Reklama
Strona 3 z 4 PierwszaPierwsza 1234 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 48

Temat: Mandacik

  1. #31

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    786
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Twilight napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wszystko zależy od tego czy spisali Twoje dane osobowe czy nie, jeśli spisali to mogą Cię szukać i ukarać mandatem, chociaż po tak długim okresie czasu to raczej nic z tego nie będzie ;)
    jedyne co podałem to nazwisko ale przy mnie go nawet nie spisali. kolege ktorego zlapali spytali tylko raz gdzie mieszkam powiedzial ze nie wie to juz nic nie dopytywali dali mu mandat i odjechali od razu

  2. #32

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    103
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    W takim razie nie masz się czego obawiać ;p

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,859
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    jak już będziesz w pierdlu to pozdrów psa i

  5. #34
    Avatar HoGGi
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    163
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Twilight napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wszystko zależy od tego czy spisali Twoje dane osobowe czy nie, jeśli spisali to mogą Cię szukać i ukarać mandatem, chociaż po tak długim okresie czasu to raczej nic z tego nie będzie ;)
    Cytuj Twilight napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W takim razie nie masz się czego obawiać ;p
    Też wątpię aby policja kręciła z tego powodu aferę, jednak jeżeli już mówimy o "długim okresie czasu" oraz "braku obaw" to warto pamiętać, że policja ma bardzo dużo czasu na dopasowanie do danego zdarzenia odpowiednich paragrafów ;)

    W kwestii wykroczenia za zakłócanie ciszy nocnej:

    Art. 45 kodeksu wykroczeń:

    § 1. Karalność wykroczenia ustaje, jeżeli od czasu jego popełnienia upłynął rok; jeżeli w tym okresie wszczęto postępowanie, karalność wykroczenia ustaje z upływem 2 lat od popełnienia czynu.
    § 2. W razie uchylenia prawomocnego rozstrzygnięcia, przedawnienie biegnie od daty uchylenia rozstrzygnięcia.
    § 2a. W wypadku wszczęcia postępowania mediacyjnego czasu jego trwania nie wlicza się do okresu przedawnienia.
    § 3. Orzeczona kara lub środek karny nie podlega wykonaniu, jeżeli od daty uprawomocnienia się rozstrzygnięcia upłynęły 3 lata.
    Ucieczka przed policją:

    Art. 101. § 1. Karalność przestępstwa ustaje, jeżeli od czasu jego popełnienia upłynęło lat:

    1) 30 - gdy czyn stanowi zbrodnię zabójstwa,
    2) 20 - gdy czyn stanowi inną zbrodnię,
    2a) 15 - gdy czyn stanowi występek zagrożony karą pozbawienia wolności przekraczającą 5 lat,
    3) 10 - gdy czyn stanowi występek zagrożony karą pozbawienia wolności przekraczającą 3 lata,
    4) 5 - gdy chodzi o pozostałe występki.

  6. #35

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    810
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Twilight napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a na drugi dzień znowu podjechali i kolega dostał mandat za spożywanie alkoholu dnia wczorajszego
    ze co kurwa

  7. #36

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    103
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak już będziesz w pierdlu to pozdrów psa i
    Za mandaty akurat nie zamykają, a jakby miał wniosek do sądu to zawsze może iść na odróbki lub rozłożyć na raty, chociaż tak jak mówię jeśli go nawet nie spisali to nic z tego nie będzie ;) a za mandaty to akurat nie zamykają więc wyjebane xD ja mam mandatów na jakieś 6000 albo 7000zł i jakoś same umorzenia z urzędu skarbowego mi przychodzą bo nie mają z czego wziąźć xD
    Ostatnio zmieniony przez Twilight : 01-07-2018, 22:31

  8. #37
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Twilight napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Za mandaty akurat nie zamykają, a jakby miał wniosek do sądu to zawsze może iść na odróbki lub rozłożyć na raty, chociaż tak jak mówię jeśli go nawet nie spisali to nic z tego nie będzie ;) a za mandaty to akurat nie zamykają więc wyjebane xD ja mam mandatów na jakieś 6000 albo 7000zł i jakoś same umorzenia z urzędu skarbowego mi przychodzą bo nie mają z czego wziąźć xD
    Nowe zldcenie dla huckstera, za mniejsze pieniadze masakrowal

  9. #38

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    103
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj boryss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nowe zldcenie dla huckstera, za mniejsze pieniadze masakrowal




    Ostatnie umorzone mandaty z lutego xDD A jeszcze mi doszły kolejne także już wiecie, że za mandaty chuja robią

  10. #39
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Twilight napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    Ostatnie umorzone mandaty z lutego xDD A jeszcze mi doszły kolejne także już wiecie, że za mandaty chuja robią
    No nie wiem czym ty się patusie chwalisz, ale bym wyrwał takiego chwasta, roundup'em bym zajebał, cale 5l bym na ciebie wylał

  11. #40
    orjannilsen1

    Domyślny

    to rozumiem, ze kazdy mandat za szczanie w krzaki na bulwarach gdzie sa 2 toitoie na 500 osob mam z duma oplacac bo dokladam sie do budowania drog, tak?
    jezeli chodzi I zlapanie tripla w 10 dni, to musi koles byc zjebem, ale prawidlowo, ze nie placil

  12. #41

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    103
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj boryss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No nie wiem czym ty się patusie chwalisz, ale bym wyrwał takiego chwasta, roundup'em bym zajebał, cale 5l bym na ciebie wylał
    Nie chwalę się tylko mówię autorowi żeby nie bał się otrzymania mandatu :D

  13. #42
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to rozumiem, ze kazdy mandat za szczanie w krzaki na bulwarach gdzie sa 2 toitoie na 500 osob mam z duma oplacac bo dokladam sie do budowania drog, tak?
    jezeli chodzi I zlapanie tripla w 10 dni, to musi koles byc zjebem, ale prawidlowo, ze nie placil
    Wiadomo, że nie o to chodzi, sam mam nieopłacony mandat od ponad dwóch lat, ale jak koleś z dumą udostępnia swoje mandaty no to jednak coś jest nie tak xD

    A co do mandatów - kumplowi w zeszłym miesiącu zablokowali wypłatę, bo miał nieopłacony jeden mandat. Chuj z tym, że mogli wziąć kilka miesięcy wcześniej ze zwrotu podatku #logic

  14. #43
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to rozumiem, ze kazdy mandat za szczanie w krzaki na bulwarach gdzie sa 2 toitoie na 500 osob mam z duma oplacac bo dokladam sie do budowania drog, tak?
    jezeli chodzi I zlapanie tripla w 10 dni, to musi koles byc zjebem, ale prawidlowo, ze nie placil
    6000 mandatow za sikanie w krzaki to calkiem chyba dobry wynik
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #44

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    103
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    To to jest jeszcze nic.. mandaty za wyrzucenie peta to już jest w ogóle przegięcie pały

  16. #45

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    810
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Twilight napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To to jest jeszcze nic.. mandaty za wyrzucenie peta to już jest w ogóle przegięcie pały
    sam pale kilka lat i to nie jest przegiecie paly, wsadzilbym ci tego peta do dupy

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •