Reklama
Strona 2 z 6 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 79

Temat: Tibia 2.0

  1. #16
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj mlody100200 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    janusz wstawaj zesrales sie
    no w chuj, zwłaszcza, że taka mechanika to jest 15-25 linijek xD

  2. #17
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Dobra wons pisz nie gadaj jedna linijkę byś już miał





  3. Reklama
  4. #18

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    810
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    tak jak filia napisal niech jeszcze krzycza bijcie masterczulki
    to nie ma sensu po prostu bo za chuja nikt by w to nie gral jest 2018 rok dzieci graja w fortnite i pubga nie w tibie

  5. #19
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    dobra, ale ludzie bez matury, co nie passnęli podstawowego czytania ze zrozumieniem mogą już wypierdalać, skoro nie rozumieją takiej rzeczy jak "teoretycznie" i "mały serwer rpg, teamplay dla smakoszy", bo wasze zdanie to i tak jest chuja warte, jak nawet nie potraficie przetrawić przeczytanych literków

  6. #20

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    odrobina wyobraźni
    Ale co mam sobie wyobrazić? Jak na silniku/grafice Tibii chcesz zrobić sytuację, podczas której smok się odwraca, uderza rycerzyka ogonem i ten zostaje odepchnięty np. o 3 pola? Bo przy obecnych możliwościach graficznych tego gówna, to mogłoby wyglądać co najwyżej tak, jak to opisałem wcześniej, a nie wydaje mi się, żebym gracze aż tak się wczuwali w rpg, żeby sobie wyobrazić, że to niby smok odpycha ich ogonem. xD
    Gdyby to wyglądało tak jak opisałem wyżej, to większość graczy pewnie powie coś w stylu "wtf?" jak to zobaczy, a jeżeli potrafisz to przerobić graficznie, aby rzeczywiście było widać, że smok robi zamach ogonem, ogon uderza ek i ten leci kilka kratek dalej, to weź to najpierw zrób, zaprogramuj, wrzuć filmik na YT i wtedy pogadamy.

  7. #21
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale ja wiem, że nie warto, bo najlepszy hajs się robi na debilach i po co się spuszczać nad skryptowaniem każdego moba i balansowaniem tego, jak można jebnąć 1000 takich samych potworów, które spamują różne czary i super gra tibia, odpalić elotha i zarobić 10x więcej, bo dzieciaczki by się spłakały i tak na za trudną gierkę, w której trzeba trochę pomyśleć

    ja tylko teoretyzuje nad małym serwerkiem rpg dla prawdziwych smakoszy


    w zasadzie, to cała branża informatyczna chce żebyś tak myślał, razem z całym światem, a wcale tak nie jest xD, większość projektów, nawet ważnych, koniec końców robi kilku studentów i dopiero jak się coś zaczyna kompletnie jebać, to jakiś senior dev ogarnia temat, a tak wmawia się klientowi, że pracuje sztab specjalistów, a rzeczywistość jest potem taka, że 2 studentów klepie na rdzeniu zrobionym przez architekta i wszyscy zadowoleni

    btw. tibię zrobiło 4 studentów i to w czasach, gdzie wymagało to 10x większego skilla i 10x więcej czasu, czyli w sumie było ze 100x trudniejsze, a my jeszcze mówimy o otsie, a nie całkiem nowej grze
    bawi mnie, że zachowujesz się jakbyś pozjadal wszystkie rozumy, a nie bierzesz poprawki na czasy, w jakich tibijka powstawała
    życzę powodzenia, pozdro
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  8. #22
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Smok odwraca się ogonem, jak stoi, to animacji nie ma. Wykonuje animacje jakby się ruszył, ale w miejscu(w animacji smoka ogon rusza się z jednej strony na drugą), wyświetlony zostaje jeden z wielu efektów tibijki 11, który np. świadczy o tym, że smok tupnął i w przeciwieństwie do zawodników fame mma wyprowadził cios z biodra. Gracz przelatuje przez kratki z animacją dymków. Wystarczające?

    Nie musi wyglądać super zajebiście, chodzi o mechanikę i żeby było widoczne, że coś sie dzieje. W tibi nawet nie widać, ze postać bije i jakoś nikomu brak animacji nie przeszkadzał xD. Gierka nie jest celowana w dzieciaczków i ogólny rynek.

    Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bawi mnie, że zachowujesz się jakbyś pozjadal wszystkie rozumy, a nie bierzesz poprawki na czasy, w jakich tibijka powstawała
    życzę powodzenia, pozdro
    ale można jaśniej, bo nie idzie za tym żaden wniosek

    btw. czy jeżeli aktualnie pracuję jako software engineer za 5-cyfrową kwotę euro z 1 z przodu i byłbym w stanie poświęcić 100h miesięcznie na projekt, to czy osiągnięcie twojego budżetu 300 baniek po 6 miesiącach jest wystarczającą ETA?

    i czy wy kurwa rozumiecie, że ja cały czas piszę o OTSie, nie odrębnej grze? tylko OTSie z innym podejściem do tibijki, na którym grałby np. profesorek, parcelix i 30 innych osób z torga, a nie globalny produkt na 10000 graczy

    I w takich realiach są prowadzone te rozważania teoretycznie, nikt tu nie chce robić 2 bloodstone'a, czy drugiej tibii, albo poważnej gierki, tylko OTSa z kompletnym reworkiem gierki. Tak jak dota była kompletnym reworkiem mechaniki wc3(też by pewnie torgi twórcy powiedziały, że się nie da i pomysł chujowy xD). Już zrozumiałe?
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 02-07-2018, 18:01

  9. #23

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    fajen
    ja bym chetnie gral ale i tak nigdy tego nie zrobisz wiec po chuj pisac

  10. #24

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Smok odwraca się ogonem, jak stoi, to animacji nie ma. Wykonuje animacje jakby się ruszył, ale w miejscu(w animacji smoka ogon rusza się z jednej strony na drugą), wyświetlony zostaje jeden z wielu efektów tibijki 11, który np. świadczy o tym, że smok tupnął i w przeciwieństwie do zawodników fame mma wyprowadził cios z biodra. Gracz przelatuje przez kratki z animacją dymków. Wystarczające?

    Nie musi wyglądać super zajebiście, chodzi o mechanikę i żeby było widoczne, że coś sie dzieje. W tibi nawet nie widać, ze postać bije i jakoś nikomu brak animacji nie przeszkadzał xD. Gierka nie jest celowana w dzieciaczków i ogólny rynek.
    No to jeżeli jesteś w stanie to zrobić tak, aby było wiadomo o co chodzi, że to smok rzeczywiście odepchnął gracza ogonem, to weź to zrób, nagraj filmik i wrzuć na YT, wtedy ocenimy, czy jest sens, żebyś się z tym bawił.

  11. #25
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Nie będę się bawił, bo jak każdy wie "po co", finansowo jest to kompletnie nieopłacalne, a potem i tak przyjdzie jakiś użytkownik torga z połową mózgu i spluje cię, bo się mu coś tam nie podoba i się mentalnie zatrzymał na tibi 7.4 tak, jak jego starzy na prl.
    Temat jest teoretyczny i jest tylko po to, żeby przedyskutować sam pomysł. Czy burzliwe osobistości biznesu na torgu już nic nie robią dla samego umysłu, rozważań i kreatywności, tylko odrazu patrzą jakby tu zrobić z tego pieniążki i "nie opłaca się".

    I jeszcze raz podkreślę, że bazowy produkt końcowy to gierka(OTS), w ktorej jest z 50 podstawowych mobków jak wolfy, snake'i, raty, roty, które mają co najwyżej 1 skrypt. Do tego z 15-20 mobów typu dragon, gs, demon, warlock, które są mocno oskryptowane, jest ich mało, są związane z jakimiś questami i z założenia ludzie się mają wybierać na nie ekipą.
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 02-07-2018, 18:06

  12. #26
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Janusz zrub nam Tibie

  13. #27

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    810
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    No to przeciez dyskutujemy ta? Wedlug mnie czysto teoretycznie pierdolisz glupoty i nie ma mozliwosci bys stworzyl cos takiego

  14. #28
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    janusz by zrobil ale mu sie nie chce ehh debile bez matury

  15. #29
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    pan już pokazał klasę w temacie o lolu, zresztą pierdoląc kocopoły tutaj bez zrozumienia i grosza wyobraźni też
    temat jest dla ludzi kreatywnych, a nie grajków, którzy jedyne, co mają to refleks, wbili diamencik V albo global elite w szczelance i się uważają za autorytet rodu gejmerskiego

  16. #30
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    na chuj w ogóle karmicie takiego zjeba, on zarabia sobie 15k euro miesięcznie wy durne jebane bez matury a wy co tam zjeby dalej tibijka.net? pozdro
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Tibia Cam Tv, Tibia Cast
    Przez Sir Anbeon w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 07-10-2010, 15:49
  2. Tibia Earth/Tibia Map
    Przez T'error w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 30-05-2010, 16:33
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 29-04-2010, 19:50

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •