Reklama
Strona 40 z 1202 PierwszaPierwsza ... 30383940414250901405401040 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 586 do 600 z 18029

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #586
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No w lewicowych niedemokratycznych jest, a co ty myślałeś półgłówku prawaku
    Niedemokratyczna lewica to jakiś oksymoron jest

  2. #587
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    nie, to jest onomatopeja i te obrazki w głowie, gdy widzisz ćwierkających lewaków przy próbie ujebania każdego kapitalisty
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  3. Reklama
  4. #588
    Boryna

    Domyślny

    Jak demokracja i inne takie to jest wpisana w lewicę od jej powstania
    Inb4 zaraz ktoś przyjdzie i zacznie mówić o Korei Północnej ( to w sumie niezły raj dla monarchistów jest)

  5. #589
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    https://m.bankier.pl/wiadomosc/Szydl...u-4156386.html

    Trwa dyskusja w rządzie i w partii o tym, jaką formę wsparcia można zaproponować emerytom; na pewno jeszcze w tym roku albo w przyszłym, na początku, zostanie przedstawiona
    "Z jednej strony musimy się zastanowić, co zrobić, żeby ta ich sytuacja bieżąca uległa poprawie i tu (mamy - PAP) m.in. program darmowych leków dla seniorów czy też program ogłoszony przez premiera Mateusza Morawieckiego +Dostępność plus+ (...), ale oczywiście najważniejszą sprawą jest wysokość emerytur" - wskazała.
    Zauważyła, że obecny rząd "i tak znacząco podniósł najniższe emerytury oraz dał gwarancję najniższej emerytury dla rolników, dla ubezpieczonych w KRUS-ie". "Teraz czas na dyskusję o tym, jaką formę (wsparcia - PAP) można zadedykować tym osobom (emerytom). Ja powtórzę za prezesem Jarosławem Kaczyńskim, że w tej chwili trwa dyskusja w rządzie i w partii" - powiedziała wicepremier.
    To zdrowi, normalnie pracujący ludzie będą ostatni w kolejce ale zanim dojdzie do końca kolejki, może nawet i do pierwszej 1/4 kolejki to już będzie wenezuela+ bo przecież dobra biorą się znikąd i można je rozdawać, tym bardziej obce dobra materialne, co nie?
    Prawie bym zapomniał, przecież jestem prawakiem nacjololo i najpierw powinni dostać chrześcijanie, ubodzy, a może na końcu jakieś anomalie wystrugane ze zdrowego społeczeństwa czyli homosie.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  6. #590
    Boryna

    Domyślny

    Akurat homoseksualiści to jest najbardziej zdrowa część społeczeństwa.

  7. #591
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak demokracja i inne takie to jest wpisana w lewicę od jej powstania
    Inb4 zaraz ktoś przyjdzie i zacznie mówić o Korei Północnej ( to w sumie niezły raj dla monarchistów jest)
    przecież korea północa to kraj komunistyczny w którym rządzą komuniści tak jak chciał marks w manifescie komunistycznym. przywódcą państwa jest wybierany demokratycznie przez komunistów. a ploretariat robi pod przymusem pracy, tak jak chciał marks. Przecież wklejałem ci MONDROŚCI z manifestu komunistycznego, bibli lewaków.

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Akurat homoseksualiści to jest najbardziej zdrowa część społeczeństwa.
    akurat homoseksualiści to ludzie chorzy psychicznie.
    Ostatnio zmieniony przez Govinem : 11-09-2018, 13:44

  8. #592
    Boryna

    Domyślny

    Govinem, Ty żyjesz w jakimś alternatywnym świecie gdzie przywódca KRLD jest wybierany demokratycznie? Co do homoseksualistow, jakoś bardziej udam WHO niż randomowi z forumka. No i Marks to chciał społeczeństwa bezklasowego, a nie z podziałem na klasy panujące i pracujące ale widzę, że mamy tu eksperta nie tylko od psychiatrii ale i od historii idei. Tęczowa flaga zawiśnie kiedyś i nad Twoim domen.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 11-09-2018, 15:20

  9. #593
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Serena Williams przegrała w finale US Open, więc się wściekła, zniszczyła swoją rakietę, zaczęła wrzeszczeć na sędziego i wyzywać go.
    Pewna redakcja opublikowała rysunek satyryczny, na którym wściekła Serena Williams niszczy swoją rakietę i wrzeszczy. Rysownik został oskarżony o rasizm i seksizm :D

    Jego dzieło przedstawia wściekłą Serenę Williams, skaczącą po zniszczonej rakiecie do tenisa. Obok leży smoczek, mający podkreślać dziecinne zachowanie zawodniczki. Było tak skandaliczne, że dostała karę od Amerykańskiego Związku Tenisowego.

    To jego rysunek: https://twitter.com/damonhera…/…...492672/photo/1

    Zdaniem środowisk lewicowych, rysownik nie zachował poprawności politycznej i zastosował w swoim dziele "rasistowskie oraz seksistowskie wzorce". Wśród oburzonych znalazła się J.K. Rowling, autorka książek o Harrym Potterze.
    Ja apropo calej sytuacji mam troche inne pytanie - dlaczego mecze mezczyzn sa trudniejsze i rozgrywane sa w systemie BO5? Wydaje mi sie, ze aby wystepowala rownosc nalezy wydluzyc mecze kobiet do systemu BO5, a nie obecnego BO3 - wg. mnie to jasno sugeruje ich fizyczna slabosc, a jak przeciez kazdemu wiadomo kobiety rowne sa mezczyznom pod kazdym wzgledem.

    Wyglada na to, ze narysowanie czy ukazanie czarnoskorego czlowieka w jakiejkolwiek negatywnej sytuacji czy wyrazajacego negatywne emocje to juz skrajny rasizm - przynajmniej wg. pewnych srodowisk. Co ciekawe chyba jedynie tzw. "lewaki" zauwazaja tam rasizm. Zaden normalny czlowiek aka tzw. prawak nie zwraca tam na kolor skory tylko na kretynskie zachowanie Williams oraz cala szopke zwiazana z jej oskarzeniami w stosunku do arbitra dot. seksizmu.

    -Stworz problem
    -Obal stworzony przez siebie problem
    -Witamy na lewackim pokladzie
    Ostatnio zmieniony przez Master : 11-09-2018, 15:47
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #594
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Xoltro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A ogólnie jeżeli chodzi o dyskusję na temat adopcji dzieci przez pary homoseksualne to też jest to kwestia czasu i stanie się to normalnością.

    Z prostego powodu, posługując się tzw. żelazną logiką. Jeżeli pozwalamy na co dzień wychowywać dzieci w rodzinach gdzie jest tylko jeden rodzić, to dlaczego mamy nie pozwolić wychowywać w rodzinach gdzie jest dwójka rodziców. Dlaczego społeczeństw bardziej akceptuje sytuację, gdzie dziecko jest albo w domu dziecka albo w rodzinie zastępczej (która często traktuje to jako formę zarobku), albo wychowywana przez 1 z rodziców niż taką, w której dziecko jest adoptowane przez parę homoseksualną, która w ogromnej większości przypadków jest w stanie zaopiekować się dzieckiem dużo lepiej. Nie muszę mówić, że na porządku dziennym są tzw. dzieci z wpadki, a potem jeszcze ojciec sobie odchodzi, matka zostaje sama z zupełnie niechcianym dzieckiem i jest męczarnia dla matki, a często też dla dziecka. Taka sytuacja jednak jest jak najbardziej aprobowana i nikt nie zgłasza postulatów żeby odbierać dzieci samotnym matkom :D.

    Owszem, może paść argument, że para homoseksualna ma zły wpływ na dziecko. Cóż nie będę tutaj prowadził polemiki bo do tego trzeba badań naukowych, ale trzeba się przyjrzeć temu z kilku perspektyw.
    Po pierwsze jak destrukcyjny wpływ na dziecko ma wychowanie przez pary homoseksualne
    i porównać to z np.:
    wychowaniem dziecka w patologicznej rodzinie
    wychowaniem dziecka w rodzinie zastępczej
    wychowaniem dziecka w domu dziecka
    wychowaniem dziecka w rodzinie z jednym rodzicem

    Moim zdanie, na wasz "chłopski rozum", w 99% przypadkach dużo lepiej rozwinięte będą dzieci z par homoseksualnych (może 1 rodzic będzie w stanie podobnie wychować dziecko bo to zależy). Dlaczego więc taka niechęć do tych adopcji dzieci? Bo są niekiedy jakieś aberracje i okazuje się, że dziecko ma "niewiadomą" płeć? Oczywiście do takiego czegoś nie powinno nigdy dojść, ale tutaj już pole do popisu jest dla ustawodawcy + ośrodków. Czy chcemy odbierać dzieci matkom, które są w związku z ojcem alkoholikiem, bo jakiś ojciec zaciukał siekierą albo włożył do piekarnika 10 miesięcznie dziecko? Nie widzę takich postulatów, a wręcz przeciwnie, każde odebranie dziecka wiąże się z lamentem telewizyjnym i wychodzącymi politykami PiS całymi na biało, że sąd odebrał dziecko bo rodzina była biedna.

    Cytat Kory:

    Kora Jackowska, która doświadczyła adopcji, w jednym z wywiadów zapytała: „Dlaczego nikt nigdy nie zapytał mnie – osoby wychowanej w domu dziecka – czy chciałabym być adoptowana przez parę gejów albo lesbijek? (...) Nikt mi nie udowodni, że dwóch kochających się gejów nie dałoby mi miłości, której tak mi brakowało. I akceptacji. I poczucia, że jestem wartościowym człowiekiem, na którym komuś zależy". Szokujące? Nie dla mnie.
    ja pierdole
    dajmy dzieci patologii, bo inna patologia już je ma (swoje), to niezła logika

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Anyway, poza tym typem krzyczącym "Allah Akbar" brak dowodów, że to motywowane islamizmem.
    ja pierdole
    a jakie to ma znaczenie, czym oni sobie to motywują?

  11. #595
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Akurat homoseksualiści to jest najbardziej zdrowa część społeczeństwa.
    podobno miało już nie być trollowania w tym temacie @Crus ;

  12. #596
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja apropo calej sytuacji mam troche inne pytanie - dlaczego mecze mezczyzn sa trudniejsze i rozgrywane sa w systemie BO5? Wydaje mi sie, ze aby wystepowala rownosc nalezy wydluzyc mecze kobiet do systemu BO5, a nie obecnego BO3 - wg. mnie to jasno sugeruje ich fizyczna slabosc, a jak przeciez kazdemu wiadomo kobiety rowne sa mezczyznom pod kazdym wzgledem.

    Wyglada na to, ze narysowanie czy ukazanie czarnoskorego czlowieka w jakiejkolwiek negatywnej sytuacji czy wyrazajacego negatywne emocje to juz skrajny rasizm - przynajmniej wg. pewnych srodowisk. Co ciekawe chyba jedynie tzw. "lewaki" zauwazaja tam rasizm. Zaden normalny czlowiek aka tzw. prawak nie zwraca tam na kolor skory tylko na kretynskie zachowanie Williams oraz cala szopke zwiazana z jej oskarzeniami w stosunku do arbitra dot. seksizmu.

    -Stworz problem
    -Obal stworzony przez siebie problem
    -Witamy na lewackim pokladzie
    Warto pamiętać, że lewacy równają w dół czyli czemu mężczyźni powinni zejść do systemu BO3 także przykro mi ale twój argument w ich oczach to inwalida.
    Co do tego rasizmu na każdym kroku to pojawił się ten wirus już jakiś czas temu, banda idiotów rozumie znaczenie słowa rasizm tylko w jedną stronę za co możemy podziękować lewym dowódcom i ich bezmózgich wyznawców. W skrajnym przypadku skończy się to tak jak w USA czyli "black live matters" tak jakoby inne już nie było tak ważne co czarne.
    Moim zdaniem to w pizdu wyjebać do łagru tych, którzy raz że mają kija w dupie, dwa że przez całe swoje zawszone życie grają ofiary co za tym idzie nie są w stanie unieść własnej odpowiedzialności w życiu. Ta Sarenka to może się poskarżyć sądowi i tam tę sprawę skierować ale tradycyjnie ofiary muszą wykorzystać ten niecny czyn czyli humorystyczny obrazek przeciwko sobie i spróbować ugrać jakieś ochłapy.

    edit: Nie przypominam sobie również jak Trump miał bul dupy o memy w ilościach hurtowych z całego świata ze względu na swój wygląd czy zachowanie.
    Ostatnio zmieniony przez Evidence : 11-09-2018, 16:07
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  13. #597
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    bo trump dzięki memom wygrał xD

  14. #598
    Boryna

    Domyślny

    Trump to se wygrał właściwie dzięki temu, że kontrkandydatka nie miała nic do zaproponowana poza tym, że będzie tak jak jest tylko bardziej

  15. #599
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    i niestety wszyscy pracujący mieli już dość tego jak jest, a tymbardziej, żeby było bardziej

  16. #600
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i niestety wszyscy pracujący mieli już dość tego jak jest, a tymbardziej, żeby było bardziej
    ta i dlatego najwięcej ciężko pracujących jest w guwnostanach typu Teksas, które są tradycyjnym bastionem Republikanów
    wgl ciekawe dlaczego generalnie konserwatyści i tego typu ugrupowania najwieksze poparcie mają zawsze wśród najgorzej wykształconej części społeczeństwa
    w sumie to wiemy
    By the way, 11 wrzesień to także rocznica zamachu w Chile, który wyniósł uwielbianego przez polskich prawaków Pinoczeta do władzy, warto się pochylić nad tą postacią
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 11-09-2018, 17:53

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 12 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 12 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •