Reklama
Strona 47 z 1200 PierwszaPierwsza ... 37454647484957971475471047 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 691 do 705 z 17992

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #691
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W reszcie kwestii, no cóz, jak ktoś uważa np. że z powodu, iż mu wylosowało naród X, a nie Y jest lepszy no to musi być spierdolony xD
    Ty sam jesteś spierdolony i ta właśnie wypowiedź idealnie obrazuje dlaczego.

    Bo równie dobrze mógłbyś twierdzić, że:

    "Jak ktoś uważa np. że z powodu, iż mu wylosowało X matkę, a nie Y jest to ona jest lepsza, no to musi być spierdolony xD"

    Otóż sam jesteś spierdolony.

    "Wylosowało" mi X matkę, więc jest to moja matką i o nią dbam i szanuje. I nie muszę przy tym uważać, że to najlepsza matka na całym świecie, jak i nie muszę uważać, że mój naród jest najlepszy na świecie by o niego dbać. Dbam o nią mimo wad i mimo, że pewnie nie jest najlepsza, a nie z powodu, że jest najlepsza.

    Skoro to moja matka, to jej będę pomagał w życiu, jej życiem i zdrowiem będę się interesował, ty zaś twierdzisz, że równie dobrze powinienem dbać o dowolną inną, "losową" babkę, bo przecież to jest "losowe".

    Owszem, dbam w pierwszej kolejności o siebie i o swoich najbliższych. Ich dobro przekładam nad dobro przyjaciół, dobro przyjaciół przekładam nad dobro kolegów, a dobro kolegów nad dobro znajomych, dobro znajomych nad dobro lokalnej społeczności, ich dobro z kolei nad dobro narodu, a dobro narodu nad dobro prawdziwie losowych innych ludzi, nie związanych ze mną w żaden sposób.

    Ty zaś twierdzisz, że równość to jest wtedy jak między dobrem własnej matki a dobrem losowego Murzyn z Afryka stawiasz znak równości.
    No bo tak, Murzyn z Afryka powinien być dla mnie RÓWNY z moją matką.

    Otóż nie jest, i jak to jest prawica, to oczywiście podpisuje się pod tym:

    "Prawica - myślenie o sobie swojej matce"
    "Lewica - myślenie o innych murzynie z Afryki"


    Z zachowaniem oczywiście wszystkich proporcji oraz uwzględnieniem innych grup (rodzina, przyjaciele, znajomi, naród itd).
    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : 11-09-2018, 22:05

  2. #692
    Boryna

    Domyślny

    "Wylosowało" mi X matkę, więc jest to moja matką i o nią dbam i szanuje. I nie muszę przy tym uważać, że to najlepsza matka na całym świecie, jak i nie muszę uważać, że mój naród jest najlepszy na świecie by o niego dbać. Dbam o nią mimo wad i mimo, że pewnie nie jest najlepsza, a nie z powodu, że jest najlepsza.
    Stary ale jaki ja mam związek z narodem polskim? Mam znajomych, przyjaciół wśród Polaków i nie-Polaków, tutaj się urodziłem i tutaj se może umrę(chociaż wolałbym chyba jednak spędzić życie w innym kraju), od "narodu" jak kolektywu nie dostałem nic, jedynie konkretnym osobom zawdzięczam czy to wsparcie, przyjaźn, etc. Są w tej grupie zarówno Polacy jak i nie-Polacy.

    No bo tak, Murzyn z Afryka powinien być dla mnie RÓWNY z moją matką.
    No my przykładowo urodziliśmy się i wychowaliśmy w tym samym kraju, a znacznie bardziej wolałbym spędzać czas z moją koleżanką z Indonezji niż z Tobą więc coś nie czaję.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 11-09-2018, 22:06

  3. Reklama
  4. #693
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Tak samo według boryny akceptacja osób homoseksualnych i transpłciowych to są same zalety, oni w żaden sposób nie szkodzą społeczeństwu. To, że od kiedy świadomość o nich i ich akceptacja spowodowała, że wielu ludzi mających problemy ze sobą popełniło złe decyzje jak usunięcie narządów albo czuli się zagubieni seksualnie, uważali że są homoseksualistami, bo nie mieli wcześniej powodzenia u kobiet, a jak wiadomo u gejów, a konkretniej mężczyzn prościej o ruchanko i zaspokojenie potrzeb. (Swoją drogą przepraszam, statystyki się mylą i kobiety i mężczyźni są identyczni, mają identyczny popęd itd.). Boryna uważa, że akceptacja i równe prawa dla pewnych odchyleń od normy są oczywiste i "za darmo" w takim sensie, że absolutnie nie przyniosły żadnych negatywnych skutków. Wcale wszystko na świecie nie nie dzieje się na zasadzie "coś za coś". To, że przestępczość wśród czarnoskórych jest większa, to oczywiscie brak tolerancji. To, że procent pedofilii jest kulkukrotnie wyższy u homoseksualistów niż heteroseksualistów, to też tylko prawacja nietolerancja. Oczywiście powinny być równe prawa adopcyjne przez wszystkie pary. Tak samo dzieci broń boże nie powinny miec wyboru, bo to by było krzywdzące. No i obawa przed narażaniem je na pedofilie jest skrajnie nietolerancyjna.
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 11-09-2018, 22:07

  5. #694
    Boryna

    Domyślny

    Tak samo według boryny akceptacja osób homoseksualnych i transpłciowych to są same zalety, oni w żaden sposób nie szkodzą społeczeństwu. To, że od kiedy świadomość o nich i ich akceptacja spowodowała, że wielu ludzi mających problemy ze sobą popełniło złe decyzje jak usunięcie narządów albo czuli się zagubieni seksualnie, uważali że są homoseksualistami, bo nie mieli wcześniej powodzenia u kobiet, a jak wiadomo u gejów, a konkretniej mężczyzn prościej o ruchanko i zaspokojenie potrzeb. (Swoją drogą przepraszam, statystyki się mylą i kobiety i mężczyźni są identyczni, mają identyczny popęd itd.)
    Co xD Znaczy się ludzie którym nie wychodzi z kobietami zostają homoseksualistami? Skąd Ty bierzesz takie rewelacje?
    To, że procent pedofilii jest kulkukrotnie wyższy u homoseksualistów niż heteroseksualistów, to też tylko prawacja nietolerancja.
    Poproszę jakiś dowód w tym temacie.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 11-09-2018, 22:11

  6. #695
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    nie liczą się fakty, liczą się chęci
    nie liczy się efekt, liczą się chęci
    nie ma rzeczy niemożliwych, liczą się chęci

    boryna w pigułce, jak dziecko, które chce mieć ciastko i zjeść ciastko

  7. #696
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co xD Znaczy się ludzie którym nie wychodzi z kobietami zostają homoseksualistami? Skąd Ty bierzesz takie rewelacje?
    eksperymentują, szukają siebie, popełniają złe decyzje, czy zaraz mi wmówisz znowu, że to prawcka propaganda i nie ma takich osób, które były zagubione i teraz znowu szala przechyla się na drugą stronę i robili rzeczy, których z czasem okazało się, że nie chcieli robić, no ale samobójstwo to też pewnie fikcja i nie istnieje, ludzie się nie gubią i nie wyrządzają sobie krzywdy
    na takim chociażby redicie masz mnóstwo autentycznych relacji ludzi, którzy żałują swoich decyzji na przykłąd zmiany płci i zrujnowały sobie życie pomysłami, które inaczej nigdy nie przyszły by im do głowy
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 11-09-2018, 22:12

  8. #697
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mężczyzna z mężczyzną czy kobieta z kobietą nie mogą zawrzeć związku małżeńskiego i w mieć tych samych praw w tym zakresie jak mężczyzna z kobietą. Ofc Govinem ma to we pizdzie hehe xD bo ma szczęście należeć do większości
    homoseksualita może zawrzeć związek małżeński z kobieta, tak nawet bylo za prlu gościu. więc maja równe prawa, a ja nie jestem homoseksualistą i też nie moge zawrzeć związku z pedałem. i co ty na to?
    ty chcesz żeby państwo potwierdzało związki małżeńskie XD taki z ciebie anarchisto komunista. do wszystkiego potrzebujecie państwa opiekunczego i taka jest prawda.


    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Raz, że nigdzie nie napisałem , iż jestem za przymusowym socjalem, dwa, jakimś dziwnym trafem darwinizm społeczny i tego typu idee to bajka prawicy...
    bo ty jesteś komuchem, czyli przeciwnikiem właności prywatnej to krok dalej od socjalu. tu sie nie tylko zabiera częśc a zabiera wszystko.
    Ostatnio zmieniony przez Govinem : 11-09-2018, 22:16

  9. #698
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Stary ale jaki ja mam związek z narodem polskim? Mam znajomych, przyjaciół wśród Polaków i nie-Polaków, tutaj się urodziłem i tutaj se może umrę(chociaż wolałbym chyba jednak spędzić życie w innym kraju), od "narodu" jak kolektywu nie dostałem nic, jedynie konkretnym osobom zawdzięczam czy to wsparcie, przyjaźn, etc. Są w tej grupie zarówno Polacy jak i nie-Polacy.

    No my przykładowo urodziliśmy się i wychowaliśmy w tym samym kraju, a znacznie bardziej wolałbym spędzać czas z moją koleżanką z Indonezji niż z Tobą więc coś nie czaję.
    Czyli kolektyw jest nieważny?

    To czemu mielibyśmy pomagać chociażby uchodźcom? Nie mam z nimi nic wspólnego i nic od nich nie dostałem. W sumie...

    Czemu mamy pomagać niepełnosprawnym? Nie mam z nimi nic wspólnego i nic od nich nie dostałem. Jak się kiedyś zaprzyjaźnię z jakimś, to będę pomagał temu jednemu konkretnie, więc z publicznych pieniędzy nie powinniśmy wydawać na nich ani złotówki.

    Czemu mielibyśmy pomagać sierotom? Nie mam z nimi nic wspólnego i nic od nich nie dostałem.

    Boryna zmiana poglądów o 180 stopni _/

    Cytuj Boryna napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No my przykładowo urodziliśmy się i wychowaliśmy w tym samym kraju, a znacznie bardziej wolałbym spędzać czas z moją koleżanką z Indonezji niż z Tobą więc coś nie czaję.
    No nawet w mojej hierarchii umieściłem kolegów i koleżanki nad narodem, ale widzę czytanie ze zrozumieniem trudna rzecz.
    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : 11-09-2018, 22:15

  10. #699
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    eksperymentują, szukają siebie, popełniają złe decyzje, czy zaraz mi wmówisz znowu, że to prawcka propaganda i nie ma takich osób, które były zagubione i teraz znowu szala przechyla się na drugą stronę i robili rzeczy, których nie chcieli robić
    na takim chociażby redicie masz mnóstwo autentycznych relacji ludzi, którzy żałują swoich decyzji na przykłąd zmiany płci i zrujnowały sobie życie pomysłami, które inaczej nigdy nie przyszły by im do głowy
    xD, pomijając, że takie akcje to chyba skrajny margines(bo orientacji seksualnej nie da się zmienić, przynajmniej nikt tego nie udowodnił) to ludzkość znacznie więcej straciła na represjach wobec homoseksualistów niż zyskała Klasycznym przykładem jest tu przypadek Alana Turinga, wybitnego matematyka którego zmuszono do poddania się "terapii" w wyniku której wpadł w depresję i popełnił samobójstwo. Anyway, w czasach nielegalności homoseksualizmu takie zjawiska jak "poszukiwanie siebie" z pewnością nie istniały.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 11-09-2018, 22:18

  11. #700
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Mandarke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli kolektyw jest nieważny?

    To czemu mielibyśmy pomagać chociażby uchodźcom? Nie mam z nimi nic wspólnego i nic od nich nie dostałem. W sumie...

    Czemu mamy pomagać niepełnosprawnym? Nie mam z nimi nic wspólnego i nic od nich nie dostałem. Jak się kiedyś zaprzyjaźnię z jakimś, to będę pomagał temu jednemu konkretnie, więc z publicznych pieniędzy nie powinniśmy wydawać na nich ani złotówki.

    Czemu mielibyśmy pomagać sierotom? Nie mam z nimi nic wspólnego i nic od nich nie dostałem.

    Boryna zmiana poglądów o 180 stopni _/
    Mandrejk Ty lecisz coraz wyżej
    Ludzie stanowią dla mnie taką samą wartość niezależnie od narodowości i Polak z Warszawy którego nigdy nie poznałem jest dla mnie tak samo ważny jak mieszkaniec Wietnamu z Hanoi którego również nie spotkałem.

  12. #701
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    po co wy gadacie z tym dzbanem xD

    typ od 60 stron rzuca sobie jakieś gowno haselka, które na dodatek są trollingiem na poziomie psa, a na każdy argument odpowiada albo pytaniem, zmiana tematu, albo xD
    ja kurwie
    Ostatnio zmieniony przez w00z : 11-09-2018, 22:17
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  13. #702
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    po co wy gadacie z tym dzbanem xD

    typ od 60 stron rzuca sobie jakieś gowno haselka, które na dodatek są trollingiem na poziomie psa, a na każdy argument odpowiada albo pytaniem, zmiana tematu, albo xD
    ja kurwie
    no póki co to wybitni intelektualiści w tym temacie udowodnili, że geje mają spk w Polsce bo mogą sobie zawrzeć związek z kobietą i o co chodzi
    Janusz Wons ponadto twierdzi, że ludzie którym nie wychodzi z kobietami zmieniają orientację

  14. #703
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mandrejk Ty lecisz coraz wyżej
    Ludzie stanowią dla mnie taką samą wartość niezależnie od narodowości i Polak z Warszawy którego nigdy nie poznałem jest dla mnie tak samo ważny jak mieszkaniec Wietnamu z Hanoi którego również nie spotkałem.
    A jakbyś miał do wyboru:

    wzrost PKB 8% przez 10 lat w Polsce lub w Indonezji to co byś wybrał?

    albo

    wyleczenie 1000 osób chorych na raka w Polsce lub wyleczenie 1000 osób chorych na raka w Indonezji?

  15. #704
    Boryna

    Domyślny

    A jakbyś miał do wyboru:

    wzrost PKB 8% przez 10 lat w Polsce lub w Indonezji to co byś wybrał?
    Zależy w sumie gdzie bym mieszkał i jaka byłaby rozbieżność między gospodarkami tymi dwóch krajów
    ale chodzi tu o miejsce zamieszkania, a nie o żadną narodowość

    wyleczenie 1000 osób chorych na raka w Polsce lub wyleczenie 1000 osób chorych na raka w Indonezji?
    to by była megachujowa sytuacja ale bym po prostu rzucił monetą

    losowy Indonezyjczyk = losowy Polak

    by the way, pozwolę sobie Ciebie prowokować i zarzucić pewną ciekawostką
    w czasie wojny algierskiej zdarzało się, że robotnicy pracujący w fabrykach broni uszkadzali egzemplarze uzbrojenia produkowane dla armii francuskiej gdyż uważali, że okupacja Algierii jest bezprawna i zbrodnicza
    szanuję bardzo takie działania
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 11-09-2018, 23:08

  16. #705
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no póki co to wybitni intelektualiści w tym temacie udowodnili, że geje mają spk w Polsce bo mogą sobie zawrzeć związek z kobietą i o co chodzi
    Janusz Wons ponadto twierdzi, że ludzie którym nie wychodzi z kobietami zmieniają orientację
    ale przecież tobie nie da się czegokolwiek udowodnić człowieku i zauważyłby to średnio rozgarniety szympans, po przeczytaniu trzech twoich postów, gurwa
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •