Reklama
Strona 1 z 4 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 48

Temat: Mandacik

  1. #1

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    786
    Siła reputacji
    15

    Domyślny Mandacik

    Od razu zaznaczam ze temat jest na serio XD
    Wczoraj w naszym malym miasteczku najebalismy sie z chlopakami i o 2 w nocy darlismy jape i spiewalismy o policji , no i niestety... zajechali. Wszyscy uciekli ja z kolega zostalismy zlapani, podalem im moje imie i nazwisko, nie zdazyli wziac dowodu, i jakims cudem udalo mi sie pozniej od nich uciec. Kolega niestety nie mial tyle szczescia i dostal 500zl mandatu, pytali go gdzie mieszkam - nie powiedzial. Jakie jest prawdopodobienstwo ze beda mnie szukac majac tylko imie i nazwisko? orientuje sie ktos?

  2. #2
    orjannilsen1

    Domyślny

    ale z ciebie oferma, zabij się

    @topik
    jeżeli zapamiętają facjate to mogą cie znaleźć, jeżeli nie to po imieniu i nazwisku nie bardzo można bazować bo mogłeś podać fejk
    w każdym razie na 90% spodziewaj się poczty za chuj wie ile czasu(4 miesiace XD) bo policja dziala z predkoscia światła
    Ostatnio zmieniony przez orjannilsen1 : 30-06-2018, 11:22

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Hipstere
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    223
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Kolegę spytają pod groźbą składania fałszywych zeznań. Szykuj dupę i flotę

  5. #4
    orjannilsen1

    Domyślny

    co ty pierdolisz czlowieku, to nie jest W11 XDDDDDDDDD
    zeznania bo darli morde i uciekli XDDDDDDDDDD

  6. #5
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,367
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Lepiej powiedz jak to możliwe, że nie udało ci się spierdolić policyjnym ofermom.

  7. #6
    orjannilsen1

    Domyślny

    bez kitu, w tym temacie trzeba poruszyć tą kwestie
    jak to możliwe, że dogonił Cię 45 letni Andrzej co tylko się podpisuje tylko pod testami sprawnościowymi
    a jeżeli zajebałeś się mułem to na chuj uciekałeś xD

  8. #7

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    786
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    jakbys byl zajebany jak szpadel to nie wiem czy bys uciekl XD

  9. #8

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    103
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Miałem taką sytuację, że dzień wcześniej piliśmy z kolegami, kolega zobaczył policję i uciekł do domu tylko problem w tym, że był znany policji, a na drugi dzień znowu podjechali i kolega dostał mandat za spożywanie alkoholu dnia wczorajszego. Ogólnie rzecz biorąc jak policja złapie Cię na mieście to też mogą Ci dojebać mandat no ale nie muszą.. chyba, że po spisaniu twoich danych kiedy spierdoliłeś dali Ci od razu wniosek do sądu no to będziesz bulił nie dość, że za zakłócanie ciszy nocnej i spożywanie alkoholu to jeszcze za koszty sprawy xD chyba, że sąd daruje Ci koszta, wtedy będzie Twój kolega miał lepiej bo mandatów płacić akurat nie trzeba, no a za wniosek do sądu to jak nie zapłacisz to za 100zł masz 5 dni odsiadki xD

  10. #9
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,976
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    https://youtu.be/PFZRhMdcwtM?t=24s
    to śpiewaliście o policji?

  11. #10

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    786
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    nie spisywali zadnych moich danych, powiedzialem tylkl ustnie jak sie nazywam. nie wspomnieli rowniez o żadnym mandacie - nie zdazyli bo ucieklem wiec chyba nie ma mowy o sadzie

  12. #11

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    786
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    komentarze dla beki odpusccie nie mam na to humoru

  13. #12
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    jak duże miasto, to na pewno nie będą cię szukać, tymbardziej, że mogłeś podać dane z dupy... w ogóle xD mandat 500 złotych za zakłócanie porządku, to niezłe ofermy jesteście
    jak zaczynasz na spokojnie gadać z policjantem, że wcale nie zachowywałeś się tak głośno, a już na pewno nie przeklinałeś i przesadzają, to sami nie chcą problemów i się kończy na stówce

  14. #13

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    786
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    miasto 20 tys mieszkancow. wszyscy byli nawaleni nie bylo glowy do tłumaczenia xd

  15. #14
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,976
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no jak śpiewali raz dwa trzy jebać psy to myślę że policjanci z chęcią najwyższy możliwy mandat by mogli jednak dać żeby wyjaśnić prawilniaków

  16. #15
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Na lajcie Cie znajdą. Kumpel miał podobną akcję i za ucieczkę dopierdolili mu sprawę. Łącznie 1.5k do zapłacenia wyszło i pierdolenia soę z sądem. Najgorzej, że mu w akta poszło, co odpierdalał

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •