Reklama
Strona 61 z 1182 PierwszaPierwsza ... 11515960616263711111615611061 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 901 do 915 z 17724

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #901
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,368
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    odpisywanie smok galana lul
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  2. #902
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,320
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przecież skutek takich działań może być co najwyżej odwrotny, ale żeby to rozkminić, to trzeba jednak umieć patrzeć odrobinę szerzej niż koń pociągowy z klapkami na oczach
    no tak przeciez to to samo gdy wprowadzimy legalna bron w kraju zwiekszy sie ilosc napadow z bronia w reku


    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czyli mówisz, że na "zachodzie" są lepsze zarobki i wyższy standard życia dzięki temu, że mają zamknięte sklepy w niedzielę? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    w tym przypadku chodzi akurat o wartosci rodzinne - gdy sie wyprowadzisz od mamusi i zalozysz wlasna rodzine moze zrozumiesz

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co ty na to, żeby to rodzicie się tym zajęli? Przecież dzieci są rodziców, aaa nie kurwa zapomniałem, że jak dasz klapsa (nawet wpierdolisz jeśli coś przeskrobie) to dziecko dzwoni na policję i elo masz po dziecku.
    to niech rodzice nauczaja w domach swoje dzieci jesli rodzice od tego sa, jesli ta szkola jest taka zla dla naszych potomnych - bledne kolo

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To może też lokalne patrole osiedlowe wprowadzimy?
    to inicjatywa spoleczenstwa panstwo tego nie wprowadzilo - wiec troche nie do tematu
    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to można równie dobrze imigrantów przyjmować na masową skalę, aa nie bo przecież nie mamy na to pieniędzy, my na nic nie mamy pieniędzy xD
    jesli panstwo (niemcy) ktore przyjmuje imigrantow na masowa skale ( i tu pewnie chodzi ci o nieroboli ) i nadal jest glownym inwestorem uni europejskiej to chyba znaczy ,ze jednak u nas tkwi problem
    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo jesteśmy okradani na własne życzenie.
    ZAPAMIETAJCIE TEN DZIEN PO LATACH WOJEN, PRZEPYCHANEK, WJAZDOW NA CHATE I OPLUWANIA WLASNYCH MATEK MOGE WKONCU POWIEDZIEC OFICAJLNIE : ZGADZAM SIE Z EMILEM
    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Powiedz mi jak mamy iść równo z krajami znacznie bogatszymi???
    nie jestem ekonomista, lecz pierwszym krokiem jest podwyzka plac ( tu dobre ) co wiaze sie z podwyzkami cen produktow ( tu zle ) - wiekszosc pewnie jest zgodna tylko z pierwszym lecz tak to nie dziala
    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chyba raczej wypadałoby pójść ich śladami wtedy kiedy byli biedni, dobrze mówię?
    no kurwa 1k lat raczej sie nie cofniemy
    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I czy rozwój kraju, techniki kurwa wszystkiego i przedewszystkim bogactwa nie bierze się z ciężkiej pracy, a nie kurwa wolnych niedziel?
    pierdole wy to jednak po jednych piniondzach xD jeszcze raz napisze to jest jeden przyklad by stac sie zachodem rowiez kulturowo a nie tylko materialnie ( i nie chodzi mi tu o kulti-multi tylko na przyklad o czekanie przed jebanym autobusem by wszyscy wyszli a nie wpierdalanie sie na sile )
    Ostatnio zmieniony przez Smok_Galana : 28-09-2018, 21:06
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  3. Reklama
  4. #903
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    juz to widze jak jak ktos w liceum pojdzie osobiscie w szkole do pedagoga czy kogos tam po gumki ;d

  5. #904
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ale czemu chcesz w kulturę wpychać cudze pieniądze ty komunisto?
    Kultura powinna być czymś czym ludzie mogli zaimponować innym ludziom, a jeśli jej nie posiadają to najwyraźniej nie istnieje taka potrzeba by traktować ich z kulturą tylko po prostu jak śmiecia.
    Jeśli zaczniesz na siłę wrzucać kurwa darmowe gumki dla dzieci to sądzisz, że nie zainteresują się szybciej seksem bo przecież gumka to 100% ochrony przed ciążą? Błąd logiczny komunisty, nie pozdrawiam.
    a poza tym sądzę, że smok galana powinien zostać zbanowany za propagowanie komunizmu, dziękuję
    Ostatnio zmieniony przez Evidence : 28-09-2018, 21:19
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  6. #905
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,320
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    No jak darmowe gumki wkładasz do kultury to gratulacje

    A co do postu Aureosa to bardziej uwierzę ze te gumki znajdziemy na allegro niż na penisach uczniów
    Ostatnio zmieniony przez Smok_Galana : 28-09-2018, 21:33
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  7. #906
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    rozumiem gdzieś w Afryce gdzie Murzyni robią HIV/Chlamydia party, to bywają programy rządowe/pozarządowe z rozdawaniem gumek, ale u nas to przesada
    poza tym w ogole dowolne rozdawnictwo kasy jest chujowe, czy to w ten sposob czy w inny

  8. #907
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,871
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no tak przeciez to to samo gdy wprowadzimy legalna bron w kraju zwiekszy sie ilosc napadow z bronia w reku
    Jeżeli upowszechnimy dostęp do broni palnej, to zapewne zwiększy się liczba napadów z bronią palną, co nie znaczy, że zwiększy się liczba napadów w ogóle. Nie ma tu żadnej analogii.

    Dzieci nie zachodzą w ciążę ani z braku prezerwatyw na rynku, ani z braku pieniędzy na ich kupno, ani nie robią tego w szkole. Zachodzą w ciąże w czasie wolnym, w domu, na imprezach, z braku odpowiedzialności, przewidywania i zbyt luźnego podejścia do seksu. Postawienie jakiegoś automatu z darmowymi gumkami w szkole dla mentalności dziecka będzie jasnym komunikatem "róbta co chceta" i "antykoncepcją się nie przejmujcie, zostawcie to nam", nie będzie więc działaniem uczącym odpowiedzialności i zdolności przewidywania, tylko wręcz przeciwnie.

    Nie mówiąc już o tym, że chciałeś jeden argument przeciw, a potem sam go podałeś (abstrahując od jego sensu), pisząc, że "a co do postu Aureosa to bardziej uwierzę ze te gumki znajdziemy na allegro niż na penisach uczniów ". No kurwa, geniusz.

    w tym przypadku chodzi akurat o wartosci rodzinne - gdy sie wyprowadzisz od mamusi i zalozysz wlasna rodzine moze zrozumiesz
    Ty jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Po pierwsze, to mieszkałem i utrzymywałem się sam, jak miałem 18 lat, więc zachowaj takie komentarze dla siebie, ty umorusany wynglem ćwoku.
    Po drugie, przed chwilą twierdziłeś, że ma to związek z "gonieniem zachodu", teraz nagle chodzi o "wartości rodzinne", gdzie w rzeczywistości nie służy zbytnio ani jednemu ani drugiemu.

    jesli panstwo (niemcy) ktore przyjmuje imigrantow na masowa skale ( i tu pewnie chodzi ci o nieroboli ) i nadal jest glownym inwestorem uni europejskiej to chyba znaczy ,ze jednak u nas tkwi problem
    ja pierdole xD

    nie jestem ekonomista, lecz pierwszym krokiem jest podwyzka plac ( tu dobre )
    ja pierdole xD
    Podwyższenie płac nie ma być krokiem, tylko skutkiem.

  9. #908
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Trzeba podwyższyć place, wtedy wsystko podrożeje, wiec kapitan państwo będzie mógł się wykazać i znowu podniesie place itd :)

  10. #909
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pierdole wy to jednak po jednych piniondzach xD jeszcze raz napisze to jest jeden przyklad by stac sie zachodem rowiez kulturowo a nie tylko materialnie ( i nie chodzi mi tu o kulti-multi tylko na przyklad o czekanie przed jebanym autobusem by wszyscy wyszli a nie wpierdalanie sie na sile )
    No no pozdro autobusy np. w Londynie gdzie kurwa bez karabinu nawet nie wejdziesz do srodka, ale najlepie "htfu polaczki pchajo sie a na zachodzie to kulturka pelna starszym paniom wnoszom siatki z zakupami, a wuzki z guwnixami wciagane sa specjalna winda, a przy tym wszystkim kierowca stoi na zewnontrz i czyta konstytucje"
    Tak jest nie klamie przeciez no nie. XD

    Also biorac pod uwage to, ze cala europa zdycha i guwniaki sie nie rodza to nie wiem w jaki sposob jeszcze wieksze ograniczanie rozmnazania ma pomoc xD Nie wiem kurwa kto to wymyslil, ale jest zdrowo pierdolniety. Im wiecej tempej patologii zdolnej do nakurwiania na 3 zmiany w czterobrygadowce przez 50 lat swojego zycia tym lepiej dla kraju i dil with it. A nawet jak ta patusiarnia pozniej wyjezdza do niemiec na szparagi to still lepiej bo chociaz europa zyskuje, ktorej stety lub nie jestesmy czescia.

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    ja pierdole xD
    Podwyższenie płac nie ma być krokiem, tylko skutkiem.
    Ale co Ty mowisz pierdolony kalmuku przeciez wystarczy ustalic minimalna na poziomie 6k netto i all problems solved nie wiem czego nie rozumiesz??/ Co Ty przedsiebiorczosci nie miales w gimnazjum czy o co chodzi. Ehh lekarz90210 kompromitacja po raz setny lool
    Ostatnio zmieniony przez Master : 28-09-2018, 23:49
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #910
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,320
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeżeli upowszechnimy dostęp do broni palnej, to zapewne zwiększy się liczba napadów z bronią palną, co nie znaczy, że zwiększy się liczba napadów w ogóle. Nie ma tu żadnej analogii.
    polemizowalbym ,500/1000 sprzedawcow dostaje pozwolenie na bron i ja posiada, 1/2 rabusiow jest recydywista wiec tylko 1 dostaje moze pozwolenie i ja posiada - wiem ,ze statycznie wychodzi na to samo lecz ryzyko jest dla rabusia jest 50% wieksze przec co powiedzmy tylko co drugi sie rozmysli. Tu jest za duzo czynnikow bo pewnie trafi sie sprzedawca z nielegalna bronia czy jakis normalny obywatel ktory nigdy nie myslal o rabunkach aktualnie posiadajac bron skusi sie itp. ale to i tak raczej niewielki blad statystyczny


    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie mówiąc już o tym, że chciałeś jeden argument przeciw, a potem sam go podałeś (abstrahując od jego sensu), pisząc, że "a co do postu Aureosa to bardziej uwierzę ze te gumki znajdziemy na allegro niż na penisach uczniów ". No kurwa, geniusz.
    nigdzie nie napisalem ,ze popieram te automaty czy wierze w ich 100% skutecznosc licze ,ze moze jakis maly % dzieciakow przez nie, nie spierdoli sobie zycia

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po drugie, przed chwilą twierdziłeś, że ma to związek z "gonieniem zachodu", teraz nagle chodzi o "wartości rodzinne",
    no jesli myslisz ,ze byc zachodem to tylko kwestia zarobkow to lepiej se badz wschodem i tlumacz swoim wnukom ,ze nalezy brac garsciami kredki z ikei i ,ze polska byla by bogata gdyby nie zydzi


    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Trzeba podwyższyć place, wtedy wszystko podrożeje, wiec kapitan państwo będzie mógł się wykazać i znowu podniesie place itd :)
    wystarczy ,ze ceny produktow eksportowych beda europejskie, o to mi chodzilo smieszku ty

    master myslalem ,ze ty mondry uzyszkodnik ale jesli wierzysz ,ze dzieci patusow beda napierdalac na 3 zmiany za 1500zl w polsce gdy ich stary siedzi w pierdlu czy tam na zmywaku w angli a matka dostaje 1000zl za brajanka i dzesike to gratuluje. i TAK dla tych malych patusow chcialbym automaty z moich pieniedzy nawet w ich prywatnych kiblach w domach z szesciorgiem rodzenstwa by wiecej tego gowno wartego scierwa za ktore my biedni polacy musimy placic nie przychodzilo na swiat
    Ostatnio zmieniony przez Smok_Galana : 29-09-2018, 05:32
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  12. #911
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Co masz na myśli mówiąc produktów eksportowych?

  13. #912
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    to niezły mózgołamacz, wystarczy podnieść wynagrodzenie, że też nikt na to nie wpadł
    to forum, to jest xD

  14. #913
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Tymczasem we Francji:
    https://twitter.com/pirullo76/status...86740495429632

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    szczerze nie widze problemu jesli nie beda to prezerwatywy z chin ktore pekaja przy samym nalozeniu a co dopiero w trakcie stosunku xd
    dajcie jakies sensowne argumenty przeciw - wiem ,ze beda to pieniadze z naszych podatkow ale lepsze to niz np. dofinasowania jakis ''wspolczesnych rzezb'' czy innych badziew
    i zeby czasem ktos nie wyskoczyl ,ze to zacheci bardziej dzieciakow do kopulacji bo jebne na plecy i nie wstane
    Dlaczego prezerwatywy a nie szampon?
    Dlaczego każdy łysy ma się składać na szampon?

    Dlaczego emeryci mają się składać na prezerwatywy dla reszty?
    Dlaczego single, singielki mają się składać na prezerwatywy dla reszty?
    Dlaczego osoby bezpłodne mają się składać na prezerwatywy dla reszty?
    Dlaczego małżeństwa starające się o dziecko mają się składać na prezerwatywy dla reszty?
    Dlaczego małżeństwa już nieaktywne seksualnie mają się składać na prezerwatywy dla reszty?
    Dlaczego osoby samotne, rozwódki, wdowy, wdowce mają się składać na prezerwatywy dla reszty?
    Dlaczego osoby uprawiające seks 3 razy do roku mają się składać na prezerwatywy dla osób uprawiających seks kilka razy w tygodniu lub codziennie?
    Dlaczego prawiczki i dziewice mają się składać na prezerwatywy dla reszty?

    Czemu ma właściwie służyć rozdawanie darmowych prezerwatyw? Jaki jest cel? Przecież jeśli ktoś chce sobie skorzystać z prezerwatywy to normalnie idzie i kupuje w sklepie. Gdzie jest problem? Czemu trzeba angażować w to państwo? PO CO?

    Czemu prezerwatywy a nie szampon?
    Albo czemu nie pasty do zębów? Przecież z pasty korzysta każdy jeden, a z prezerwatyw już nie.

    To jest komunistyczny pomysł by rozdawać za "darmo" szampony, tusze do rzęs, dezodoranty, pasty do zębów, prezerwatywy czy to tam chory lewacki umysł sobie jeszcze nie wymyśli, tj by zmuszać osoby, które nie korzystają z tych rzeczy albo korzystają mało, by płaciły osobom, które z nich korzystają lub korzystają dużo.

    Zmniejszenie podatków? Podwyżka emerytur? Inwestycje publiczne? NIE!
    ... darmowe prezerwatywy!!!1!one!1
    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : 29-09-2018, 10:55

  15. #914
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,871
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    polemizowalbym ,500/1000 sprzedawcow dostaje pozwolenie na bron i ja posiada, 1/2 rabusiow jest recydywista wiec tylko 1 dostaje moze pozwolenie i ja posiada - wiem ,ze statycznie wychodzi na to samo lecz ryzyko jest dla rabusia jest 50% wieksze przec co powiedzmy tylko co drugi sie rozmysli. Tu jest za duzo czynnikow bo pewnie trafi sie sprzedawca z nielegalna bronia czy jakis normalny obywatel ktory nigdy nie myslal o rabunkach aktualnie posiadajac bron skusi sie itp. ale to i tak raczej niewielki blad statystyczny
    Nie wiem, co ty pierdolisz w ogóle.

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nigdzie nie napisalem ,ze popieram te automaty czy wierze w ich 100% skutecznosc licze ,ze moze jakis maly % dzieciakow przez nie, nie spierdoli sobie zycia
    To się chyba nazywa rozdwojenie jaźni.
    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    szczerze nie widze problemu jesli nie beda to prezerwatywy z chin ktore pekaja przy samym nalozeniu a co dopiero w trakcie stosunku xd
    dajcie jakies sensowne argumenty przeciw - wiem ,ze beda to pieniadze z naszych podatkow ale lepsze to niz np. dofinasowania jakis ''wspolczesnych rzezb'' czy innych badziew
    i zeby czasem ktos nie wyskoczyl ,ze to zacheci bardziej dzieciakow do kopulacji bo jebne na plecy i nie wstane
    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    master myslalem ,ze ty mondry uzyszkodnik ale jesli wierzysz ,ze dzieci patusow beda napierdalac na 3 zmiany za 1500zl w polsce gdy ich stary siedzi w pierdlu czy tam na zmywaku w angli a matka dostaje 1000zl za brajanka i dzesike to gratuluje. i TAK dla tych malych patusow chcialbym automaty z moich pieniedzy nawet w ich prywatnych kiblach w domach z szesciorgiem rodzenstwa by wiecej tego gowno wartego scierwa za ktore my biedni polacy musimy placic nie przychodzilo na swiat
    Jestem za, a nawet przeciw.

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no jesli myslisz ,ze byc zachodem to tylko kwestia zarobkow to lepiej se badz wschodem i tlumacz swoim wnukom ,ze nalezy brac garsciami kredki z ikei i ,ze polska byla by bogata gdyby nie zydzi
    "Być zachodem" to znajdować się na zachodzie. To taki kierunek geograficzny, jakbyś nie wiedział. Niemcy zawsze będą dla nas zachodem, a my dla nich wschodem, a twój wywód o zamykaniu sklepów w niedzielę jest kompletnie bez sensu. Mam nadzieję, że pomogłem.

  16. #915
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,871
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Mandarke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To jest komunistyczny pomysł by rozdawać za "darmo" szampony, tusze do rzęs, dezodoranty, pasty do zębów, prezerwatywy czy to tam chory lewacki umysł sobie jeszcze nie wymyśli, tj by zmuszać osoby, które nie korzystają z tych rzeczy albo korzystają mało, by płaciły osobom, które z nich korzystają lub korzystają dużo.
    Otóż nie. W komunizmie to by było "nie ma wystarczająco dużo szamponu, tuszu do rzęs, dezodorantów i pasty do zębów, żeby każdemu starczyło, więc nikt nie powinien tego mieć (oprócz nas)".

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 7 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 7 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •