Reklama
Strona 6 z 1202 PierwszaPierwsza ... 4567816561065061006 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 76 do 90 z 18029

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #76
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Lord6Infamous napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No ale gdzie ma przebywać na czas trwania procesu?
    W klitce 2x2, nie masz już do czego się przyczepić? Jasne, że w więzieniu ale nie przez 25 lat lub do końca jego życia.

    edit: w więzieniu lub areszcie śledczym lub jakkolwiek sobie tego nie nazwiesz, fakt o którym piszę to taki, że morderca nie może gnić 25 lat/dożywocia w więzieniu na nasz koszt, trzeba z niego zrobić pożytek czyli przykład jak kończą ludzie, którzy robią takie rzeczy.
    Ostatnio zmieniony przez Evidence : 22-06-2018, 11:25
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  2. #77

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Za pekando delejta? Czyś ty ochujał Evidence?

    A tak serio to było tyle przypadków ludzi, którzy przesiedzieli prawie całe życie za kratkami za morderstwo, którego nie popełnili... Nie powinno się zabijać ludzi.

  3. Reklama
  4. #78
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    troszkę u ciebie brzmi to tak jakby tych przypadków było tyle że co 3 morderca to jest niewinny, a % jest podejrzewam znikomy
    to albo skazujemy ludzi będąc pewnym ich winy albo nie skazujemy ich w ogóle bo potencjalnie ktoś się mógł pomylić, błędy się zdarzają, dążmy do ich wyeliminowania, ale błąd ludzki(który w tak długich procesach jest imo wątpliwy i bardziej chodzi o korupcję) i zdaje sobie sprawę że to jest ogromna tragedia dla tej osoby czy jej rodziny, ale jak kogoś skazujemy to musimy to robić z przekonaniem że jest winny i jeśli ktoś kogoś zabija z premedytacją to czy można go dalej nazywać człowiekiem?

  5. #79
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,533
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jeden raptem przesiedzial i afera w mediach 2 tygodnie byla. To jest ulamek % przypadkow

  6. #80

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    troszkę u ciebie brzmi to tak jakby tych przypadków było tyle że co 3 morderca to jest niewinny, a % jest podejrzewam znikomy
    to albo skazujemy ludzi będąc pewnym ich winy albo nie skazujemy ich w ogóle bo potencjalnie ktoś się mógł pomylić, błędy się zdarzają, dążmy do ich wyeliminowania, ale błąd ludzki(który w tak długich procesach jest imo wątpliwy i bardziej chodzi o korupcję) i zdaje sobie sprawę że to jest ogromna tragedia dla tej osoby czy jej rodziny, ale jak kogoś skazujemy to musimy to robić z przekonaniem że jest winny i jeśli ktoś kogoś zabija z premedytacją to czy można go dalej nazywać człowiekiem?
    Pewnie, że odsetek tych ludzi w porównaniu do ogółu będzie niewielki, ale czy to coś zmienia? Niewinny człowiek nie powinien stracić życia. Korupcja byłaby jeszcze większa, wśród władz wykonawczych również, wrobiona osoba zostałaby wyeliminowana i po kłopocie. Ostatnio w hrabstwie, w którym mieszkam gość zamordował jakiegoś tam faceta po czym się zgłosił na Policję. Jak się okazało ten zabity facet po pijaku wjebał się samochodem w jakiś przystanek i zabił temu facetowi żone, i kilku miesięczne dziecko. Dalej uważasz, że tego gościa, który stracił żonę i dziecko człowiekiem nazwać nie można?

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeden raptem przesiedzial i afera w mediach 2 tygodnie byla. To jest ulamek % przypadkow
    ????? O czym ty pierdolisz do mnie, bo nie rozumiem? Nie mam polskiej telewizji, więc nie jestem w temacie.
    https://www.google.com/search?q=inno...t=firefox-b-ab
    Ostatnio zmieniony przez Yogurt : 26-06-2018, 11:10

  7. #81

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ????? O czym ty pierdolisz do mnie, bo nie rozumiem? Nie mam polskiej telewizji, więc nie jestem w temacie.
    Chyba wolalbym sobie szybko dednac, niz gnic w pierdle 45 lat za niewinnosc.
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak na prawdę wszyscy jesteśmy pedofilami.
    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chłopaki, laski są pojebane. Kto normalny bierze siurka do mordy xD

  8. #82
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,533
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pewnie, że odsetek tych ludzi w porównaniu do ogółu będzie niewielki, ale czy to coś zmienia? Niewinny człowiek nie powinien stracić życia. Korupcja byłaby jeszcze większa, wśród władz wykonawczych również, wrobiona osoba zostałaby wyeliminowana i po kłopocie. Ostatnio w hrabstwie, w którym mieszkam gość zamordował jakiegoś tam faceta po czym się zgłosił na Policję. Jak się okazało ten zabity facet po pijaku wjebał się samochodem w jakiś przystanek i zabił temu facetowi żone, i kilku miesięczne dziecko. Dalej uważasz, że tego gościa, który stracił żonę i dziecko człowiekiem nazwać nie można?


    ????? O czym ty pierdolisz do mnie, bo nie rozumiem? Nie mam polskiej telewizji, więc nie jestem w temacie.
    https://www.google.com/search?q=inno...t=firefox-b-ab
    No ten Tomasz Komenda czy jak mu tam było

  9. #83
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    http://www.wykop.pl/ramka/4385431/ce...est-stopacta2/

    ciekawy temat, ciekawe czy masówka znów wyjdzie na ulice polskich miast...
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  10. #84
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    nie może być tak że morderca ma większe prawa od ofiary. jeżeli kogoś zamorduje, to jeżeli sąd nie może mi zasądzić kary śmierci to już z automatu mam większe prawa niż moja ofiara. dlatego powinna być kara śmierci, a w jakich przypadkach powinna być zasądzana to już zupełnie inny temat.
    A no i polecam obczaic ze Morderstwo to nie to samo co Zabójstwo. A w polsce kodeks karny tego nie rozróżnia -.-


    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    http://www.wykop.pl/ramka/4385431/ce...est-stopacta2/

    ciekawy temat, ciekawe czy masówka znów wyjdzie na ulice polskich miast...
    Koczku mam nadzieje że tak i to ostra masówka :D
    Ostatnio zmieniony przez Govinem : 26-06-2018, 14:39

  11. #85
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie może być tak że morderca ma większe prawa od ofiary. jeżeli kogoś zamorduje, to jeżeli sąd nie może mi zasądzić kary śmierci to już z automatu mam większe prawa niż moja ofiara. dlatego powinna być kara śmierci, a w jakich przypadkach powinna być zasądzana to już zupełnie inny temat.
    A no i polecam obczaic ze Morderstwo to nie to samo co Zabójstwo. A w polsce kodeks karny tego nie rozróżnia -.-




    Koczku mam nadzieje że tak i to ostra masówka :D
    Jak grozi ci dożywocie to możesz zajebac już sobie ile typów chcesz i nic więcej ci nie grozi

  12. #86
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pewnie, że odsetek tych ludzi w porównaniu do ogółu będzie niewielki, ale czy to coś zmienia? Niewinny człowiek nie powinien stracić życia. Korupcja byłaby jeszcze większa, wśród władz wykonawczych również, wrobiona osoba zostałaby wyeliminowana i po kłopocie. Ostatnio w hrabstwie, w którym mieszkam gość zamordował jakiegoś tam faceta po czym się zgłosił na Policję. Jak się okazało ten zabity facet po pijaku wjebał się samochodem w jakiś przystanek i zabił temu facetowi żone, i kilku miesięczne dziecko. Dalej uważasz, że tego gościa, który stracił żonę i dziecko człowiekiem nazwać nie można?
    a czy niewinny człowiek powinien siedzieć w areszcie? oczywiście że nie, ale jak na takiej zasadzie argumentujesz się przeciwko karze śmierci to równie dobrze nie powinno być kary pozbawienia wolności

    przecież wiem że życie nie jest czarno-białe i nie mówię że każdej osobie która popełni przestępstwo trzeba kulkę w łeb zapierdolić, ale są źli ludzie którzy dzień w dzień latami niszczą innym ludziom życie i nie mam dla takich ludzi szacunku
    btw w stanach mieszkasz? bo u nas się nie używa podziału na hrabstwa

  13. #87
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyżby pomieszały ci się definicje? Demokracja nie równa się socjalizm.
    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zgadza sie lecz nie ma innego ustroju tak podobnego do siebie ( jesli mozna nazwac to ustrojem ) no i pierwotne zalozenia sa takie same ''wladza w rekach ludu''
    co kurwa xD
    demokracja to ustrój społeczno-polityczny, a socjalizm społeczno-gospodarczy, jedno nie musi się wiązać z drugim xD

  14. #88
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co kurwa xD
    demokracja to ustrój społeczno-polityczny, a socjalizm społeczno-gospodarczy, jedno nie musi się wiązać z drugim xD
    No tak nie do końca bo socjalizm zakłada społeczną kontrolę nad gospodarką, a bez demokracji(niekoniecznie rozumianej jako demokracja parlamentarna) to ciężko o tę realną społeczną kontrolę.

  15. #89
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No tak nie do końca bo socjalizm zakłada społeczną kontrolę nad gospodarką, a bez demokracji(niekoniecznie rozumianej jako demokracja parlamentarna) to ciężko o tę realną społeczną kontrolę.
    Czyli to co mamy w Polsce.

  16. #90
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Aktualności, panowie i panie, mędrcy i głupcy co sądzicie o rozdawnictwie pisu?
    Weszły lub wejdą niedługo programy takie jak :
    1. Mieszkanie+
    2. 500+
    3. 75+
    4. 300+ na wyprawkę jednorazową
    5. Jakaś danina (to jest chyba 1000zł co miesiąc) dla kobiet po 60, które mają 4 lub więcej dzieci
    6. Pralka+
    I pewnie jeszcze znajdą się jakieś inne gówna, czy dążymy do tego by każda grupa społeczna (piłkarze, inwalidzi, łysi) będzie ubiegać się o szmal za frajer? Sądzicie, że w jak szybkim okresie czasu to jebnie? I jak już to jebnie, upadnie to sądzicie, że będzie rewolucja oburzonych nierobów?
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 9 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 9 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •