Reklama
Strona 4 z 1182 PierwszaPierwsza ... 2345614541045041004 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 46 do 60 z 17724

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #46
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W każdym razie, na pewno sprawa nie wyglądała tak, że wspominany gość miał odpowiadać za zabójstwo, a sędzia lewak obniżył mu wyrok z dożywocia do dwóch lat w zawieszeniu.
    no, a nawet gdyby tak było, to by znaczyło, że sędzia był prawakiem

  2. #47
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no, a nawet gdyby tak było, to by znaczyło, że sędzia był prawakiem
    To by znaczyło, że sędzia nie ma absolutnego pojęcia o ustawach które powinien stosować, niezależnie od jego poglądów politycznych.

  3. Reklama
  4. #48
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Akurat to ze wszyscy ida na studia to wina pokolenia maszych rodzicow, wiekszosc z nich od poczatku pierdolila 'curunia/synusiu idzcie na studia uczcie sie dziatki cobyscie mieli w zyciu lzej od nas' a o zawodoekach nawet nie chcieli slyszec 'za moich czasow tam tylko debile szli co pisac nie potrafia' i stad sie wziela moda na studia. Pozniej taka curunia badz synus siedzi na pizdzie, chleje, jest bezuzyteczny a mamusia i tatus napierdalaja na ich utrzymanie. Koncza studia i jest zderzenie z rzeczywistoscia ze kurwa jednak nadal jestem glupi i nie nadaje sie do niczego innego jak szpadel badz podawanie wiader ale mam studia to wymagam laptopa auta i telefonu i 10k miesiecznie.
    Ale tez nie twierdze ze studia sa calkowicie zle, bron boze. Sa mega inteligentni i zdolni ludzie, i takim te studia sa w stanie pomoc. Fakt ze platne studia kilkadziesiat k za semestr bylyby nie fair wobec ludzi z ubozszych rodzin ale jednak odseparowalby idiotow od tych zdolnych i podniosly poziom nauczania. Bo rodzice takiego lebka ktory ledwo skonczyl liceum ze srednia 2.0 powaznie zaczeliby soe zastanawiac czy jest sens przejebac mieszkanie aby takiemu debilowi dac papier (ktorego i tak by nie dostal przy wyzszym poziomie) ktory nie zagwarantuje mu jakichkolwiek perspektyw pracy. I te smieciowe kierunki by wyjebali.
    Niestety nie kazdy moze zostac inzynierem badz doktorem, niektorzy musza byc tez od prac fizycznych. Do szpadli pod dostatkiem mamy debili bez zebow z patologii ale fachowcow zawodowych coraz mniej i to jest problematyczne. Chociaz mimo wszystko jak narazie ja osobiscie tylko na tym korzystam, raz ze jest szacunek pracodawcy, dwa ze finansowo

  5. #49
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ależ we wszystkich "reformach" PiSu dokładnie o to chodzi, "reforma" sądownictwa jest tu świetnym przykładem.
    we wszystkich reformach każdego rządu
    z tego co wyczytałem to nie wymienią całego personelu, a jedynie chcą wpakować w zarząd ludzi niezwiązanych ze szkołami wyższymi także to akurat dobry pomysł
    wyjdzie pewnie standardowo chujowo

  6. #50

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    176
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    nie chce brzmiec jak jakis szur, ale
    co sadzicie o dyskryminowanacji bialych? (nie ma co sie oszukiwac rozkreca sie na swiecie )
    jest to jakis eksperyment, plan zydow xD, jakies nie porozumienie czy co?

    #islamizacja #racism #lgtb #homo #atheist
    Ostatnio zmieniony przez jopek500 : 17-06-2018, 01:08

  7. #51
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj jopek500 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie chce brzmiec jak jakis szur, ale
    co sadzicie o dyskryminowanacji bialych? (nie ma co sie oszukiwac rozkreca sie na swiecie )
    jest to jakis eksperyment, plan zydow xD, jakies nie porozumienie czy co?

    #islamizacja #racism #lgtb #homo #atheist
    Pytasz o to stronę, a nie np. azjatów to odpowiedź może być tylko jedna - pojebało im się na łeb. Sądzą, że my mamy PRZYWILEJE takich jakich nie mają czarni XD wiecie z czego to wynika? Z tego, że to biali zawsze pracowali umysłowo i osiągnęli wyniki (chociażby Einstein), wiedzieli jak duża odpowiedzialność jest w wychowywaniu dzieci (patrzymy na całą rasę, bo wiadomo znajdowały się wyjątki). A czarni? Próbują odcinać kupony z niewolnictwa, chcą dostawać WSZYSTKO za darmo, bez włożenia jakiegokolwiek wysiłku. Co jest jeszcze ciekawe to, to że biali faceci, białe feministki są za tym żeby stłamsić BIAŁĄ rasę co według mnie jest jebanym absurdem bo jeśli murzyni dojdą to "władzy" (nazwijcie to jak chcecie) to może nie pójdą na pierwszy ogień ale kiedyś ich to dopadnie jak nie będzie się już nad kim znęcać. I taki jeden z drugim utworzą (o ile biali ich nie zajebią najpierw) ugrupowania przeciw czarnym. Błędne koło.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  8. #52
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Wyginie Biała Rasa to wyginą Czarni, za kilkaset lat jak dojdą do jakiegokolwiek poziomu naukowego będą chcieli może odtwarzać genetycznie białą rasę, bo jednak uznają ją za rasę panów?
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  9. #53
    Avatar Vin
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Wroclaw
    Wiek
    27
    Posty
    284
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    ogolnie to, ze bialy jest madrzejszy od czarnego, to nie podlega watpliwosci, ale glownie to dlatego, ze czarni byli zwyczajnie gnojeni

    co do tematu mysle, ze w koncu znajdzie sie jakis wybawca bialych

  10. #54
    Boryna

    Domyślny

    Jak się ta "dyskryminacja" białych objawia?

  11. #55
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    np. tak
    http://www.businessinsider.com/googl...en-2018-3?IR=T
    takie coś w końcu padnie, czysty kapitalizm wygra z korporacjami, które chcą się bawić w socjalizm
    na szczęście w naszym kraju nigdy nie będzie to realny problem, a w innych problemem raczej nie jest bycie białym, a brak zamiłowania do pewnych mniejszości narodowych bądź grup społecznych

  12. #56
    Boryna

    Domyślny

    >korporacje chcące się bawić w socjalizm
    a która to korporacja chciała oddać kontrolę nad firmą w ręce pracowników? Nie słyszałem o takim przypadku.

  13. #57
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    >korporacje chcące się bawić w socjalizm
    a która to korporacja chciała oddać kontrolę nad firmą w ręce pracowników? Nie słyszałem o takim przypadku.
    Czyżby pomieszały ci się definicje? Demokracja nie równa się socjalizm.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  14. #58
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    >korporacje chcące się bawić w socjalizm
    a która to korporacja chciała oddać kontrolę nad firmą w ręce pracowników? Nie słyszałem o takim przypadku.
    Ale socjalizm również oznacza upowszechnienie świadczeń socjalnych i poddanie gospodarki "kontroli społecznej" więc czyli to co jest w polsce. elo.

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Akurat to ze wszyscy ida na studia to wina pokolenia maszych rodzicow
    To że starzy tak pierdolili to jedno, drugie to to że jeżeli ktoś miałby iśc na studia i płacić ze swoich pięniedzy za nie lub nawet pieniędzmi rodziców to rynek by to zweryfikował w 5 minut, bo iśc na studia żeby NICZEGO się nie nauczyć i za to płacić to głupota over 9000, 5zł bym nie dał dla nauczyciela który nic by mnie nie nauczył.
    Więc według mnie to finansowanie ze środków "PUBLICZNYCH czyt. z hajsu podatników" niszczy uczelnie.
    Ostatnio zmieniony przez Govinem : 17-06-2018, 19:46

  15. #59

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    https://wiadomosci.onet.pl/swiat/kac...etal_popularne

    Co o tym sądzicie? Nie wiem, jak Wy, ale ja sobie nie mogę wyobrazić życia politycznego w Polsce bez Kaczyńskiego (w sumie tak samo, jak bez Tuska). Można ich lubić lub nie, ale to są dla mnie dwaj odwieczni rywale i zawsze wokół nich była skupiona scena polityczna. Prawdopodobnie jak wróci Tusk a zabraknie Kaczyńskiego, to PIS się rozleci, a PO znowu wygra wybory, ale co będzie potem, jak Tusk sobie też da spokój?

  16. #60
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,322
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyżby pomieszały ci się definicje? Demokracja nie równa się socjalizm.
    zgadza sie lecz nie ma innego ustroju tak podobnego do siebie ( jesli mozna nazwac to ustrojem ) no i pierwotne zalozenia sa takie same ''wladza w rekach ludu''


    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co o tym sądzicie? Nie wiem, jak Wy, ale ja sobie nie mogę wyobrazić życia politycznego w Polsce bez Kaczyńskiego (w sumie tak samo, jak bez Tuska). Można ich lubić lub nie, ale to są dla mnie dwaj odwieczni rywale i zawsze wokół nich była skupiona scena polityczna. Prawdopodobnie jak wróci Tusk a zabraknie Kaczyńskiego, to PIS się rozleci, a PO znowu wygra wybory, ale co będzie potem, jak Tusk sobie też da spokój?
    Tak czy siak w tych wyborach wygra PO potem moze jakas partia ''prawicowa'' czyli jakis zlepek fanatykow korwina i starych z PiSu - a potem to juz raczej unia europejska bedzie zadzona przez jedna wladze
    Ostatnio zmieniony przez Smok_Galana : 17-06-2018, 22:18
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •