Reklama
Strona 75 z 1199 PierwszaPierwsza ... 25657374757677851251755751075 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,111 do 1,125 z 17978

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #1111
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No taka dyskusja mniejszość nie moze podskakiwac większości, chyba ze robisz to ty czy ten twoj walesa to nie ma to znaczenia lub cie to nie interesuje bo nie o tym dyskusja xD a te automaty z gumkami to geje chcą w szkołach żeby tak to teraz do dyskusji wlozyles? Co to ma do rzeczy, czy ja sie pod tym podpisalem czy co?xD ja uzywam mozgu a nie kucostwa i nad daną sprawa sie zastanawiam, a nie patrze co inne prawaki o tym myślą

  2. #1112
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jeśli te argumenty, których używam pokrywają się z tym co mówi ktoś inny to jestem kucem? To muszę mieć super-oryginalne poglądy, żeby nie być nazywanym kucem?
    Nawet jeśli znajdziesz jakiś mój post w którym, moja wypowiedź zlewa się słowo w słowo z jakimś prawakiem z youtuba i jeśli składa się to w logiczną całość (co jest bardzo ważne) to nie mogę tak robić?
    Powtarzam nie rób kurwy z logiki.

    a te automaty z gumkami to geje chcą w szkołach żeby tak to teraz do dyskusji wlozyles?
    Pytałeś o wchodzenie na głowę. Odpowiedziałem, że wchodzą na głowę większości i o ile mamy teraz tfu de**kracje (#pdk) to nie ma to prawa bytu bo de**kracja jest rządem większości, zgadza się?
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  3. Reklama
  4. #1113
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No tak to wyglada kropka w kropke widzisz słowo gej i juz wiesz czyją strone przybrać nie używając mózgu czy zdrowego rozsądku, przykro mi

  5. #1114
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Tajdio odwracasz kurwa kota ogonem... przeczytaj ze zrozumieniem co dowód napisał

  6. #1115
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie chcę mi się nawet czytać
    Ale demokracja to nie jest tylko wybór rządu na iles lat głosem większości
    A Leszek Wałęsa to zwykły śmieć

  7. #1116
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie chcę mi się nawet czytać
    Ale demokracja to nie jest tylko wybór rządu na iles lat głosem większości
    A Leszek Wałęsa to zwykły śmieć
    Demokracja polega na uzbieraniu głosów większości i jeśli państwo takie jak Polska demokratyczna odda większość głosów na daną partię i ma ona pozwolenie na samowolkę w sejmie to gdzie pogubiłem się, gdzie czegoś nie rozumiem?
    Kończymy to, jak jakiś inny nius wpadnie to wtedy pogadamy.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  8. #1117
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Demokracja polega na uzbieraniu głosów większości i jeśli państwo takie jak Polska demokratyczna odda większość głosów na daną partię i ma ona pozwolenie na samowolkę w sejmie to gdzie pogubiłem się, gdzie czegoś nie rozumiem?
    Kończymy to, jak jakiś inny nius wpadnie to wtedy pogadamy.
    Ale nie możesz tego używać jako argumentu przeciwko mniejszosci które ci sie nie podobaja i których nie lubisz, ale gdy sam jesteś tą mniejszością lub ten twoj ziomek wałęsa jest to nagle można kręcić nosem i się sprzeciwiać bo to zwyczajna hipokryzja

    Zresztą tak jak pisałem wcześniej parady czy marsze sa organizowane legalnie, a to ze sie leszkowi nie podobają to juz mnie chuj obchodzi, to ze większość decyduje nie znaczy mniejszość nie ma żadnych praw co tobie sie błędnie wydaje

    A co do automatów to nie możesz nagle z dupy podawać jakiegos zjebanego przykładu żeby jakąś swoją pokrętną logiką udowodnić ze jak jedna rzecz jest zjebana, to inna która nie ma z nią związku tez jest

  9. #1118
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ale nie możesz tego używać jako argumentu przeciwko mniejszosci które ci sie nie podobaja i których nie lubisz, ale gdy sam jesteś tą mniejszością lub ten twoj ziomek wałęsa jest to nagle można kręcić nosem i się sprzeciwiać bo to zwyczajna hipokryzja
    Mogę używać (czytaj cytat chomika, który mam sygnaturce) bo odnoszę się do systemu, tego absurdalnego systemu (oczywiście moim zdaniem), który mówi poprzez ludzi, że chce dobrze, a wychodzi sam widzisz jak. Przestań pisać głupoty bo to, że wstawiłem coś co dla mnie okazało się o dziwo logiczną wypowiedzią z ust komucha to nic nie znaczy i o niczym nie świadczy. I też nie wiem czy można nazwać hipokryzją to, że narzekam na coś co wg mnie jest złe, a robię coś innego z tym, że na zupełnie inny temat.

    Zresztą tak jak pisałem wcześniej parady czy marsze sa organizowane legalnie, a to ze sie leszkowi nie podobają to juz mnie chuj obchodzi, to ze większość decyduje nie znaczy mniejszość nie ma żadnych praw co tobie sie błędnie wydaje
    Tak wiem, konstytucja. Jeśli nie obchodzi cię to na jaki temat nasz prezydent się wypowiadał to na chuj tu spamujesz?
    Dokładnie ale post wcześniej pisałeś o włażeniu na głowę, odpowiedziałem ci, a ty przekręcasz teraz na "mniejszość nie ma żadnych praw".

    A co do automatów to nie możesz nagle z dupy podawać jakiegos zjebanego przykładu żeby jakąś swoją pokrętną logiką udowodnić ze jak jedna rzecz jest zjebana, to inna która nie ma z nią związku tez jest
    Patrz sygnaturka, mogę. Jeśli nie rozumiesz to o czym piszę to wystarczy zapytać czy mogę rozjaśnić to co mam na myśli, to żadna ujma. Z tego co widzę to bardzo lubisz się napinać argumentując, że NIE MOGĘ z dupy podawać argumentów. Mogę ale jeśli faktycznie byłyby z dupy to dosyć szybko sam bym je poprawił albo by mnie wyśmiali przy okazji niszcząc mnie swoimi argumentami, a takich nie widzę.

    edit: To z sygnaturką to słodka ironia, żeby nie było, że kręcę moją już i tak pokrętną logikę.
    Ostatnio zmieniony przez Evidence : 12-10-2018, 10:33
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  10. #1119
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    https://superbiz.se.pl/wiadomosci/pi...viBU-e87V.html

    Rządy Zjednoczonej Prawicy, czyli przede wszystkim Prawa i Sprawiedliwości, programami socjalnymi stoją: Karty dużej rodziny, świadczenie 500 plus, program „Dobry Start” czy „Mieszkanie Plus”. Jak jednak wynika z zapowiedzi ministra energii, wkrótce do pakietu wsparcia może zostać dołożony kolejny. Wszystko przez rosnące ceny za media.
    Ta, ceny same urosły i trzeba pomóc biednym towarzyszom, a potem kurła czemu ten chleb kosztuje 5zł.

    - Jesteśmy świadomi wagi problemów wynikających ze wzrostu cen energii. Planujemy wprowadzenie pakietu rozwiązań osłonowych dla obywateli i odbiorców przemysłowych – zapowiedział Krzysztof Tchórzewski, minister energii.
    Czekam na założenie ministerstwa Miłości #pdk
    @Govinem ; naczelny kapitalisto, niszczycielu socjalistów i komuchów co o tym sądzisz?

    Żeby już nie tworzyć następnego posta.

    https://www.theguardian.com/us-news/...-death-penalty

    Washington state's supreme court strikes down death penalty
    przyczyna

    The court ordered that the eight people currently on death row in Washington should have their sentences converted to life in prison. Five justices on the state supreme court said the “death penalty is invalid because it is imposed in an arbitrary and racially biased manner”.
    Ostatnio zmieniony przez Evidence : 12-10-2018, 11:32
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  11. #1120
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ministerstwo energii byłoby bardzo na rękę PiS-owi. Energia by nie staniała(albo by nieznacznie staniala, ale inne rzeczy by podrożały), a byłyby kolejne stołki do obsadzenia. Przecież taka jest ich polityka

  12. #1121
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Piszesz tak jak mówi ten wałęsa, duzo, ale chuj wie o co ci właściwie chodzi, piszesz ze mozesz podawać argumenty z dupy bo nie sa z dupy, a jak ci pisze ze sa z dupy i pisze dlaczego to masz to w dupie xD a z ta hipokryzja to se przemyśl na spokojnie bo jebie na kilometr

  13. #1122
    Old-Era

    Domyślny

    http://www.wykop.pl/ramka/4584891/fr...icieli-arabek/
    xD
    jeszcze ktos ma watpliwosci ze to wszystko jest robione specjalnie ? ;)

  14. #1123
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Old-Era napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    http://www.wykop.pl/ramka/4584891/fr...icieli-arabek/
    xD
    jeszcze ktos ma watpliwosci ze to wszystko jest robione specjalnie ? ;)
    śmierc komuchom, to moje motto

  15. #1124
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    śmierc komuchom, to moje motto
    Ale co, gdzie, jakim komuchom? Jacy to komuniści rządzą Francją? My rozmawiamy o V Republice Francuskiej ze stolicą w Paryżu czy jakimś alternatywnym państwie które istnieje jedynie w Twoim umyśle i nijak się tam nie da dostać w realu?
    Ech, Govinem to jest tragiczny przykład "młodego prawicowca". Zero jakiejkolwiek wiedzy historycznej(przypominam, że ten user wypisywał rewelacje typu, że Polska Partia Socjalistyczna była agenturą Sowietów), ciągle hasła o "walce z komuną" i inne powtarzanie po starszych kolegach rzeczy których nie bardzo się rozumie. Mandarke chociaż jakiś zabawne video wrzuca o walce z Potworem Gender, a tu sama tragedia.
    @topic
    Z niusów krajowych, w Lublinie odbył się niedawno I Marsz Równości. Narodowa elita mocno się popisała starając się go zablokować, całkiem zabawnie się to ogląda. Na całym świecie środowiska konserwatywne przegrywają w tej kwestii, coraz więcej krajów decyduje się zrównać status prawny osób LGBT(W UK już nawet Partia Konserwatywna to zaakceptowała) oraz heteroseksualnych i prawaki nic nie mogą zrobicz, coś pięknego.

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xD
    czyli ma rację bo to co wy sobie dopowiedzieliście z jego słów i jak je zinterpretowaliście jest słuszne, oczywiście że się zgadzam że ma mieć takie miejsce jakie wylosuje, ale wałęsa zwyczajnie gardzi gejami i to kto co sobą reprezentuje uzależnia od preferencji seksualnych o czym mówi pod koniec i jeszcze podpiera to tymi słowami z początku filmiku "mniejszość którą toleruje, rozumiem ALE XD", a wy się cieszycie że wałęsa taki mądry bo wystarczy coś gejom pocisnąć i już oo jak mądrze mówi xD no super autorytet 10/10
    Ależ tak to właśnie wygląda z "młodym niezależnymi prawicowcami". Nie ma co dyskutować bo do niczego nie prowadzi(najwyżej ktoś Ci napisze, że Lech Kaczyński był komunistą, to już w tym temacie padło), można się chociaż pośmiać.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 14-10-2018, 19:01

  16. #1125
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    coraz więcej krajów decyduje się zrównać status prawny osób LGBT(W UK już nawet Partia Konserwatywna to zaakceptowała) oraz heteroseksualnych
    Już było wyjaśnianie wiele razy, że osoby hetero i homoseksualne od dawna mają taki sam status prawny, wliczając to możliwość zawierania związków małżeńskich z płcią przeciwną, ale widzę, że NPC Boryna się znowu skrypt zaciął.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 7 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 7 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •