Reklama
Strona 49 z 1202 PierwszaPierwsza ... 39474849505159991495491049 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 721 do 735 z 18029

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #721
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xD, pomijając, że takie akcje to chyba skrajny margines(bo orientacji seksualnej nie da się zmienić, przynajmniej nikt tego nie udowodnił) to ludzkość znacznie więcej straciła na represjach wobec homoseksualistów niż zyskała Klasycznym przykładem jest tu przypadek Alana Turinga, wybitnego matematyka którego zmuszono do poddania się "terapii" w wyniku której wpadł w depresję i popełnił samobójstwo. Anyway, w czasach nielegalności homoseksualizmu takie zjawiska jak "poszukiwanie siebie" z pewnością nie istniały.
    co za dzban "na pewno lepiej", ty nie masz w ogóle zdrowego rozsądku, "ja tak uważam, więc tak jest na pewno lepiej", homoseksualizm w sparcie to też prawacka propaganda, w ogóle homoseksualizm to tylko orientacja seksualana i albo się ma X albo Y, to też najlepsze myślenie lewaków, bo samo dobrowolne odbycie stosunku homoseksualnego nie jest aktem homoseksualizmu i nie wiem, czy jesteś to sobie w stanie zwizualizować i zrozumieć, że jest pewna różnica

    pewnie, ludzie rodzą się homoseksualni i też będą mieć wątpliwości i tego nie ogarną od razu i mogą poszukiwać siebie, ale w tym momencie dyskredytujesz totalnie jaki wpływ ma to na resztę społeczeństwa i być może najbardziej sprawiedliwą opcją nie jest równać gejów identycznie, pomyślałeś kiedyś o tym? że jest też inna część społeczeństwa, która traci

    tak samo podoba mi się twoje, jeszcze raz to podkreśle, "jak się rodzisz X-seksualistą, to nim jesteś, proste", to jest taka ignorancja i bagatelizowanie okresu dojrzewania, że dobrze, że nie chcesz mieć dzieci
    to, że ofiary pedofilii są zmienione na całe życie, mają większą szansę stać się pedofilem i maja ogromne problemy seksualne to oczywiście mit i prawacka propaganda,
    tak samo nie istnieją oczywiście przypadki, gdzie zwykli ludzie padają "ofiarą" swoich problemów/choroby i wpadają na pomysły, na które nigdy by nie wpadli, gdyby homoseksualizm nie był aż tak wszędzie eksponowany
    wyobraź sobie, że jestem człowiekiem tolerancyjnym i mam kilku znajomych gejów, mam także znajomych, którzy wpadli w zwyczajnie turbulencje okresu dojrzewania

    jeden z moich dobrych kolegów w gimnazjum miał po prostu słabe powodzenie u kobiet, ze wzgłedu na swój wygląd, w domu też miał niezbyt ciekawą sytuację i wyobraź sobie, że tak brakowało mu bliskości drugiego człowieka, że poszedł w stronę homoseksualizmu i przez długi czas myślał, że wszystko jest w porządku, a przez to jak działają hormony, ze stosunku homoseksualnego czerpał uczucie bliskości, akceptacji, z czasem jak narkoman - to jego określenie i wyobraź sobie, że po pewnym czasie, kiedy już całkiem dorósł i ma te 20-kilka-lat jest wrakiem człowieka, bo doszło do niego, co robił, jak bardzo się zagubił i że tak naprawdę jest heteroseksualistą, a teraz jedyne, co mu zostało, to odraza do samego siebie, skrajna nieumiejetność obcowania z kobietami, zwłaszcza intymnie i ogromny bagaż emocjonalny, które to powodują problemy psychiczne
    dla ciebie oczywiście takie przypadki nie istnieją i akceptacja homoseksualistów to takie proste, jak pstryknięcie palcami i najlepiej dać im od razu prawo do wszystkiego

    drugi ze znajomych po prostu przebywał mocno w gronie homoseksualistów, takich miał ziomków i to mu odpowiadało, jedno potknięcie w życiu, przyzwyczajenie, obycie i nie uwierzysz, też dał się "skusić" na różne homoseksualne akty, trwało to przez pewien czas, był na krawędzi "przejścia" na homoseksualizm, że jednak całe życie się mylił i jednak nie pociągają go kobiety, chyba nie muszę mówić jak to się skończyło i kto go zmanipulował, oczywiście takie rzeczy też nie istnieją xD

    tak jak napisałem DZBANIE, ty byś chciał, żeby było sprawiedliwie, ale prawie ZAWSZE jest ciężko okreslić, gdzie dokładnie lezy ta sprawiedliwość i prawie ZAWSZE okazuje się, że gdzieś po środku, dam ci najprostszy możliwy przykład, żebyś to zrozumiał:
    - jest sobie społeczeństwo, które jest wielkim zwolennikiem sportu
    - 10% wielbi koszykówkę, 90% wielbi piłkę nożną
    - przychodzi moment budowy obiektów sportowych
    - jak wiadomo, środki ZAWSZE są skończone
    - i teraz pytanie, co będzie sprawiedliwe
    - wybudować liczbę stadionów dla koszykówki i piłki nożnej proporcjonalnie do zainteresowania? wtedy grupa koszykówki jest pokrzywdzona, bo ma utrudniony dostęp, musi dalej jechać do stadionu, dzieci nie mają zamkniętych hal, bo są miasta obok, gdzie tu sprawiedliwość
    - no to wybudujmy stadionów po równo, żeby każdy miał równy dostęp i ich zagęszczenie było takie same? wtedy grupa piłki nożnej jest pokrzywdzona, bo mają utrudniony dostęp do stadionów, jest ich dla nich za mało, mają problem dostać miejsca, załapać się, dzieci muszą dłużej czekać na wolne boisko itd., podczas gdy te od koszykówki czasem wieją pustkami i są dla nich zawsze dostępne

    i teraz? GENIUSZU, mistrzu DOBRA i "ja chcem", która opcja jest sprawiedliwa? bo to wszystko oczywiście takie proste, sprawiedliwość to chcieć i być "dobrym",
    nic nie wiesz o życiu xD, jesteś wychuchanym produktem dobrych czasów, bez żadnego pojęcia o niczym
    twoja krótkowzroczność i upraszczanie problemów jest tak niepoważna i śmieszna, że aż mi się przypomina dyskusja z 5 letnim dzieckiem na zasadzie
    "a czemu nie ma pieniążków dla wszystkich ludzi", "a czemu nie możemy dać każdemu", a skąd? z nieba? żeby komuś coś dać, trzeba drugiemu zabrać
    no ale borynka, dokładnie jak państwa, z którymi walczy, kreuje dobra i wartości z niczego, tak samo ludzie nienauczeni pracy i od których pracy się nigdy nie wymagało, także będą oczywiście sami z siebie dobrzy i pracowici
    a idź pan w chuj, szkoda słów

    wybacz @Crus ; mój ostatni post do boryny, więcej i tak nie ma sensu pisać; no i przeczytałem twoje groźby dopiero po publikacji i szkoda mi to wypierdalać
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 12-09-2018, 07:23

  2. #722
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @Master ; pamiętasz karykaturę i rasizm z wczoraj w związku z Sereną Williams? Ta gazeta, która wypuściła te karykatury miała ponoć przeprosić, warto nadmienić, że to jest gazeta Australijska. I wiecie co zrobiła? DOJEBAŁA JESZCZE WIĘCEJ KARYKATUR XD kocham wolność słowa

    https://www.news.com.au/sport/sports...c806d6ab5e9bc0
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  3. Reklama
  4. #723
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Master ; pamiętasz karykaturę i rasizm z wczoraj w związku z Sereną Williams? Ta gazeta, która wypuściła te karykatury miała ponoć przeprosić, warto nadmienić, że to jest gazeta Australijska. I wiecie co zrobiła? DOJEBAŁA JESZCZE WIĘCEJ KARYKATUR XD kocham wolność słowa

    https://www.news.com.au/sport/sports...c806d6ab5e9bc0
    @Crus ; xDD

    Jak ja ich szanuje, bardzo dobrze zrobili. W sumie smieszna sytuacja bo mozna ja troche przyrownac do ataku na Charlie Hebdo. Mimo, ze tam sytuacja byla duzo gorsza tak tez pojawialo sie sporo glosow krytyki, ze to ich wina bo nie powinni obrazac Allaha i robic tego typu karykatur i niektorzy tez poniekad wrecz "bronili" terrorystow albo okazywali im zrozumienie. Tak samo jak teraz bronia i okazuja zrozumienie Williams, ktora zwyczajnie zachowala sie jak malpa.
    Moglby ktos rzetelnie sie za to zabrac i np. porownac ile razy w powiedzmy ostatnim roku-dwoch w turniejach wielkoszlemowych w podobny sposob zostali ukarani mezczyzni, a ile kobiety. Nie mam pojecia skad wyciagnac takie dane bo ogolnie w dupie mam ten sport, a kobiecy to juz w ogole. Aczkolwiek cos tak czuje, ze po pierwsze nie zdarza sie to czesto, po drugie bylbym mega zdziwiony gdyby sie okazalo, ze kobiety byly karane wiecej razy.
    Zreszta cale to tlumaczenie Williams "nie powinnam zostac ukarana bo ten i ten tez nie zostali, a brzydko powiedzieli do sedziego" jest tak zajebiscie pozbawione logiki i to typowe zachowanie 5 latka w przedszkolu. No, ale z drugiej strony nie oczekiwalbym od malpy sciagnietej z drzewa bycia inteligentna.

    No i standardowo po raz kolejny ta sytuacja pokazuje jak wielka obsesje maja "lewaki" na punkcie rasizmu - a wlasciwie nie rasizmu co zartowania i krytykowania z czarnoskorych. Wlasciwie rasizm to problem stworzony na ta chwile juz tylko przez nich oraz przez czarnuchow, ktorzy to wykorzystuja i to jest fakt, pracowalem z czarnymi i oni nawet sie nie kryja z tym, ze "moge se to i to zrobic (np. wyjebac smieci na ulice) i tak nikt mi nic nie zrobi bo jestem czarny i beda sie bali, ze ich oskarze" - autentyczne slowa jednego z moich kierowcow w UK. Gdyby wlasnie nie tacy ludzie to nikt, ale to kurwa nikt nawet by nie zwrocil uwagi na kolor skory na tym obrazku tylko na sama sytuacje i kontekst.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #724
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,776
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Crus ; xDD
    xDDD 10/10, szanuję mocno
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moglby ktos rzetelnie sie za to zabrac i np. porownac ile razy w powiedzmy ostatnim roku-dwoch w turniejach wielkoszlemowych w podobny sposob zostali ukarani mezczyzni, a ile kobiety. Nie mam pojecia skad wyciagnac takie dane bo ogolnie w dupie mam ten sport, a kobiecy to juz w ogole. Aczkolwiek cos tak czuje, ze po pierwsze nie zdarza sie to czesto, po drugie bylbym mega zdziwiony gdyby sie okazalo, ze kobiety byly karane wiecej razy.
    Wydaje mi się, że kobiety byłyby karane więcej, ale Kyrgios, że jest spierdoliną, to nadrabia za obie płci tych statystyk, bo nie ma meczu, w którym nie byłby jakoś karany xD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  6. #725
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jeśli chodzi o statystyki to widziałem na wykopie wykres między kobietami, a mężczyznami i właśnie go kurwa znalazłem.

    Wiadomości z kraju i ze świata-ac.jpg
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  7. #726
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeśli chodzi o statystyki to widziałem na wykopie wykres między kobietami, a mężczyznami i właśnie go kurwa znalazłem.

    Wiadomości z kraju i ze świata-ac.jpg
    No to chyba seksizm.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #727
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i standardowo po raz kolejny ta sytuacja pokazuje jak wielka obsesje maja "lewaki" na punkcie rasizmu - a wlasciwie nie rasizmu co zartowania i krytykowania z czarnoskorych. Wlasciwie rasizm to problem stworzony na ta chwile juz tylko przez nich oraz przez czarnuchow, ktorzy to wykorzystuja i to jest fakt, pracowalem z czarnymi i oni nawet sie nie kryja z tym, ze "moge se to i to zrobic (np. wyjebac smieci na ulice) i tak nikt mi nic nie zrobi bo jestem czarny i beda sie bali, ze ich oskarze" - autentyczne slowa jednego z moich kierowcow w UK. Gdyby wlasnie nie tacy ludzie to nikt, ale to kurwa nikt nawet by nie zwrocil uwagi na kolor skory na tym obrazku tylko na sama sytuacje i kontekst.
    według lewicy i innych małp, rasistą jesteś wtedy kiedy oni ciebie nie lubią a nie wtedy kiedy ty kogoś "nie lubisz". i taka jest prawda. jebać poprawnośc polityczną. elo pozdro benc

  9. #728
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ACTA 2 przyjęte! Dyrektywa o prawach autorskich przegłosowana przez Parlament Europejski.

    ACTA2 przyjęte. Dziś Parlament Europejski po raz drugi głosował nad przyjęciem kontrowersyjnej dyrektywy o prawie autorskim i przyjął ACTA2. W lipcu w pierwotnym kształcie tzw. Acta 2 odrzucono. W sprawie dyrektywy zdania są podzielone. Ostatnio o przyjęcie zamian apelowali artyści, przeciw ACTA2 są z kolei internauci oraz producenci i sprzedawcy sprzętu elektronicznego. Mamy wyniki glosowania nad ACTA2.

    Dyrektywa o prawach autorskich (ACTA 2) powróciła do Parlamentu Europejskiego i została przegłosowana. Europosłowie podjęli decyzję - tzw. ACTA 2 wejdzie w życie. Projekt zmian od początku budził liczne kontrowersje. Był przedmiotem sporów wielu grup, od internautów, przez wydawców prasy, aż do producentów sprzętu elektronicznego. Zwolennicy dyrektywy argumentują, że pomoże ona dostosować przepisy do zmian jakie zaszły na rynku cyfrowym oraz dzięki niej prawa autorskie twórców będą lepiej chronione. Z kolei przeciwnicy ACTA 2 twierdzą, że efektem wprowadzenia będzie cenzura internetu, a sama dyrektywa ogranicza wolność w sieci.
    No i udalo sie przepchnac.
    W sumie mi to zwisa, zwykly internet i tak jest cenzurowany na milion roznych sposobow. Cos takiego jak wolnos slowa w internecie nie istnieje bo zawsze wlasciciel danego serwisu, w ktorym mozesz przekazac cos szerszej grupie ludzi moze dowolnie moderowac i modyfikowac tresci - twitter, facebook, tumblr, youtube etc., a kazda z takich wiekszych instytuacji jest juz dawno nastawiona na jakas opcje polityczna.

    Standardowo poslowie PO zaglosowali za wprowadzeniem ACTA2, PiS przeciwko. Coz mozna im jedynie pogratulowac tej iscie genialnej zagrywki mysle, ze teraz maja jeszcze wieksze szanse na przejecie wladzy w kraju.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #729
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Gdyby tak głosowanie dotyczyło wyruchania ich matek, to gdyby PiS zagłosowało przeciw, to PO byłoby za???

  11. #730
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Pamiętam jak w lipcu PO jeszcze było antyacta i szczycili się tym kurwy gdzie popadnie spamując na twitterze ciekawostki i inne chujemuje, a teraz taki szajs. Tfu, jebać.

  12. #731
    Boryna

    Domyślny

    No akurat u tych partii głosowanie wygląda tak, że patrzymy jak głosował konkurent i głosujemy odwortnie, w 2012 roku PiS głosował za ACTA, potem kreował się na przeciwników i to tak we sumie cały czas wygląda.

    Standardowo poslowie PO zaglosowali za wprowadzeniem ACTA2, PiS przeciwko. Coz mozna im jedynie pogratulowac tej iscie genialnej zagrywki mysle, ze teraz maja jeszcze wieksze szanse na przejecie wladzy w kraju.
    Ta opozycja to xD
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 13-09-2018, 11:22

  13. #732
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No akurat u tych partii głosowanie wygląda tak, że patrzymy jak głosował konkurent i głosujemy odwortnie, w 2012 roku PiS głosował za ACTA, potem kreował się na przeciwników i to tak we sumie cały czas wygląda.
    No tylko PO robi to w sposob kretynski i bezmyslny, ale do tego juz chyba kazdego przyzwyczaili i podejrzewam, ze nie ma zbyt wielu ludzi, ktorzy traktuja ich na powaznie. Pozostali juz jedynie tacy, ktorzy na nich zaglosuja "bo PiS nie moze wygrac". Ale realnych wyborcow nie znam zadnych juz.

    Ciekawostka taka, ze wczoraj rozmawialem ze znajomymi z Niemiec po wlasciwie pol roku bez kontaktu i pierwsze pytanie bylo "Ty stary co tam sie w tej Polsce dzieje? Media tutaj alarmuja, ze strach jechac do was, ze rzadzi faszystowska partia i porownuja wasza partie rzadzaca do NSDAP, a imigranci sa notorycznie przesladowani?". No troche sie zjebalem z tego, ale z drugiej strony to pokazuje moc propagandy i w jaki sposob sie dzis walczy "informacjami" oraz buduje grunt pod ewentualne dalsze interwencje w tym silowe.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #733
    Boryna

    Domyślny

    Ciekawostka taka, ze wczoraj rozmawialem ze znajomymi z Niemiec po wlasciwie pol roku bez kontaktu i pierwsze pytanie bylo "Ty stary co tam sie w tej Polsce dzieje? Media tutaj alarmuja, ze strach jechac do was, ze rzadzi faszystowska partia i porownuja wasza partie rzadzaca do NSDAP, a imigranci sa notorycznie przesladowani?". No troche sie zjebalem z tego, ale z drugiej strony to pokazuje moc propagandy i w jaki sposob sie dzis walczy "informacjami" oraz buduje grunt pod ewentualne dalsze interwencje w tym silowe.
    Trochę to zabawnie brzmi tylko bawi mnie gdy słyszę, że jacyś "lewacy" tak myślą. Lewacy to raczej mieli ubaw gdy po 2015 opozycja związana z KODem i tego typu środowiskami odkrywała, że III RP nie jest rajem na ziemi. Anyway, ciekawe co dalej będzie z PiSowską "reformą" sądownictwa, podejrzewam(i mam nadzieję), że się z niej wycofają podobnie jak wycofali się z nowelizacji ustawy o IPN po tym gdy Trump przypomniał im kto tu kogo ma słuchać.

    tak samo podoba mi się twoje, jeszcze raz to podkreśle, "jak się rodzisz X-seksualistą, to nim jesteś, proste", to jest taka ignorancja i bagatelizowanie okresu dojrzewania, że dobrze, że nie chcesz mieć dzieci
    to, że ofiary pedofilii są zmienione na całe życie, mają większą szansę stać się pedofilem i maja ogromne problemy seksualne to oczywiście mit i prawacka propaganda,
    tak samo nie istnieją oczywiście przypadki, gdzie zwykli ludzie padają "ofiarą" swoich problemów/choroby i wpadają na pomysły, na które nigdy by nie wpadli, gdyby homoseksualizm nie był aż tak wszędzie eksponowany
    wyobraź sobie, że jestem człowiekiem tolerancyjnym i mam kilku znajomych gejów, mam także znajomych, którzy wpadli w zwyczajnie turbulencje okresu dojrzewania

    jeden z moich dobrych kolegów w gimnazjum miał po prostu słabe powodzenie u kobiet, ze wzgłedu na swój wygląd, w domu też miał niezbyt ciekawą sytuację i wyobraź sobie, że tak brakowało mu bliskości drugiego człowieka, że poszedł w stronę homoseksualizmu i przez długi czas myślał, że wszystko jest w porządku, a przez to jak działają hormony, ze stosunku homoseksualnego czerpał uczucie bliskości, akceptacji, z czasem jak narkoman - to jego określenie i wyobraź sobie, że po pewnym czasie, kiedy już całkiem dorósł i ma te 20-kilka-lat jest wrakiem człowieka, bo doszło do niego, co robił, jak bardzo się zagubił i że tak naprawdę jest heteroseksualistą, a teraz jedyne, co mu zostało, to odraza do samego siebie, skrajna nieumiejetność obcowania z kobietami, zwłaszcza intymnie i ogromny bagaż emocjonalny, które to powodują problemy psychiczne
    dla ciebie oczywiście takie przypadki nie istnieją i akceptacja homoseksualistów to takie proste, jak pstryknięcie palcami i najlepiej dać im od razu prawo do wszystkiego

    drugi ze znajomych po prostu przebywał mocno w gronie homoseksualistów, takich miał ziomków i to mu odpowiadało, jedno potknięcie w życiu, przyzwyczajenie, obycie i nie uwierzysz, też dał się "skusić" na różne homoseksualne akty, trwało to przez pewien czas, był na krawędzi "przejścia" na homoseksualizm, że jednak całe życie się mylił i jednak nie pociągają go kobiety, chyba nie muszę mówić jak to się skończyło i kto go zmanipulował, oczywiście takie rzeczy też nie istnieją xD
    W sumie chciałem merytorycznie odpisać dlaczego twierdzę, że lepiej dla społeczeństwa jest jeśli nie narzuca się mu jakiegoś odgórnego modelu "normalności" ale to jest jednak tak głupie, że nadal xD i mam nadzieję, iż homoterror zawita nad Wisłą jak najszybciej, a Janusz Wons znajdzie tęczową flagę pod swoją chatą.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 13-09-2018, 12:03

  15. #734
    Boryna

    Domyślny

    Pozwolę sobie na double posta gdyż wrzucam news niezwiązany z poprzednią dyskusją.
    Kraków, Rynek Główny. 11 września Anno Domini 2018. Do uczniów II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego przemawia Barbara Nowak, Małopolska Kurator Oświaty:

    "Patron waszej szkoły to wspaniały król, który potrafił obronić całą Europę przed islamem. Musicie brać z niego przykład".
    "Życzę wam odwagi w przyznawaniu się do polskości i do Boga".
    "Bądźcie wierni Polsce i wierni Bogu".

    A potem się dziwimy, że dzieci muzułmanów żyjących w Polsce mają w szkole przesrane. Bo uczniowie biorą przykład i "bronią Europę przed islamem".

    Potem jesteśmy w szoku, bo nauczyciel nie chce brać tych dzieci na wycieczki szkolne, "bo będą same problemy". Sugeruje rodzicom zmianę imienia, bo przecież jak można nazwać dziecko "Muhammad" albo "Ahmed".

    Nie wiemy, co robić, gdy dyrektor nie reaguje na zgłoszenia ze strony rodziców i wymusza zmianę szkoły. "Trzeba iść z tym do kuratora" - słyszę często tę cenną poradę. No trzeba. Tylko wygląda na to, że kurator ma inną wizję edukacji.

    Sami, my Polacy, szykujemy sobie sporą grupę wykluczonych, którzy z polskich szkół wyjdą poranieni tą całą obroną Europy.

    I nie mówię już tu o dzieciach Ukraińców i wszystkich innych cudzoziemców, które mają w ramach obowiązku szkolnego uczęszczać do placówek edukacyjnych.
    Niezła tibia we głowie, zabawne w ogóle, że ktoś jeszcze wierzy w tę narodowo-katolicką bajkę o Sobieskim który "uratował Europę przed islamem". Jak wiemy, w granicach Imperium Osmańskiego aż do XIX wieku znajdowały się takie muzułmańskie dziś kraje jak Rumunia czy Grecja. W ogóle klimat polityczny jaki mamy w tym kraju to xD
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 13-09-2018, 14:46

  16. #735
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    https://businessinsider.com.pl/wiado...ustawy/spw86jm

    Sejm przyjął w czwartek 13 września nowelizację Kodeksu wykroczeń, według której kradzież staje się przestępstwem od progu 500 zł. Nowelizacja trafi teraz do Senatu.
    No i elo kurwy polaki biedaki jebane, pracujcie i oddawajcie 50% swojej wypłaty, a jakiś kutas będzie kradł teraz na większą kwotę P O P I E R D O L I Ł O WSZYSTKO I WSZYSTKICH

    edit: kurwa jak bardzo sprawdza się przepowiednia Stonogi, kurwa kto by się spodziewał
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •