero w dwóch ostatnich odcinkach, reszta to ekspozycja świata i bohaterów), pomysł na świat jest ciekawy ale niekonsekwentnie i absurdalnie zrealizowany, a czarę goryczy przepełnia shonenowa kreska nijak nie oddająca mangi. Voice acting jest rzeczywiście na wysokim poziomie, ale to chyba jedyna zaleta, jest multum lepszych seinenów.
    SoA, Hellsing, Elfen Lied. Na poczatku byl wielki wybuch i naprawde dobrze sie ogladalo. Pod koniec niestety chujnia :(



    Tak samo wlasnie zainteresowal mnie Shingeki no Kyojin. Poczatek super.

    Cytuj Piotruś napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Możesz mi polecić komedię (można nawet zboczoną) podobną do Green Green czy MM czy Baka to Test to Shoukanjuu.
    Zalezy na jakim poziomie jestes w anime. Jezeli poczatkujacy to Gintama (trzeba troche znac anime), One Punch Man lub jak chcesz zboczone to KissXsis (ecchi) lub No Game No Life. Mimo wszystko polecam bardziej powazne serie.
    Ostatnio zmieniony przez Lacho : 07-07-2018, 08:47

  6. #20
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    jak mozna obejrzec cos innego jak jakies legendarne/ przeforsowane bajki to ja nie wiem
    jedyne co widzialem to death note i bylo fajne (jak widzilem w gimbazjum) w pierwszym sezonie, potem tak srednio i naruto, ktore ogladalem z sentymentu bo pamietam jak kiedys na jetixie lecialo, niestety dla kogos 15+ lat nie polecam
    i troche tego attack on titian, ale to scierwo okrutne, tylko muzyczka z intro spoko, a tak to tylko isc po line


    z drugiej strony ludzie ogladaja seriale typu simsony, albo filmy o kapitanie ameryce, czy innym marvelowskich scieku, co jest jeszcze gorsze niz te animu
    jak kurwa dorosly czlowiek moze jarac sie jakims ziomkiem w plastikowej zbroi biegajacym 2h przed zielonym ekranem i rzucajacym jakies frazy dla umyslowo uposledzonych z wartoscia fabularna mniejsza niz filmy o czaku norisie ubieglego wieku
    tfu

  7. #21
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No nie wiem gościu ludzie np oglądają pato streamy godzinami i to ci nie przeszkadza? Moze daj ludziom oglądać to co lubią

  8. #22

    Notoryczny Miotacz Postów Lacho jest teraz offline
    Avatar Lacho
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    32
    Posty
    1,207
    Siła reputacji
    19

    Domyślny



    Kasety VHS Master Race.
    Ostatnio zmieniony przez Lacho : 07-07-2018, 11:08

  9. #23
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj M4teu$z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z drugiej strony ludzie ogladaja seriale typu simsony, albo filmy o kapitanie ameryce, czy innym marvelowskich scieku, co jest jeszcze gorsze niz te animu
    jak kurwa dorosly czlowiek moze jarac sie jakims ziomkiem w plastikowej zbroi biegajacym 2h przed zielonym ekranem i rzucajacym jakies frazy dla umyslowo uposledzonych z wartoscia fabularna mniejsza niz filmy o czaku norisie ubieglego wieku
    tfu
    A dlaczego ten user nie ma admina
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  10. #24
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ja też się trochę dziwię, bo jest tyle dobrych seriali, a ludzie oglądają tysiące odcinków animu i nie mam pojęcia, co oni w tym widzą, no ale w/e.
    Z ciekawości obejrzałem sobie wychwalane W Krainie Bogów i w sumie to mi się podobało, bo artystycznie było ciekawe i po prostu ładne, ale przekazu za cholerę nie złapałem, o ile jakiś był, bo w bogactwie tych azjatyckich pomysłów po prostu się pogubiłem, nie wiem co było jakimś nawiązaniem czy metaforą, a co po prostu niezłym odjazdem wyobraźni xD
    Widziałem jeszcze Księżniczkę Mononoke i to oglądało się jak film, naprawdę spoko.
    Później było coś jeszcze, też jakiś znany i polecany tytuł, który jednak mnie rozczarował i dałem sobie z tym spokój.

  11. #25

    Notoryczny Miotacz Postów Lacho jest teraz offline
    Avatar Lacho
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    32
    Posty
    1,207
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja też się trochę dziwię, bo jest tyle dobrych seriali, a ludzie oglądają tysiące odcinków animu i nie mam pojęcia, co oni w tym widzą, no ale w/e.
    Z ciekawości obejrzałem sobie wychwalane W Krainie Bogów i w sumie to mi się podobało, bo artystycznie było ciekawe i po prostu ładne, ale przekazu za cholerę nie złapałem, o ile jakiś był, bo w bogactwie tych azjatyckich pomysłów po prostu się pogubiłem, nie wiem co było jakimś nawiązaniem czy metaforą, a co po prostu niezłym odjazdem wyobraźni xD
    Widziałem jeszcze Księżniczkę Mononoke i to oglądało się jak film, naprawdę spoko.
    Później było coś jeszcze, też jakiś znany i polecany tytuł, który jednak mnie rozczarował i dałem sobie z tym spokój.
    Jest tam wiele przekazow. Milosc, odpowiedzialnosc i wiele innych ale nie bede spoilowal. Glowny przekaz to dorastanie. Jak mala dziewczynka poradzila sobie w wielkim swiecie bez rodzicow. Ponadto studio Ghibli robi najlepsza kreske na swiecie.

    Jezeli polubiles ten film to moze czas na inne tresci: 5 centymetrow na sekunde (nastoletnie rozstanie), Ruchomy Zamek Hauru (bardziej dla dziewczat ale spoczko), Szept Serca (taki sredniak ale bardzo piekny), Grobowiec Swietlikow (bardzo smutny opisujacy dzieci, ktore zostaly bez rodzicow przez wojne), Sakasama no Patema (niebo to ziemia, a ziemia to niebo czyli odwroceni). Mimo wszystko Spirited Away i Death Note sa numerem jeden. (zwlaszcza dla poczatkujacych). Jezeli nie widziales Death Note to polecam od tego zaczac. Chcialbym zresetowac sobie mozg i obejrzec wlasnie to. Rownie mocno jak Breaking Bad.

    Ostatnio zmieniony przez Lacho : 07-07-2018, 12:25

  12. #26
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Lacho napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest tam wiele przekazow. Milosc, odpowiedzialnosc i wiele innych ale nie bede spoilowal. Glowny przekaz to dorastanie. Jak mala dziewczynka poradzila sobie w wielkim swiecie bez rodzicow. Ponadto studio Ghibli robi najlepsza kreske na swiecie.
    Ale co to znaczy, że główny przekaz to dorastanie? Tyle szumu i zachwytów wokół tego filmu, że spodziewałem się animowanych Skazanych na Shawshank, a przekazu typu kochaj bliźnich, bądź odpowiedzialny itd. to można się doszukać nawet w produkcjach typu American Pie.

  13. #27
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale co to znaczy, że główny przekaz to dorastanie? Tyle szumu i zachwytów wokół tego filmu, że spodziewałem się animowanych Skazanych na Shawshank, a przekazu typu kochaj bliźnich, bądź odpowiedzialny itd. to można się doszukać nawet w produkcjach typu American Pie.
    żeby dobrze niektóre sytuacje czy metafory zrozumieć musisz spróbować wczuć się w rolę dziecka, które nagle zostaje wrzucone w nowe otoczenie, na nowo musi zbudować swoje poczucie bezpieczeństwa, odnaleźć się wśród rówieśników, nawiązać nowe relacje, a podświadomość i te różne dziwne rzeczy to sposób tej dziewczynki na odreagowanie tej nowej sytuacji, kraina bogów - dla dziecka przeprowadzka do innego miejsca/miasta to właśnie taka nowa kraina/nowy świat bo jeszcze nigdy wcześniej czegoś takiego nie przeżyło, nowi ludzie, nowi zwyczaje, nowi nauczyciele itd

    dla mnie produkcja taka no se, bez szału, zdecydowanie nie jestem fanem filmów animu i mnie do nich nie ciągnie

  14. #28

    Notoryczny Miotacz Postów Lacho jest teraz offline
    Avatar Lacho
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    32
    Posty
    1,207
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    żeby dobrze niektóre sytuacje czy metafory zrozumieć musisz spróbować wczuć się w rolę dziecka, które nagle zostaje wrzucone w nowe otoczenie, na nowo musi zbudować swoje poczucie bezpieczeństwa, odnaleźć się wśród rówieśników, nawiązać nowe relacje, a podświadomość i te różne dziwne rzeczy to sposób tej dziewczynki na odreagowanie tej nowej sytuacji, kraina bogów - dla dziecka przeprowadzka do innego miejsca/miasta to właśnie taka nowa kraina/nowy świat bo jeszcze nigdy wcześniej czegoś takiego nie przeżyło, nowi ludzie, nowi zwyczaje, nowi nauczyciele itd

    dla mnie produkcja taka no se, bez szału, zdecydowanie nie jestem fanem filmów animu i mnie do nich nie ciągnie
    Pieknie to opisales.

  15. #29
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ja ogladam dla 2d cyckow, jebac przekaz
    Ostatnio zmieniony przez viionc : 07-07-2018, 15:47

  16. #30

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    208
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj viionc napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jebac przekaz
    props

    mnie tez wkurwiaja pierdolenia, refleksje, przekazy itd.
    imo to powinno sluzyc tyldo do rozrywki. a nie zeby pierdolenie bylo.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Road to Shinigami | Bleach Anime Server | BR PROXY
    Przez rafaeru w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 27-01-2020, 16:35
  2. skąd pobieracie/gdzie oglądacie najnowsze filmy?
    Przez SilenT16 w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 23-06-2015, 18:34
  3. Gdzie oglądacie
    Przez Cooki w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 14-12-2012, 17:32

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •