Reklama
Strona 31 z 1202 PierwszaPierwsza ... 21293031323341811315311031 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 451 do 465 z 18029

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #451
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i czym się będą różnić te bezpaństwowe wspólnoty od państw poza nazwą?
    ten chłop nie ogarnia że jeżeli nazwie państwo komuną, to tak naprawde nic nie zmienia xD

  2. #452
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    bo nie wiem o co chodzi, o bariery? że zlikwidujemy państwa to ludzie się nagle otworzą i przestaną organizować w grupy, kiedy imigranci jawnie sobie tworzą miasta-getta, to on myśli, że jak zrobi państwo "świat", to ludzie się sami nie podzielą i nie będą kurwić na drugich? tak jak jeden stan w ameryce pluje na inny, a w polsce województwa plują na siebie ze ślązakami na czele?
    czy naprawdę wierzy w jakieś urojenia, że jak niepaństwowa wspólnota europa będzie zapierdalać i musiała oddawać dobrowolnie hajs na niepaństwową wspólnote afrykę, to wszyscy się na to zgodzą i będą kochać?

    ludzie są tacy sami na każdym poziomie organizacji, dlatego przykład sąsiada jest najprostszy do zrozumienia, skąd się wzięło narzekanie na sąsiada, który przeszkadza? rozumiem, że jak wymontujemy drzwi, to nagle zacznę kochać sąsiada, który kradnie prąd i ja muszę za to płacić albo który hałasuje w nocy i nic go nie obchodzę, bo on ma swoje zwyczaje
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 05-09-2018, 13:05

  3. Reklama
  4. #453
    Boryna

    Domyślny

    Chodzi o system organizacji władzy który powinien byc jak najbardziej oddolny i za tym anarchiści się opowiadają, tak w skrócie. I gdzie są te słynne miasta-getta?

  5. #454
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byc jak najbardziej oddolny
    i co to niby oznacza?

  6. #455
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I gdzie są te słynne miasta-getta?
    no, latynosi i czarny w ameryce wcale się nie organizują, w europie na pewno do tego nie dojdzie, w niemczech wcale już nie ma dzielnic tureckich, w anglii też wcale muzułmanie nie tworzą swoich kółeczek

    to że czarni zrobili z Detroit swoje getto i doprowadziło to do upadku tego miasta też pewnie jest tylko przypadkiem

  7. #456
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no, latynosi i czarny w ameryce wcale się nie organizują, w europie na pewno do tego nie dojdzie, w niemczech wcale już nie ma dzielnic tureckich, w anglii też wcale muzułmanie nie tworzą swoich kółeczek

    to że czarni zrobili z Detroit swoje getto i doprowadziło to do upadku tego miasta też pewnie jest tylko przypadkiem
    Ty Janusz, ale co Ty sie produkujesz przeciez on byl w Berlinie raz i na spacer po zmroku wyszedl i widzial i wie i sie nie bal wiec no sorry co Ty mozesz wiedziec, chuj, ze na takie whitechapel czy finsbury park strach chodzic wieczorem, ale boryna widzial i wie i wie, ze to nieprawda.
    Wie tak jak tamte lewaki, ktorzy pojechali na wycieczke dookola swiata i ich po 3 dniach zajebali w jakims pakistanie. xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #457
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Ta, strefy "no-go" to propaganda prawaków i to, że ludzie się ich trzymają i tam nie chodzą wynika w 100% z propagandy utrzymywanej przez całe społeczeństwo. To, że strefy no-go pokrywają się z gettami imigrantów to też tylko przypadek i prawacka propaganda.

  9. #458
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    on byl w Berlinie raz i na spacer po zmroku wyszedl i widzial
    ta, też byłem i nie widziałem żadnej białej osoby :/
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  10. #459
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ta, strefy "no-go" to propaganda prawaków i to, że ludzie się ich trzymają i tam nie chodzą wynika w 100% z propagandy utrzymywanej przez całe społeczeństwo. To, że strefy no-go pokrywają się z gettami imigrantów to też tylko przypadek i prawacka propaganda.
    Gdzie konkretnie są te słynne strefy "no-go", jakieś adresy proszę. Ja znam w Polsce kilka stref no-go, zwykle w centrum mieści się sklep monopolowy. Anyway, ciekaw jestem ile stref no-go nieświadomie odwiedziłem w czasie tej wycieczki po Berlinie czy Lyonie jakiś czas temu. No i szok, w dużych miastach są niebezpieczne dzielnice czy miejsca, faktycznie niespotykane.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 05-09-2018, 13:34

  11. #460
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny



    W rzadzie pracuja wlasnie tacy ludzie. Jedza, pija, baluja, jezdza na wakacje za pieniadze podatnikow. Nadal sa ludzie, ktorzy ich sluchaja i ktorzy na nich glosuja. Co jeszcze ciekawsze w komentarzach sa ludzie, ktorzy zazarcie ich bronia i popieraja. Przejebane.
    Demokracja.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #461
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gdzie konkretnie są te słynne strefy "no-go"
    w jakiejkolwiek poważnej rozmowie, każdy rozmówca by cię już dawno olał, zastanów się nad sobą, każda twoja odpowiedź to jest "gdzie niby bla bla"
    -po pierwsze, to nie moim obowiązkiem jest podawać ci wszystko na tacy, bo mi nie zależy, zeby losowy gość z internetu zmienił swoją opinię, to tobie powinno zależeć, żeby dochodzić prawdy, zastanawiać się nad swoimi poglądami, aktualizować je i weryfikować, a tak wykazujesz się po prostu ignorancją
    -po drugie, czemu gdy już dostaniesz odpowiedź, chociaż nie powinieneś, to szybko temat ucicha i się do niego nie ustosunkowujesz w żaden sposób
    -po trzecie, czemu gdy zadaje pytanie, żebyś rozwinął, któryś ze swoich sloganów(tak, stwierdzenia typu "WŁADZA POWINNA BYĆ ODDOLNA", "ZLIKWIDOWAĆ PAŃSTWA, POTWORZYĆ WSPÓLNOTY BEZPAŃSTWOWE" to tylko slogany, bo nie idzie za nimi żadne rozwiązanie i wytłumaczenie i są na tym samym poziomie co "ODEBRAĆ PIENIĄDZE ZŁODZIEJOM", a później okazuje się, że złodziej to ktoś, kto pracuje), to też temat cichnie i jakoś nie mogę się dowiedzieć co konkretnie proponujesz, czym konkretnie się to różni i w czym konkretnie jest to lepsze


    Swoją drogą boryna, getta nie istnieją, strefy no-go też nie. Co byś powiedział na deal - wyślę cię w roczną wycieczkę po świecie na mój koszt po nieistniejących gettach i strefach no-go. W przypadku twojej smierci, twoja rodzina zwraca koszt wycieczki. Co na to powiesz? Roczny trip za darmo.

  13. #462
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W rzadzie pracuja wlasnie tacy ludzie
    xD najlepsze ostatnie z kieszenią, ale pięknie pokazuje jak mocno trafiają w mentalność przeciętnego robaka - pieniądze, które państwo zabiera ci nim trafi do twojej kieszeni - podatki, to zupełnie co innego niż zabranie ich z twojej kieszeni

  14. #463
    Boryna

    Domyślny

    W pracy jestem więc tak nie za bardzo mam czas odpisywać teraz pełnymi postami, wybacz, odniósł się do tego pełniej później. Mówisz o tych "strefach no-go" tak jakby ich znalezienie było tak proste jak sprawdzenie pod jakim adresem jest Łuk Triumfalny w Paryżu, tak jak gdyby to było coś oczywistego. Chętnie bym się dowiedział gdzie istnieją te mityczne strefy bez jakiejkolwiek kontroli państwowej gdzie policja boi się zblizac ( mówię o Europie Zachodniej)bo to brzmi jak dobra miejska legenda. No i zauważyłem, że w Europie Zachodniej te dzielnice patologii zwykle wyglądały lepiej niż przeciętne polskie centrum miasta.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 05-09-2018, 13:44

  15. #464
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Swoją drogą boryna, getta nie istnieją, strefy no-go też nie. Co byś powiedział na deal - wyślę cię w roczną wycieczkę po świecie na mój koszt po nieistniejących gettach i strefach no-go. W przypadku twojej smierci, twoja rodzina zwraca koszt wycieczki. Co na to powiesz? Roczny trip za darmo.
    https://www.instagram.com/simplycycling/
    https://twitter.com/AmyMek/status/1030175834815057920

    U.S Millennial couple bikes near ISIS Territory to prove ‘Humans Are Kind’ & GETS slaughtered by 5 ISIS Terrorists
    xDD
    Robisz to Janusz.

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xD najlepsze ostatnie z kieszenią, ale pięknie pokazuje jak mocno trafiają w mentalność przeciętnego robaka - pieniądze, które państwo zabiera ci nim trafi do twojej kieszeni - podatki, to zupełnie co innego niż zabranie ich z twojej kieszeni
    Najgorzej, ze w chuj ludzi w to wierzy. I to nawet nie chodzi o razem, ale o PiS i serio mysla, ze to 500+, 1000+, mieszkanie+ itd. to finansowane jest z pienionzkow od boga albo chuj wie kogo, ale na pewno nie od nich. A jeszcze smieszniejesze jest to, ze bogaci i tak zawsze znajda mozliwosc obejscia podatkow i wydymania panstwa, a najbardziej w pizde i tak dostana biedni temu pluje na nich.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 05-09-2018, 13:47
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #465
    Boryna

    Domyślny

    Lol, jak ktoś się zapuszcza blisko terytorium ISIS to ciężko się dziwić , że tak to się skończyło tylko my mówimy o Europie (która już zaraz, niedługo upadnie...). I cóż, moi znajomi Polacy mieszkający w Paryżu czy Brukseli chyba nie rozumieją zagrożenia bo nie chcą wracac do Polski i nie motywują swojej decyzji kwestia finansów ;/ ach, i te strefy no-go muszą być dobrze ukryte bo Francuzi których znam dowiedzieli się o ich istnieniu dopiero ode mnie
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 05-09-2018, 14:01

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 10 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 10 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •