Reklama
Strona 41 z 1202 PierwszaPierwsza ... 31394041424351911415411041 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 601 do 615 z 18022

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #601
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    dlaczego często największy ameby, które kończą gówno-kierunki, bo nic się im nie chce uznaje się za wyedukowaną część społeczeństwa?
    hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...

    jestem taka wyedukowana, skończyłam gender stadis

  2. #602
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dlaczego często największy ameby, które kończą gówno-kierunki, bo nic się im nie chce uznaje się za wyedukowaną część społeczeństwa?
    hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...

    jestem taka wyedukowana, skończyłam gender stadis
    xD, i dlatego wśród pracowników uniwersytetów skrajna prawica ma zwykle poparcie w śladowych granicach? Same gówno kierunki na tym świecie. Coz, wśród największych umysłów tego świata również lewakow jakoś nadzwyczaj sporo.

  3. Reklama
  4. #603
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    no ale nie bez powodu lewaki tak lubią właśnie etykiety
    i taki borynka nie potrafi przyjąć, że edukacja ma mało co wspólnego ze zdrowym rozsądkiem i logiką, bo tylko techniczna część jest z tym związana, a jednak zdecydowana większość "wyedukowanego" społeczeństwa to humaniści, hmmmmmmmmmmmmmmmmmm

  5. #604
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    uniwersytety powiadasz, hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

  6. #605
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,023
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dlaczego często największy ameby, które kończą gówno-kierunki, bo nic się im nie chce uznaje się za wyedukowaną część społeczeństwa?
    hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...

    jestem taka wyedukowana, skończyłam gender stadis
    no ja jestem na 100% pewien, że jeżeli boryna cokolwiek studiował, to był to właśnie typowy "humanistyczny" (czyli dla tych, co nie umieją matmy, wg dzisiejszych standardów) guwno-kierunek typu europeistyka xD

  7. #606
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no ja jestem na 100% pewien, że jeżeli boryna cokolwiek studiował, to był to właśnie typowy "humanistyczny" (czyli dla tych, co nie umieją matmy, wg dzisiejszych standardów) guwno-kierunek typu europeistyka xD
    Tak było. Skrajna prawica ma zerowe poparcie wśród pracowników naukowych czy to na uczelniach humanistycznych czy technicznych, nie przeskoczycie tego niestety. Większość dzisiejszej nauki czy kultury stworzyli lewacy, przykro mi.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 11-09-2018, 18:20

  8. #607
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Marks to chciał społeczeństwa bezklasowego, a nie z podziałem na klasy panujące i pracujące ale widzę, że mamy tu eksperta nie tylko od psychiatrii ale i od historii idei.
    no marks chciał wieźienia dla wszystkich w którym będą rządzili komunisci. według marksa komunisci i ploretariat nie mają oddzielnych interesów.


    warto zauważyć że te społeczeństwo bezklasowe jak nazywa ich lewica to są zwykli wieźniowie którzy muszą zapierdalać pod przymusem. a jak nie chcą zapierdalać to wiadomo co robiono z buntownikami w zssr, korei północnej czy też w kambodzy.



    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Govinem, Ty żyjesz w jakimś alternatywnym świecie gdzie przywódca KRLD jest wybierany demokratycznie?
    no jest przez komunistów z kierownictwa, nawet co jakiś czas w krld są wybory dla ploretariatu a że jest tylko jedna osoba do wybarnia to inna kwestia. kierownicto tak postanowiło i to oni są przywódcami rewolucji a ploretariat jest tylko ploretariatem który ma być zmuszany do pracy tak jak marks nakazał i ich dzieci mają być WYCHOWYWANE przez państwo i prace, tak jak to sie dzieje w KRLD

    więc mi gościu nie pierdol głupot bo już od trzech miesięcy wychodzisz z pociągu żeby mi odpisać ale jakoś to ci sie nie udało do dnia dzisiejszego, slaby z ciebie towarzysz komuchu.

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak było. Skrajna prawica ma zerowe poparcie wśród pracowników naukowych czy to na uczelniach humanistycznych czy technicznych, nie przeskoczycie tego niestety. Większość dzisiejszej nauki czy kultury stworzyli lewacy, przykro mi.
    jak lewica to antykultura zapomniałeś że trzeba wszystko zniszczyc? slaby z ciebie komuch


    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no ja jestem na 100% pewien, że jeżeli boryna cokolwiek studiował, to był to właśnie typowy "humanistyczny" (czyli dla tych, co nie umieją matmy, wg dzisiejszych standardów) guwno-kierunek typu europeistyka xD
    jak lewicowcy to najczesciej nic nie potrafią robić nawet nie wyglądają i potrzebują "rządowych" dotacji które przecież pochodzą z pracy robotników ktorych nagle można okradać, to jest kurwa najlepsze xD zwykłe pasożyty i tyle.

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no ale nie bez powodu lewaki tak lubią właśnie etykiety
    i taki borynka nie potrafi przyjąć, że edukacja ma mało co wspólnego ze zdrowym rozsądkiem i logiką, bo tylko techniczna część jest z tym związana, a jednak zdecydowana większość "wyedukowanego" społeczeństwa to humaniści, hmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    borynka zapomniał że ten jego papier to tylko dowód na współprace z prawicowcami, społeczeństwo bez klasowe gościu jego gówno papier nic nie znaczy.
    Ostatnio zmieniony przez Govinem : 11-09-2018, 18:27

  9. #608
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    hmmmmmm... skrajność ma małe poparcie..hmmmmmmmmm, może sobie otworzysz lewaczku rozkład normalny na wikipedii, ciekawe ile poparcia ma skrajna lewica
    hmmmmmmmmmmmmmmmmm

  10. #609
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    hmmmmmm... skrajność ma małe poparcie..hmmmmmmmmm, może sobie otworzysz lewaczku rozkład normalny na wikipedii, ciekawe ile poparcia ma skrajna lewica
    hmmmmmmmmmmmmmmmmm
    Hmm, ale prawakow jak na lekarstwo wśród wybitnych umysłów, również tych ścisłych, Einstein(ten to nawet ksiązkę o socjaliźnie napisał), Hawking...
    Oczywiście Janusz Wons wie lepiej
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 11-09-2018, 18:23

  11. #610
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,023
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    jak byłem na informatyce, to nie poznałem tam ani jednego skrajnego lewaka, a wśród kadry nie wiem jakie były poglądy, ale jeden gostek miał bloga o tym, dlaczego jest wierzący i jak to pogodzić z logiką
    z kolei kumpel, który był właśnie na jakiejś socjologii, czy czymś takim, to mówił że skrajnych lewaków było tam jakieś 99% (prawie wszyscy oprócz niego), wśród kadry też
    #dowód anegdotyczny

    a tak swoją drogą, to właśnie wyłazi takie typowo lewackie podejście
    hur dur wszyscy równi hur dur współpraca hur dur klasa robotnicza, a jak przychodzi co do czego to hehehe niewyedukowani hehehe "my inteligencja" xD

  12. #611
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,326
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ej pedale ale czaisz to, że sam pisałeś o braku poparcia skrajnej prawicy, gdy poparcia dla skrajnej lewicy też nie ma????? xDxDXDXDDDDDDDDDDDDDD

  13. #612
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak lewica to antykultura zapomniałeś że trzeba wszystko zniszczyc? slaby z ciebie komuch
    Fajnie się uczyło w szkole wierszych takich lewaków jak Baczyński, Mickiewicz? Orwella pewnie też z przyjemnością czytywałeś? Nie no, ja już na Ciebie nie mam słów, Ty nie jesteś w stanie najprostszych rzeczy zrozumieć
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 11-09-2018, 18:26

  14. #613
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,001
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    nie ma to jak se podnosić ego utożsamiając się z jakimiś einsteinami czy hawkami jak się jest co najwyżej tigerem bonzo xD

  15. #614
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,023
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Orwella pewnie też z przyjemnością czytywałeś?
    "Folwark zwierzęcy", polecam tobie przeczytać xD

  16. #615
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    hmmmmmm, ciekawe, jjestem osobą publiczną, niezwiązana w żaden sposób z politką
    niestety każdy musi mieć poglądy
    jaki mam wybór - powiedzieć, że jestem za lewicą - reakcja opinii publicznej - ok - nikt nie strajkuje, nikt nie protestuje, nikt mi nie robi problemów
    drugi wybór - powiedzieć, że jestem za prawicą - kociokwik lewaków, strajki, protesty, ryzyko utraty pozycji
    podczas, gdy większość naukowców ma to tak naprawdę w piździe, bo ich to nie interesuje, zwłaszcza tych wybitnych
    borynka nie rozumie, że tak jak kiedyś geje nie mogli się przyznać do homoseksualizmu ze względu na lincz, tak teraz ze względu na lewactwo ciężko jest przyznać się do bycia prawicowcem, bo spotka się z linczem

    już w innych postach ci pisałem jaki wygląd lewaków, "żeby zwalczyć rzecz X(brak tolerancji, nienawiść ) najlepszą taktyką będzie stosowanie rzeczy X" xD
    no ale tak jak mówiłem, lewica jest irracjonalna i nie potrafi nawet takich prostych rzeczy zrozumieć
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 11-09-2018, 18:29

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •