Reklama
Strona 244 z 1182 PierwszaPierwsza ... 144194234242243244245246254294344744 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,646 do 3,660 z 17724

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #3646
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Najlepsi kandydaci na jakich mogło sobie pozwolić partia rządząca, a ci profesorkowie to niech wracają uczyć motłoch.

  2. #3647
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,623
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Kaito napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pawłowicz wypełniają Konstytucyjny wymóg ,,osoby wyróżniającej się wiedzą prawniczą''?
    Podpowiem że pawłowicz jest profesorem prawa, kandydatury Piotrowicza nie rozumiem ze względu na przeszłość, o trzeciej nie słyszałem
    Nie takich jak wpychalo się na podobne stanowiska, tak jak tego typka co niby był profesorem prawa a był w rzeczywistości magistrem xD

  3. Reklama
  4. #3648
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,185
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jak ta pierdolnięta pwałowicz ma być sędzią trybunału to chyba pora pakować walizy.

  5. #3649

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    267
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pawłowicz elita intelektualna bardzo dobry kandydat
    To tylko bez bez /s

    Pawłowicz to polityk niezłomny - ma swoje przekonania i nie poddaje się narracji mainstreamu oraz dyktatowi poprawności politycznej. Czego chcieć więcej?

    Twitter

    Cytuj Kaito napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy aby na pewno Piotrowicz i Pawłowicz wypełniają Konstytucyjny wymóg ,,osoby wyróżniającej się wiedzą prawniczą''? Śmiem powątpiewać.
    Natomiast Pani Chojna-Duch to uznany ekspert w dziedzinie prawa finansowego, swoje odbębniłem czytające jej podręczniki akademickie.
    Krystyna Pawłowicz (ur. 14 kwietnia 1952 w Wojcieszowie) – polska prawnik specjalizująca się w zakresie prawa gospodarczego publicznego, nauczycielka akademicka, doktor habilitowany nauk prawnych, w latach 2007–2011 sędzia Trybunału Stanu, poseł na Sejm VII i VIII kadencji, członek Krajowej Rady Sądownictwa w okresie Sejmu VII i VIII kadencji. W latach 2007–2011 była zatrudniona na stanowisku profesora nadzwyczajnego Uniwersytetu Warszawskiego, zaś w latach 2011–2012 na stanowisku profesora nadzwyczajnego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz kierownika Katedry Publicznego Prawa Gospodarczego na Wydziale Prawa i Administracji tej uczelni.

  6. #3650

    Data rejestracji
    2019
    Posty
    15
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    jak dla mnie to jest pierdolnięta pzdr

  7. #3651

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    267
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    >dostań bana na gówno forum gdzie nic się nie dzieje
    >nie umiej wytrzymać 3 dni bez wejścia tu oknem i postawienia w temacie klocka w postaci gówno posta i przypomnienia tym o swojej marnej egzystencji
    >nazwij kogoś innego pierdolniętym

    całkowicie ma sens, jestem pod wrażeniem

  8. #3652

    Data rejestracji
    2019
    Posty
    15
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    pawłowicz to szur najwyższej jakości

    chyba że jej publiczne wypowiedzi czy posty nie należą do niej tylko to sprawka sorosa to cofam to zdanie

  9. #3653

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    267
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Serio jesteś takim robalem, że nie wytrzymasz 30 dni bez tego gówno forum, gdzie i tak nic się nie dzieje? I jeszcze musisz przypominać w taki sposób o swojej nędznej egzystencji? To się nazywa atencyjna kurwa. Te posty zostały napisane tylko po to żeby zwrócić na siebie uwagę, po nic więcej. NO HEJ SPÓJRZCIE NA MNIE

    /r/edgy

    tak mi się skojarzyło:



    Z 3-4 razy jak tu zaglądnąłem w środku nocy to koleś zawsze był online

    Aż kliknąłem sobie w przeglądnij posty i widzę, że prawie codziennie od rana do wieczora pisze posty, praktycznie codziennie o każdej porze dnia

    27.10 - 41 postów, pierwszy o 10:09, ostatni o 23:39, a w między czasie 40 postów w równych odstępach, następnego dnia z samego rana znowu posty, pierwsze co po wstaniu to rashuje na forum napisać posta

    25.10 - 38 postów, pierwszy o 11:54, ostatni o 1:35, i w międzyczasie to samo co wyżej

    i tak codziennie

    no kurwa, przecież osoba która dała mu bana wyświadczyła mu ogromną przysługę, a robal i tak tu włazi przez dziurę w podłodze

  10. #3654

    Data rejestracji
    2019
    Posty
    15
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Więcej spędziłes nad tym swoim tryhardowym postem i analizowaniem niz ja w ciągu jednego dnia

    Ale dobrze wiedzieć ze mam rację :)

  11. #3655

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    267
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Tu nie trzeba nic analizować, przypadek jest ewidentny, czarno na białym

    Idź spać, bo już jest prawie 2

  12. #3656

    Data rejestracji
    2019
    Posty
    15
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    to że ciebie w pracy batożą za wyciągnięcie komórki i masz 15 minut dziennie wolnego czasu, nie znaczy że każdego życie tak wygląda, nie frustruj się tak, będzie lepiej

  13. #3657
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Exori222 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Serio jesteś takim robalem, że nie wytrzymasz 30 dni bez tego gówno forum, gdzie i tak nic się nie dzieje? I jeszcze musisz przypominać w taki sposób o swojej nędznej egzystencji? To się nazywa atencyjna kurwa. Te posty zostały napisane tylko po to żeby zwrócić na siebie uwagę, po nic więcej. NO HEJ SPÓJRZCIE NA MNIE

    /r/edgy

    tak mi się skojarzyło:



    Z 3-4 razy jak tu zaglądnąłem w środku nocy to koleś zawsze był online

    Aż kliknąłem sobie w przeglądnij posty i widzę, że prawie codziennie od rana do wieczora pisze posty, praktycznie codziennie o każdej porze dnia

    27.10 - 41 postów, pierwszy o 10:09, ostatni o 23:39, a w między czasie 40 postów w równych odstępach, następnego dnia z samego rana znowu posty, pierwsze co po wstaniu to rashuje na forum napisać posta

    25.10 - 38 postów, pierwszy o 11:54, ostatni o 1:35, i w międzyczasie to samo co wyżej

    i tak codziennie

    no kurwa, przecież osoba która dała mu bana wyświadczyła mu ogromną przysługę, a robal i tak tu włazi przez dziurę w podłodze
    hlop jak sie oburzyl nie wyczymie xD
    popracuj moze nad swoimi postami bo nie chce mi sie tyle czytac i dropnalem przed polowa pozdro wariacie

  14. #3658
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    no w końcu tadek wyjaśniony, tibiarz nie dał rady, master nie wyczymal psychicznie, ogromna tibijska przypinka dla ciebie exori mordeczko

  15. #3659

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    267
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    hlop jak sie oburzyl nie wyczymie xD
    popracuj moze nad swoimi postami bo nie chce mi sie tyle czytac i dropnalem przed polowa pozdro wariacie
    A możesz kliknąć mi tutaj na moim profilu? Dzięki ziom



    Bo zauważyłem, że to już któryś raz jak sobie piszesz do kogoś "didnt real lol", w tym kilka razy do mnie i to w różnych tematach, chodzisz za mną i czytasz moje posty, tylko po to aby napisać "didnt read", jakbym co najmniej dawał najmniejsze jebanie czy to przeczytasz w całości, czy w połowie, czy w ogóle. Otóż nie daje najmniejszego jebania, więc kliknij tam gdzie ci mówię wariacie, a będę w życiu odrobinę szczęśliwszy ;3

    Cytuj idioTa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to że ciebie w pracy batożą za wyciągnięcie komórki i masz 15 minut dziennie wolnego czasu, nie znaczy że każdego życie tak wygląda, nie frustruj się tak, będzie lepiej
    To tylko potwierdza to o czym mówię. Masz w pracy wolne 15 min. to od razu rashujesz na forum napisać posta, jakby ten torg to było całe życie. Masz rację, moje życie tak nie wygląda. Ale nie o to chodzi, jak dla mnie możesz sobie siedzieć na telefonie po 13 godz. dzień w dzień, co mnie to obchodzi? Też siedzę kilka godz. dziennie na necie.

    Ja tylko mówię, że jesteś desperatem, który szuka atencji i który musi za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę, żeby ktoś dawał jebanie o twoją osobę. Co jest tak nawiasem mówiąc pewnie skutkiem bycia no-lifem, aczkolwiek akurat nie to było powodem mojego dissu. Jakbyś wrócił sobie na MC by pisać na forum to spoko, ale ty najwyraźniej wróciłeś w koszulce "JESTEM PEDAŁEM" i dildem w ustach by ludzie dawali ci atencje xD Dlatego tak bardzo gardzę.

    Kumasz?
    Ostatnio zmieniony przez Exori222 : 06-11-2019, 02:56

  16. #3660
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,874
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    6.11.2019 - drugą dobę z rzędu zaglądam w środku nocy i widzę, że Exori222 akurat pisze posty o tadku

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •