Reklama
Strona 226 z 1182 PierwszaPierwsza ... 126176216224225226227228236276326726 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,376 do 3,390 z 17723

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #3376
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Może na zwycięstwie im już nie zależy, ale zobacz, jaki oni kurwa zanotowali spadek, jak kiedyś samo po mogło podjąć walkę z pisem i mieć swój rząd, a teraz cała koalicja to jest jebane dwadzieścia kilka procent. To jest porażka.
    A jedyny argument wyborców ko to „ja nie glsouje za kimś, ja głosuje przeciw xD”

  2. #3377
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    partie master & comboj estabilishment company sp. zoo i liczyc na 30% poparcia jebiac PiS. xD
    przecież wy sb nie lb

  3. Reklama
  4. #3378
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może na zwycięstwie im już nie zależy, ale zobacz, jaki oni kurwa zanotowali spadek, jak kiedyś samo po mogło podjąć walkę z pisem i mieć swój rząd, a teraz cała koalicja to jest jebane dwadzieścia kilka procent. To jest porażka.
    A jedyny argument wyborców ko to „ja nie glsouje za kimś, ja głosuje przeciw xD”
    Wyobry 2015, wynik PO: 3 661 474 / 24,09%
    Wybory 2019, wynik PO: 5 060 355 / 27,40%


    Cala Koalicja to w zasadzie stare PO bo te twory powstaly w sumie z PO pewnie glownie po to zeby podpierdalac elektorat innym partiom, a na koncu wystapic jako Koalicja i tak.
    Takze elektoracik jest i bedzie jeszcze jakis czas, kaska plynie, jest zajebiscie. :) Tylko, ze o przejeciu wladzy nie ma co marzyc i pewnie za jakis czas ten elektorat tez odplynie. Chociaz patrzac na to, ze w tym zdebilnialym spoleczenstwie 90% glosow jest oddanych na jakichs komuchow i debili to moze jednak taki stan rzeczy utrzyma sie na dluzej.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #3379
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Z tym podpierdalaniem elektoratu możesz mieć racje. Sugerowałem się bardziej wyborami 2011, kiedy PO rozjebala PiS

  6. #3380
    Avatar ArkaSath
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Posty
    2,029
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Gość z pracy mi dzisiaj próbował udowodnić, że PiS popiera większość kraju bo skoro była frekwencja 60% i PiS miał 40, to reszta razem miała 20.

    Głosował na PiS, bo oni mu dali 500+ a wcześniej nikt mu nic nie dał xD taki obraz ich

  7. #3381

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    16
    Posty
    9,590
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Exori222 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W wyliczeniach tych ignorowałem sytuację gdy dany komitet zdobywał zarówno ostatni mandat w okręgu, jak i nie łapał się na kolejny jako pierwszy (gdyby było więcej mandatów), czyli sytuację gdy wychodzi na zero.

    Konfederacja była blisko 6 dodatkowych mandatów (poniżej 0,34%), które zdobyliby:
    3 KORWiNowców (w tym Mentzen - okręg 5)
    2 Narodowców (w tym Wawer - okręg 20 i kobieta: Izabela Walczak - okręg 11)
    1 rolnik z AgroUnii (tam gdzie miała startować Godek - okręg 18)

    Ale żadna z tych osób nie zbliżyła się do mandatu tak bardzo jak Artur Dziambor ledwo co przeskoczył nad progiem: 0,13% w okręgu 26.
    ehh zeby te kurwy jebane tvpiss nie zignorowaly wyroku sadu to by pewnie wpadlo troche wiecej glosow i pan slawek mentzen byl mial mandat

  8. #3382
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Spokojnie, unieważnia wybory

  9. #3383

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    16
    Posty
    9,590
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    bawi cie to

  10. #3384
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Dr. Mentzen ty bydlaku.

  11. #3385
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,851
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj ArkaSath napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gość z pracy mi dzisiaj próbował udowodnić, że PiS popiera większość kraju bo skoro była frekwencja 60% i PiS miał 40, to reszta razem miała 20.

    Głosował na PiS, bo oni mu dali 500+ a wcześniej nikt mu nic nie dał xD taki obraz ich
    To jest wlasnie grupa docelowa tej partii. Ale bym zajebal takiemu z plaskuna chetnie, ehh.

  12. #3386
    Avatar ArkaSath
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Posty
    2,029
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ogólnie niedługo będzie niezła imba, bo lokalne media donoszą, że niejaki ks. Tymoteusz Szydło, zbieżność nazwisk ani trochę nie przypadkowa, został sobie tatą i wypierdolił z roboty na bezterminowy urlopik xD

    Przecież jak to się potwierdzi to opozycja będzie to gówno wyciągała co chwilę xD

  13. #3387

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Krzyczenie że PiS jest zły niewiele zmieni bo to się najzwyczajniej w swiecie przejadło. Ileż można sluchać że pis zły pis nie dobry. Jakie są wasze propozycje na zmniejszenie Co2? A bo PiS bla bla bla. Pis to pis sro pis owo. Ludzie mają już wywalone co Pis tu a co Pis tam. Jarkacz może nawet dać sobie pałac kultury i i tak po miesiacu zapomną albo oleją.

  14. #3388

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Sylwia Spurek, bojowniczka o prawa zwierząt i kobiet ze skórzanym paskiem za kilka tysięcy/

    "No bo kupiłam w 2015, a wtedy nie byłam weganka, więc nie wyrzucę, bo to już nieekologiczne"

    xDDDDDDDD
    Ostatnio zmieniony przez Wind : 16-10-2019, 19:24

  15. #3389
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Ja tez nosze skórzane rzeczy - te, które miałem ZANIM zostałem wegetarianinem. Wyrzucenie ich kiedy są jeszcze dobre to dopiero byłby brak szacunku dla zwierzęcia które oddało za nie życie.


    A Spurek to mniej więcej poziom Majki Ostaszewskiej albo Myszki Agresorki, także w sumie nic dziwnego



    Z innej beczki, w Holandii niezła imba, rolnicy wkurwieni do granic możliwości na zmiany pro-klimatyczne rządu holenderskiego, zaczęły się masowe protesty, teraz mieli zamiar przyjść pod parlament, to rząd wezwał wojsko, żeby zablokował ciężarówkami wojskowymi drogę do parlamentu xD
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 16-10-2019, 20:50
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  16. #3390
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ciekawe co na to Bruksela.
    A no tak, nic, bo to przecież nie Polska.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •