Strona 5 z 5 PierwszaPierwsza ... 345
Pokazuje wyniki od 41 do 48 z 48

Temat: Mandacik

Data rejestracji
    Mar 2017
    Siła reputacji
    2

Domyślny

Cytuj boryss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No nie wiem czym ty się patusie chwalisz, ale bym wyrwał takiego chwasta, roundup'em bym zajebał, cale 5l bym na ciebie wylał
    Nie chwalę się tylko mówię autorowi żeby nie bał się otrzymania mandatu :D

Data rejestracji
    Apr 2011
    Położenie
    Bielsko-Biała
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    to rozumiem, ze kazdy mandat za szczanie w krzaki na bulwarach gdzie sa 2 toitoie na 500 osob mam z duma oplacac bo dokladam sie do budowania drog, tak?
    jezeli chodzi I zlapanie tripla w 10 dni, to musi koles byc zjebem, ale prawidlowo, ze nie placil
    Wiadomo, że nie o to chodzi, sam mam nieopłacony mandat od ponad dwóch lat, ale jak koleś z dumą udostępnia swoje mandaty no to jednak coś jest nie tak xD

A co do mandatów - kumplowi w zeszłym miesiącu zablokowali wypłatę, bo miał nieopłacony jeden mandat. Chuj z tym, że mogli wziąć kilka miesięcy wcześniej ze zwrotu podatku #logic

Data rejestracji
    Aug 2005
    Siła reputacji
    18

Domyślny

Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    to rozumiem, ze kazdy mandat za szczanie w krzaki na bulwarach gdzie sa 2 toitoie na 500 osob mam z duma oplacac bo dokladam sie do budowania drog, tak?
    jezeli chodzi I zlapanie tripla w 10 dni, to musi koles byc zjebem, ale prawidlowo, ze nie placil
    6000 mandatow za sikanie w krzaki to calkiem chyba dobry wynik
    Cytuj Decretis napisał
    Największą głową tego forum, naszym alfą i omegą, samcem alfa, wyrocznią i filozofem narodu okazał się Master. Znany na forum jako ekspert od kobiet, religii, polityki, wspinaczki górskiej, ale także sportu czy motoryzacji – czyż to nie człowiek orkiestra? Jak będzie trzeba, to nawet transport do Calais załatwi.

Data rejestracji
    Mar 2017
    Siła reputacji
    2

Domyślny

To to jest jeszcze nic.. mandaty za wyrzucenie peta to już jest w ogóle przegięcie pały

Data rejestracji
    Feb 2010
    Położenie
    Mielec
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Cytuj Twilight napisał Pokaż post
    To to jest jeszcze nic.. mandaty za wyrzucenie peta to już jest w ogóle przegięcie pały
    sam pale kilka lat i to nie jest przegiecie paly, wsadzilbym ci tego peta do dupy

Data rejestracji
    Aug 2005
    Siła reputacji
    18

Domyślny

Cytuj Twilight napisał Pokaż post
    tak samo jak kara za wyrzucenie takiego smiecia jak ty do kosza jest niezlym przegieciem paly pzdr redbag nara
    Cytuj Decretis napisał
    Największą głową tego forum, naszym alfą i omegą, samcem alfa, wyrocznią i filozofem narodu okazał się Master. Znany na forum jako ekspert od kobiet, religii, polityki, wspinaczki górskiej, ale także sportu czy motoryzacji – czyż to nie człowiek orkiestra? Jak będzie trzeba, to nawet transport do Calais załatwi.

Data rejestracji
    Aug 2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Nigdy nie dostałem mandatu AMA
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    Feb 2010
    Siła reputacji
    9

Domyślny

dziękuję panowie za wszystkie powazne opinie, mam nadzieje ze nie beda mnie szukac, z tego co mi ludzie mowia prawdopodobienstwo tego jest niewielkie ;) pozdrawiam :)

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania