Reklama
Strona 24 z 1202 PierwszaPierwsza ... 14222324252634741245241024 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 346 do 360 z 18029

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #346

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Rys w formie XD

  2. #347
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,474
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Chyba Sb najebal winkiem
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  3. Reklama
  4. #348
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    link : https://www.dziennikwschodni.pl/kraj...000224348.html

    nagłówek:
    Artur Soboń: Samotni powinni płacić bykowe
    Kawalerowie powinni płacić tzw. bykowe, czyli "podatek od bezdzietności" - uważa pochodzący ze Świdnika wiceminister Artur Soboń
    kawałek artykułu:
    Artur Soboń w wywiadzie dla "Faktu" mówił m.in. o dopłatach w ramach programu Mieszkanie+. Jak tłumaczył, o tym komu zostanie przyznana, decydować będzie wysokość dochodów i świadczeń (w tym 500+).
    Zapytany, czy kawalerowie mają szanse na dopłatę do czynszu w ramach programu 500+, odpowiedział, że takie osoby powinny płacić "bykowe". Podkreślił, że jest to jego prywatna opinia.
    Prywatnie uważam, że takie osoby powinny płacić „bykowe”, bo to by skłoniło ich do założenia rodziny. Mówię pół żartem, pół serio, bo chciałbym, by Mieszkanie+ było przede wszystkim programem dla rodzin.
    Soboń przyznał, że rząd chce budować inaczej niż w ostatnich 30 latach, czyli "nawiązywać, w dobrym tego słowa znaczeniu, do projektów z okresu słusznie minionego" (czyli PRL-u).
    Czy ktoś ma jeszcze jakąkolwiek wątpliwość, że ten rząd to rząd komunistyczny, który chce wziąć za mordę naród i przyciśnąć butem do gleby wyciskając przy tym wszystkie dobra jakich człowiek może się dorobić?
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  5. #349
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    Czy ktoś ma jeszcze jakąkolwiek wątpliwość, że ten rząd to rząd komunistyczny, który chce wziąć za mordę naród i przyciśnąć butem do gleby wyciskając przy tym wszystkie dobra jakich człowiek może się dorobić?
    Lol, stosowanie obciążeń podatkowych celem skłonienia ludzi do płodzenia dzieci(jakkolwiek to kretyńsko brzmi) to akurat klasyczna konserwatywna polityka, a nie żaden komunizm.

  6. #350
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Czy zmuszanie obywateli do oddawania swoich pieniędzy na dofinansowywanie swoich chorych pomysłów to rzeczywiście konserwatywna polityka, w chuj. Czerwoni komuniści inaczej zamordyści. W takim razie liberał (oczywiście w nowej definicji) może dać wybór czy weźmiesz te pieniądze czy nie? Idź pan stąd bo tylko ciśnienie podnosisz.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  7. #351
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy zmuszanie obywateli do oddawania swoich pieniędzy na dofinansowywanie swoich chorych pomysłów to rzeczywiście konserwatywna polityka, w chuj. Czerwoni komuniści inaczej zamordyści. W takim razie liberał (oczywiście w nowej definicji) może dać wybór czy weźmiesz te pieniądze czy nie? Idź pan stąd bo tylko ciśnienie podnosisz.
    W Hiszpanii rządzonej przez generała Franco(czczonego przez prawicę jako zwycięzcę wojny domowej z lewicą i bohatera który "uratował Hiszpanię") zakazane było np. posiadanie środków antykoncepcyjnych, a zamężna kobieta bez zgody męża nie mogła wyjechać za granicę, polityka podatkowa podejrzewam, że wyglądała całkiem podobnie jak w proponowanym przez PiS pomyśle. Czy Franco był zamordystą? Z pewnością. Ja nie wiem skąd Ty sobie uroiłeś, że konserwatyzm to wolność(xD), jest dokładnie odwrotnie. Promowanie posiadanie dzieci(czy Ci się to podoba czy nie), "wspieranie rodziny" i inne traktowanie ludzi jak bydła rozpłodowego to jest wypisz wymaluj realizacja konserwatywnej wizji społeczeństwa.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 08-08-2018, 15:14

  8. #352
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    komunizm to wolność a rozmowa z boryną to sposób na wartościowe spędzanie czasu

  9. #353
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    komunizm to wolność a rozmowa z boryną to sposób na wartościowe spędzanie czasu
    No my żyjemy w takim świecie pomieszania pojęć, że niektórzy utożsamiają konserwatyzm z wolnością, a post wcześniej wyśmiewają się z arcybiskupa mówiącego, że posłuszeństwo to wolność. Ależ dokładnie tak wygląda konserwatywna wizja świata, nie wiem skąd zaskoczenie. Kościół, władza i tradycja.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 08-08-2018, 15:36

  10. #354
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    no nie wiem może stąd, że dzisiejszy stereotypowy obraz lewactwa, amerykańskiego liberała = pedalstwo pedofilia "postępowość" jebanie w kółeczku na ulicy, "if you kill your enemies, they win", pozytywna dyskryminacja, pozytywny rasizm, z drugiej strony rasizm nie istnieje, 77 płci, wege eko psychofanatycy, prawdziwe pizdeusze
    prawak konserwa = kosciół kibol narodowiec debil z 4 zębami rzucający kostką brukową, śmierdzi

    hmmmm kurwa przejebane można wybrać tylko jedno, nic innego nie ma kurrrrrr

    przypomnij sobie formułki akademickie, konserwatyzm tak nie działa, w konserwatyzmie zwyczajnie chodzi o to, żeby ewoluować, a nie wprowadzać rewolucje
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 08-08-2018, 15:52

  11. #355
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,474
    Siła reputacji
    18

    Domyślny


    [szok]
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  12. #356
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    2018 telewizja i inne media odkrywaja pierwsze gry kąputerowe opracowane 20 lat wczesniej.
    Swiat idzie do przodu.
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  13. #357
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Nigdzie nie napisałem, że konserwatyzm to wolność. Wciskanie dziwnych kombinacji słów w usta oponenta dyskusyjnego jest cechą lewicowych "wolnościowców". Kop w jaja za każde takie zagranie powinien tego oduczyć. Jeśli jesteś tak dobrze wyedukowany w polityce prawicy (ogólnie) to równie dobrze powinieneś wiedzieć, że lewica gra dobrych społecznie, a kończy się to dopierdalaniem podatków za tlen, za deszczówkę i żyj sobie biedaku ale zapłać za wszystko co możesz wypracować czy zdobyć.

    offtopic: Cofnijmy się do postu o niepełnosprawnych w sejmie, wiecie skąd brał te bzdury? Zacznijmy od pewnej wiadomości. Po tym jak napisałem, że kończę z nim dyskusję napisał, że "jestem inteligentnym dyskutantem". Tu zdjęcie:

    Wiadomości z kraju i ze świata-asd1.jpg

    Akurat był to czas gdy siedzieliśmy sobie z naczelnym encyklopedią a.k.a. @tibia77 ; zamordystą prawicowym, który chwali generałów z hiszpanii jak i wolnościowcem @Govinem ; na teamspeaku, gdy dostałem wiadomość na torgu.

    Wiadomości z kraju i ze świata-mv8xnh2.jpg

    Tu dorzucam datę, kiedy wysłał mi tą wiadomość.

    Wiadomości z kraju i ze świata-asd.png

    UWAGA TU LINK ! UWAGA NIE WCHODZIĆ !
    tu link: http://wolnelewo.pl/post/15580788631...lno%C5%9Bciowa

    Wszedłem w tego linka, trochę poczytałem (żałuję ale się ubawiłem wolnelewo.pl xD) pochwaliłem się co za wiadomość dostałem, poprosili o link ALE zrobili coś czego ja nie zrobiłem czyli nie zeskanowałem strony przed jej otworzeniem. Człowiek encyklopedia a.k.a. tibjarz69 to zrobił, tu zdjątko.

    Wiadomości z kraju i ze świata-asds.png

    Wnioski jakie wyciągnąłem z dyskusji z boryną na przestrzeni dwóch miesięcy (wiem, że można było to zrobić szybciej):
    1. Jeśli jesteś w stanie dyskutować z komunistą, po czasie spróbuje cię zwerbować;
    2. Jeśli myślisz, że tak na prawdę chce cię zwerbować, chce zamontować ci wirusa w kompie, a przy okazji w głowie i zdegradować to swojego poziomu światopoglądowego.
    Konkluzja końcowa: nie dyskutuj z komunistami, nie wchodź w linki, które ci wysyłają bo prawdopodobnie chcą zrobić ci krzywdę jak nie fizyczną to psychiczną. Śmiało mogę porównać borynę do psa.

    Teraz czas na dyskusję.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  14. #358
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kop w jaja za każde takie zagranie powinien tego oduczyć.
    pierwsze trzeba je mieć
    poziom testosteronu jest mocno związany z ich rozmiarem
    jak wiadomo u ciepłych lewaków w sweterkach raczej z testosteronem marnie ;]
    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Śmiało mogę porównać borynę do psa.
    no w sumie

  15. #359
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    Wnioski jakie wyciągnąłem z dyskusji z boryną na przestrzeni dwóch miesięcy (wiem, że można było to zrobić szybciej):
    1. Jeśli jesteś w stanie dyskutować z komunistą, po czasie spróbuje cię zwerbować;
    2. Jeśli myślisz, że tak na prawdę chce cię zwerbować, chce zamontować ci wirusa w kompie, a przy okazji w głowie i zdegradować to swojego poziomu światopoglądowego.
    Konkluzja końcowa: nie dyskutuj z komunistami, nie wchodź w linki, które ci wysyłają bo prawdopodobnie chcą zrobić ci krzywdę jak nie fizyczną to psychiczną. Śmiało mogę porównać borynę do psa.

    Teraz czas na dyskusję.
    Ty tak na serio? Link który Ci wysłałem nie zawiera żadnych wirusów, to blog stojący w oparciu o Tumblra(taka platforma mikroblogowa, https://pl.wikipedia.org/wiki/Tumblr), wchodząc przez domenę wolnelewo.pl przeglądarka próbuje załadować jakiś skrypt js z Tumblra i NoScript potraktował to jako "potencjalny atak". Nie mam siły.


    Nigdzie nie napisałem, że konserwatyzm to wolność. Wciskanie dziwnych kombinacji słów w usta oponenta dyskusyjnego jest cechą lewicowych "wolnościowców". Kop w jaja za każde takie zagranie powinien tego oduczyć. Jeśli jesteś tak dobrze wyedukowany w polityce prawicy (ogólnie) to równie dobrze powinieneś wiedzieć, że lewica gra dobrych społecznie, a kończy się to dopierdalaniem podatków za tlen, za deszczówkę i żyj sobie biedaku ale zapłać za wszystko co możesz wypracować czy zdobyć.
    Z zaskoczeniem zareagowałeś gdy uświadomiłem Ci, że "bykowe" to typowy postulat konserwatystów, a nie żaden "komunizm" i z kontekstu Twoich postów wynikało jakoby konserwatyzm był czymś pozytywnym. Cieszy mnie, że się zgadzasz, iż konserwatyści z wolnością nie mają nic wspólnego. Tak jak nie istnieje coś takiego jak "prawica wolnościowa". I lewica nie gra "dobrych społecznie" tylko tradycyjnie staje w obronie słabszych.

    Cytuj Mandarke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja też w to wierzę, tzn. jest to oczywiście uzależnione od wielu czynników (bo zawsze mogą przyjść platformersi i do spółki z lewicą zjebać kraj), ale jest to moim zdaniem dość wysoce prawdopodobny scenariusz.

    Już teraz możemy zaobserwować pierwsze objawy. Ja osobiście widziałem mnóstwo filmików na YT od zachodnich imigrantów. I tak, wiem, że jest ich póki co jeszcze mało, ale już widać, że tworzy się trend. Jeszcze parę lat temu było to niesłychane, dzisiaj - już nic nadzwyczajnego.

    Chętnych jest dużo, tylko, że są dwie poważne bariery: język i zarobki.
    Bariera językowa będzie istniała zawsze, ale jeśli chodzi o poziom życia, to tak z 10 lat i Polska już niewiele będzie się różniła od nawet Francji, nie mówiąc już o Włoszech i Hiszpanii.

    Jako kraj mamy dwie możliwości:
    a) być podróbką, marną kopią krajów Europy Zachodniej
    b) zaproponować alternatywę, nowy model

    Dlatego nie trawię właśnie radykalnych centrystów typu Tomasz Lis czy Grzegorz Schetyna.
    Oni marzą tylko o tym, aby Polska stała się idealną kopią krajów Europy Zachodniej, w każdym szczególe. Czyli żebyśmy byli podróbką, tak jak np Adidasy mają swoje podróbki.

    Największy sukces Polska by osiągnęła, jakby przyjęła zupełnie odmienny model. Stworzyła coś innego, dała alternatywę.
    Zamiast bić się o mainstreamowego klienta i zyskać 7% udziałów w rynku, trzeba wejść w niszowy rynek i zdobyć 70% tego rynku, co byłoby wielokrotnie więcej niż 7% w mainstreamie.

    Przekładając na ludzki:

    W całej EZ mamy wczesne seksualizowanie dzieci w wieku szkolnym poprzez tzn. "edukacje seksualną", aborcję na życzenie, małżeństwa osób tej samej płci lub związki partnerskie, zmiany płci oraz kilkadziesiąt różnych płci, masową imigrację z krajów trzeciego świata, gigantyczne obciążenia podatkowe, Euro, poprawność polityczną, odbieranie dzieci rodzicom, zakaz noszenia broni czy przymus szczepionkowy...

    ... więc my powinniśmy odwrócić to o 180o i zaproponować model bez seksualizacji dzieci, bez aborcji na życzenie, bez związków partnerskich, bez małżeństw osób tej samej płci, bez możliwości zmiany płci, bez dopuszczenia prawnie możliwości istnienia więcej niż dwóch płci, bez imigracji z Afryki i Azji, bez budowania meczetów, bez dużych podatków (najlepiej bez PITu w ogóle), bez przymusu szczepienia, bez odbierania dzieci matkom, bez wspólnej waluty, a co najważniejsze, BEZ UNII EUROPEJSKIEJ, ale za to z absolutną wolnością słowa.

    Bez owijania w bawełnę, bez udawania, bez wstydu, z dumą, agresywnie, in-your-face ogłosić światu że taka jest Polska i tacy są Polacy. Do 2050r. mielibyśmy 50 mln białych obywateli. Największą bronią lewaków jest właśnie pedagogika wstydu: będą nas wyśmiewali a my będziemy odczuwali wstyd, dopóki nie upodobnimy się do nich kropka w kropkę. Radykalny centryzm to jest właśnie poczucie niższości, pragnienie bycia uznanym jako "równy" przez tych (domniemanie) lepszych. I robienie wszystko, aby to uznanie zdobyć.

    Pierwsze co to powinniśmy wypowiedzieć wszelakie podpisane konwencje o uchodźcach.
    A następnego tygodnia, gdy cały świat będzie o tym mówił, przyjąć 100 tys. białych farmerów z RPA, z powodu dyskryminacji rasowej wobec nich.
    Miałem odpisać wcześniej ale nie miałem czasu, to musi być jakiś trolling bo nie można być tak oderwanym od rzeczywistości. @Mandarke ;
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 08-08-2018, 19:50

  16. #360
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Dalej to samo
    Cieszy mnie, że się zgadzasz, iż konserwatyści z wolnością nie mają nic wspólnego.
    NIGDZIE TEGO NIE NAPISAŁEM, do kurwy nędzy nie wiem czy bierzesz jakieś leki ale odstaw je lub przestań wciskać mi coś czego nie NAPISAŁEM. Jestem za wolnością słowa ale jeśli chcesz dyskutować w ten sposób to pójdź proszę ja ciebie do telewizji publicznej czy prywatnej ale idź i tam zostań bo za takie kurwy wciskane to będą ci płacić kokosy i może wkręcisz się w etat prezentera o godzinie 20.
    Z zaskoczeniem zareagowałeś gdy uświadomiłem Ci, że "bykowe" to typowy postulat konserwatystów, a nie żaden "komunizm" i z kontekstu Twoich postów wynikało jakoby konserwatyzm był czymś pozytywnym.
    To jest postulat, z resztą jak każdy tego typu (benc), który chce siłą zabrać mi moje pieniądze, rozumiesz? A jeśli rząd chce mi zabrać pieniądze na swoje obietnice to jak mogę to nazwać? Konserwatyzm? Chyba raczej komunizm, który chce zabrać mi MOJE pieniądze i sądzi, że wyda je lepiej niż ich właściciel czyli ja. Na co może je wydać? Na przykład: pomoc słabszym. Kurwa od tego powinny być fundacje, a nie państwo. Wiesz, że w dzisiejszej Polsce bardziej opłaca się żyć na zasiłku przy okazji będąc alkoholikiem niż pracować?
    Tak jak nie istnieje coś takiego jak "prawica wolnościowa". I lewica nie gra "dobrych społecznie" tylko tradycyjnie staje w obronie słabszych.
    Obroną słabszych nazywasz ściąganie z ludzi bogatych podatków wyższych niż normalne i dawanie je osobom mniej rozgarniętym (bądź tym, które mają po prostu pecha)?
    A co jeśli powiem ci, że to prawa strona chce zmniejszyć nacisk państwa na obywatela co jest na chłopski rozum uwolnieniem się od opresji ze strony wszelakich urzędników? Na zwykłą grażynkę, która robi zakupy, plotkuje, chodzi po lumpeksach. Na zwykłego kowalskiego, który chce rozwinąć swój biznes ale uniemożliwia mu to m.in. zus bo emerytury trzeba skądś wziąć.
    Ostatnio zmieniony przez Evidence : 08-08-2018, 20:13
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •