Reklama
Strona 3 z 6 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 79

Temat: Tibia 2.0

  1. #31
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    no tak xD, bo 100k+ euro rocznie jako senior dev to jest coś niemożliwego do osiągnięcia, wcale to nie jest mediana zarobków, idź się trochę w świecie zorientuj chłopcze
    a ja jestem software engineerem, czyli do zakresu moich obowiązków dochodzą jeszcze rozmowy i uzgodnienia z klientem, wybór modelu wytwarzania oprogramowania, wstępne zaprojektowanie architektury, wycena projektu i analiza przedsięwzięcia
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 02-07-2018, 18:46

  2. #32
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no tak xD, bo 100k+ euro rocznie jako senior dev to jest coś niemożliwego do osiągnięcia, wcale to nie jest mediana zarobków, idź się trochę w świecie zorientuj chłopcze
    ale mnie chuj interesuja twoje zarobki, mentalny 12 latku, zalozyles temat o otsie, a pierdolisz ile to Ty nie zarabiasz, jebany wygrywie zyciowy bez znajomych na imigracji xD
    po co ja w ogole jakies dyskusje z toba tutaj podejmuje, to idk, bo jestes tak kurwa marnym typem, ze to sie nie miesci w chuju xD
    nara, gównie
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale mnie chuj interesuja twoje zarobki, mentalny 12 latku, zalozyles temat o otsie, a pierdolisz ile to Ty nie zarabiasz, jebany wygrywie zyciowy bez znajomych na imigracji xD
    po co ja w ogole jakies dyskusje z toba tutaj podejmuje, to idk, bo jestes tak kurwa marnym typem, ze to sie nie miesci w chuju xD
    nara, gównie
    jak pierdolony debilu to ty coś wyjechałeś o 300 koła budżetu, to ci wyjaśniłem jakie pierdoły pierdolisz i ja sam w pół roku generuje taką wartość i tylko dlatego to napisałem, żeby ci utkać morde planktonie, co nie ma żadnego pojęcia o inżynierii oprogramowania, ale pierwszy się o niej wypowiada i zbacza z tematu, temat był o pomysłach i mechanikach, a nie ocenie biznesowej i analizie projektu, to cię jebana kurwo bez pojęcia wyjaśniłem i wypierdalaj już marnować swoje życie grindując antice i się tu nie pojawiaj więcej, bo skoro cię cieszy i bawi napierdalanie i katowanie w kółko tego samego w grze dla dzieciaczków tibia 11, to raczej za często umysłu nie używasz, a już na pewno nie do czegoś twórczego

    i kurwa na imigracji xD, ja pierdolę, żyję w polsce zjebie, a pracuję dla zagranicznych klientów, jestem jak ty na truskawkach w niemczech, tylko że będąc programistą można to robić zdalnie siedziąc na dupie tutaj i srać na takich jak ty
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 02-07-2018, 18:54

  5. #34

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    810
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no tak xD, bo 100k+ euro rocznie jako senior dev to jest coś niemożliwego do osiągnięcia, wcale to nie jest mediana zarobków, idź się trochę w świecie zorientuj chłopcze
    a ja jestem software engineerem, czyli do zakresu moich obowiązków dochodzą jeszcze rozmowy i uzgodnienia z klientem, wybór modelu wytwarzania oprogramowania, wstępne zaprojektowanie architektury, wycena projektu i analiza przedsięwzięcia
    o kurwa XDDDDD
    Ostatnio zmieniony przez mlody100200 : 02-07-2018, 18:51

  6. #35
    Avatar matek697
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    28
    Posty
    2,109
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a ja jestem software engineerem, czyli do zakresu moich obowiązków dochodzą jeszcze rozmowy i uzgodnienia z klientem, wybór modelu wytwarzania oprogramowania, wstępne zaprojektowanie architektury, wycena projektu i analiza przedsięwzięcia
    we załóż patronajta napisz tam o tym pomysłach co tutaj są i ktoś może wpłaci dyche na zachęte do roboty
    Cytuj zbygmunt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podobne to takie trochę do zalogowanie w temple, takie uczucie spokoju, pz itd co nie

  7. #36
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak pierdolony debilu to ty coś wyjechałeś o 300 koła budżetu, to ci wyjaśniłem jakie pierdoły pierdolisz i ja sam w pół roku generuje taką wartość i tylko dlatego to napisałem, żeby ci utkać morde planktonie, co nie ma żadnego pojęcia o inżynierii oprogramowania, ale pierwszy się o niej wypowiada i zbacza z tematu, temat był o pomysłach i mechanikach, a nie ocenie biznesowej i analizie projektu, to cię jebana kurwo bez pojęcia wyjaśniłem i wypierdalaj już marnować swoje życie grindując antice i się tu nie pojawiaj więcej, bo skoro cię cieszy i bawi napierdalanie i katowanie w kółko tego samego w grze dla dzieciaczków tibia 11, to raczej za często umysłu nie używasz, a już na pewno nie do czegoś twórczego
    jesteś nawet zbyt dużym imbecylem, żeby nie skminic, ze 300 baniek to mocna przenośnia (ze znanego od wieków filmiku internetowego, polecam, zabawny) ale ty kurwa zobaczyles cyferke i hehe hur dur 100k miesiecznie jestem senior dev huja sie znasz zjebie bez matury inzynier oprogramowania XDDD

    po prostu jesteś spierdolony typie, aelo
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  8. #37
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    no i git patusie, że poszedłeś grindować dalej swoje życie

  9. #38
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    A może by tak digimony zamiast jakiś roztworów itp. Janusz wyobraź sobie jaki to byłby hit dla japoncow, byś miał na start 50k graczy, byś przebił digimon masters w tydzień

  10. #39
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    kurwa janusz dawaj ot

  11. #40
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    #Free @Aureos ;
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

  12. #41
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,368
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    tyle czasu minelo a janusz dalej jakis excuse o reflexie damn dawaj otska
    sugerowanie ze taki zjeb sie przyzna ze jest po prostu chujowy nie no oni maja refleks chudego byka ja jestem programista i ja budowalem te gre typy
    Ostatnio zmieniony przez Taca : 02-07-2018, 20:13
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  13. #42
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    gościu, ale ja refleks mam zajebisty, tylko że mam coś po za tym, a nie jak wy mechniczne superiory, ale twarde ułomki

  14. #43
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    janusz wons zrub nam ot
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  15. #44
    Avatar matek697
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    28
    Posty
    2,109
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czarna lista użytkowników dla tego tematu:
    - @w00z
    - @matek697
    - @mlody100200
    - @matizioom
    - @Vailandur
    - @Aureos
    chuj mnie obchodzi twoja czarna lista, jak Ty chcesz dyskutować skoro walisz fochy jak dzieciaczek 2 max 3 latka, równie dobrze możesz 90% aktywnego torga dodać na tę liste bo dziś nie znajdziesz tutaj ekipy która Ci pomoże przepisać Tibie i większość rzuci coś dla beki.
    To miał właśnie zasugerować Ci mój post - skoro jesteś koder programista developer to powinieneś to wyłapać, pomyśleć szerzej i niekoniecznie robić to z patronajtem a np. wrzucić taki sam temat jak tutaj na reddicie i teoretyzowałbyś na większą skale i uwierz mi - byłoby ciekawiej.

    Powodzenia, z takim podejściem odechce ci się o tym myśleć za kilka dni.
    Ostatnio zmieniony przez matek697 : 02-07-2018, 21:40
    Cytuj zbygmunt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podobne to takie trochę do zalogowanie w temple, takie uczucie spokoju, pz itd co nie

  16. #45
    Avatar matek697
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    28
    Posty
    2,109
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    już lepiej mieć kastiego w avatarze niż być takim januszem wons, nie sądziłem że większa spierdolizna się znajdzie na tym forum

    chłop wchodzi na forum, które od strony tibii zdychło i czeka na konstruktywną dyskusje, dostaje w miare dobrego tipa i wyzywa od sebów, patoli bo sam jest jakimś developerem i "co oni se kurwy myślą"

    we wyjdź
    Ostatnio zmieniony przez matek697 : 02-07-2018, 22:05
    Cytuj zbygmunt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podobne to takie trochę do zalogowanie w temple, takie uczucie spokoju, pz itd co nie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Tibia Cam Tv, Tibia Cast
    Przez Sir Anbeon w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 07-10-2010, 15:49
  2. Tibia Earth/Tibia Map
    Przez T'error w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 30-05-2010, 16:33
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 29-04-2010, 19:50

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •