Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Heart of Destruction [lvl dla ek?]

  1. #1

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    82
    Siła reputacji
    14

    Domyślny Heart of Destruction [lvl dla ek?]

    Siemanko!
    1. Jaki polecacie lvl, żeby wyblokować te bossy? Mam w tej chwili 291 i chciałbym zacząć questa. Na final bossa mam ludzi z gilidii, ale te pośrednie bossy chcę blokować samemu.
    2. Co to jest shortcut i jak się go robi?
    3. Ile czasu zajmuje ubicie tych bossów, gdy ma się shortcut i zgraną ekipę? Chodzi o lootowanie gold tokens, po wykonaniu questa.

  2. #2

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    349
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    1. Robiłem z takimi ek i dawało radę, ale dużo zależy od reszty ekipy. Jak będziesz tylko ty i 1 RP o podobnym lvlu to outburst może wam wybuchnąć.
    2. Skrót to krótsza droga bezpośrednio do rooma z tp do bossów.
    3. Zależy ile bossów bije się na raz, chociaż mi nigdy nie zajęło to dłużej jak godzinę. Wliczam w to czas na afkowanie itp. bo zawsze ktoś musi afkowac..
    Na finalu jest takie rozpierdol że nawet nie idź, na pewno nie jako główny bloker.

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    82
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj PA!N napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1. Robiłem z takimi ek i dawało radę, ale dużo zależy od reszty ekipy. Jak będziesz tylko ty i 1 RP o podobnym lvlu to outburst może wam wybuchnąć.
    2. Skrót to krótsza droga bezpośrednio do rooma z tp do bossów.
    3. Zależy ile bossów bije się na raz, chociaż mi nigdy nie zajęło to dłużej jak godzinę. Wliczam w to czas na afkowanie itp. bo zawsze ktoś musi afkowac..
    Na finalu jest takie rozpierdol że nawet nie idź, na pewno nie jako główny bloker.
    Dzięki mordeczko za odpowiedź. O co chodzi z tyn afkowaniem?

  5. #4
    Avatar Tazz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Dąbrowa Górnicza
    Wiek
    31
    Posty
    2,822
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Wicher69 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siemanko!
    1. Jaki polecacie lvl, żeby wyblokować te bossy? Mam w tej chwili 291 i chciałbym zacząć questa. Na final bossa mam ludzi z gilidii, ale te pośrednie bossy chcę blokować samemu.
    2. Co to jest shortcut i jak się go robi?
    3. Ile czasu zajmuje ubicie tych bossów, gdy ma się shortcut i zgraną ekipę? Chodzi o lootowanie gold tokens, po wykonaniu questa.
    1. Ja zaczynałem gold bossy od 160 lvl najgorsza jest droga tak naprawdę teraz mam 240 i do tej pory gdzie były robione codziennie wywaliłem się na nich 2 razy.
    2. Jak zrobisz 3 drogi to odblokowujesz skrót i nie musisz pokonywać codziennie drogi na nie chyba że chcesz robić 4 bossy to wtedy tak jak 3 to wystarczy skrót i 1 zagadka.
    3. Najdłużej schodzi na bosie "sdkowym" w sumie 3 gold bossy czyli 12 tokenów to jakieś 40 minut roboty
    Finał bossa blokował 270 ek, drugi ek 260 blokował górę a ja na 230 blokował dół żeby sparki nie podchodziły do osób które robiły dmg i nie jest to jakiś wymagający quest, chyba że nikt nie wie co ma robić.

  6. #5
    Avatar Butek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jak nie macie explo na outburscie to MW rzucajcie, wtedy dmg nie dostaniecie. Na bossy + main bossa chodziłem 190 msem, 300 ek blokniesz 3 bossy do goldow tylko uważaj na anomaly w 2 stagu, na main bossie jako main bloker mógłby mieć ciężko

  7. #6

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    349
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Wicher69 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dzięki mordeczko za odpowiedź. O co chodzi z tyn afkowaniem?
    O to że zawsze znajdzie się jeden co musi się wysrać/zapalić/zwalić i nie ma go 10 czy 15min. Na finalu widziałem jak prawie 400 ek się wyjebał, bo tyle było sparkow. Ogólnie trzeba mieć zgrany team na finala i tsa obowiązkowo.
    No i robienie goldow poniżej 300 lvla to jak dla mnie xD za długo schodzi z takimi ludźmi.

  8. #7

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    82
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Dzięki ludziska za odpowiedzi. Na finala ja będę tylko na doczepkę. W ogóle jestem najniższym lvlem w gilidii, więc nie będzie problemu :p Bardzo chcę już mieć to z głowy, bo tak to trzeba się cały czas prosić o imba na criticala, a nie chcę nikomu zachodu robić.

  9. #8

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    82
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Przepraszam, że odgrzebuję temat, ale nie chcę zakładać nowego.
    Wyczytałem, że jeżeli portal jest w svar lub zao mogę ubić 4 bossy. A jeśli jest w ank? Jak to działa? Na tą chwilę ubiłem 3 zewnętrzne bossy (ank, farmine i svar). Mam teraz dostęp do shortcuta, czyli mogę szybko dostać się do rooma z tp?

  10. #9

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    300
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Wicher69 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przepraszam, że odgrzebuję temat, ale nie chcę zakładać nowego.
    Wyczytałem, że jeżeli portal jest w svar lub zao mogę ubić 4 bossy. A jeśli jest w ank? Jak to działa? Na tą chwilę ubiłem 3 zewnętrzne bossy (ank, farmine i svar). Mam teraz dostęp do shortcuta, czyli mogę szybko dostać się do rooma z tp?
    Wchodząc svar/zao- zabijasz bossa na svar/zao -> dostajesz się do huba -> wchodzisz na wewnętrznego bosa -> wchodzisz w tp i lądujesz na ankrahmun -> robisz prequest -> zabijasz anomaly i potem zabijasz wewnętrzne bosy.
    Logiczne, że wchodząc przez ankh nie zabijesz anomaly drugi raz. Więc tylko 3 w takim wypadku.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam SC2STARCRAFT 2: Wings of Liberty + Heart of the Swarm
    Przez Seshe w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 05-10-2015, 23:11
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 15-11-2013, 20:26
  3. Pokemon fire red/heart gold itp.
    Przez Malykot w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-07-2012, 17:35
  4. Heart bp był do kupienia wczoraj :>
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 16-02-2010, 15:42

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •